Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, Dark_Lord said:

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

Τα irepear νομίζω πως είναι εξουσιοδοτημένα και αν δεν κάνω λάθος έχει στο Γαλάτσι.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MAFAdo said:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ....

Πόσα MB είναι, είμαι με THL και δεν την εμφανίζει.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, dimgoul said:

Βγαλε το wifi calling

Το έχω ανενεργό. Επίσης έψαξα να απενεργοποιήσω και το VoLTE αλλά δεν υπάρχει αυτή η επιλογή πια...

Έχω την 6.1, όχι την 6.1.1

Edited by Crypton-R-

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Crypton-R- said:

Το έχω ανενεργό. Επίσης έψαξα να απενεργοποιήσω και το VoLTE αλλά δεν υπάρχει αυτή η επιλογή πια...

Έχω την 6.1, όχι την 6.1.1

παρομοιως κι'εγω εχω θεμα με ανενεργο το wifi calling και παροχο cosmote.αμα ειμαι σε δικτυο οποιοδηποτε wifi η κληση πεφτει.η μαλλον δεν μπορω να την απαντησω.με χρηση δεδομενων δεν εχω κανενα θεμα.

εκδοση One Ui 6.1

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

Πώς ξέρουμε ότι η προστασία μπαταρίας λειτουργεί; Π.χ. το έχω στην προσαρμόσιμη, πώς θα το καταλάβω ότι ενεργοποιήθηκε, αφού δεν υπάρχει καμία ειδοποίηση. Το έχω δοκιμάσει και μέρα και βράδυ και βρίσκω το τηλέφωνο στο 100%. Γίνεται έτσι να δουλεύει σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sb68s said:

Πόσα MB είναι, είμαι με THL και δεν την εμφανίζει.

ουτε εμενα δειχνει κατι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Crypton-R- said:

Το έχω ανενεργό. Επίσης έψαξα να απενεργοποιήσω και το VoLTE αλλά δεν υπάρχει αυτή η επιλογή πια...

Έχω την 6.1, όχι την 6.1.1

Αν σου δίνετε η πολυτέλεια Βάλε το 2g σε Vodafone την δίνει σε cosmote δεν ξέρω να δεις αν σου δουλέψει σωστά για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

Εχει επισημο εξουσιοδοτημενο σερβις στην Ευελπίδων 

11 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

Εχει επισημο εξουσιοδοτημενο σερβις στην Ευελπίδων 

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Crypton-R- said:

Εδώ και λίγες μέρες έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Είτε καλώ, είτε με καλούν, πέφτει η κλήση. Την 2η φορά καλεί κανονικά. Έχει τύχει σε κανέναν; Φταίει το update; Δήλωσα βλάβη στην Cosmote αλλά δεν βρήκα άκρη. Ξέθαψα το Mate 20 Pro και δεν έχω πρόβλημα οπότε σίγουρα φταίει η συσκευή.

Και εμένα γίνετε πάρα πολύ συχνά.  Εγώ έχω cosmote και νόμιζα ότι ήταν θέμα παρέχουν.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RSAROUKLA said:

Και εμένα γίνετε πάρα πολύ συχνά.  Εγώ έχω cosmote και νόμιζα ότι ήταν θέμα παρέχουν.

Και σε μένα γίνεται αυτό τις τελευταίες ημέρες...(cosmote). έχω προλάβει και έκανα και το προβληματικό update δυστυχώς. Με μία επανεκκίνηση φάνηκε να στρώνει..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με τίποτα, έκανα και Wipe Cache. Το κάνει σε κάθε κλήση και δυστυχώς είμαι delivery οπότε καταλαβαίνετε τι πρόβλημα υπάρχει... Το 2G δεν είναι λύση γιατί δεν θα έχω data.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

Μη κάνεις το λάθος να πας αλλού πέραν της Smartec, ειδικά ενώ είσαι Αθήνα. Τι Πατήσια τι  Χαϊδάρι. Από όλη την Ελλάδα στέλνουν τα κινητά σμαρτεκ για οτιδήποτε και εμείς που είμαστε δίπλα ψάχνουμε να βρούμε έξω από την πόρτα μας άλλο σέρβις; μη πας αλλού, δεν κάνουν ούτε την ίδια δουλειά ούτε έχουν το γρήγορο σέρβις μιας ώρας οι περισσότεροι που έχει η σμαρτεκ. Αφιέρωσε μια μέρα σου να πιεις ένα καφέ στο Χαϊδάρι να κάνεις και τη δουλειά σου με το κινητό και όλα καλά. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, mobrol said:

Εχει επισημο εξουσιοδοτημενο σερβις στην Ευελπίδων 

Εχει επισημο εξουσιοδοτημενο σερβις στην Ευελπίδων 

Επίσης έχει κ στην Πλατεία Αμερικής  εξουσιοδοτημενο service 

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

Πας σε ένα κατάστημα acs και τους την στέλνεις δωρεάν. Στην επισκευάζουν και στην επιστρέφουν δωρεάν πάλι με acs courier. Επικοινώνησε μαζί τους τηλεφωνικά 

Edited by gthebest
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, MAFAdo said:

Σχεδον 370mb

Η αναβάθμιση σου ήρθε ή απλά το διάβασες σε κάποιο forum της samsung και είπες να το γράψεις πρώτος εδώ? Γιατι σε κανέναν δεν έχει έρθει ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εμένα που λέει ότι η ενημέρωση είναι έτοιμη για εγκατάσταση,  πως θα μου έρθει η νέα? Πως θα το καταλάβω? Μήπως πρέπει να εγκαταστήσω πρώτα την προβληματική έκδοση? Και να σκάσει μετά η νέα ειδοποίηση για update?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, gthebest said:

Πας σε ένα κατάστημα acs και τους την στέλνεις δωρεάν. Στην επισκευάζουν και στην επιστρέφουν δωρεάν πάλι με acs courier. Επικοινώνησε μαζί τους τηλεφωνικά 

Την άλλαξα πρόσφατα και η διάρκεια παραμένει το ίδιο κακή, άρα δεν φταίει η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jim2019 said:

Παιδιά σε εμένα που λέει ότι η ενημέρωση είναι έτοιμη για εγκατάσταση,  πως θα μου έρθει η νέα? Πως θα το καταλάβω? Μήπως πρέπει να εγκαταστήσω πρώτα την προβληματική έκδοση? Και να σκάσει μετά η νέα ειδοποίηση για update?

Αυτό είναι ένα καλό ερώτημα.  Αλλά για να είσαι σίγουρος όταν με το καλό έρθει σε όλους η σωστή, να πας να την κάνεις μέσο smart switch που σίγουρα θα σου βάλει την τελευταία ενημέρωση. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...