Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sony Ericsson: Ανακοίνωσε το K610im, με υποστήριξη i-modeΕνότητα: Συσκευές από τον TN97 · Σήμερα, 15:01

http://www.myphone.gr/news/sonyericsson.gifH Sony Ericsson ανακοίνωσε μόλις σήμερα το K610im, ένα tri-band GSM/UMTS μοντέλο, το οποίο παράλληλα έχει την ιδιαιτερότητα του να είναι το πρώτο i-mode κινητό της ιαπωνοσουηδικής εταιρείας. Έτσι, εάν είσαστε fan της συγκεκριμένη υπηρεσίας, πιθανόν να θελήσετε να ρίξετε μια ματιά σε αυτό καθώς δεν θα αργήσει να έρθει στην Ευρώπη, αφού είναι προγραμματισμένο να κυκλοφορήσει μέσα στο τρίτο τρίμηνο του 2006.

 

Πιο αναλυτικά, το K610im έχει διαστάσεις και βάρος 102 x 45 x 17 χιλιοστά και 89 γραμμάρια αντίστοιχα και διαθέτει TFT οθόνη με δυνατότητα απεικόνισης έως και 262.000 χρωμάτων και ανάλυση 176x220 pixels. Παράλληλα, διαθέτει μία κάμερα των 2 MPixels καθώς και μία δεύτερη με ανάλυση VGA που έχει ως σκοπό της την πραγματοποίηση βιντεοκλήσεων, ενώ η εσωτερική του μνήμη φτάνει τα 16 ΜΒ και μπορεί να επεκταθεί μέσω Memory Stick Micro καρτών (στην συσκευασία θα παρέχεται και μία κάρτα των 64 ΜΒ).

 

EDW DEN ECHEI KANONISEI AYTO POY ECHEI IDI ANAKOINWTHEI KAI VGAZEI ALLA...!!!!!!!!!

S.E. K610im :rocket: :rocket: :rocket:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά εγώ το πήρα απόφαση δεν με απασχολεί πλεον το κινητό για το πότε θα ερθει. θα το πάρω όταν θελήσω εγώ. Ακόμη και Σεπτέμβρη να κυκλοφορήσει ίσως να το πάρω αργότερα. Το σίγουρο είναι πως θα το πάρω. Προς το παρόν θα παω αύριο να παραλάβω την Volvo μου που ήρθε. θα εχω κατι αλλο να ασχολούμαι παρα το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Τα γραφαμε σε προηγουμενες σελιδες ρε παιδια, απλα για να μην απογοητευτειτε περιμενοντας το κινητο τον Ιουλιο...

Να πω πως απλα επιβεβαιωθηκαμε(εγω και ο bibon)? Δεν υπαρχει λογος...

Το μονο που θα πω ειναι αυτο στο οποιο ειχα κανει αναφορα και προ μηνος.

Οτι δηλαδη τον καιρο που θα κυκλοφορησει το Ρ990 θα υπαρχουν πολλες αξιες ανταγωνιστικες προτασεις, που θα κανουν τη ζωη του κινητου της σουηδικης εταιριας δυσκολη( βλεπε HTC Hermes).

Σιγουρα οι οπαδοι της εταιριας θα αγορασουν το κινητο οποτε και αν αυτο κυκλοφορησει, αλλα αυτη τη φορα δεν επρεπε να ειναι αυτο το ζητουμενο για την εταιρια, οσο το να πιασει μια κρισιμη μαζα αγοραστων και απο αλλες πλατφορμες, μιας και το hardware του Ρ990 οταν αυτο παρουσιαστηκε ηταν σιγουρα υπερπληρες και "δυνατο".

Καλως η κακως, εποχες "Ρ800" θα αργησουμε να ξαναζησουμε απο τη Sonyericsson.

