Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το γαμήσατε κ ψόφησε...

--------------------

 

Thes na peis oti H SonyEricsson mas G@....se kai sto telos tha psofisoume apo tis M@m@kies tis !!! :mad:

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Thes na peis oti H SonyEricsson mas G@....se kai sto telos tha psofisoume apo tis M@m@kies tis !!! :mad:

αν εξαρτάται τόσο πολύ η ζωή σου από ένα κινητό τότε............

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

όταν μιλάω με τον επισημο διανομέα της SONY ELLAS για Μακεδονια(Γιαννης Κογχυλάκης το ονομα του....αφου δεν καταλαβένετε διαφορετικα...)

χαχαχα τωρα που μας εξήγησες με ποιον μίλησες όντως καταλάβαμε.

sorry για το ύφος μου. δεν εχει να κάνει τιποτα με σενα αλλά με τον κογχυλάκη.

όταν θα αγόραζα ψηφιακή canon G6 μου είπε για τιμη 1300 ευρώ. στα υπόλοιπα καταστήματα η τιμή ήτανε κατω απο 800. όταν του το είπα δικαιολογήθηκε ότι είναι παραεισαγωγες και οτι δήθεν δεν θα εχω τον ενα χρόνο εγγύηση κλπ. Τελικά την αγόρασα απο Nomatica 535 ευρω με δωρο ενα τριποδα, μια θήκη και.... 2 χρονια εγγύηση.

και για να μην πω για MS DUO 128 που ζήτησα (πριν 2 χρόνια) και μου έδωσε την απλή για 70 ευρω λέγοντας ότι είναι DUO και το ανακάλυψα μόλις βγήκα απ'το μαγαζι. την έδωσα πίσω αφου ακουσα βρυσίδι οτι δηθεν δεν ζητησα DUO, μου δόσανε τα λεφτα πισω και αγόρασα DUO απο άλλο μαγαζι με 50 ευρω.

 

γι'αυτό μακρια απο κογχυλάκη όσο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Η λύση δεν είναι να κλειδωθεί το thread.Η λύση είναι να απαγορευτεί σε δύο τρία συγκεκριμένα άτομα να ποστάρουν.Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τα posts του τύπου "κάποιος χριστιανός να κλειδώσει το thread" ή "Sealover μην γράφεις αυτό...sealover μην γράφεις εκείνο...sealover μην γράφεις ετούτο".

Λοιπόν για αυτούς που δεν καταλαβαίνουν ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ότι αυτό το thread έχει φτιαχτεί για άτομα που γουστάρουν τρελλά το κινητό,το περιμένουν πως και πως και θέλουν να μαθαίνουν οτιδήπωτε ακούγεται στο διαδίκτυο για το Ρ990,είται αυτό είναι επίσημη πληροφορία είται είναι απλά μια φήμη (αρκεί το άτομο που ποστάρει την πληροφορία ή την φήμη να το κάνει καλοπροαίρετα και όχι για να κάνει χαβαλέ,και νομίζω ότι δεν είναι τόσο δύσκολο μετά από τόσα posts να ξεχωρίσουμε τους καλοπροαίρετους από τους χαβαλέδες).

Για αυτό ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ σταματήστε να την πέφτετε στον sealover ή σε οποιονδήποτε γράψει κάτι που δεν σας άρεσε,σταματήστε να τσακώνεστε και προς Θεού,σταματήστε να ζητάτε να κλειδωθεί αυτό το thread.

Στο κάτω κάτω αν το thread αυτό σας έχει κουράσει σταματήστε να το επισκέπτεστε και αφήστε εμάς τους κακόμοιρους πορωμένους να ελπίζουμε και να ανυπομονούμε διαβάζοντας "πληροφορίες από επίσημα χείλη","ανακοινώσεις από άλλα sites",και "φήμες".

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Potakas μαζι σου!!!

 

Και για να μην μένουμε πίσω.....στο θεμα μας....να και ένα ακόμα e-shop με την πιο λογική κατα τη γνωμημου τιμή για το Ρ990!Σημειώστε δε οτι αναφέρει πως stock θα υπάρχει σε 7-10 μέρες από τωρα!!!! ;)

 

https://www.mobile-gadgets.net/shop/product.php?productid=3&cat=40&page=2

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στην λογοκρισία κανενός... Απλά συστήνω ή μάλλον συμβουλεύω να προσπαθείτε(ούμε) να φιλτράρουμε όσο το δυνατόν περισσότερο τις πηγές μας ώστε να γίνεται να μην επαναλαμβάνονται φαινόμενα του στύλ ανέβηκε η εσωτερική μνήμη στα τόσα και μετά από 2 ποστ να λέμε έπεσε τελικά η εσωτερική μνήμη ...

 

Το πόσο πορωμένοι είστε κάποιοι με το κινητό απλά δυσχεραίνει την κατάσταση αφού μπορεί να ενθουσιαστείς υπέρμετρα με μια ανακοίνωση (πιθανά λανθασμένη) και απότομα να απογοητευτείς στην ακριβώς επόμενη...

