Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To κατάλαβα......το 'περιμένω σε uiq3' σημαινει περιμένω να τα δω στο κινητό μου (p990)...Εκτος αν εσύ έχεις κάποιο Μ600 και τα έχεις δει ήδη...;)
Link to comment
Share on other sites

To κατάλαβα......το 'περιμένω σε uiq3' σημαινει περιμένω να τα δω στο κινητό μου (p990)...Εκτος αν εσύ έχεις κάποιο Μ600 και τα έχεις δει ήδη...;)

 

Μακάρι να το είχαμε στο κινητό μας αλλά δεν έχει βγει ακόμα η σπασμένη έκδοση:rolleyes:

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως παιδιά, δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αλλα όντως η κυκλοφορία του πάει 1η εβδομάδα Σεπτεβρίου με πιθανότερη ημερομηνία 8 Σεπτεβρίου , σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες,χωρίς να υπάρχει εξήγηση γιατί....

 

Περισσότερα αύριο...

 

:X :X ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως παιδιά, δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αλλα όντως η κυκλοφορία του πάει 1η εβδομάδα Σεπτεβρίου με πιθανότερη ημερομηνία 8 Σεπτεβρίου , σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες,χωρίς να υπάρχει εξήγηση γιατί....

 

Περισσότερα αύριο...

 

:X :X ;) ;)

 

Eirtha kai ego gia diakopes sta patria edafoi kai na to xtipiso kai na giriso piso xaroumenos...

Kai telika me adia xeria tha giriso, kai kati moutra mexri ta gonata ... :p

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

P900....καιρος να αλλάξεις και το σλογκαν :p

 

''ΙΙΙΙΙΙΙΙ Τον Σεπτέμβρη το P990i;;;; Τι λες μαρή;;;'' :D

 

Tελικά nMIK-3 δεν ειναι θεμα ημερών όπως λέγαμε.....

Πολύ απλά με τη se δεν τα βάζει κανεις....ούτε η ίδια με τον εαυτό της στο θεμα 'HMEΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ' .....:D

Link to comment
Share on other sites

Eίναι διαθέσιμο στο expansys.

 

ευχαριστω πολυ αλλα δεν το βρισκω εκει.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

P900....καιρος να αλλάξεις και το σλογκαν :p

 

''ΙΙΙΙΙΙΙΙ Τον Σεπτέμβρη το P990i;;;; Τι λες μαρή;;;'' :D

 

Tελικά nMIK-3 δεν ειναι θεμα ημερών όπως λέγαμε.....

Πολύ απλά με τη se δεν τα βάζει κανεις....ούτε η ίδια με τον εαυτό της στο θεμα 'HMEΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ' .....:D

 

Τι να πει κανείς, ειλικρινά με αυτή την ιστορία έχουν πέσει έξω ακόμα και υψηλόβαθμα στελέχη της εταιρίας.

 

Τα πρώτα κομμάτια βγήκαν από το εργοστάσιο της Γαλλίας την τελευταία βδομάδα του Ιουνίου όπως μου είπαν από την Sony Ericsson αλλά

μόλις αυτή τη βδομάδα άρχισε να εμφανίζετε στα καταστήματα…(βλέπε Σουηδία), για λόγους που μόνο η Sony Ericsson γνωρίζει.

 

Τελικά τα κατάφεραν να κυκλοφορήσουν το κανατάκι σχεδόν έναν ολόκληρο χρόνο από την επίσημη παρουσίαση του τον περασμένο Οκτώβρη.

 

 

P900 πολύ γέλιο η υπογραφή σου!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κριμα πάντως γιατι όσοι είχαν την ευκαιρία να το έχουν στα χέρια τους νωρίτερα θα κατάλαβαν οτι πρόκειτε για ένα πολύ καλο τηλέφωνο τόσο κατασκευαστικά όσο και λογισμικα....με αρκετα 'σταθερο' τον τελευταιο μηνα με την αναβάθμιση του λογισμικού του ,χαρακτηρα....και αν έβγαινε πιο νωρις θα ανέβαζε κατα πολύ τις μετοχές της Sonyericsson!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δε υποφερονται μερικοί εδω....μπαίνουν BLACK LIST!

 

Και επειδη πραγματικά κάποια παιδιά ενδιαφέρονται αληθινα για το κινητό....και καποιοι δεν αντέχονται πλέον .........δίνω και εγώ μια παρόμοια φωτογραφία με του bibon για όλους εδώ στο myphone (αν και ειχα υποσχεθει στον εαυτό μου να μην το κανω......για να δώ μεχρι πιο σημειο μπορουν να φτάσουν κάποιοι...)για να 'γλυκάνει' την τελευταια αυτή παράταση στην αναμονή.....και για να κλεισουν καποια στόματα που παραέχουν ανοίξει!Και δεν ξαναασχολουμαι με το θεμα ημερομηνίας και ποιος εχει και ποιος δεν έχει το κινητο.....:mad: :cool:

 

http://img145.imageshack.us/img145/8189/img8626qb5.jpg:cool:

 

Για ότι απορίες ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το Ρ990ι θα κάνω και εγώ ότι μπορω για να βοηθησω...

Link to comment
Share on other sites

Εχω μία απορία. Τελείως φιλικά βρε συ sealover, το έχεις το κινητό ή όχι?