Link to comment
Share on other sites

gia oti kai na leme pantos giato p990 to thema einai pos h seira symbian 60 exei pio polla games kai efarmoges ap tin UIQ besides apo ta ta ppc.kai go mono blakeia den tha kana an eperna to n80 giati toulaxiston den tha briska 2 h 3 pexnidia kai kala alla polla kala syn tous polous emulator kai to ngage emulator.Opos kai to n93 pou ekei ta pexnidia pou tha bgoun den pezontai.

An alaxei kati me thn nea UIQ ok,alla mexri tora ta kinhta pou den exoun touch screen mporeis na kaneis pio pola ap auta pou exoun eno tha prepe na ginetai to antitheto.Kai milao exontas kai to p900 kai ta motorola a920 a925 kai a1000.kai to 6680 pou epekthsa prosfata exei pio pola ap to p900 pou xa.

den thel0 na thapso to p990 giati pisteuo pos tha nai tromero.alla mhn thavoume toso eukola ta series 60 kinhta kai idios ta nseries;)

 

Έχω σταματήσει να ασχολούμαι με την πλατφόρμα Series60, αλλά η καινούργια που βασίζεται στο Symbian 9.1, είχε τεράστια προβλήματα και συμβατότητες και με εφαρμογές και παιχνίδια και τα πάντα... Δεν νομίζω ότι ούτε Series60 είναι η καλύτερη στιγμή να αγοράσεις (και μιλάω για τα καινούργια N μην παρεξηγούμαι)... Ξαναλέω, δεν ξέρω τι παίζει τώρα, αλλά δεν νομίζω να λύθηκαν οι όποιες ασυμβατότητες τόσο γρήγορα... και για να μη το παίζω ξερόλας, μία βόλτα από το αντίστοιχο forum μπορεί να ενημερώσει και να διαφωτίσει όποιον ενδιαφερόμενο!

 

Όσο για τα σχόλια του φίλου Energy, δυστυχώς αυτή τη στιγμή η πλατφόρμα WM δείχνει να είναι η καλύτερη και πιο ολοκληρωμένη (εξηγούμαι: πληθώρα συσκευών με αρκετό software από πίσω)... δεν λέω πως το symbian πέθανε, απλά αυτή τη στιγμή δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο να αγοράσεις ούτε Series60, ούτε UIQ, για προφανείς λόγους... αλλά εδώ πάει για vs, οπότε το κόβω!!! :O :rolleyes:

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφαμε σε προηγουμενες σελιδες ρε παιδια, απλα για να μην απογοητευτειτε περιμενοντας το κινητο τον Ιουλιο...

Να πω πως απλα επιβεβαιωθηκαμε(εγω και ο bibon)? Δεν υπαρχει λογος...

Το μονο που θα πω ειναι αυτο στο οποιο ειχα κανει αναφορα και προ μηνος.

Οτι δηλαδη τον καιρο που θα κυκλοφορησει το Ρ990 θα υπαρχουν πολλες αξιες ανταγωνιστικες προτασεις, που θα κανουν τη ζωη του κινητου της σουηδικης εταιριας δυσκολη( βλεπε HTC Hermes).

Σιγουρα οι οπαδοι της εταιριας θα αγορασουν το κινητο οποτε και αν αυτο κυκλοφορησει, αλλα αυτη τη φορα δεν επρεπε να ειναι αυτο το ζητουμενο για την εταιρια, οσο το να πιασει μια κρισιμη μαζα αγοραστων και απο αλλες πλατφορμες, μιας και το hardware του Ρ990 οταν αυτο παρουσιαστηκε ηταν σιγουρα υπερπληρες και "δυνατο".

Καλως η κακως, εποχες "Ρ800" θα αργησουμε να ξαναζησουμε απο τη Sonyericsson.

 

Συμφωνώ απολύτως!!