 

 

Προσωπικά προτιμώ να διαβάζω φόρουμ που λένε λίγα πράγματα αλλά επιστητά από φόρουμ που αναπτύσονται 2500 πόστ με δόσεις ενθουσιασμού και παραφιλολογίας με μεγάλη δόση ανασφάλειας και ανακρίβειας. Το myphone συνηθίζει να ΜΗΝ επιτρέπει τέτοια φαινόμενα και διακρίνεται (ως τώρα) για την ακρίβεια των λεγομένων των χρηστών του. Σε αυτό το επίπεδο (προσωπικά εγώ) προτιμώ μια συζήτηση

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στην λογοκρισία κανενός... Απλά συστήνω ή μάλλον συμβουλεύω να προσπαθείτε(ούμε) να φιλτράρουμε όσο το δυνατόν περισσότερο τις πηγές μας ώστε να γίνεται να μην επαναλαμβάνονται φαινόμενα του στύλ ανέβηκε η εσωτερική μνήμη στα τόσα και μετά από 2 ποστ να λέμε έπεσε τελικά η εσωτερική μνήμη ...

 

Το πόσο πορωμένοι είστε κάποιοι με το κινητό απλά δυσχεραίνει την κατάσταση αφού μπορεί να ενθουσιαστείς υπέρμετρα με μια ανακοίνωση (πιθανά λανθασμένη) και απότομα να απογοητευτείς στην ακριβώς επόμενη...

 

 

Προσωπικά προτιμώ να διαβάζω φόρουμ που λένε λίγα πράγματα αλλά επιστητά από φόρουμ που αναπτύσονται 2500 πόστ με δόσεις ενθουσιασμού και παραφιλολογίας με μεγάλη δόση ανασφάλειας και ανακρίβειας. Το myphone συνηθίζει να ΜΗΝ επιτρέπει τέτοια φαινόμενα και διακρίνεται (ως τώρα) για την ακρίβεια των λεγομένων των χρηστών του. Σε αυτό το επίπεδο (προσωπικά εγώ) προτιμώ μια συζήτηση

 

Μα φίλε μου,απ'τη στιγμή που το thread αυτό αναφέρεται σε κάποιο προιόν που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα,είναι λογικό να υπάρχουν ανακρίβειες,ανασφάλειες και ανατροπές στα λεγόμενά μας.

Οταν με το καλό κυκλοφορήσει το Ρ990 και ανοιχτεί ένα καινούργιο θέμα τότε θα τσαντίζομαι κι εγώ να διαβάζω ανακρίβειες ή παραφιλολογίες.

Τέλως πάντων για να μην μακρυγορούμε και κουράζουμε και τους άλλους,αυτό που θέλω να πω είναι ότι εμένα πιο πολύ με πειράξανε οι εκκλήσεις κάποιων να κλειδωθεί το thread(είναι σαν να ήμασταν μαζεμένοι σε μια καφετέρια συζητώντας για το Ρ990 και κάποιοι να απαιτούσαν να σταματήσει η κουβέντα επειδή πετάχτηκε ο sealover και ανέφερε κάτι ανακριβές που άκουσε κάπου αλλού:lol: )

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κατα αρχας ρε παιδια γιατι να υπαρχει τσακωμος;για ενα κινητο;αν ειναι δυνατον!!!!εδω μπαινουμε για να περασουμε ευχαριστα και να μιλησουμε για αυτο που μας κανει κεφι,για το χομπυ μας ρε παιδια,αν συμβαινουν ολα αυτα για ενα κινητο για καποιο ποιο σοβαρο θεμα θα πρεπει να βγουν πιστολια συμφωνα με αυτη την λογικη
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο το κινητο...Ειναι ολη μου η ζωη! Μου αλλαξε ολο μου το ειναι...Απο τη στιγμη που ανακοινωθηκε η ζωη μου δε θα ειναι ποτε πια η ιδια. Το ποθω, το θελω...θελω να το παντρευτω...να κανουμε παιδια...Ελπιζω να βγω συντομα απο την ψυχιατρικη κλινικη για να το αγορασσσσσωωωωωωωωωω
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο το κινητο...Ειναι ολη μου η ζωη! Μου αλλαξε ολο μου το ειναι...Απο τη στιγμη που ανακοινωθηκε η ζωη μου δε θα ειναι ποτε πια η ιδια. Το ποθω, το θελω...θελω να το παντρευτω...να κανουμε παιδια...Ελπιζω να βγω συντομα απο την ψυχιατρικη κλινικη για να το αγορασσσσσωωωωωωωωωω

 

Κάτσε...κάτσε...η πλάκα πλάκα και τα σοβαρά σοβαρά.Για να το αγοράσεις θα πρέπει να περάσεις πρώτα πάνω απ'το πτώμα μου :rolleyes: ;) :wacko: :ninja: :geek: :tease: :superman:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Χα....μας φανταζομαι όλους εμάς με κολλημενη τη μούρη πάνω στο τζαμι απ'το Πλαισιο να περιμένουμε ν'ανοιξει....για να παρουμε το πολυποθητο Ρ990....Kαι σκεφτειτε να μη φτανουν τα κομματια τι εχει να γινει...:chair: :shoot: :rocket: :kill: :knife: http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/diafora/medic.gif

