Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως τέλειο το χθεσινό! Σε αντίθεση με το αποτυχημένο προηγούμενο.

 

Φιλε Κωστα, φαινεται οτι συμφωνουμε απολυτα στις αποψεις μας για το παρα5 αλλα μετα απο αυτο θα εχουμε προβληματα.Φοβαμαι παλι θα βγουν να πουν οτι εγω ειμαι εσυ η το αντιθετο :p:p:p:p:p:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ καλο το χθεσινο επεισοδιο και με φοβερο τελος!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Κωστα, φαινεται οτι συμφωνουμε απολυτα στις αποψεις μας για το παρα5 αλλα μετα απο αυτο θα εχουμε προβληματα.Φοβαμαι παλι θα βγουν να πουν οτι εγω ειμαι εσυ η το αντιθετο :p:p:p:p:p:p:lol:

Ωχ!

 

Το πιστεύεις ότι δεν πρόσεξα καθόλου ποιον έκανα παράθεση;

 

Πάει τώρα... Ο lawfighter έχει αδιάσειστα ενοχοποιητικά στοιχεία :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το χθεσινό! Και με Θεοπούλα σούπερ! (Το κορίτσι της ντίσκο...:lol: )

Νομίζω πως ο Πολίτης θα συνεργαστεί με τους 5 για να ξεσκεπάσουν τον πρωθυπουργό!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το χθεσινό! Και με Θεοπούλα σούπερ! (Το κορίτσι της ντίσκο...:lol: )

Νομίζω πως ο Πολίτης θα συνεργαστεί με τους 5 για να ξεσκεπάσουν τον πρωθυπουργό!

 

kai emena kati tetoio mou perase apo to mialo alla pote den ksereis..

kapoutzidis einai autos..:)

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo emena.re paidia to xthesino itan ligo vareto omos ektos tou telous.pali kala pou eixe kai mia ekseliksi kai den emeine stasimo gia deytero episodeio giati tha katantouse poli vareto pleon
PRISON BREAK
Link to comment
Share on other sites

Genika ta epeisodia pou exoun pollh drash k ligo gelio ta bariemai, alla to xthesino HTAN OLA TA LEFTA. korufh

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο Καπουτζίδης να θέλει να τελειώσει το μέρος της υπόθεσης σχετικά νωρίς για να επικεντρωθεί μετά στους χαρακτήρες και τη ζωή τους..

Να 'φευγε όλη η κοινωνία

με ταξιά, με λεωφορεία

να μας σκέπαζε απόψε

σκέτος ουρανός

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο???? Πόσο πια?Όσο και να επικεντρώθει στους χαρακτήρες θα το κάνει στα γιορτινά επεισόδια.Μετά όμως?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

λιγο με την αγγελα να κανει κατι, διοτι δεν εχει καμια ατακα της χιουμορ. ειδικα στην σκηνη που σερβιρε τον καφε ηταν αναμενομενη αντιδραση της
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η φετινή σεζόν έχει περισσότερη δράση σε σχέση με πέρυσι που είχε περισσότερο χιούμορ.(σε αναλογία).

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Ε,κάτσε,στη μέση είμαστε ακόμα.Έχουμε ακόμα αρκετά επεισόδια να δούμε και δεδομένου ότι,όπως υποστηρίζουν αρκετοί,έχει λίγο story ακόμα,θα έχουμε αρκετό χιούμορ ακόμα...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Καλό ήταν δε λέω αλλά πιά έγινε πολύ σοβαρό σαν σίριαλ και δε θεωρείται και πολύ κωμική σειρά!;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερο αυτό το επεισόδιο, σε αστεία αλλά και πλοκή. Ωραίες φάσεις (και των δύο ειδών) στο γηροκομείο και μια Θεοπούλα στα μεγάλα της κέφια.

