Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το βασικό που (εγώ τουλάχιστον) προσπαθώ να πω είναι ότι τα στοιχεία που μας έχουν δωθεί είναι τόσο "μπερδεμένα" που με κοινές,λογικές λύσεις (

όπως μυστικοί πράκτορες/δίδυμα αδέρφια κτλ

) δεν φαίνεται να εξηγούνται. Το τι ακριβώς συμβαίνει όμως απέχουμε πολύ (μερικούς μήνες!) από το να το μάθουμε και δεν έχω την απαίτηση να πείσω με το ζόρι κανέναν. Ούτε όμως είναι ωραίο να ειρωνευόμαστε ο ένας τις απόψεις του άλλου. Εδώ απλά συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχίσατε πάλι τις θεωρίες :)

Ας παραθέσω και εγώ μια δικιά μου λοιπόν:

 

 

Αν δεν κάνω λάθος στο 1ο επεισόδιο του 1ου κύκλου ξεκινάει η αφήγηση με την Αμαλία η οποία αρχίζει να λέει την ιστορία, ενώ αυτή έχει συμβεί (2 χρόνια πριν). Άρα η Αμαλία γνωρίζει τι θα γίνει μέχρι και το τελευταίο επεισόδιο, δηλαδή γνωρίζει όλη την ιστορία.

 

Η Αμαλία παρόλο που μένει στην πολυκατοικία (ή έμενε), παρόλο που αναφέρει ότι ζεί με την Γιαγιά της κλπ, νομίζω ότι τα χρησιμοποιεί σαν προκάλυμα για να κρύψει την πραγματική της ταυτότητα, ενώ ταυτόχρονα παρακολουθεί την πεντάδα καθώς αυτή προσπαθεί να βρεί τους δολοφόνους.

 

Η Αμαλία ΠΡΕΠΕΙ να είναι φυσικό πρόσωπο, και όχι πνεύμα παρόλο που αφήνει διάφορα υπονοούμενα.

 

Κάποιες φορές όπως στο 1ο επεισόδιο του 2ου κύκλου, αφήνει υπονοούμενα (θεμιτά απο πλευράς σεναρίου), ότι και καλά "ποια γιαγιά μου;" κλπ που σημαίνει ότι ακόμη και η Αμαλία υποπέφτει σε σφάλματα που έχουν σχέση με την απόκρυψη της πραγματικής της ταυτότητας, ενώ ταυτόχρονα εξιτάρουν την φαντασία των φαν της σειράς και των δημοσιογράφων, οι οποίοι άρχισαν τα σενάρια περι πνεύματος.

 

Ίσως να είναι και η αδερφή της Αντωνοπούλου που λέτε, και θέλει να δεί πως θα εξελιχθεί η ιστορία και η αποκάλυψη της αλήθειας.

 

Ίσως πάλι να είναι η θηλυκή βερσιόν του Τσάρλυ, που στην αρχή του προχθεσινού επεισοδίου έκανε αφήγηση ένας άντρας (γιατί να κάνει αφήγηση άντρας εφόσον μέχρι τώρα σε ΚΑΝΕΝΑ επεισόδιο δεν έχει συμβεί κάτι παρόμοιο?), ίσως επειδή αν έκανε την αφήγηση η Αμαλία θα ήταν προφανέστατο και θα αποκαλυπτόταν η πραγματική της ταυτότητα.

 

Όλα όσα αναφέρω είναι δικές μου σκέψεις και δεν τα έχω διαβάσει ούτε έχω επηρεαστεί από κάπου, και είναι απλές υποθέσεις (ελπίζω να γίνεται κατανοητο). :D

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να τρωγομαστε μεταξυ μας!Ειναι προφανες οτι κανεις απο μας δεν ξερει το τελος και αυτο ειναι το καλο,γιατι αλλιως θα ειχαμε ξενερωσει!

 

Για την Αμαλια υπαρχει το μεγαλυτερο ενδιαφερον και ειναι λογικο αυτο γιατι ειναι το πιο μυστηριωδες προσωπο.