 

 

Μήπως να κυκλοφορούσαμε όλοι με κανενα μπλουζακι απ'αυτα της ΤΙΜ...ΘΕΛΩ Ρ990 Τ Ω Ρ Α!!!:O :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παντως περα απο την πλακα, αυτη η καθυστερηση με την τελικη διαμορφωση του UIQ 3.0 σημαινει οτι η SE αντιμετωπιζει προβληματα με το νεο λειτουργικο και φοβαμαι μηπως οι αγοραστες του P990 αντιμετωπισουν προβληματα σταθεροτητας. Στα ματια μου παντως μοιαζει ρισκο να εμπιστευτω απο την αρχη το νεο συστημα. Σιγουρα θα εχουν γινει εξονυχιστικοι ελεγχοι θα μου πειτε αλλα μηπως και στα παλαιοτερα Windows Mobile δε θα ειχαν γινει; Ωστοσο ειχαν bugs και καποιες ασταθειες. Δεν ξερω...το νεο HTC Tytn μοιαζει σε αυτη τη χρονικη συγκυρια ισως μια πιο ωριμη επιλογη
Link to comment
Share on other sites

Παντως περα απο την πλακα, αυτη η καθυστερηση με την τελικη διαμορφωση του UIQ 3.0 σημαινει οτι η SE αντιμετωπιζει προβληματα με το νεο λειτουργικο και φοβαμαι μηπως οι αγοραστες του P990 αντιμετωπισουν προβληματα σταθεροτητας. Στα ματια μου παντως μοιαζει ρισκο να εμπιστευτω απο την αρχη το νεο συστημα. Σιγουρα θα εχουν γινει εξονυχιστικοι ελεγχοι θα μου πειτε αλλα μηπως και στα παλαιοτερα Windows Mobile δε θα ειχαν γινει; Ωστοσο ειχαν bugs και καποιες ασταθειες. Δεν ξερω...το νεο HTC Tytn μοιαζει σε αυτη τη χρονικη συγκυρια ισως μια πιο ωριμη επιλογη

 

 

 

Το UIQ δεν ειναι ακριβως αναπτυξη της SE αν και εχει αρκετα μεγαλη εμπλοκη στην αναπτυξη του και φυσικα μπορει να διορθωνει πολλα απο τα προβληματα του .

 

Τι εννοεις προβληματα σταθεροτητας ομως? Σε καποιες λειτουργιες ναι ειναι καπως ασταθες ακομα και σχετικα αργο .

Στις "επαγγελματικες" του ομως δυνατοτητες (office , wi-fi , Internet) παραδοξως δουλευουν ολα μια χαρα .

Link to comment
Share on other sites

...edw mesa,den sevetai kaneis tis apopseis twn allwn... giati diladi na klisei to thread,epidei yparchoyn kapoioi poy den anechwntai tis antifaseis kai tis syzitiseis allwn???

AN DEN SAS ARESEI TO SYGGEKRIMENO THREAD,AN SAS ECHEI KOYRASEI,AN EN TELEI ECHETE VARETHEI GIA TON OPOIONDIPOTE LOGO,TIS DIMOKRATIKES SYZITISEIS DIMEIOYRGEISTE ENA DIKOSAS THREAD,KAI SYZITISTE AYTA POY THELETE,CHWRIS NA ENWCHLEITE TOYS ALLOYS POY ENDIAFERWNTAI

DIKAIWMA TOY KATHE ENOS EINAI NA LEEI TIN GNWMI TOY KAI TIN APOPSI TOY ARKEI NA MIN PROSVALEI TIS AKSEIES TOY KAI TA PISTEVW TOY ALLOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN EIMASTE YPO KATHESTWS CHOYNTAS PISTEVW POY ALLOI KANOYN KOYMANTO STIN ELEFTHERIA TOY LOGOY....

...kai lypamai gia ayto,poy yparchoyn kapoioi poy opws vlepw ayto zitoyn...

EILIKRINA LYPAMAI...

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Το UIQ δεν ειναι ακριβως αναπτυξη της SE αν και εχει αρκετα μεγαλη εμπλοκη στην αναπτυξη του και φυσικα μπορει να διορθωνει πολλα απο τα προβληματα του .

 

Τι εννοεις προβληματα σταθεροτητας ομως? Σε καποιες λειτουργιες ναι ειναι καπως ασταθες ακομα και σχετικα αργο .

Στις "επαγγελματικες" του ομως δυνατοτητες (office , wi-fi , Internet) παραδοξως δουλευουν ολα μια χαρα .

 

Δεν εννοουσα οτι η τωρινη version UIQ δεν ειναι σταθερη ως συστημα. Ισα ισα που μπορει και να ξεπερνα τα windows mobile σε αυτον τον τομεα. Για την καινουρια version φοβαμαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...