Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

ναι δεν ειναι και τιποτα τρομερο εκτος αν δεν καταλαβα καλα (στο s22 το ειχα κανει και ειχε δουλεψει.)

Παταω στο πληκτρολογιο *#0*# και μολις μπει στο μενου αυτο βαζω το καλωδιο. το αναγνωριζει, γραφω στο CSC το EUX Που θελω, παταω να γινει η αλλαγη και δεν γινεται, μενει στο checking adb connection. το εχω κανει με 3 διαφορετικα καλωδια και στο s23 ultra και στο μικρο s23 Που εχω

Τωρα eux δν έχεις;thl πρέπει να βάλεις 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

ομάδα, τι γνώμη έχετε για τις μαγνητικές θήκες σαν αυτη του link?  https://www.chosprin.com/products/samsung-magneses-edzett-uveg-ketoldalas-telefontok-tbfu?st=
Νομίζω καλύτερα να μείνεις μακριά. Μεταλλικό frame= χειρότερο σημα



Όντως το πρόσθεσαν;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Ναι υπαρχει

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 3 χρόνια εγγύηση. Περάστε μια βόλτα από smartec στο Χαϊδάρι και όλα θα τακτοποιηθουν. 
3 χρονια ??

Εδινε special εγγυηση με τις προπαραγγελιες?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

3 χρονια ??

Εδινε special εγγυηση με τις προπαραγγελιες?
Οχι δεν εδινε. Εδινε μονο επιλογη για 1 χρονο ακομα με 26ευρω. Θεωρω οτι συμφερε ακομα και για μεταπωληση, οποτε εγω την αγορασα
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εδινε. Εδινε μονο επιλογη για 1 χρονο ακομα με 26ευρω. Θεωρω οτι συμφερε ακομα και για μεταπωληση, οποτε εγω την αγορασα
Εεε δεν την εχουν παρει ολοι την επεκταση.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mobrol said:
1 ώρα πριν, anergos13 said:
3 χρονια ??

Εδινε special εγγυηση με τις προπαραγγελιες?

Οχι δεν εδινε. Εδινε μονο επιλογη για 1 χρονο ακομα με 26ευρω. Θεωρω οτι συμφερε ακομα και για μεταπωληση, οποτε εγω την αγορασα

Και αυτό μόνο από το σαητ της Samsung μάλλον. 

Στις αλυσίδες δεν είχε τέτοια επιλογή αν θυμάμαι καλά. (θα την αγόραζα αν την έβλεπα). 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mobrol said:
1 ώρα πριν, anergos13 said:
3 χρονια ??

Εδινε special εγγυηση με τις προπαραγγελιες?

Οχι δεν εδινε. Εδινε μονο επιλογη για 1 χρονο ακομα με 26ευρω. Θεωρω οτι συμφερε ακομα και για μεταπωληση, οποτε εγω την αγορασα

Επειδή έκανα κ εγώ την έξτρα ασφάλεια, δεν μεταβιβαζεται. Το γράφει στην παράγραφο 7 του ασφαλιστήριου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα το κρατήσει 3 χρόνια???

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα το κρατήσει 3 χρόνια???

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εγώ, αν ξαναγυρίσει σε exynos που δεν είναι τουλάχιστον ισάξιος!!

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Εγώ, αν ξαναγύρισε σε exynos που δεν είναι τουλάχιστον ισάξιος!!

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Έτσι!!!

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Τωρα eux δν έχεις;thl πρέπει να βάλεις 

Δεν ξέρω τι έχω. Απλά ρώτησα ποια να βάλω ευρωπαϊκή να έχω hiaya, την υπηρεσία αναγνώρισης αγνώστων αριθμών κτλ και μου είπαν να βάλω eux.  Μήπως γιαυτό δεν προχωράει ? Υπάρχει άλλη ευρωπαϊκή όπως η dbt? 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έτσι!!!