 

ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ οι πιθανες εξηγησεις ειναι:

 

ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ:

1)Ειναι φαντασμα της δολοφονημενης κοπελας ή καποιας αλλης ασχετης

2)ειναι καποιος αγγελος που τους βοηθαει

3)ηταν στους κακους και την σκοτωσαν

ΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ:

1)Θα αποδειχθει κακια

2)ειναι πρακτορας/αστυνομικινα

3)η μανα της(ή εστω η αδερφη της)ηταν στο αεροπλανο.

 

Εγω προσωπικα θεωρω οτι αν ειναι μεταφυσικη η εκδοχη,θα ισχυσει η περιπτωση (1),ενω αν επικρατησει η λογικη εκδοχη,τοτε θα ισχυσει η περιπτωση (3).Ισως ειναι ενας συνδυασμος,δηλαδη να ηταν θυμα του αεροπορικου ή να αυτοκτονησε λογω του θανατου της αδερφης/μαμας της.

 

Link to comment
Share on other sites

annula, όλα αυτά που λες δεν αποδεικνύουν και τίποτα

Μάλιστα αποδεικνύουν το αντίθετο. Είναι προφανές ότι η Αμαλία δεν είναι εγγονή της διαχειρίστριας αφού το έχει ήδη ξεχάσει ότι είπε αυτό το ψέμα όταν την ρώτησαν στο προχθεσινό επεισόδιο τι κάνει η γιαγιά της. Είναι προφανές άμα δεις το επεισόδιο που μιλάει στη Νικολέττα ότι στα ψέματα μιλάει στο τηλέφωνο για ξεκάρφωμα, πρόσεξε κάτι τεράστιες "παύσεις" που κάνει. Εκτός αν μιλάει σε καμιά γνωστή της στον παράδεισο (όπως την Νίκη του αεροπορικού)!!! Ακόμη κι ο Βαγγέλης είναι προφανές ψέμα για να δικαιολογήσει το πως βρέθηκε στη Λάρισα και άρα στο τρένο προς Αθήνα. Όπως ψέμα είναι ότι είχε πρόβλημα στα νεφρά και ότι χτύπησε το μάτι στο Γιούκα.

Προσέχτε άλλη μία απόδειξη ότι η Αμαλία έχει τουλάχιστον υπερφυσικές ικανότητες πρόβλεψης του μέλλοντος: πώς ήξερε όταν πήρε το τρένο ότι σε λίγες ώρες μετά οι κακοί θα έπιαναν τους πέντε και θα διάλεγαν να τους σκοτώσουν με τρένο και όχι με άλλο τρόπο; Άρα η Αμαλία σίγουρα δεν είναι πράκτορας, είναι είτε Άγγελος είτε Πιόνι της Μοίρας που την βάζει στο σωστό σημείο τη σωστή στιγμή.

 

Λοιπόν...

Απλά πιόνι αποκλείεται να είναι...εάν με ρωτούσες πέρισυ θα συμφωνούσα πως είναι πιόνι που η μοίρα την στέλνει την κατάληλη στιγμή στο κατάλληλο μέρος αλλά τωρα το αποκλείω γιατί πολύ απλά στο 1 επεισόδιο της δεύτερης σαιζόν η Αμαλία μας έδειξε οτι προσποιείται συνειδητά. Δηλαδή το νι-λι το κάνει ψεύτικα και το όλο στυλάκι της είναι ψεύτικο. Τώρα τη θεωρία περί πνεύματος εγώ προσωπικά δεν την πιστεύω…οπότε παίζει να είναι καμία πράκτορας η οποία βέβαια συνδέεται άμεσα με την ιστορία του αεροπλάνου και αυτών των πέντε που δολοφόνησαν την κοπέλα.