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συμφωνώ η διαφωνώ, όμως τα WM, έχουν ένα σοβαρό πρόβλημα που ακόμα δεν έχει λυθεί. Το θέμα του ήχου στις κλήσεις, είναι τραγικό. Ξέρω πως ίσως πολλοί θα σπεύσουν να με διαψεύσουν, αλλά έιναι ένα θέμα που τουλάχιστον εμένα, πρώην κάτοχο(για 20 μέρες μόνο) ενός QTEK 9100(πέραν απο την κάκιστη ποιότητά του), με έκανε να το πουλήσω τρέχοντας, και είναι ένα θέμα που συζητιέται σε όλα τα φορουμ WM, ελληνικά και μη.

 

Επιπλέον σαν πρώην κάτοχος P900 και P910, η ποιότητα hardware των 2 τηλεφώνων αυτών, δεν νομίζω ότι υπάρχει πουθενά σημερα, είναι απλά απαράμιλλη. Και σίγουρα η υποστήριξη της SE, που είναι σίγουρα απο τις πολύ καλές. Θεωρώ καταλήγοντας, ότι αξίζει τον κόπο κανείς να περιμένει ακόμα για το P990.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συμφωνώ η διαφωνώ, όμως τα WM, έχουν ένα σοβαρό πρόβλημα που ακόμα δεν έχει λυθεί. Το θέμα του ήχου στις κλήσεις, είναι τραγικό. Ξέρω πως ίσως πολλοί θα σπεύσουν να με διαψεύσουν, αλλά έιναι ένα θέμα που τουλάχιστον εμένα, πρώην κάτοχο(για 20 μέρες μόνο) ενός QTEK 9100(πέραν απο την κάκιστη ποιότητά του), με έκανε να το πουλήσω τρέχοντας, και είναι ένα θέμα που συζητιέται σε όλα τα φορουμ WM, ελληνικά και μη.

 

Επιπλέον σαν πρώην κάτοχος P900 και P910, η ποιότητα hardware των 2 τηλεφώνων αυτών, δεν νομίζω ότι υπάρχει πουθενά σημερα, είναι απλά απαράμιλλη. Και σίγουρα η υποστήριξη της SE, που είναι σίγουρα απο τις πολύ καλές. Θεωρώ καταλήγοντας, ότι αξίζει τον κόπο κανείς να περιμένει ακόμα για το P990.

 

Γ.

 

Θα διαφωνησω μαζι σου,εν μερει. Εχουν περασει απο τα χερια μου ολες οι συσκευες WM Phone edition(καποιες για πανω απο μια φορα) και ολα τα UIQ phones.

Καποιες συσκευες με windows mobile πραγματι εχουν χαλια ακουστικο και γενικα κακη ποιοτητα ηχου στις κλησεις(π.χ Qtek S100/ S200, στο δευτερο εχει βελτιωθει αρκετα η κατασταση). Για το 9100(που το ειχα 3 φορες ) ο ηχος ηταν πολυ καλος(αντιθετα με VPA compact II που απλα ηταν απαραδεκτος).

Αυτο που θελω να πω ειναι πως υπαρχουν πολλες υλοποιησεις που πραγματι δεν ειναι οτι καλυτερο στον τομεα τηλεφωνια, οι περισσοτερες ομως πολυ καλες συνολικα.

Αλλου εντοπιζεται το προβλημα των Windows mobile phones, αλλα καλυτερα να μη γινει εδω αυτη η κουβεντα.

Παντως, συγκριτικα με τα UIQ phones, μοναχα μια συσκευη windows mobile στεκεται αξιοπρεπως στο κομματι "τηλεφωνο" και αυτη ειναι το Qtek 9000(εκει βεβαια υπαρχουν αλλα προβληματα...)

Ομως, θα ξαναπω πως τον ηχο που ακουσα κατα τη διαρκεια συνομιλιας με το Ρ990 δεν τον εχω ακουσει ακομα απο αλλο Smartphone οποιασδηποτε εταιριας(ηταν απο τα πρωτα σχολια που παρεθεσα εδω οταν ειχα κανει μια μικρη δοκιμη του Ρ990)...