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και φαντάσου ήμουν (και συνεχίζω να είμαι) από αυτούς που έλεγαν ότι δεν είχαν πρόβλημα με τον exynos (εκτος απο τα modem τους).Για να λέμε και του στραβού το δίκιο και οι 2 τελευταίοι snap δεν ήταν στα καλύτερα τους.Απλα ο gen 2 φέτος είναι άλλο επίπεδο. Και συνεχίζω να έχω ακόμα καλύτερη εντύπωση για αυτόν καθώς περνούν οι μέρες, καθώς σε παρατεταμένο βίντεο 4κ 60 fps με έντονη ηλιοφάνεια το κινητό δεν έκανε κιχ.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Δεν ξέρω τι έχω. Απλά ρώτησα ποια να βάλω ευρωπαϊκή να έχω hiaya, την υπηρεσία αναγνώρισης αγνώστων αριθμών κτλ και μου είπαν να βάλω eux.  Μήπως γιαυτό δεν προχωράει ? Υπάρχει άλλη ευρωπαϊκή όπως η dbt? 

Πήγαινε ρυθμίσεις πληροφορίες για το τηλέφωνο πληροφορίες για το λογισμικό και εκεί που λέει έκδοση λογισμικού παροχέα υπηρεσιών θα δεις τι ακριβώς έχεις τώρα. Εμένα για παράδειγμα γράφει DBT/EUR,EUR/EUR 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Eldir said:

Ποιος θα το κρατήσει 3 χρόνια??? emoji16.pngemoji16.png

Εγώ άνετα 4 χρόνια. Το mate 20 pro 5 χρονάκια το είχα. Γενικά υπάρχουν πολλοί που παίρνουν ναυαρχίδα γι αυτό το λόγο για να μην αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι.

 

Link to comment
Share on other sites

 
Καλά δεν βαριέσαι 4 χρόνια το ίδιο τηλέφωνο?? εκτός αν δεν ασχολείσαι τόσο πολύ...

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο τηλ που κράτησα σχεδόν 4 χρόνια ήταν το Galaxy Note II και του είχα περάσει ότι custom rom κυκλοφόρησε....

Άλλα χρόνια άλλη ηλικία άλλα κουράγια, τελείωσαν αυτά πλέον αφήστε που τα κινητά πλέον ρουτ δεν χρειάζονται.... τότε ήταν σχεδόν επιβεβλημένο

sent from my S23Ultra 12/512



Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει το update, είδατε καμία σοβαρή διάφορα σε τίποτα;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Όσοι έχετε πάρει το update, είδατε καμία σοβαρή διάφορα σε τίποτα;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μιλάνε για σημαντική βελτίωση της κάμερας, 2x zoom στο πορτρέτο και πιο fluid OneUI.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nasosvasedis said:

Μιλάνε για σημαντική βελτίωση της κάμερας, 2x zoom στο πορτρέτο και πιο fluid OneUI.

Ευρώπη ακόμα δεν έχει πάρει.update 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δουλεύει κάποιος esim της cosmote? Τι άποψη έχετε?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια με την καθυστέρηση αυτού του update... Αφού το έβγαλαν στην Ασία ήδη, ας το βγάλουν και στον υπόλοιπο κόσμο... 😛

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να έκαναν πείραμα εκεί να δουν αν έπιασε...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να έκαναν πείραμα εκεί να δουν αν έπιασε...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κακία

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή το περιμένω σε λίγες ημέρες, η αλλαγή σε THL για ηχογράφηση κλήσεων υφίσταται; Και αν ναι, εν τέλει δημιουργεί κάποιο θέμα ή προχωράμε άφοβα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή το περιμένω σε λίγες ημέρες, η αλλαγή σε THL για ηχογράφηση κλήσεων υφίσταται; Και αν ναι, εν τέλει δημιουργεί κάποιο θέμα ή προχωράμε άφοβα;
Ναι, με THL δουλεύει Hiya, ηχογράφηση, Google wallet και έχει δοθεί το update Ιουνίου.
Προχωράς άφοβα.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...