Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αξζει να δωσω το s21 ultra 512 για να μεταβω σε 23 ultra μεταχειρισμενο 6 μηνων? θα δωσω και 300 ευρω

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dimitris15 said:

αξζει να δωσω το s21 ultra 512 για να μεταβω σε 23 ultra μεταχειρισμενο 6 μηνων? θα δωσω και 300 ευρω

Σίγουρα ναι,εγώ έκανα μετάβαση από 1+ 9pro 12/256 και η διαφορά είναι χαώδης,ειδικά σε μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitris15 said:

αξζει να δωσω το s21 ultra 512 για να μεταβω σε 23 ultra μεταχειρισμενο 6 μηνων? θα δωσω και 300 ευρω

Το κάνεις εχθές. Για 300 ευρώ διαφορά, θα δεις βελτιώσεις παντού

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Giannos1981 said:

Σίγουρα ναι,εγώ έκανα μετάβαση από 1+ 9pro 12/256 και η διαφορά είναι χαώδης,ειδικά σε μπαταρία.

Τι διαφορά είδες στην κάμερα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μέσω του lockstar(καινούριο update)που βρίσκεται στο good lock μπορείτε πλέον να προσθέσετε widgets στην οθόνη κλειδώματος και στην aod..!!! Επιτέλους το έβαλαν και αυτό 

Και εδω το λινκ

https://quickshare.samsungcloud.com/owEGl0GIHGsy

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μέσω του lockstar(καινούριο update)που βρίσκεται στο good lock μπορείτε πλέον να προσθέσετε widgets στην οθόνη κλειδώματος και στην aod..!!! Επιτέλους το έβαλαν και αυτό 
Και εδω το λινκ
https://quickshare.samsungcloud.com/owEGl0GIHGsy
δεν βλέπω που είναι η επιλογή; b9c824418ef1163487067164780d77f7.jpg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

δεν βλέπω που είναι η επιλογή; b9c824418ef1163487067164780d77f7.jpg

Ετσι όπως σου δείχνει την οθόνη κλειδώματος τραβάς απο κάτω προς τα πάνω και σου βγάζει την επιλογή για widget..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

θα παρω δωρο και τα galaxy buds live το μονο που δεν μου καθεται καλα ειναι τα 8gb ram παρολο που δεν παιζω παιχνιδια. Κανω μονο browsing youtube ανοιγμα pdf word excel αρχεια

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2023 at 12:23 ΠΜ, ostvarivanje said:

Τι διαφορά είδες στην κάμερα;

Κοίτα να δεις στην κάμερα σε φώτο ημέρας σχεδόν τα ίδια, τεράστια διαφορά σε νυχτερινές και σε βίντεο.Βεβαια σαν κάμερες υπερέχει το s23.  Τώρα το 1+ είχε πολύ καλύτερο σήμα παντού και με διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε αμα μπορειτε το πλαινο κουμπι για volume up και down.. σας φαινεται και εσας οτι το volume up ειναι λιγοτερο clicky απο το volume down στο πατημα?

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, andreas443 said:

Εχει κανείς την θήκη smart view wallet να μου πει εντυπώσει αν αξίζει?

την εχω, καλη είναι προστατευει καλα το τηλεφωνο και ποιοτικη.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gsa1967 said:

την εχω, καλη είναι προστατευει καλα το τηλεφωνο και ποιοτικη.

Καλημέρα μια ερώτηση όταν έχεις μια ειδοποίηση η οθονούλα πάνω δεξιά μένει αναμένει η σβήνει μετά από λίγο?
και κάπου διάβασα ότι η αίσθηση στα κουμπιά είναι κάπως αυτό ισχύει?
 Σε ευχαριστώ πολύ

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mobrol said:

Δοκιμαστε αμα μπορειτε το πλαινο κουμπι για volume up και down.. σας φαινεται και εσας οτι το volume up ειναι λιγοτερο clicky απο το volume down στο πατημα?
 

Το ιδιο ειναι και πανω και κατω σε μενα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Χρειάζομαι ένα review γιατί κάτι δεν μου κάθεται καλά και δείχνει απαίσια. Η φωτογραφία είναι κατευθείαν από το κινητό χωρίς edit. 

1600 iso, 16 secs

20230728_013020.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, athanasiosthess said:

Καλημέρα.

Χρειάζομαι ένα review γιατί κάτι δεν μου κάθεται καλά και δείχνει απαίσια. Η φωτογραφία είναι κατευθείαν από το κινητό χωρίς edit. 

1600 iso, 16 secs

20230728_013020.jpg

Ανεστίαστη μου κάνει. Έβαλες focus στο άπειρο?

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2023 at 7:22 ΠΜ, Konstantine73 said:

Για κάποιον που ρώτησε επάνω για γενικό ad block (και επειδή μετά γέμισε το thread από το πόσο καλή είναι η υλοποίηση προσώπου emoji28.png )
ADGUARD και καθάρισες φίλε...το έχω αγορασμένο και το δουλεύω σε όποια συσκευή αγοράζω και έχω ξενοιασει...

sent from my S21 FE 8/256
 

Ψάχνω να βρω την επί πληρωμή εφαρμογή και δεν την βρίσκω, μπορείς σε παρακαλώ να με βοηθήσεις

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, yannisnm said:

Ψάχνω να βρω την επί πληρωμή εφαρμογή και δεν την βρίσκω, μπορείς σε παρακαλώ να με βοηθήσεις

Δεν χρειάζεται να αγοράσεις τίποτα πας ρυθμίσεις συνδέσεις ,περισσότερες ρυθμίσεις πρωσοπικο dns και γραφεις dns.adguard.com  και οκ...είσαι έτοιμος καμια διαφήμιση 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, strange_thomas said:

Ανεστίαστη μου κάνει. Έβαλες focus στο άπειρο?

Χμμμμ.... Έχεις δίκιο....

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να αγοράσεις τίποτα πας ρυθμίσεις συνδέσεις ,περισσότερες ρυθμίσεις πρωσοπικο dns και γραφεις dns.adguard.com  και οκ...είσαι έτοιμος καμια διαφήμιση 
Καμία σχέση όμως?

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, andreas443 said:

Καλημέρα μια ερώτηση όταν έχεις μια ειδοποίηση η οθονούλα πάνω δεξιά μένει αναμένει η σβήνει μετά από λίγο?
και κάπου διάβασα ότι η αίσθηση στα κουμπιά είναι κάπως αυτό ισχύει?
 Σε ευχαριστώ πολύ

μετα απο λιγο σβηνει.

τα κουμπια μια χαρα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω την επί πληρωμή εφαρμογή και δεν την βρίσκω, μπορείς σε παρακαλώ να με βοηθήσεις
https://adguard.com/en/license.html

Αλλά δυστυχώς φίλε μου είναι πολύ ακριβό πλέον .... Εγώ με 20 ευρώ καθάρισα lifetime...

sent from my S23Ultra 12/512


Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:

https://adguard.com/en/license.html

Αλλά δυστυχώς φίλε μου είναι πολύ ακριβό πλέον .... Εγώ με 20 ευρώ καθάρισα lifetime...

sent from my S23Ultra 12/512

 

https://modyolo.com/download/adguard-28793       τζαμπα κατεβάζεις βάζεις ....

Link to comment
Share on other sites

https://modyolo.com/download/adguard-28793       τζαμπα κατεβάζεις βάζεις ....
Δουλεύουν όλα κανονικά?

Κάνει update καθημερινά την database από τους επίσημους servers?

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...