Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kάποιοι λένε για 8/10 αν και το νέο πρόγραμμα του mega ξεκινάει στις 2/10. Δε ξέρω λέτε να ξεκινήσουν όλα και το παρα 5 να έχει επανάληψη για άλλη μια βδομάδα;; Θα είναι γελοίοι αν το κάνουν έτσι

 

Λογικά θα ξεκινήσει όταν ξεκινήσουν και οι άλλες σειρές.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλα μαθηματικα ειναι.Το 26ο επεισοδιο θα μεταδοθει τη Δευτερα 2 Οκτωβριου σε επαναληψη και οι επαναληψεις θα τελειωσουν τοτε.

ΟΠοτε το 1ο επεισοδιο στις 9 Οκτωβριου εκτος και αν παιξουν καμια μερα 2 επεισοδια σε επαναληψη.

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται πως μερικοί ξεκινάνε πάντα να βλέπουν τις σειρές από τα Χριστούγεννα και μετά.

 

Είναι εντελώς άκυρη η σκέψη πως θα παιχτεί επεισόδιο σε επανάληψη την 2α Οκτωβρίου όταν όλοι κάνουν πρεμιέρες. Επεισόδια έχουν γυρίσει ήδη αρκετά, οπότε δεν έχει κανένα λόγο να γίνει κάτι τέτοιο και ποτέ δεν ξανάγινε.

 

Την επανάληψη του Yabanci Damat να ενημερώσω πως την τελείωσαν Σαββατοκύριακο όταν όλα τα επεισόδια το καλοκαίρι παίζανε Δευτέρα έως Παρασκευή, ούτως ώστε να μην πάει Δευτέρα.

 

Και επειδή ΔΕΝ είναι απλά μαθηματικά τελικά, αλλά θέμα "εμπειρίας",

ορίστε το πρόγραμμα του MEGA την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου.

Θα προβληθούν τα επεισόδια 25 και 26 μαζί

 

Και για να μην μου πείτε ότι ήταν τυχαίο, ορίστε και το πρόγραμμα του Σαββάτου 30/9 οπότε και θα τελειώσει το Πενήντα Πενήντα:

http://www.megatv.com/programma/default.asp?PDay=30&nextmonth=

 

Εφόσον δεν είστε σίγουροι για κάτι, μην κάνετε ράδιο αρβύλλα και "ενημερώνετε" ψευδώς άλλα μέλη που ρωτάνε, και από πάνω επιμένετε!!

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με νέα διαφήμιση του καναλιού το 1ο επεισόδιο θα προβληθεί στις 2 Οκτ. και ώρα 21:50
Link to comment
Share on other sites

paidia den xortenw na blepw to treiler apla teleio!!!:)
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Στο παρα πέντε - τρέιλερ β' κύκλου :D

Αλλάζετε την κατάληξη σε .mpg. ;)

 

para poli kalo!

 

thanx a lot

Link to comment
Share on other sites

paidia den xortenw na blepw to treiler apla teleio!!!:)

 

para poli kalo!

 

thanx a lot

 

Ναι είναι παρα πολύ καλό!!! :)

 

Τώρα το είδα για πρώτη φορά!!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται πως μερικοί ξεκινάνε πάντα να βλέπουν τις σειρές από τα Χριστούγεννα και μετά.

 

Είναι εντελώς άκυρη η σκέψη πως θα παιχτεί επεισόδιο σε επανάληψη την 2α Οκτωβρίου όταν όλοι κάνουν πρεμιέρες. Επεισόδια έχουν γυρίσει ήδη αρκετά, οπότε δεν έχει κανένα λόγο να γίνει κάτι τέτοιο και ποτέ δεν ξανάγινε.

 

Την επανάληψη του Yabanci Damat να ενημερώσω πως την τελείωσαν Σαββατοκύριακο όταν όλα τα επεισόδια το καλοκαίρι παίζανε Δευτέρα έως Παρασκευή, ούτως ώστε να μην πάει Δευτέρα.

 

Και επειδή ΔΕΝ είναι απλά μαθηματικά τελικά, αλλά θέμα "εμπειρίας",

ορίστε το πρόγραμμα του MEGA την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου.

