Jump to content

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium


DjHoya
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

33 minutes ago, challenge143 said:

Παιδιά έχει κάνει κανείς αυτή την ενημέρωση;  με αυτήν που έχω τώρα έχει καλή κατανάλωση. 

Screenshot_20230925_192857_Huawei Health.jpg

Κ είναι κ 150μβ 

Καμία διαφορά 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επειδή δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ξανά ποσταρω εδώ το πρόβλημα που έχω με το gt4 pro titanium με την σύνδεση του με το Samsung a52s που όταν είναι κλειδωμένο για αρκετή ώρα δεν το βρίσκει το find του ρολογιού με τίποτα παρά μόνο αν ξεκλειδώσω την οθόνη.
Και το 2ο πρόβλημα είναι ότι όταν απομακρυνομαι και αποσυνδέεται τις περισσότερες φορές όταν πλησιάζω το τηλ δεν συνδέεται αυτόματα.

3μιση χρόνια με το gt2 δεν αντιμετώπισα ποτέ τέτοιο πρόβλημα βέβαια τα περισσότερα συνεργαζόταν με κινητό huawei αλλά και 1 χρόνο με το Samsung.
Κατά τ άλλα το ρολόι τα σπάει

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikoseggo3 said:

Επειδή δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ξανά ποσταρω εδώ το πρόβλημα που έχω με το gt4 pro titanium με την σύνδεση του με το Samsung a52s που όταν είναι κλειδωμένο για αρκετή ώρα δεν το βρίσκει το find του ρολογιού με τίποτα παρά μόνο αν ξεκλειδώσω την οθόνη.
Και το 2ο πρόβλημα είναι ότι όταν απομακρυνομαι και αποσυνδέεται τις περισσότερες φορές όταν πλησιάζω το τηλ δεν συνδέεται αυτόματα.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σβηστα και ξανά περασετα  όλα από την αρχή να δεις αν στρώσει.  Μήπως το πρόβλημα είναι στην συσκευή κ όχι στο ρολόι; . Μήπως το Bluetooth του κινητού είναι το πρόβλημα. Γι αυτό τσεκαρετα όλα από την αρχή για να διαπιστώσεις τι φταίει.  

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά στο ρολόι και πάλι τα ίδια όταν λες σβηστα όλα από το κινητό τι εννοείς ακριβώς;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, nikoseggo3 said:

Έκανα επαναφορά στο ρολόι και πάλι τα ίδια όταν λες σβηστα όλα από το κινητό τι εννοείς ακριβώς;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σβήσε την εφαρμογή κάνε ένα clear cache στο κινητό σου , ξανά πέρασε την εφαρμογή κ μετά σύνδεσε το ρολόι.  Αν κ όταν στο ξανά κάνει δες σε τι κατάσταση είναι το Bluetooth του κινητού.  Θα μπορείς να το  ανίχνευσης με άλλη συσκευή;  

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα εγώ είναι πως μετά την προτελευταία αναβάθμιση όταν ανοίγω Bluetooth δε συνδέεται αυτόματα το ρολόϊ όπως συνέβαινε πριν. Πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λέτε καθόλου ελπίδα να έρθει αναβάθμιση που να επιτρέπει φωνητική απάντηση σε μηνύματα ή μέσω πληκτρολογίου, όπως στη σειρά 3;

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Jonous said:

Υπάρχει λέτε καθόλου ελπίδα να έρθει αναβάθμιση που να επιτρέπει φωνητική απάντηση σε μηνύματα ή μέσω πληκτρολογίου, όπως στη σειρά 3;

Δεν νομίζω αλλιώς θα υπήρχε μια σειρά και όχι δύο. Εγώ ελπίζω σε ενεργοποίηση του NFC αλλά το βλέπω απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kosmasdel said:

Δεν νομίζω αλλιώς θα υπήρχε μια σειρά και όχι δύο. Εγώ ελπίζω σε ενεργοποίηση του NFC αλλά το βλέπω απίθανο.

Δεν χρειάζεται ενεργοποίηση το NFC φίλε... Οι τράπεζες δεν υποστηρίζουν το Huawei pay...
Το NFC δουλεύει κανονικότατα

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Δεν χρειάζεται ενεργοποίηση το NFC φίλε... Οι τράπεζες δεν υποστηρίζουν το Huawei pay...
Το NFC δουλεύει κανονικότατα

Δουλεύει με πλάγιο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Δεν χρειάζεται ενεργοποίηση το NFC φίλε... Οι τράπεζες δεν υποστηρίζουν το Huawei pay...
Το NFC δουλεύει κανονικότατα

Αυτό εννοούσα να σταματήσει το geoblocking

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, mylw_4 said:

Δουλεύει με πλάγιο τρόπο;

Κάτι κάνανε με την Curve Card και δούλεψε, αλλά δεν ασχολήθηκα
Googleαρε το, ίσως βγάλεις άκρη
εγώ πληρώνω με το κινητό κι έτσι δεν τραβάω ζόρι... 

