Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω ένα περίεργο θέμα με το τηλέφωνο και θα ήθελα μια γνώμη. Όταν ανοίγω την εφαρμογή του Facebook περνάνε 2-3 δευτερόλεπτα και η εφαρμογή κάνει χωρίς να κάνω τίποτα swipe προς τα αριστερά και επανέρχεται.

Έχω δοκιμάσει απεγκατάσταση της εφαρμογής, διαγραφή cache κλπ χωρίς αποτέλεσμα. Πιστεύω ότι ίσως το εν λόγω θέμα δεν έχει καν σχέση με το τηλέφωνο, αλλά έχει μήνες που γίνεται αυτό δυστυχώς και χωρίς να είναι κάτι το σοβαρό είναι ενοχλητικό.

Αν κάποιος έχει κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Link to comment
Share on other sites

Το κανει και σε άλλες συσκευές. Είναι θέμα της εφαρμογής σίγουρα. Ίσως είναι αποτυχημένο εφέ της να σου δείξει ότι έχει και άλλες καρτέλες 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι τότε πάω πάσο...μου κάνει εντύπωση πάντως αν το κάνει η εφαρμογή του FB γενικότερα. @paanos σε ευχαριστώ για τον κόπο σου, καλή Ανάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά της συσκευής (καινούργια) στα 250-300€; Ή θα προτείνατε κάποια άλλη; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Αξίζει η αγορά της συσκευής (καινούργια) στα 250-300€; Ή θα προτείνατε κάποια άλλη; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Την έχεις βρει καινούργια με 250€? Πάρε την με κλειστά τα μάτια! Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις καλύτερη σε αυτά τα χρήματα!

Καλό Πάσχα!

Nikomas
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, akis1973 said:

Αν είναι έτσι τότε πάω πάσο...μου κάνει εντύπωση πάντως αν το κάνει η εφαρμογή του FB γενικότερα. @paanos σε ευχαριστώ για τον κόπο σου, καλή Ανάσταση!

Εντύπωση να σου εκανε αν δούλευε κανονικά,είναι απο τις ποιο κακοφτιαγμένες εφαρμογές 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Αξίζει η αγορά της συσκευής (καινούργια) στα 250-300€; Ή θα προτείνατε κάποια άλλη; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αν επιτρέπεται που το έχεις βρεί τόσο?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, boymanos said:

Αν επιτρέπεται που το έχεις βρεί τόσο?

Φίλος το πήρε ως εταιρικό στο κουτί του δεν το άνοιξε και το "σκοτώνει".

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

On 30/4/2024 at 10:38 ΜΜ, Sofos_5 said:

Αξίζει η αγορά της συσκευής (καινούργια) στα 250-300€; Ή θα προτείνατε κάποια άλλη; 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

H συσκευη ειναι μια χαρα αλλα μεχρι εκει. 
Αν ειναι να βαλεις το χερι στην τσεπη εγω προτεινω το απλο s23.
 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κλείνοντας δυο χρονιά με την συσκευή(περνάει ο καιρος) βλέπω ότι  στέκεται μια χαρά ακόμη,βεβαίως υπάρχουν καλύτερες επιλογές και είναι λογικο,αλλα εχει μέλλον

Ανετα ένα χρόνο ακόμη εκτός απρόοπτου πάντα  

Edited by tollisth
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις βγήκε ενημέρωση για OneUi 6.1, 2gb 😊

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω τώρα και εγώ 

2 ώρες πριν, kyramas said:

To circle to search δεν μας το δώσανε ? δεν το βρισκω

Από ότι βλέπω όχι

Αν ομως πατησεις παρατεταμένα το μεσαίο κουμπι σε μια εικόνα η σε μια σελίδα  σε βγάζει την επιλογή search screen,επιλέγεις αυτό που θέλεις και το ψάχνει 

Επίσης να υπενθυμίσω ότι εχει διορθωθεί και το pixel shift  

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-fe-zero-galaxy-ai-features-one-ui-6-1/

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, tollisth said:

Την κατεβάζω τώρα και εγώ 

Από ότι βλέπω όχι

Αν ομως πατησεις παρατεταμένα το μεσαίο κουμπι σε μια εικόνα η σε μια σελίδα  σε βγάζει την επιλογή search screen,επιλέγεις αυτό που θέλεις και το ψάχνει 

Επίσης να υπενθυμίσω ότι εχει διορθωθεί και το pixel shift  

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-fe-zero-galaxy-ai-features-one-ui-6-1/

Πάλι στην απεξω οι φτωχοί!

Επίσης αν και έχω τα animation στο 0.5 μου φαίνονται λίγο πιο αργές αλλά smooth πχ στο άνοιγμα και κλείσιμο εφαρμογών

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kyramas said:

Πάλι στην απεξω οι φτωχοί!

Επίσης αν και έχω τα animation στο 0.5 μου φαίνονται λίγο πιο αργές αλλά smooth πχ στο άνοιγμα και κλείσιμο εφαρμογών

Δύο χρόνων συσκευή πάντα έτσι γίνεται όχι από θέμα hardware εννοείται 

Το raw expert επίσης δεν έδωσαν αλλά θα μπορούσαν έτσι είναι αυτά

Πρέπει να υπάρχει κάτι να σε ωθεί στις καινούργιες συσκευές 

Τα animation όντως έγιναν καλύτερα το παρατήρησα και στο tab s9 όταν πήρε την 6.1 

Link to comment
Share on other sites

που πήγαν οι ρυθμίσεις της AOD μετά την 6.1 που αλλάζαμε ρολόι κλπ;είχα γιαυτό το goodlock αλλά τώρα ήθελα να δοκιμάσω χωρίς αυτό 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, ilka71 said:

που πήγαν οι ρυθμίσεις της AOD μετά την 6.1 που αλλάζαμε ρολόι κλπ;είχα γιαυτό το goodlock αλλά τώρα ήθελα να δοκιμάσω χωρίς αυτό 

Ναι θέλει ξανα ρύθμισμα το goodlock

Link to comment
Share on other sites

Εχει επεξεργασία οθόνης κλειδώματος έχει και την AOD μέσα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα βλέπε κάποια διαφορά στην μπαταρία ή ειναι το ίδιο μολις την εκανα την ενημέρωση εγω

Προχθές πήρα το κινητό ημουν αναμεαα σε a55 αλλα με κέρδισε το s21fe λόγο σχεδιασμου και κάμερας !

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ilka71 said:

εμένα δεν...

 

 

Έχεις δίκιο από Goodlock το έβλεπα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...