Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο ειναι σιγουρο;;; μην κανω καμια πατατα...

 

Είπα νομίζω γιατί δεν το έχω κάνει. Δηλαδή και δύο να θέλει τί έγινε; Απλά θα χρειαστείς ένα δεύτερο email.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

'Εχει κανείς ιδέα για το resident evil 5 που παίζει να έχει καλύτερα γραφηκά σε x-box h ps3 η θα ειναι το ιδιο?? μιας και βγαινει σε λιγο στην αγορα 13 μαρτιου??

 

δεν είδα μεγάλες διαφορές....απλά η διαφορά είναι ότι στο xbox το έχεις τζάμπα!:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Είπα νομίζω γιατί δεν το έχω κάνει. Δηλαδή και δύο να θέλει τί έγινε; Απλά θα χρειαστείς ένα δεύτερο email.

 

θα δοκιμασω και θα σας πω...

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμασω και θα σας πω...

 

και εμένα μου φένεται 1 θέλει.....δεν είναι νοήτο για κάθε game να κάνεις άλλο id λογικά συνδέονται

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το πήρα τελικά στο ps3...το game ΑΠΛΑ τα σπάει!!!! τέλεια γραφικά έχει και πολύ δράση.markus όταν λες στο x-box Τζάμπα ??? γιατί εχω και το 360 έχασα τίποτα??στο live το βρήκα ντέμο αλλα δ το κατέβασα για να δω και κει τι γραφικά έχει..αλλα αποτι κατάλαβα δεν πρέπει να έχει καμία διαφορά..και απο εικόνες που είδα στο νετ.Άσχετο δοκίμασα απο περιέργεια να δω αν φορτίζει το Dual shock του ps3 με το καλώδιο του usb στο λάπτοπ και το φορτίζει κανονικα!! καλή φάση.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πήρα τελικά στο ps3...το game ΑΠΛΑ τα σπάει!!!! τέλεια γραφικά έχει και πολύ δράση.markus όταν λες στο x-box Τζάμπα ??? γιατί εχω και το 360 έχασα τίποτα??στο live το βρήκα ντέμο αλλα δ το κατέβασα για να δω και κει τι γραφικά έχει..αλλα αποτι κατάλαβα δεν πρέπει να έχει καμία διαφορά..και απο εικόνες που είδα στο νετ.Άσχετο δοκίμασα απο περιέργεια να δω αν φορτίζει το Dual shock του ps3 με το καλώδιο του usb στο λάπτοπ και το φορτίζει κανονικα!! καλή φάση.

 

Προφανώς θα εννοεί τα "πειραγμένα" xbox.

Αλλά και πάλι, δεν είναι τζάμπα. Χρεώνεσαι το DVD+R DL + το internet + το ρεύμα που θα κάψεις :p

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα εννοεί τα "πειραγμένα" xbox.

Αλλά και πάλι, δεν είναι τζάμπα. Χρεώνεσαι το DVD+R DL + το internet + το ρεύμα που θα κάψεις :p

 

φτου!!!και έλεγα ότι κάτι χρεώνομαι!!!δεν ξανά αντιγράφω παιχνίδη !!!dejavu καλά που μου άνοιξες τα μάτια bro!:ninja::ninja::ninja::ninja:

πάντος πλάκα πλάκα και αντιγραφές που έχω στο 360 απλά με τραβάει κάτι στο ps3 και δεν έχω όρεξη να παίξω στο 360!!! :wacko::wacko::wacko:

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει με πειράγματα μπορείς να κάνεις πολλά...αλλα το θέλω το live δεν θέλω να φάω μπάν !! :P

 

μα και εγώ το έχω στο live φίλε μου.....αν προσέχεις δύσκολα τρως ban!!!!και άλλα παιδιά που το έχουν 2 χρόνια έτσι δεν έχουν φάει ban

