Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Google Play Security Update January 2024

70 MB, μεγαλούτσικη...

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ilka71 said:

πως την βρισκουμε?

Settings, security and privacy, updates, Google play system update. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Settings, security and privacy, updates, Google play system update. 

Αυτό δεν μπορούμε να το βάλουμε αυτόματα να κάνει την αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tolakos said:

Αυτό δεν μπορούμε να το βάλουμε αυτόματα να κάνει την αναβάθμιση?

Δεν το γνωρίζω. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tolakos said:

Αυτό δεν μπορούμε να το βάλουμε αυτόματα να κάνει την αναβάθμιση?

Oχι δυστυχως,μονο χειροκινητα.Και ειναι και κρυμμενο....

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά.

Εχω να πω πως μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις το κινητό πάει μπάλα.
Δεν ξέρω τι άποψη έχετε εσείς.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, modechristo said:

Kαλημέρα παιδιά.

Εχω να πω πως μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις το κινητό πάει μπάλα.
Δεν ξέρω τι άποψη έχετε εσείς.

Ασε , προχτες εψαχνα το κινητο μου και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα. Το παιρνω τηλεφωνο και μου απανταει (το κινητο) ... ελα μου λεει.. εχω παει μπαλα 🙂 

Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2024 at 8:47 ΠΜ, modechristo said:

Kαλημέρα παιδιά.

Εχω να πω πως μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις το κινητό πάει μπάλα.
Δεν ξέρω τι άποψη έχετε εσείς.

Πάντα πήγαινε. Δεν έχω αντιμετωπίσει ως τώρα κάποιο πρόβλημα με την ταχύτητα 🤗

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

για βοηθήστε γιατί θα τρελαθούμε.. έχω αγοράσει  ακουστικά bt soundpeats air3, air4 lite και soundcore R50i αλλά δοκίμασα και να τα τελευταία airpods. μετά την αναβάθμιση σε Android 14 δεν δεν μπορώ να απαντήσω με το double tap που έχουν τα ακουστικά (τα airpods πατάς το κορμό του) μόνο όταν είναι ενεργό το do not disturb! μόλις το βγάλω όλα οκ.. δεν μπορεί 3 εταιρείες να μην δουλεύουν. μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει; και με ποιο ακουστικό να μας πει; ευχαριστώ 

μήπως έχει αλλάξει με το  android 14 οι άδειες; δηλαδή εάν έχεις do not disturb ενεργό να μην μπορείς να απαντήσεις γιατί αφού το έχεις ενεργό δεν θες να απαντήσεις; για δοκιμάστε και πείτε μου

Link to comment
Share on other sites

μετά από τα 2 hard reset που έκανα ψάχνοντας να βρω τι στο κόρακα φταίει με ακουστικά bt και το do not disturb είδα ότι άλλαξαν θέσεις το εικονίδιο των πληκτρολόγιων με το κάτω βελάκι; έτσι είναι και σε εσάς; αλλάζει; 

Screenshot_20240223_235837_Google Play Store.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ilka71 said:

έτσι είναι και σε εσάς;

Οχι.
 

Spoiler

spacer.png

Δεν ξερω αν γινεται να του αλλαξεις θεση. Δεν βρηκα κατι. Μονο να το απενεργοποιησεις (το κουμπι) , να μην φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, ilka71 said:

μετά από τα 2 hard reset που έκανα ψάχνοντας να βρω τι στο κόρακα φταίει με ακουστικά bt και το do not disturb είδα ότι άλλαξαν θέσεις το εικονίδιο των πληκτρολόγιων με το κάτω βελάκι; έτσι είναι και σε εσάς; αλλάζει; 

Screenshot_20240223_235837_Google Play Store.jpg

Έτσι είναι και μένα αλλά δεν έγινε τώρα, από όσο θυμάμαι. Edit: καλά θυμάμαι, άνοιξα μια το S9+ και είναι έτσι κι εκεί, κάτω αριστερά το εικονίδιο των πληκτρολογίων και κάτω δεξιά το βελάκι.

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα, θα ομολογήσω πως δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα καθώς δεν έχω το συγκεκριμένο κινητό αλλά ένας φίλος ήθελε καλύτερη απόδοση στην κάμερα και του πρότεινα το gcam. Από τότε που πήρα pixel το έχω ξεχάσει το άθλημα και λίγο που έψαξα δε βρήκα κάτι κατατοπιστικό. Υπάρχει κάποια έκδοση και xml που δουλεύει καλά ή δεν αξίζει ο κόπος; Ευχαριστώ πολύ!! 

LG Optimus L3--> Galaxy S III mini-->LG G3s-->LG G Flex 2-->LG G6—>LG G7 -->1+ 8-->Pixel 6 Pro 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dimitris842 said:

Καλησπέρα στην ομάδα, θα ομολογήσω πως δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα καθώς δεν έχω το συγκεκριμένο κινητό αλλά ένας φίλος ήθελε καλύτερη απόδοση στην κάμερα και του πρότεινα το gcam. Από τότε που πήρα pixel το έχω ξεχάσει το άθλημα και λίγο που έψαξα δε βρήκα κάτι κατατοπιστικό. Υπάρχει κάποια έκδοση και xml που δουλεύει καλά ή δεν αξίζει ο κόπος; Ευχαριστώ πολύ!! 

Δεν αξιζει ο κοπος. Υπαρχουν ελαχιστες gcam που δουλευουν χωρις προβληματα , αλλα το αποτελεσμα που δινουν ειναι εφαμιλλο της stock cam. Καποιες gcam που δινουν καλα αποτελεσματα , εχουν πολλα προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, συνδέω το κινητό με το Laptop (Windows 10) κ ενώ λειτουργούν όλες οι εφαρμογές κανονικά (Viber, What's up, klp= μέσω του υπολογιστή, οι κλήσεις δεν λειτουργούν... Μήπως πρέπει να αλλάξω κάποια ρύθμιση;

Διακοπή Bluetooth.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται το έχει το πλαίσιο προσφορά 349 το 6/128 

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

 

Πιστεύτε πως αξίζει η μετάβαση από S21 FE σε S23 FE, πέρα από το γεγονός ότι είναι πιο καινούργιο;
Από άποψη προδιαγραφών και αυτονομίας ρωτάω...

Σκέφτομαι να το πάρω για την γυναίκα μου μιας που το S23 FE είναι στα 400€ αυτή τη στιγμή στον Γερμανό...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...