Link to comment
Share on other sites

To 9100 einai poly kalo se 8emata ixou.....aste tis vlakeies kai ta psemata.....

tora apo 8emata tilefonou ta symbian einai poli anotera(ta modella tis sonyericsson mono) alla 8a sas rotiso kai kati....PIOS LOGIKOS AN8ROPOS POU 8ELI MONO TILEFONO 8A PAREI PPC ME WINDOWS MOBILE???? MONO AMA 8ELIS TIN PIO ADVANCED TEXNOLOGIA SE ORGANISER KAI MIA MEGALI GKAMA APO PROGRAMMATA KAI GAMES TO PERNIS TO PPC!

kai opos panta epistrefo sto gnosto pou leo se olous pou sigrinoun windows mobile ppc me symbian tilefona: "EKSARTATAI TI 8ELIS APO TIN SYSKEVI SOU"-8ELIS TILEFONO PERNIS SYMBIAN <> 8ELIS ORGANISER KAI PPC PERNIS WINDOWS MOBILE PPC!-

 

P.S:paidia edo milame gia to p990i kai oxi gia ta Windows mobile!

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Emena paly simera pou rotisa mou eipan ta kommatia tha fygoun apo to ergostasio sti Galia telos Iouniou, gia na ine diathesima arxes Iouli. Sim-free panta, branded montella telos Augoustou...

 

Ti na po den ksero... Sas metabibazo oti mou eipan...

Link to comment
Share on other sites

@ v@gelis

 

Δεκτές οι απόψεις σου, αν και στα περισσότερα συμφωνούμε. Η εμπειρία μου όμως απο το QTEK, έιναι γεγονός. Πέραν όλων όμως όμως προ-είπα, εχω επιλέξει να περιμένω το SE, διότι έιμαι ικανοποιημένος απο την απόδοση των δυο προηγούμενων, αν και έχω σαφείς αντιρρήσεις στον σχεδιασμό του software, και ελπίζω στο P990 να έχουν επανασχεδιαστεί.

 

@ mouyias

 

Δεν σχολιάζω σε αυτό το ύφος

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

n-MIK3 μακάρι να ειναι ετσι........!!

 

Παιδια τελικα τα παράπονα εφεραν αποτέλεσμα....

Να η ανακοινωση απο τη SE!

Η ανακοίνωση είναι στα Σουηδικά για αυτο δείξτε κατανόηση στην μετάφραση απο Systran...(όχι τα Σουηδικά δεν περιλαμβάνονται στις γνώσεις μου.. :) )

 

P990 comes in the middle of July

2006-06-19 17:08

 

That Sony Ericsson's P990 willed not begin to be delivered during other quarter has long been clear despite Sony Ericsson's assertions about the contrast. Now, one has however also the announced dealers about the delay.

 

A vδlplacerad source in the sector states for mobil.se that Sony Ericsson announced dealers that week 28 or week 29 is that time then the can to wait themselves the first deliveries of P990. The means that the comes to begin to be sold some time in the middle of July.

 

Probably becomes the only small volumes that to be delivered the first weeks. According to the source, the first is during August that one can wait itself bigger deliveries that can to meet that big demand that exists on P990.

 

Sony Ericsson's official attitude is however still that P990 will begin to be delivered during June.

 

- the will come other quarter, says per Alksten on Sony Ericsson.

Link to comment
Share on other sites

an moy apantisoyn tha sas pw ki egw ayta poy tha moy steiloyn...

makari olla ayta poy grafei to episimo eilektroniko katastima tis S.E. na einai monacha mia,gafa,kai tipote parapanw.........................................................:worry:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

εχει αρχισει να με κουραζει αυτη η ιστορια !

