Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ασχετο αλλα μου ηρθε τωρα... Τελικα απο ολους τους συντελεστες της σειρας εχουμε δυο μακαριτες στα αληθεια το εχετε σκεφτει; Δηλ. εκτος απο τον παραγωγο που μας αφησε προσφατα, μας εχει αφήσει και η Βικυ Βανιτα (το θυμήθηκα τωρα που ξαναρθε το θεμα της δολοφονίας του Καστελη και τη οικιακης βοηθου στο προσκηνιο....)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia apomenei mono to teleytaio diplo epeisodio poy tha ksekatharisei kai ta teleytaia enigmata!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια πρόταση:

Νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο να ξαναδούμε το πρώτο-πρώτο επεισόδιο με τη δηλητηρίαση-δολοφονία του Σταυριανίδη...

ίσως τώρα μπορούμε να συσχετίσουμε κάποιες χρονικές μεταβάσεις που παρουσιάζει (12 μήνες πριν), ή τη φωνή της Αμαλίας να λέει ότι...

ακόμη είναι νωρίς για να μας συστηθεί κλπ...

ίσως πάλι μας βοηθήσει να θυμηθούμε κάποια πράγματα, ή πάρουμε απάντηση για κάποια ερωτήματα που μας έχουν δημιουργηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Το χτεσινο επεισοδειο ειναι αφιερωμενο σε οσους με "κραξανε" (1,2,3) οταν ζητησα απο καποιον -που ειπε οτι θα πεθανει ο πρωθυπουργος- να χρησιμοποιει spoilers... :fool:

Τωρα εχετε να πειτε κατι?...Οχι? I thought so... :X

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα κ ακουσα καλα τωρα στον αρναουτογλου που μιλησε ο καπουτζιδης την αλλη δευτερα(η οποια αλλη δευτερα φιλοτιμηθουν να το βαλουν) ειναι το τελαυταιο!
Link to comment
Share on other sites

milise o kapou to prwi ston omorfo kosmo e?

to perimena oti to teleftaio emeine...de ginetai alliws.

psemmata itan ola oti oute epanalipseis, oti 8a exei 26 epeisodia fetos kai tetoia.

:rolleyes: ante na teleiwsei na isixasoume epitelous.aidia katantisan kapoia pragmata!

:p
Link to comment
Share on other sites

τον τελευταιο καιρο πολλες φορες τον καλουν μπας κ τους ανεβασει λιγο τα νουμερα!οντως αηδια καταντησε φετος!απο επαναληψη σε επαναληψη!παντως θα ηταν προτιμοτερο να δουμε κ σε μια σειρα να επικρατουν οι κακοι!εξαλλου αυτο δεν διαφερει κ απο την πραγματικοτητα!διοτι το ολο σεναριο του καπουτζιδη πολυ φανταστικο ειναι!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το χτεσινό επεισόδειο μου φάνηκε σαχλό! ΕΙδικά εκεί με τα ρομπότ? οκ...

 

φυσικά γούστα είναι αυτά! μην με φάτε! ΛΟΛ! κατα τ'άλλα είχε εξελίξεις!!! αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το χτεσινό επεισόδειο μου φάνηκε σαχλό! ΕΙδικά εκεί με τα ρομπότ? οκ...

 

φυσικά γούστα είναι αυτά! μην με φάτε! ΛΟΛ! κατα τ'άλλα είχε εξελίξεις!!! αυτά.

 

Και μενα αυτο με το ρομποτ δεν μου αρεσε καθολου.Απλα για να γεμισει...την ωρα του επεισοδιου.

Link to comment
Share on other sites

Αν φυσικά αυτό αληθεύει, διότι το άκουσα και εγώ το πρωί, τότε κάτι δεν πάει καλά διότι ξέραμε πως η σεζόν θα έχει 26 επεισόδια και όχι 23.
Link to comment
Share on other sites

Το χτεσινο επεισοδειο ειναι αφιερωμενο σε οσους με "κραξανε" (1,2,3) οταν ζητησα απο καποιον -που ειπε οτι θα πεθανει ο πρωθυπουργος- να χρησιμοποιει spoilers... :fool:

Τωρα εχετε να πειτε κατι?...Οχι? I thought so... :X

 

Σωστα σε κραξαμε:)

Σποιλερ μπαινει μονο οταν μηλαμε για κατι που εχουμε ΔΕΙ, που εχει ΗΔΗ παιχτει καπου, οχι για οταν κανουμε ικασιες...

 

Και εγω γραφω αυτη τη στιγμη οτι ο ΑΛεξης και η Νταλια θα παντρευτουν και πιθανοτατα ετσι θα γινει, δε πρεπει να το βαλω σε σποιλερ γιατι ειναι απλα η γνωμη μου (ή η γνωμη ενος δημοσιογραφου στην Εσπρεσο, δεν εχει σημασια)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αν φυσικά αυτό αληθεύει, διότι το άκουσα και εγώ το πρωί, τότε κάτι δεν πάει καλά διότι ξέραμε πως η σεζόν θα έχει 26 επεισόδια και όχι 23.[/QUOΤΕ]

 

Παντως στο σαιτ του καναλιου,κοιταξα για τις επομενες εβδομαδες και δεν εχει βγαλει κανενα επεισοδιο τι θα γινει παρακατω εννοω.Τελως παντων θα δουμε.Παντως το κοβω κομματακι δυσκολο τη Δευτερα νεο επεισοδιο.Γιατι αν ειναι το τελευταιο, κοροιδα ειναι να το βαλουν τοσο νωρις.???Σε 2-3 βδομαδες παλι.