Θα προβληθούν τα επεισόδια 25 και 26 μαζί

 

Και για να μην μου πείτε ότι ήταν τυχαίο, ορίστε και το πρόγραμμα του Σαββάτου 30/9 οπότε και θα τελειώσει το Πενήντα Πενήντα:

http://www.megatv.com/programma/default.asp?PDay=30&nextmonth=

 

Εφόσον δεν είστε σίγουροι για κάτι, μην κάνετε ράδιο αρβύλλα και "ενημερώνετε" ψευδώς άλλα μέλη που ρωτάνε, και από πάνω επιμένετε!!

Η απαντηση σου ειναι αυτη:

Απλα μαθηματικα ειναι.Το 26ο επεισοδιο θα μεταδοθει τη Δευτερα 2 Οκτωβριου σε επαναληψη και οι επαναληψεις θα τελειωσουν τοτε.

ΟΠοτε το 1ο επεισοδιο στις 9 Οκτωβριου εκτος και αν παιξουν καμια μερα 2 επεισοδια σε επαναληψη.

 

...και χθες(Παρασκευη)επαιξε 2 επεισοδια σε επαναληψη...

 

Αρα μια μικρη επισκεψη σε οφθαλμιατρο και ολα ok!;)

Link to comment
Share on other sites

Στο παρα πέντε - τρέιλερ β' κύκλου :D

Αλλάζετε την κατάληξη σε .mpg. ;)

 

Πάντως εγώ το είχα πετύχει, αλλά όχι όλο, δυστυχώς. Τώρα όμως....:lol:

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Όντως το θέμα έκλεισε Δευτέρα 2 Οκτωβρίου και όλοι θα βλέπουμε παρα 5!!!!

Ασχολίαστο ότι ο Αντ1 έβαλε απέναντι της Αγάπης τη Κουμπουριά (!), θα αφήσουμε τη Ζούμπι και τη Θεοπούλα για να δουμε τη πιο ξεφτίλα δραματική σειρά...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρα μια μικρη επισκεψη σε οφθαλμιατρο και ολα ok!;)

 

Ωραία, δες τώρα και αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1541162#post1541162 και πες μου ποιος θέλει οφθαλμίατρο και ποιος εξέταση για Αλτσχάιμερ.

 

Δεν έχω σκοπό να συνεχίσω κάποιου είδους αντιπαράθεση.

Link to comment
Share on other sites

H κατάληξη σε wmv πρέπει να είναι για να παίξει!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, δες τώρα και αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1541162#post1541162 και πες μου ποιος θέλει οφθαλμίατρο και ποιος εξέταση για Αλτσχάιμερ.

 

Δεν έχω σκοπό να συνεχίσω κάποιου είδους αντιπαράθεση.

 

Ξαναζεσταμενο φαγητο...Δεν ειχε παιξει ακομα τις 2 επαναληψεις σε μια μερα.

Μαλιστα οταν εκανα εκεινη τη δημοσιευση οι επαναληψεις επροκειτο να τελειωσουν στις 3 Οκτωβριου ημερα Τριτη γιατι δεν ειχε δειξει επαναληψη μια μερα λογω ποδοσφαιρικου αγωνα...

 

Οποτε οφθαλμιατρος...

 

Μην συνεχιζεις την αντιπαραθεση δεν χρειαζεται,απλα την ξεκινησες!

Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτερα το πρωι θα ειναι και οι πεντε πρωταγωνιστες στην πρεμιερα του ομορφου κοσμου,οποτε θα πουν καποια ενδιαφεροντα πραγματα,οπως ειπαν και ση συνεντευξη τους στο ζαπινγκ.
Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτερα το πρωι θα ειναι και οι πεντε πρωταγωνιστες στην πρεμιερα του ομορφου κοσμου,οποτε θα πουν καποια ενδιαφεροντα πραγματα,οπως ειπαν και ση συνεντευξη τους στο ζαπινγκ.

Εγώ δυστυχώς θα είμαι σχολείο!:(Θα τα γράψει όμως κάποιος αυτά που είπαν να μας τα πει και σε μας,εεε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...