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σώπα ρε φιλε αλήθεια?? εγω ξέρω και απο δω μέσα βασικά που ακούω με το παραμικρο πείραγμα τρως αυτόματα μπάν..αν δεν δεν πεζει τετια φαση τοτε σκεφτομαι να ψαχτώ και γω...σχετικα με τσιπαρισματα ps3 και 360 επιδει δεν ασχόληθηκα και δεν ξέρω τι παίζει οποιος θέλει ας μου πει τις διαδικασια ποσα λεφτα θελει γενικα.. πως θα αντιγραφω games και που θα τα βρω??ας μου στείλει κανα πμ εσυ μαρκους αν μπορεις θενξ!!
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σώπα ρε φιλε αλήθεια?? εγω ξέρω και απο δω μέσα βασικά που ακούω με το παραμικρο πείραγμα τρως αυτόματα μπάν..αν δεν δεν πεζει τετια φαση τοτε σκεφτομαι να ψαχτώ και γω...σχετικα με τσιπαρισματα ps3 και 360 επιδει δεν ασχόληθηκα και δεν ξέρω τι παίζει οποιος θέλει ας μου πει τις διαδικασια ποσα λεφτα θελει γενικα.. πως θα αντιγραφω games και που θα τα βρω??ας μου στείλει κανα πμ εσυ μαρκους αν μπορεις θενξ!!

 

για το ps3 δεν υπάρχει τπτ μέχρι στιγμής!!!για το xbox με pm;)

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

φτου!!!και έλεγα ότι κάτι χρεώνομαι!!!δεν ξανά αντιγράφω παιχνίδη !!!dejavu καλά που μου άνοιξες τα μάτια bro!:ninja::ninja::ninja::ninja:

πάντος πλάκα πλάκα και αντιγραφές που έχω στο 360 απλά με τραβάει κάτι στο ps3 και δεν έχω όρεξη να παίξω στο 360!!! :wacko::wacko::wacko:

 

PS3 IS PREEETY :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να συνδεθώ ασύρματα με το ps3. δεν μου αναγνωρίζει το wep key αν και το βάζω σώστά. κάποιες επιλέον ρυθμισεις που πρέπει να κάνω ξέρει κανένας?
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να συνδεθώ ασύρματα με το ps3. δεν μου αναγνωρίζει το wep key αν και το βάζω σώστά. κάποιες επιλέον ρυθμισεις που πρέπει να κάνω ξέρει κανένας?

Αντιμετωπίζω κι εγω το ίδιο πρόβλημα εδω και καιρό και δεν έχω λάβει καμια απάντηση ...εμένα έχει 10 χαρακτήρες το wep key μου και ενώ τους περνάει κανονικά, στην οθόνη μετά φορτώνει μόνο οχτώ !!! και δεν συνδέεται με τίποτα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να συνδεθώ ασύρματα με το ps3. δεν μου αναγνωρίζει το wep key αν και το βάζω σώστά. κάποιες επιλέον ρυθμισεις που πρέπει να κάνω ξέρει κανένας?

 

Αντιμετωπίζω κι εγω το ίδιο πρόβλημα εδω και καιρό και δεν έχω λάβει καμια απάντηση ...εμένα έχει 10 χαρακτήρες το wep key μου και ενώ τους περνάει κανονικά, στην οθόνη μετά φορτώνει μόνο οχτώ !!! και δεν συνδέεται με τίποτα..

 

Αυτό το διαβάσατε; Δοκιμάσατε να κάνετε restore; Δοκιμάσατε να αλλάξετε wep key στο router σας;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το διαβάσατε; Δοκιμάσατε να κάνετε restore; Δοκιμάσατε να αλλάξετε wep key στο router σας;

Οχι δεν το δοκίμασα το restore.. το κάνω απο το μενού; .αλλά αν επιλέξω να αλλάξω το wep key δεν θα επηρεαστεi και η σύνδεσή μου στο Internet? και αυτό με τους 8 χαρακτήρες δεν καταλαβα γιατι το κάνει ενω πριν δυο μήνες ήταν όλα καλα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

^ Ίσως να φταίει κάποιο update firmware που έκανες στο Playstation.