Link to comment
Share on other sites

Aκουσα σε εκπομπη οτι τα γυρισματα του τελευταιου επεισοδιου μολις ξεκινησαν και θα ολοκληρωθουν σε 10 μερες διοτι θα ειναι πολυ απαιτητικα. Επισης οντως απομενει μονο το διπλο επεισοδιο το οποιο και θα προβληθει (κρατηθειτε) στις 25 Ιουνιου, δηλ. σε 3 βδομαδες. :(

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Aκουσα σε εκπομπη οτι τα γυρισματα του τελευταιου επεισοδιου μολις ξεκινησαν και θα ολοκληρωθουν σε 10 μερες διοτι θα ειναι πολυ απαιτητικα. Επισης οντως απομενει μονο το διπλο επεισοδιο το οποιο και θα προβληθει (κρατηθειτε) στις 25 Ιουνιου, δηλ. σε 3 βδομαδες. :(

 

Ενα εχω να πω.ΗΜΑΡΤΟΝ,.Ακου 10 μερες.Ουτε κινηματογραφικη ταινια να γυριζαν.Το περιμενα.Εγραψα και στο παραπανω ποστ μου.Δν ντρεπονται λιγο???:mad: :mad:

 

Και αποκλειεται να ειναι διπλο.Ετσι λεγανε και τα Χριστουγεννα,και μας προβαλλαν 1 ωρα και 10 λεπτα.Που το ειδαν το διπλο τοτε?????:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

κ στην τελικα σιγα το σιριαλ!ενα απλο σιριαλ ειναι με καπως αστειες ατακες οι οποιες στηριζονται στα προσωπα κ οχι στις λεξεις η φρασεις που τις αποτελουν!συνηθισμενο σεναριο κ οχι πρωτοτυπο για σιριαλ!μηπως του δωσαμε περισσοτερη αξια απ΄οτι θα πρεπε?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το χτεσινό επεισόδειο μου φάνηκε σαχλό! ΕΙδικά εκεί με τα ρομπότ? οκ...

 

φυσικά γούστα είναι αυτά! μην με φάτε! ΛΟΛ! κατα τ'άλλα είχε εξελίξεις!!! αυτά.

 

Και μενα αυτο με το ρομποτ δεν μου αρεσε καθολου.Απλα για να γεμισει...την ωρα του επεισοδιου.

 

 

Το ρομπότ κι εμένα στην αρχή μου φάνηκε κάπως...

Αλλά όταν έβαλε το κόκκινο Χ και τα 3D γυαλιά στο τέλος, κατάλαβα πού το πήγαινε...:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 βδομαδες;;;;;;

 

Χε!Χε!Χε!Πλακα εχουν τελικα!Ειπαμε 2 βδομαδες αλλα τωρα 3 ε?

Λες και θα γυρισουν τον Τιτανικο...:wacko:

 

Τουλαχιστον να αξιζει η αναμονη:D

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

paidia ligo ypomoni den vlaptei! to kainourgio diplo epeisodio tha einai pragmatika diplo kai tha provlithei stis 18 iouniou! ektos an epiveveaiothei i eikasia oti tha to kanoun dyo mona epeisodeia kai tha paiksoun 18 kai 25! pantos eite me 2 mona eite me ena diplo ta epeisodeia synolika tha einai 24! an den kano lathos tosa eixe kai perysi! mikro to kako anti gia 26 na ginoun 24 eksallou

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Το ρομπότ κι εμένα στην αρχή μου φάνηκε κάπως...

Αλλά όταν έβαλε το κόκκινο Χ και τα 3D γυαλιά στο τέλος, κατάλαβα πού το πήγαινε...:lol:;)

 

Όντως, το τελείωμα έδωσε αξία και νόημα στο αστείο (τότε κατάλαβα και το ουφικό σκηνικό) -και όχι η μακροσύρτη και άνοστη εισαγωγή του.

 

Πάντως δυο-τρεις βδομάδες για το φινάλε δε με ενοχλούν. Έτσι και αλλιώς στη τύχη το πετυχαίνω πια το παρα πέντε (έχω πάψει να παρακολουθώ πότε θα έχει νέο επεισόδιο). Περίεργο που θα δώσουν τόσο πολύ χρόνο για να... βγει το φινάλε στη δημοσιότητα από παράπλευρες πηγές. :shifty: -όχι ότι έμειναν πολλά να γίνουν...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Διπλό επεισόδιο...10 μέρες είναι λογικός αριθμός αν υποθέσουμε ότι θα δώσουν μεγαλύτερη προσοχή στο αποτέλεσμα...

(3-5 μέρες για μονοκάμερο 2-3 για τρικάμερο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...