 

Αναρωτιέμαι με τόσο γρήγορες που ήταν οι εξελίξεις πως θα συνεχίσει τώρα. Επίσης, αναρωτιέμαι μήπως γίνει ευκολότερος ο εντοπισμός των άλλων δύο τώρα που οι πέντε ξέρουν τι τους συνδέει (σπουδαστές στη Θεσσαλονίκη). Πάντως πιστεύω πως ο Σπύρος μπλοφάρει - δε νομίζω πως θα έπαιρνε μια τόσο μεγάλη πρωτοβουλία (να καλέσει την αστυνομία) μόνος του. Θα θέλει ίσως να αποσπάσει ομολογία από τον Πολίτη για το φόνο της γυναίκας του.

 

Όσο για το οτι η γυναίκα του Δημοσθένη είναι η Αμαλία...μήπως η Αμαλία είναι η μητέρα του Σπύρου; Μήπως είναι η γυναίκα του Θωμά; (το Αμαλία και το Αλεξάνδρα έχουν τρια γράμματα ΚΟΙΝΑ, άλλωστε!!!) Μήπως είναι ο Χαράλαμπος; Μήπως είναι το αεροπλάνο που έπεσε;

 

Ωραία, νομίζω οτι κάλυψα όσα ενδεχόμενα απομένανε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπλοφάρει.Αλλά ακόμα κι έτσι να'ναι,θα ξέρει ότι είναι μία σωστή κίνηση από μέρους του και αν δεν το είχε ήδη κάνει όταν το είπε θα το κάνει όταν δεν τον βλέπει ο Πολίτης ( ή όταν φύγει από της Ντάλιας).
no sig...
Link to comment
Share on other sites

lol sinistro... Πολυ πετυχημένο αυτό που λες για την Αμαλία. Καλύπτει όλη την παράνοια και την παραφιλολογία για το χαρακτήρα της :)
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Αφου την ελεγαν Ελπιδα και οχι Αμαλια.

 

Ισως η Αμαλια να σχετιζεται καπως με καποιον απο τους αλλους δυο ή με το αεροπορικο!

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, μήπως ξέρει κανένας αν ο μονόλογος της γιαγιάς-Ντάλιας είναι από κάποιο θεατρικό ή μυθιστόρημα;

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Καλό το τέλος...

Αλλά το επεισόδιο ενδιάμεσα για να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν ήταν και ότι καλύτερο. Απλά χαμογελούσα... δεν γελούσα...

Ο Σπύρος έδωσε!!!!!

Σηκώθηκα πάνω και τον χειροκροτούσα...

αυτα μόνο για το επεισοδιο αυτο... Ελπιζω το αλλο να είναι πολυ καλυτερο..

Link to comment
Share on other sites

den me enthousiase omologw...eidika to oti simperiferontousan san ilithia (sorry kiolas)tin wra pou itan o politis ekei stis ntalias mou ekane poli krio asteio an analogisteis oti tin proigoumeni fora i ntalia pera apo to oti itan k mia thea itan k poli kiria...kamia sxesi..oso gia ton politi pisteuw i oti tha autoktonisei i tha ton kratisei omiro i 5ada???upotheseis...vevea best of theopoula...aksia!!!!lol
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι γινεται...αλλα το προηγουμενο επισοδειο δεν με τρελανε και τοσο...

το χθεσινο μπορω να πω οτι μεχρι την μεση...με αφησε αδιαφορο.. το πιο καλο ηταν προς τελος με την εμφανιση του εκδοτη στο σπιτι της νταλιας,με την μαριλενα που την εριξε στην πισινα η ζουμπι κι επειτα το ρεσιταλ το εδωσε ο καπουντζιδης.... ας ελπισουμε οτι την αλλη δευτερα θα δουμε την συνεχεια.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειχε η γυναικα του πολιτη δυο ονοματα, ελπιδα-αμαλια! χαχαχαχα

τελικα το επεισοδιο ηταν ΜΑΠΑ μεχρι το τελευταιο διαφημιστικο διαλειμμα, κ πολυ καλο σε σεναριο στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...