 

Link to comment
Share on other sites

Και για να ξεκολλήσουμε λίγο από το θέμα Αμαλία…παρατηρήσατε ότι παρόλο που οι πέντε συμμετέχουν σε διαφημίσεις γνωστής τηλεφωνικής σύνδεσης για κινητά (καταλάβατε όλοι πια εταιρία εννοώ) στη σειρά η Ντάλια και η Ζούμπι συνεχίζουν να έχουν τα κινητά της v0daf0n! Και να φανταστείτε ότι στο πρώτο διαφημιστικό η Ζούμπι πεταγόταν από τον ύπνο και έλεγε πως της έκαναν χιλιάδες προσφορές για κινητά και οι άλλοι της πρότειναν Τ1Μ:blink: !!!

Ρε παιδιά στο κλείσιμο της προηγούμενης σαιζόν η Θεοπούλα δεν τα βρήκε με την κοντή;; Τώρα πάλι άρχισε τα ίδια;;;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και για να ξεκολλήσουμε λίγο από το θέμα Αμαλία…παρατηρήσατε ότι παρόλο που οι πέντε συμμετέχουν σε διαφημίσεις γνωστής τηλεφωνικής σύνδεσης για κινητά (καταλάβατε όλοι πια εταιρία εννοώ) στη σειρά η Ντάλια και η Ζούμπι συνεχίζουν να έχουν τα κινητά της v0daf0n! Και να φανταστείτε ότι στο πρώτο διαφημιστικό η Ζούμπι πεταγόταν από τον ύπνο και έλεγε πως της έκαναν χιλιάδες προσφορές για κινητά και οι άλλοι της πρότειναν Τ1Μ:blink: !!!

Ρε παιδιά στο κλείσιμο της προηγούμενης σαιζόν η Θεοπούλα δεν τα βρήκε με την κοντή;; Τώρα πάλι άρχισε τα ίδια;;;:rolleyes:

Ναι ρε συ...άλλωστε η Ντάλια μην ξεχνάς πως έχει τη Vodafone. Λογικο δεν είναι;

 

Όσο για Θεοπούλα-Κοντή, δεν τα βρήκανε. Απλά την δέχτηκε γιατί ήθελε κάποιον για να τσακώνεται...Αυτή η έχθρα δεν θα τελειώσει σύντομα, αυτό είναι σίγουρο!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγώ..Εγώ έκανα 2 παρατηρήσεις που ασφαλώς θα τις έχετε κάνει και εσείς.Κάθε φορά που η πεντάδα βρισκόταν σε κίνδυνο εκείνη ήταν μπροστά τους και τους έσωζε.Και το δεύτερο είναι θυμάμαι πέρσι όταν ήθελαν να τραβήξουν όλοι μαζί μια φωτογραφία και εκείνη αρνήθηκε να βγει.Γιατί άραγε;Μήπως επειδή δεν θα φαινόταν στην φωτογραφία με την υπόθεση ότι είναι φάντασμα; :p
Link to comment
Share on other sites

Aααα τι γινεται εδω περα!Το εχετε παρακανει με τις υποθεσεις και τις προβλεψεις! Ηρεμα!

Απολαυστε τη σειρα και αφεθειτε στη φαντασια του Καπουτζιδη.

Τετοια αναλυση ουτε στα κειμενα στο σχολειο δεν καναμε! :lol:

 

By the way,πεθανα στο γελιο με το πρωτο επεισοδιο,ειδικα οταν η Νταλια ειδε τους μαυρους να μπαινουν στο λεωφορειο!ΚΟΡΥΦΗ! :lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, για να προσθέσω και εγώ το κατιτίς μου στην σεναριολογία :wacko:, οι συμπτώσεις με τις οποίες η Αμαλία ξελασπώνει τους πέντε, μόνο μεταφυσικά μπορούν να εξηγηθούν. Όχι τόσο του νοσοκομείου (αφού θα μπορούσε να τους παρακολουθεί), αλλά του τρένου, όπου θα έπρεπε να ήξερε πως και πότε θα τους σκότωναν, παραπάει... Ξενέρωμα... :(