Αν αλλάξεις wep key στο router σου θα πρέπει απλώς να αλλάξεις και το key στο PC σου. Έστω ότι αυτήν την στιγμή έχεις για wep key το 0123456789. Αν το αλλάξεις και το κάνεις 1234567890, τότε, πρέπει να βάλεις το ίδιο και στην σύνδεση δικτύου από το PC σου.

Το restore θα το βρείς κάπου στο XMB. Κάνε ένα back up τα save's και τα account's σου πρώτα.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Και που 'σαι ακόμα:

 

Firmware 2.70 Details Leaked, Available Q2 2009

 

Neobara of the GT Forums (linked above) has shared the following allegedly leaked PS3 Firmware 2.7 details today:

 

Anyway, A friend of mine works in an R&D department at Sony and recently let me in on the firmware details for 2.7. If you were disappointed with 2.6, you'll probably like what you're about to hear, but it's still missing some very crucial (and heavily requested) features. Here's a list of the things he told me will be changed:

 

Friends List:

• Voice Messaging is now available as an alternative to text after selecting a user on the friends list. Voice message recordings are capped at 30 seconds.

• Home Integration: Saved Playstation Home avatar photos can be selected as photo ID for Gamer Card/Friends List.

• Trophy number and Gamer Level are listed under Friend names for quick reference.

 

Gamer Card & Trophies:

• Gamer Card layout has been changed to more closely resemble the Playstation Store aesthetic.

• Past Trophy information can be viewed in detail by selecting "Recent Trophy History" option.

• Newly aquired trophies auto-sync in the background

• Server infrastructure for Trophies has been optimized. Resulting in faster retrieval time for Gamer Card and Trophy information.

 

In-Game XMB:

• Loading time for In-Game XMB has been drastically reduced, resulting in a more seemless in-game experience.

• "Theme settings" options while in-game is now available, allowing custom themes to be applied to the In-Game XMB.

• Internet Browser can now be accessed while in-game.

• Voice messaging and voice chat options can be used while in-game.

• Options that cannot be used in the XMB during game sessions are grayed out (but still selectable) to eliminate user accessibility confusion.

 

Misc:

• Other slight UI tweaks and enhancements.

 

Seems like there is still no word on cross-game invites, but I think the integration of Home (as small as it is) into the rest of the Playstation experience is still a step in the right direction. The update is pretty big but he said it would hit sometime in Q2 of '09.

 

Οπότε ΤΕΛΟΣ και το κλασσικό των xbox-άκιδων περί In game chat.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

^ Don't get your hopes up yet.

 

Η φήμη αυτή δεν είναι καινούρια και δεν έχει επιβεβαιωθεί τίποτα εκτός από το διπλό sign-in.

Ο λόγος που δεν το πολυπιστεύω είναι ότι μοιάζει αρκετά με λίστα επιθυμιών αλλά μακάρι να είναι αλήθεια.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Yep. Τίποτα δεν έχει επιβαιβεωθεί επίσημα.

Εχθές ανέβηκε το 2.70 κατα λάθος και κατέβηκε ξανά σχεδόν αμέσως. Το περιμένουμε μέσα στις επόμενες ημέρες.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...

 

Εχω το ps3 απο αρχες δεκεμβρη με πρωτο παιχνιδι Little Big Planet.. Eνα εχω να πω...Αξιζει καποιος να αγορασει το πσ3 μονο και μονο για το lbp. Συνηθως οταν παιζω ενα παιχνιδι το κραταω για 2-3 μηνες και μετα το βαριεμαι... To LBP ειναι αλλη ιστορια...!!!Και μονο που μπορεις να παιξεις Online 100aδες αλλες πιστες φτιαγμενες απο απλους χρηστες/παικτες το παιχνιδι τα σπαει...

 

Εχω να κανω μια ερωτηση.. Αγορασα προσφατα το Motorstorm Pacific Rift (...οποιος γουσταρει racing καταστασεις...το συγκεκριμενο παιχνιδι τα σπαει)...Δυστυχως δεν φαινεται να αναγνωριζει την τιμονιερα μου.. (Logitech Driving Force Wireless)...Μηπως ξερει κανεις γιατι ?

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...