 

Kai emena episeis, alla min ksexname oti osoi perimena sta ilektronika vgikan kerdismenoi, ego tha perimeno kai gia to P1000 'h kai to iPodPhone ...! ;)

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

nai stin poiotita tou akoustikou to P900-P910 itan pragmatika apistefta se sxesi me ta s100-200... alla apo tin alli, mias kai prospatho na xrisimopoio panta BT, itan kati pou de me enoxlouse (alla fisika ipirxe)...

tora gia to koudounisma... mi trelathoume, me tetoies doniseis kai ta dio einai sxedon axristo to koudounisma... xtipaei tilefono, kai kounane trapezia!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.vodafone-shop.gr λεει Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας 24/07/06 για το P990

 

Αυτό το λέει εδώ και 3-4 μήνες, ξεχασμένο θα'ναι :)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Xα...μάλλον..πάντως ας μην αποκλείουμε τιποτα μετα την επισημη ανακοινωση της sonyericsson στην οποία ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ οτι το κινητό θα κυκλοφορησει έστω και σε περιορισμενο αριθμο τελη Ιουνίου-αρχές Αυγούστου... ;)
Link to comment
Share on other sites

Σαν παλιός χρήστης P900 και έπειτα από την ατυχία να χάσω το κινητό μου τον Δεκέμβριο, άρχισα την έρευνα για την επόμενη αγορά κινητού.

Μεγάλο το δίλλημα , τι μπορούσε να αντικαταστήσει μια άξια συσκευή σαν το P900.

Πρώτη επιλογή ένα νέο μοντέλο της σειράς Pxxx .

Δεύτερη επιλογή ένα είδη υπάρχων μοντέλο της σειράς Pxxx.

Τρίτη επιλογή ένα κινητό από άλλες εταιρείες που να πλησιάζει τα χαρακτηριστικά της σειράς Pxxx .

 

Ξεκίνησα με την πρώτη επιλογή περιμένοντας για το P990. Οι μήνες περνούσαν χωρίς να βρίσκω λύση.

Τον Μάιο άρχισα να ψάχνω την δεύτερη επιλογή , αλλά και εδώ χωρίς λύση , γιατί απλά δεν υπήρχαν τα παλαιότερα μοντέλα στην αγορά εν αναμονή του πολυπόθητου P990.

Έτσι ξέμεινα με την τρίτη λύση.

Αποκλείστηκαν όλα όσα είχαν σχέση με την Microsoft (για προσωπικούς λόγους) , τι έμενε στην αγορά ; σχεδόν τίποτα.

Η μήπως υπήρχε ;

Μα τι είναι αυτό που μιλάνε όλοι με τόσο καλά λόγια για την οθόνη του (N80).

Η οθόνη είναι ένα είδος φετίχ για μένα.

Ξεκίνησα έρευνα αγοράς αφού πρώτα το δω ζωντανά σε λειτουργία.

Η απόφαση πάρθηκε γρήγορα μετά από επίδειξη του κινητού.

Οι εντυπώσεις μου καλύτερες και από το P900 αν και η χρήση του αλφαριθμητικού πληκτρολογίου απογοητευτική σε σχέση με το εικονικό πληκτρολόγιο του P900.

Δυνατότητες σχεδόν άπειρες , επιτέλους τελικό ελληνικό σίγμα , sms στα ελληνικά με 160 χαρακτήρες (αν και δεν δοκίμασα πόσα sms στέλνει για τους 160 χαρακτήρες) Οθόνη για στραβούς σαν και μένα , απίστευτη ποιότητα στο video για κινητό , μμμ ραδιόφωνο που βρίσκει τους ελληνικούς σταθμούς από φάκελο που κατεβάζει από το δίκτυο (με τα ονόματά τους , ποιος κάθετε να τα γράφει ένα ένα) ρυθμίσεις που παίρνει αυτόματα από το δίκτυο για GPRS INTERNET MMS χωρίς αποστολή μηνύματος , ρύθμιση του GMAIL μου σχεδόν αυτόματα με οδηγό εγκατάστασης , βοήθεια σε flash animation για τις περισσότερες βασικές λειτουργίες του κινητού.

Όχι δεν είναι δυνατόν ένα τέτοιο κινητό να μην έχει φωνητική κλήση .