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα!Πρώην κάτοχος gt2 pro titanium και πλέον χρήστης garmin θα ήθελα να ρωτήσω για το gt3 pro.Η προπονήσεις μου και οι αγώνες μου είναι στον ορεινο όγκο,με το gt2 pro δεν είχα ποτέ θέμα στην καταγραφή και στα λοιπά αλλά είχα θέμα με το strava και τα .gpx αρχεία!Για αυτό και η αλλαγή σε garmin αλλά νιώθω σαν να έχω κατέβει επίπεδο με το garmin. Βέβαια αυτό είναι προσωπική γνώμη!Το gt3 pro δέχεται..gpx αρχεία?Επίσης ποιοτικά η έκδοση με το τιτάνιο-ζαφείρι είναι το ίδιο με το gt2 pro?(Έχω πέσει επάνω σε βράχο με τρελή φορά με το gt 2 pro και όταν τερμάτισα έλεγα σκόνη και θρύψαλα έγινε αλλά ούτε ένα σημάδι!!)

Συγνώμη για το σεντόνι!!

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Shinig said:

Καλημέρα!Πρώην κάτοχος gt2 pro titanium και πλέον χρήστης garmin θα ήθελα να ρωτήσω για το gt3 pro.Η προπονήσεις μου και οι αγώνες μου είναι στον ορεινο όγκο,με το gt2 pro δεν είχα ποτέ θέμα στην καταγραφή και στα λοιπά αλλά είχα θέμα με το strava και τα .gpx αρχεία!Για αυτό και η αλλαγή σε garmin αλλά νιώθω σαν να έχω κατέβει επίπεδο με το garmin. Βέβαια αυτό είναι προσωπική γνώμη!Το gt3 pro δέχεται..gpx αρχεία?Επίσης ποιοτικά η έκδοση με το τιτάνιο-ζαφείρι είναι το ίδιο με το gt2 pro?(Έχω πέσει επάνω σε βράχο με τρελή φορά με το gt 2 pro και όταν τερμάτισα έλεγα σκόνη και θρύψαλα έγινε αλλά ούτε ένα σημάδι!!)

Συγνώμη για το σεντόνι!!

Ένα γυαλάκι να του φορέσεις για καλό και για κακό...

 

Huawei GT3 Pro : How to Import GPX file from a Device Tutorial

https://www.youtube.com/watch?v=Sps2Xdq0BuI

 

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρατήρησα ότι τελευταία στην εφαρμογή υγεία ότι σταμάτησε η καταγραφή του σύντομου ύπνου έχω το pro 4

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, nikoseggo3 said:

Παρατήρησα ότι τελευταία στην εφαρμογή υγεία ότι σταμάτησε η καταγραφή του σύντομου ύπνου έχω το pro 4

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι κάνε μια επανεκκίνηση θα σου έχει κολλήσει.  Δουλεύει σωστά. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά διάβαζα για το νέο gt 4. Η νέα Stay Fit εφαρμογή που υποστηρίζεται από το HUAWEI TruSeen™ 5.5+ σας βοηθάει να παρακολουθείτε με μία ματιά πόσες θερμίδες καταναλώνετε κλπ άρα με την σειρά ρολογιών gt 3 Pro κλπ η εν λόγω εφαρμογή δεν παίζει να λειτουργεί λόγο διαφορετικού αισθητήρα 5.0+ σωστά?? 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zerv_5800 said:

Παιδιά διάβαζα για το νέο gt 4. Η νέα Stay Fit εφαρμογή που υποστηρίζεται από το HUAWEI TruSeen™ 5.5+ σας βοηθάει να παρακολουθείτε με μία ματιά πόσες θερμίδες καταναλώνετε κλπ άρα με την σειρά ρολογιών gt 3 Pro κλπ η εν λόγω εφαρμογή δεν παίζει να λειτουργεί λόγο διαφορετικού αισθητήρα 5.0+ σωστά?? 

Άστο το ρημάδι... 😄
1. Υπολογίζει το πόσες θερμίδες πρέπει να παίρνεις ημερησίως βάση φύλου + ηλικίας
2. Υπολογίζει τις θερμίδες ξεκούρασης
3. Υπολογίζει τις θερμίδες που καίς κατα την προπόνηση
4. Πρέπει να εισάγεις τις θερμίδες απο κάθε γεύμα
5. Υπολογίζει ανάλογα με τον στόχο που βάζεις σε τι κατάσταση βρίσκεσαι...

Εαν υπολογιζε τις θερμίδες απο κάθε τι που περνάει την καταπιόνα μου τότε θα έτρεχα να το πάρω χθες φιλαράκο!
Σιγά μην κάθομαι να εισάγω κάθε τι που καταπίνω και τα νεράκια που ρουφάω...

Όλα τα παραπάνω τα κάνεις με χαζοπρογραμματάκια που μπορείς να κατεβάσεις στο κινητό σου 😉
Αυτά...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε software update!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2023 at 11:41 ΠΜ, DimitrisAndNiki said:

Έσκασε software update!

Ναι και μάλιστα έχει τον ίδιο κωδικό με το προηγούμενο update 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχε βρει κάποιος την επιλογή για ειδοποίηση όταν πέφτουμε?Να πω ότι πλέον κάτοχος εδώ και 1 εβδομάδα και είμαι υπερευχαριστημενος η μπαταρία μόνο δεν είναι όπως του gt2 pro αλλά ακόμα είναι νωρίς 

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Τι εννοείς όταν πέφτουμε; 

Πχ αν πέσουμε στον δρόμο στέλνει ειδοποίηση σε επαφές ότι έχουμε θέμα πάντα βέβαια σε σύνδεση με το κινητο μας έχω δει ότι το έχει άλλα δεν το βρίσκω 

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...