 

Από τη μία δεν ξέρεις τι μπαταρία έχει και από την άλλη μας βάζεις τη φωτό αυτή. Τρελλαίνεσαι για το πότε θα κυκλοφορήσει επισήμως, μας έχεις δώσει ημερομηνίες όπως 12/2005 μετά 1/2006, μετά 4/2006 μετά Ιούνιος-Ιούλιος 2006 (ήσουν και απόλυτος τότε, μάλιστα την έλεγες σε όσους έλεγαν Αύγουστο-Σεπτέμβριο).

 

Αν το έχεις τι καίγεσαι για την επίσημη κυκλοφορία του?

 

Ξαναλέω τελείως φιλικά ρωτώ, χωρίς καμμία διάθεση παρεξήγησης και αυτό γιατί το καλύτερο θα ήταν να ξεκαθαρίσεις το τοπίο έτσι ώστε να μην δίνεται βήμα στους άλλους χρήστες να "στη λένε".

 

Αυτά στα γράφω γιατί είσαι ο "πατριάρχης" του συγκεκριμένου θέματος και έχεις άπειρα ποστς στο συγκεκριμένο θέμα του P990i. Οδηγείς τις εξελίξεις. :p :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

E όχι και πατριάρχης.......εσυ έχεις το ρόλο αυτο με τα 99 χρόνια που κουβαλάς :D

 

Σοβαρά τώρα δες το pm που σου έστειλα και ασε αυτούς που μου τι λένε ....να ψάχνονται....

 

Ειναι απόλαυση να τους βλέπεις να κάνουν σαν κακες πεθερές :D

 

Eξάλλου ειπα....

Και δεν ξαναασχολουμαι με το θεμα ημερομηνίας και ποιος εχει και ποιος δεν έχει το κινητο.....

 

Sorry για το offtopic!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ αλλα δεν το βρισκω εκει.....

 

Κυκλοφορεί με την ονομασία HTC TyTN και στο handit.de υπάρχει στα 670 euros.

 

 

btw όσοι είναι εντελώς άσχετοι με θέμα marketing καλό θα ήταν να μη μιλάνε για απολύσεις.

Τα στελέχη της SE δεν βρίσκονται τυχαία στη θέση που βρίσκονται και είναι γελοίο ο κάθε τυχάρπαστος και ανίδεος να τους κρίνει...

Link to comment
Share on other sites

Sealover, μπορώ να σε ρωτήσω κάτι εντελώς φιλικά; Να μου δώσεις μια πληροφορία για το κινητό επειδή με έχει φάει η αδελφή μου να το αγοράσει;
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mipws kserei kaneis sas ean echei dynatotita epilogis leitoyrgias diktyoy,to P-990i?

(UMTS/GSM-dypli leitoyrgia-kai,GSM-moni leitoyrgia)

(opws ginetai sto K-800)

Schetika me to pote tha vgei en telei telika,mporei,nai men na min mporei na ta valei kaneis me tin S.E. sto thema toy pote telika tha to kykloforisei,alla apo tin alli

me afti tin taktiki poy krataei,schetika me ayto to thema,den mporei omws kai i S.E. na perimenei apo toys christes-pelates tis,na perimenoyn kai apo ekeini tin theia epifotisi,gia na gvalei tin apofasi na to vgalei kai stin agora...

kaka ta psemata,me tin stasi poy krataei tha chasei oysiastika(kai,ochi mono emeis,oi christes!!!)i S.E.,giati panw apo olla-pera apo to pote tha to vgalei stin agora tin syskevi-chanei kai apo plevras AKSIOPISTIAS!!!

pragma poy den einai meta kai toso efkolo oso mporei na fenetai,na epanaktithei...

vlepete,yparchei kai o ANTAGWNISMOS,o opoios paizei symantiko rolo,s'ayto...!

kaka,ta psemata... den chanoyme monacha emeis ws christes,chanei kai i S.E.,tin aksiopistia tis kai tin kerdizoyn alloi...!!!!

To mono kako,einai poy afti i syskevi,den tha mathoyme pote-etsi opws to paei i S.E.-an aksize ontws ws syskevi,an itan ontws mia aksiothavmasti epilogi...:worry: :worry: :worry: :worry: :worry: :worry:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Mipws kserei kaneis sas ean echei dynatotita epilogis leitoyrgias diktyoy,to P-990i?

(UMTS/GSM-dypli leitoyrgia-kai,GSM-moni leitoyrgia)

(opws ginetai sto K-800)

 

λογικά ναι.Στο Μ600ι γινεται με τον τρόπο που περιγράφω στην υπογραφή μου;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

*Κυκλοφορεί με την ονομασία HTC TyTN και στο handit.de υπάρχει στα 670 euros.*

το ειδα και στο πλαισιο σημερα(αγ. παρασκευη) 799 euro...με ελληνικο μενου κτλπ....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απόλαυση να τους βλέπεις να κάνουν σαν κακες πεθερές :D

 

poies kakies petheres... eixa pei ton genari oti tha vgei germania 10 avgoustou... kai telika tha vgei 18-28avgoustou...

esi epese pio pollous mines ekso apo oti ego meres!

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

e? fantastike kai aksiopiste sealover!

 

PS. parepiptontos, to blacklist tha se kanei na mi diavazeis ta post mou oste na se kanei kserola apo tis info mou stin parea sou... emena karfi de mou kegete!!!

Link to comment
Share on other sites

paidia to portaki mprosta to anadeiplwmeno bgainei? giati mou th spaei pou to kanei paxoulo.....th douleia tou den thn kanei mono me to querty plhktrologio?
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...