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω, εφόσον στους τιτλους εναρξης της πρωτης σεζον η τελευταια σκηνη ήταν αυτη με τα 3D ανθρωπάκια αυτο σημαινε ότι στις γραμμες του τρενου θα τελειωνε το σηριαλ ;

 

Συμπεραινω αυτό γιατι όταν φτιαχθηκε αυτο το εισαγωγικο video ο Καπουτσιδης δεν υπολογιζε σε δευτερο κυκλο και ειχε στο μυαλο του πως καπως ετσι θα τελειωνε η σειρα το Μαϊο 2006.

Link to comment
Share on other sites

Αρα αφού θα τελείωνε κανονικά με όλους δεμένους στις γραμμές του τραίνου (αν δεν συνέχιζε και 2ο χρόνο) δεν σημαίνει ότι θα τους είχε πιάσει ο κακός και απλα θα γλύτωναν τελευταια στιγμή???

 

Κάπως μπορει να μας βοηθήσει η πληροφορία αυτή....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω, εφόσον στους τιτλους εναρξης της πρωτης σεζον η τελευταια σκηνη ήταν αυτη με τα 3D ανθρωπάκια αυτο σημαινε ότι στις γραμμες του τρενου θα τελειωνε το σηριαλ ;

 

Συμπεραινω αυτό γιατι όταν φτιαχθηκε αυτο το εισαγωγικο video ο Καπουτσιδης δεν υπολογιζε σε δευτερο κυκλο και ειχε στο μυαλο του πως καπως ετσι θα τελειωνε η σειρα το Μαϊο 2006.

 

Μπορει να τους έσωζε η Αμαλια, οπως και το εκανε, και με αυτο το τροπο θα μας αποκαλυπτε το ρολο της.

Εμενα καπως ετσι μου πέρασε απο το μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε επιτέλους σοβαρά. Η Αμαλία δεν τους βοηθάει, τους χρησιμοποιεί

;) A! Επίσης

δεν είναι πνεύμα - φάντασμα - άγγελος κ.λ.π.

αλλά

ούτε με τους κακούς

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε επιτέλους σοβαρά. Η Αμαλία δεν τους βοηθάει, τους χρησιμοποιεί

;) A! Επίσης

δεν είναι πνεύμα - φάντασμα - άγγελος κ.λ.π.

αλλά

ούτε με τους κακούς

 

 

Για ποιό λόγο πιστεύεις ότι τους χρησιμοποιεί;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λόγο πιστεύεις ότι τους χρησιμοποιεί;

 

 

Ψάχνουν

το

ίδιο πράγμα

αλλά

για διαφορετικό λόγο........

:X .

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω, εφόσον στους τιτλους εναρξης της πρωτης σεζον η τελευταια σκηνη ήταν αυτη με τα 3D ανθρωπάκια αυτο σημαινε ότι στις γραμμες του τρενου θα τελειωνε το σηριαλ ;

 

Συμπεραινω αυτό γιατι όταν φτιαχθηκε αυτο το εισαγωγικο video ο Καπουτσιδης δεν υπολογιζε σε δευτερο κυκλο και ειχε στο μυαλο του πως καπως ετσι θα τελειωνε η σειρα το Μαϊο 2006.

Το εισαγωγικο video ουτε επεβαλε ουτε απεκλειε τον 2ο κυκλο,απλα μας παρουσιασε την σκηνη στις ραγες του τρενου που ηταν σημειο καμπη στην εξελιξη της σειρας.

 

Ισα-ισα περισσοτερο προς το 2ο κυκλο παρεπεμπε η εισαγωγικη σκηνη,γιατι παρουσιαστηκε ως "δωδεκα μηνες μετα" απο την εναρξη της σειρας.Και επειδη δεν γινοταν να τελειωσει η σειρα με τους ηρωες νεκρους,τοτε λογικα ειχε στο νου του τον 2ο κυκλο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πώ πως δεν ξέρω να μαυρίζω το κείμενο οπότε θα δώσω κι εγώ spoiler αν και είναι υποκειμενικές απόψεις κι όχι πράγματα που ξέρουμε.