Γρήγορη έρευνα στο net και Οπ !!!!!!

Τι είναι πάλι τούτο ; ενσωματωμένη αναγνώριση φωνής και εκφώνηση . Τι έξυπνη τεχνολογία είναι πάλι αυτή , αντί δηλ. να ηχογραφώ την φωνή μου και μετά να την συγκρίνει σε συσχέτιση με κάποια από τις επαφές μου (και με αριθμητικό όριο περίπου στις 20 επαφές) αυτό απλά του μιλάς (και ΕΛΛΗΝΙΚΑ !!!!!) διαβάζει συγκρίνει και εκτελεί αυτό που του είπες . Ήμαρτον θεέ μου τι άλλο θα δουν τα μάτια μου , αλλά εγώ σαν έξυπνος Έλληνας δοκιμάζω περισσότερο την δεξιοτεχνία του , του λέω : camera και ως δια μαγείας εκτελεί την εντολή μου , του λέω Bluetooth και αυτό ενεργοποιεί το Bluetooth χωρίς menu ενεργοποίησης χωρίς ερωτήσεις (ναι η όχι ) έτσι απλά και ανθρώπινα , του ξαναλέω Bluetooth και το απενεργοποιεί .

Λέτε στο μέλλων να του μιλάς και να γράφει μηνύματα ; !!!!!!!!!!!

 

Για αυτά και άλλα πολλά σε ευχαριστώ SonyEricsson για την καθυστέρηση του P990

ώστε να ανακαλύψω το N80.

 

Σε ευχαριστώ που με έκανες πελάτη μιας άλλης εταιρείας

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω όλα αυτά τα καλούδια(πλην κάμερας 3.2MP), με το Ν70, αλλά απο ότι διαβάζω έχει πολλά προβλήματα το Ν80 και κακή ποιότητα κατασκευής αλλά δεν έχω ιδία άποψη, και θα επιμείνω στο να περιμένω το P990.

 

Εχοντας όμως το Ν70, επιβεβαιώνω ότι δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα των Pxxx, της SE. Μα καμία. Τρίζει απο την πρώτη μέρα, και ξεφτάει η μπογιά του καπακιού όντας μέσα σε δερμάτινη θήκη, τι να πείς...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω όλα αυτά τα καλούδια(πλην κάμερας 3.2MP), με το Ν70, αλλά απο ότι διαβάζω έχει πολλά προβλήματα το Ν80 και κακή ποιότητα κατασκευής αλλά δεν έχω ιδία άποψη, και θα επιμείνω στο να περιμένω το P990.

 

Εχοντας όμως το Ν70, επιβεβαιώνω ότι δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα των Pxxx, της SE. Μα καμία. Τρίζει απο την πρώτη μέρα, και ξεφτάει η μπογιά του καπακιού όντας μέσα σε δερμάτινη θήκη, τι να πείς...

Θα ήθελα να αναφέρω ότι η πρόθεση μου δεν ήταν να ανοίξω μια καινούργια αντιπαράθεση μεταξύ κινητών τηλεφώνων ούτε να παροτρύνω κάποιους να κατευθυνθούν σε άλλες εταιρείες κινητών τηλεφώνων

 

Απλός ήθελα να θίξω τους χειρισμούς της SE προς τους καταναλωτές της.

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΞΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΙΣΤΟ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ

ΡΧΧΧ

1)Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ

2)Η ΠΛΗΘΩΡΑ ΔΗΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ

3)Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ ΤΟΥ

4)Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΡΓΑΛΕΙΟΥ-ΜΕDIA PLAYER-CAMERA.

AΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΨΙΝΕΙ ΚΑΦΕ Η Η 3+ΜΡΧ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!:)

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ Ν93

ΕΑΝ ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΡΟCKET PC ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΤΣΑΡΕΙ ΑΜΕΣΩΣ 10ΑΔΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Ρ990:cool:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...