Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλαν και το καινούργιο τρέιλερ στο site του mega... Όπως φαίνεται θα καλοπερνάμε τώρα με κάθε εβδομάδα καινούργιο επεισόδιο..:)

 

Άντε να παρακολουθήσουμε το επεισόδιο της 28ης Μαίου...λένε θα είναι...καταπληκτικό...:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν προσέξατε ότι τα Πατήσια είναι Ταύρος....Θέλω να πώ ότι τα γυρίσματα γίνονται στον Τάυρο (τυχαίνει να μένει ένας φίλος μου στο συγκεκριμένο στενό) και όχι στα Πατήσια που υποτίθεται μένει ο Σπύρος..Πότε είναι το επόμενο γύρισμα να πάμε???

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν προσέξατε ότι τα Πατήσια είναι Ταύρος....Θέλω να πώ ότι τα γυρίσματα γίνονται στον Τάυρο (τυχαίνει να μένει ένας φίλος μου στο συγκεκριμένο στενό) και όχι στα Πατήσια που υποτίθεται μένει ο Σπύρος..Πότε είναι το επόμενο γύρισμα να πάμε???

 

Nαι και εγω το παρατηρησα.Νομιζω οτι τα γυρισματα πλεον ειναι συνεχη,και αυτο γιατι πλεον τα επεισοδια αν δεν κανω λαθος θα παιζονται καθε Δευτερα ως το τελος.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι τελος ιουνιου τελειωνει!πριν κανα 2βδομαδες ειχα ακουσει καπου οτι μενουν γυρω στα 6-7 επεισοδια!οποτε αν τα παιζουν κανονικα καπου εκει τελειωνουν!κ μαλλον το τελευταιο θα ειναι διπλο!το παρατραβηξαν με τις επαναληψεις!
Link to comment
Share on other sites

Θεά η Ντάλια. Αυτό που μήνες περιμέναμε έγινε.:happy:

 

 

 

τρελό γέλιο! γούσταρα πολύ την τελευταία σκηνή! :w00t: :w00t:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Είχε τα πάνω και τα κάτω του το επεισόδιο. Σε κάποια στιγμή κάποιος είπε κάτι σε στυλ "δεν πάει άλλο πια" και ήταν ακριβώς αυτό που είχα στο μυαλό μου για το επεισόδιο.

Μετά ευτυχώς έφτιαξε. Ωραίο φινάλε

Πλάκα είχε η φάση στο αυτοκίνητο με τις οδηγίες της Αμαλίας.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟ το σημερινό επεισόδιο! τα είχε όλα!!! πολύ γέλιο και επιτέλους έγινε και κάτι σημαντικό... ολεεεεεεε! επόμενη δευτέρα επανάληψη ε?
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟ το σημερινό επεισόδιο! τα είχε όλα!!! πολύ γέλιο και επιτέλους έγινε και κάτι σημαντικό... ολεεεεεεε! επόμενη δευτέρα επανάληψη ε?

 

Ντροπη:X ποτε ξαναγινε αυτο που λες? Παντως εκτος απο μερικες κρυαδες το τελος αποζημιωσε.

Link to comment
Share on other sites

τρομερο το τελος!ολα τα λεφτα!

ρε..για καποιο λογο δεν μπορω να μπω στη σελιδα του μεγκα...δεν ξερω γιατι.εχει δει κανεισ καινουργια περιληψη??

Link to comment
Share on other sites

τρομερο το τελος!ολα τα λεφτα!

ρε..για καποιο λογο δεν μπορω να μπω στη σελιδα του μεγκα...δεν ξερω γιατι.εχει δει κανεισ καινουργια περιληψη??

 

Δεν έχει βγει...

Link to comment
Share on other sites

anipomonw na mpei i epomeni perilipsi.

 

den 3erw an prose3ate re paidia ti skini pou dinoun ta paidia sto tzoumani ta stoixeia gia ton pempto dolofono...kapoios tous parakolou8ouse...an den itan oi kakoi(pou profanws den itan) poios itan? i amalia?mesa apo aftokinito tous koitouse.:ninja: polu teleio pantws to epeisodio.foveri entasi.mporw na pw itan to mono epeisodio tou defterou kiklou pou me ekane na niwsw opws persi.

 

ante na doume!:!:

:p
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ΤΕΛΕΙΟ!! Ήταν κάτι που είχαμε να δούμε αρκετό καιρό..!!!:lol:

Αν και σε κάποια σημεία ήταν λίγο κρύο, όπως εκεί με τα ψάρια και το practice στο ψαροντούφεκο.

Μακάρι τα υπόλοιπα επεισόδια να ειναι το ίδιο καλά..:worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει...

 

den nomizw na exei kainourgio epeisodio thn epomenh deytera giati einai kai tou ag. pneymatos..kai siga mhn baloun kainourgio 3h synexomenh fora

 

to shmerino arketa kalo...to KATSE egrapse sto telos....

Link to comment
Share on other sites

den nomizw na exei kainourgio epeisodio thn epomenh deytera giati einai kai tou ag. pneymatos..kai siga mhn baloun kainourgio 3h synexomenh fora

 

to shmerino arketa kalo...to KATSE egrapse sto telos....

 

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν...(δεν το λέω σε σένα gattis, με σένα συμφωνώ)

 

Καλά δεν διαβάζετε τα προηγούμενα μηνύματα ποτέ;

Δείτε λίγο και θα μάθετε αν έχει ή όχι νέο επεισόδιο...:fool:

Link to comment
Share on other sites

Απλα καταπληκτικο.!!!!!!!!Στην αρχη με ξενερωσε λιγο εκει στο Τηλεβοα με τη πλακα που εκανε στη εκπομπη η Αγγελα.Μετα ομως εστρωσε κανονικα το επεισοδιο.Και βεβαια το ΚΑΤΣΕ της Νταλιας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...