 

Κι εγώ της ιδέας ότι πρόκειται για :innocent: είμαι.

 

που εμφανίζεται πάντα όποτε χρειάζεται......

 

για τα καλλιστεία

πριν σκάσει η μπόμπα

στο νοσοκομείο με τη Ζούμπι

στο τρένο....

 

το κόμπιασμα στην αναφορά της γιαγιάς της,

 

και κυρίως όταν έβγαζε τη φωτό με την παρέα.

Κι αναφέρω....ήμασταν όλη μια παρέα και την αγαπούσαμε όλοι γιατί ήταν πολύ όμορφη.(περίπου τα λόγια εκείνου του μισότρελου που κρατούσαν κλειδωμένο)

 

προφανώς για μένα είναι η κοπέλα που σκοτώθηκε και το πνέυμα της ζητά δικαίωση μέσω των 5.

Link to comment
Share on other sites

As poume oti einai

aggeloudi h Amalia.

 

Tote giati

einai toso GA-GA? Ekei sth fash me to nosokomeio h Zoumpoulia kontepse na pa8ei egkefaliko gia na ths ekshghsei ti symbainei...

 

Epishs

giati exei fyskih ypostash kai giati den apokalyptei poia einai? Mia xara 8a tous epefte na kseroun oti tous boh8aei enas aggelos pou kai

pou...

 

Kai sto finale

an parembainoun oi aggeloi sthn istoria... na perimenete kai kanena daimoni na skasei myti parakatw... Isothta panw apo ola!

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πάντως πως ο Καπουτζίδης οφείλει να αλλάξει το τίτλο της σειράς και από παρά 5 να το κάνε παρά 1:blink: …για να μην σας πω να το αλλάξει τελείως και να το κάνει «Αμαλία: Η αγγελική παρουσία»…Φτάνει πια ρε παιδιά με το θέμα της Αμαλίας. Είπαμε μια…δύο…τρεις φορές τη γνώμη μας για αυτό το θέμα αλλά νομίζω πλέον πως έχουμε αρχίσει να επαναλαμβανόμαστε υπερβολικά πολύ. Σε σημείο βαρεμάρας και εκνευρισμού!!:(
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω γιατι το παιδευετε τοσο πολυ με την Αμαλια. Ειναι εμφανες και προφανες μαλιστα οτι ο Καπουτζιδης εφτιαξε την σειρα αυτη με το μυαλο στην Κοελικη φανφαρολογια που λεει να κανεις παντα οτι λεει η ψυχη σου και τοτε θα δεις ολο το συμπαν να συνωμοτει υπερ σου. Η Αμαλια ειναι με αλλα λογια ο Αριστοφανικος "απο μηχανης θεος" που θα σωζει τον καλο ηρωα την τελευταια παντα στιγμη... "στο παρα πεντε".

 

Δεν το βρισκω καθολου φιλοσοφημενο το περιτυλιγμα του Καπου. Ειναι πεπαλαιωμενες παπαρολογιες αυτες, χιλιοειπωμενες και μοσχοπουλημενες σε ενα εκατομμυριο ταινιες. Αλλωστε για κωμωδια μιλαμε. Το σοβαρο υποβαθρο ειναι περισσοτερο για να σοβαρευεις λιγο ωστε να κανει μπουγιο το γελιο στα καυτα σημεια. Εκει ειναι και η ουσια της σειρας, στις χιουμοριστικες ατακες της !

Link to comment
Share on other sites

H Αμαλιτσα ειναι πραγματικη παιδες κατα 90%

 

το ξερω διοτι εχω φιλο Cameraman στην σειρα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπαινει spoiler εκει που ειναι περιττο και εκει που χρειαζεται απουσιαζει...

Αν και αυτο το "πραγματικη" δεν λεει και τιποτα ιδιαιτερο..

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω συμφωνω να μην μαυριζουμε το κειμενο παρα μονο οταν δημοσιευουμε το δελτιο τυπου για το επομενο επεισοδιο.

 

Γιατι οι προσωπικες/υποκειμενικες αποψεις δε ειναι spoiler,στο κατω-κατω τις ιδιες θεωριες ανακυκλωνουμε,οτι η Αμαλια ειναι φαντασμα/αστυνομικινα,κρυβει την ταυτοτητα της,κτλ.

Συμφωνώ κι εγώ σε αυτό. Εξ'άλλου όλοι πλέον έχουν ακούσει και τις πιο extreme θεωρίες πια.

 

H Αμαλιτσα ειναι πραγματικη παιδες κατα 90%

 

το ξερω διοτι εχω φιλο Cameraman στην σειρα!

Και δηλαδή ο Καπουτσίδης συζητάει με τους καμεραμέν για τα μυστικά της σειράς; Εγώ έχω την εντύπωση ότι την αλήθεια μπορεί να μην την έχει πει ούτε στους πρωταγωνιστές, κι ας είναι και κολλητοί του τα παιδιά που παίζουν τον Φώτη και την Αγγέλα. Καμία πληροφορία δεν είναι επιβεβαιωμένη αν δεν προέρχεται από τον ίδιο τον Κάπου νομίζω.

 

Δεν καταλαβαινω γιατι το παιδευετε τοσο πολυ με την Αμαλια. Ειναι εμφανες και προφανες μαλιστα οτι ο Καπουτζιδης εφτιαξε την σειρα αυτη με το μυαλο στην Κοελικη φανφαρολογια που λεει να κανεις παντα οτι λεει η ψυχη σου και τοτε θα δεις ολο το συμπαν να συνωμοτει υπερ σου. Η Αμαλια ειναι με αλλα λογια ο Αριστοφανικος "απο μηχανης θεος" που θα σωζει τον καλο ηρωα την τελευταια παντα στιγμη... "στο παρα πεντε".

 

Δεν το βρισκω καθολου φιλοσοφημενο το περιτυλιγμα του Καπου. Ειναι πεπαλαιωμενες παπαρολογιες αυτες, χιλιοειπωμενες και μοσχοπουλημενες σε ενα εκατομμυριο ταινιες. Αλλωστε για κωμωδια μιλαμε. Το σοβαρο υποβαθρο ειναι περισσοτερο για να σοβαρευεις λιγο ωστε να κανει μπουγιο το γελιο στα καυτα σημεια. Εκει ειναι και η ουσια της σειρας, στις χιουμοριστικες ατακες της !

Θα διαφωνήσω. Το νόημα της Αμαλίας δεν είναι αυτό. Η Αμαλία τους έχει σώσει όχι όταν τα θαλασσώνουν από μόνοι τους αλλά όταν από κουφή ατυχία/σύμπτωση την πατάνε. Δηλαδή, την πρώτη φορά έτυχε το βράδυ που μπήκαν στο ατελιέ της Ζάνας να κάνει επίσκεψη ο τύπος με τα μαύρα, τη δεύτερη η Ζουμπουλία έτυχε και έπαθε έφραγμα και την τρίτη έτυχε και πήγαν την ίδια μέρα με τους κακούς στο χωριό και έτυχε ο Σπύρος να παρκάρει εκεί που πάρκαρε και ο ψηλός. Όταν δηλαδή η Τύχη τους φτύνει μετά έρχεται η Αμαλία για να διορθώσει την επίσης υπερφυσική γκαντεμιά τους. Αυτή είναι η γνώμη μου τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν ρωτανε την Αμαλια στην απονομη του πτυχιου του Σπυρου πως παει η δουλεια της, αυτη δειχνει ξαφνιασμενη και μετα απανταει "καλα" προποιητά, δηλαδη σαν να ελεγε ψεματα οτι ειχε δουλεια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...