Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γεγονός ότι παρακολουθείς ένα τηλεοπτικό πρόγραμμα δεν σημαίνει ότι εντάσσεσαι αυτόματα και στο target group της.

Και εγώ, για παράδειγμα, βλέπω εκπομπές μαγειρική αλλά σίγουρα δεν ανήκω στο target group τους. Όπως και η γιαγιά μου μπορεί να βλέπει πολεμικές ταινίες, αλλά και αυτή σίγουρα δεν είναι στο δικό τους target group...

Ίσως οι μεγαλύτεροι που το βλέπουν να θέλουν να ξανανιώσουν παιδιά (έστω και με την αφελή διάσταση του όρου), ή απλά να έγινε συνήθεια. Πολλά είναι τα ίσως και τα μπορεί. Άλλωστε συμβαίνει μια σειρά με ένα δεδομένο target group (όπως αυτό χαρακτηρίζεται από τη ποιότητα των διαλόγων, toy humor κλπ) να έχει ανταπόκριση σε άλλες ομάδες ατόμων. Για πολλούς και εν μέρει αδιευκρίνιστους λόγους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το γεγονός ότι παρακολουθείς ένα τηλεοπτικό πρόγραμμα δεν σημαίνει ότι εντάσσεσαι αυτόματα και στο target group της.

Και εγώ, για παράδειγμα, βλέπω εκπομπές μαγειρική αλλά σίγουρα δεν ανήκω στο target group τους. Όπως και η γιαγιά μου μπορεί να βλέπει πολεμικές ταινίες, αλλά και αυτή σίγουρα δεν είναι στο δικό τους target group...

Τι άλλο θα διαβάσω... :wacko: Δεν μιλάμε για μια (άντε δύο) γιαγιάδες που ξέμειναν στο κανάλι... Άλλωστε δεν διαμορφώνουν οι περιστασιακοί θεατές τηλεθέαση σταθερή και υψηλή εβδομάδων ολόκληρων! :blink: Σε λίγο θα μας πεις ότι η πλειοψηφία αυτών που βλέπουν μια εκπομπή δεν είναι από το target group της, αλλά από άσχετους που την βλέπουν επειδή δεν έχουν τι άλλο να δουν... :rolleyes:

Ίσως οι μεγαλύτεροι που το βλέπουν να θέλουν να ξανανιώσουν παιδιά (έστω και με την αφελή διάσταση του όρου), ή απλά να έγινε συνήθεια. Πολλά είναι τα ίσως και τα μπορεί. Άλλωστε συμβαίνει μια σειρά με ένα δεδομένο target group (όπως αυτό χαρακτηρίζεται από τη ποιότητα των διαλόγων, toy humor κλπ) να έχει ανταπόκριση σε άλλες ομάδες ατόμων. Για πολλούς και εν μέρει αδιευκρίνιστους λόγους.
Το ότι θεωρείς «παιδικούς» τους διαλόγους και το χιούμορ της σειράς είναι εντελώς προσωπική σου άποψη και δεν έχει καμία (μα καμία) σχέση με το target group της σειράς. Σαν να λέω εγώ π.χ. επειδή δεν μου αρέσει το Lost ότι δεν έχει πλοκή της προκοπής και άρα το target group της σειράς είναι ηλίθιοι... :wacko: :rolleyes:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Το γιατί βλέπουν κάποιοι (οι οποίοι είναι έξω από το target group που θεωρώ εγώ ότι έχει) το παρα 5 είναι ξεχωριστό/προσωπικό θέμα τους και χρήζει ειδικής επιστημονικής μελέτης και βοήθειας. Εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω εδώ, παρά μόνο επισημαίνοντας το.

 

Δεν πιστεύω και στο γραφείο σου να τραγουδούσαν όλοι φιλλλλλιι φιλλλλλι όπως τα 15χρονα στα σχολεία όπως μας είπες ο φίλος μας παραπάνω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 38

 

Περιγραφή: Οι Απόκριες έρχονται και Στο Παρά Πέντε. Η Κιβωτός του Νώε καταλαμβάνεται από πειρατές. Οι μόνοι διασωθέντες, ένας από τους πειρατές, μία αρκούδα κι ένας λαγός αναλαμβάνουν τη διάσωση του Φώτη και της Αγγέλας από το ναρκοθετημένο διαμέρισμα. Το σχέδιο είναι απλό αλλά δύσκολο στην εφαρμογή του. Περιλαμβάνει μυστικές κάμερες, ένα ταξίδι στη Λάρισα, μία κουτσομπόλα, έναν κλειδαρά κι ένα Σαββατοκύριακο αναψυχής στην Αράχωβα.

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα γιατί δίνετε σημασία σε έναν μόνο άνθρωπο ο οποίος το μοναδικό πράγμα που κάνει είναι απλά να σας δίνει πάσες για να γίνει το αντικείμενο συζητήσεώς σας.. Αδιαφορία/ignore πιστεύω ότι είναι το καλύτερο για να συνεχιστεί ομαλά η κουβεντούλα μας και ο σχολιασμός μιας πραγματικά καλής και αξιόλογης σειράς και τους λοιπούς απλά αφήστε τους να κελαηδάνε.;)
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Το γιατί βλέπουν κάποιοι (οι οποίοι είναι έξω από το target group που θεωρώ εγώ ότι έχει) το παρα 5 είναι ξεχωριστό/προσωπικό θέμα τους και χρήζει ειδικής επιστημονικής μελέτης και βοήθειας. Εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω εδώ, παρά μόνο επισημαίνοντας το.

 

Μα το οτι παραδέχεσαι πώς το target group που αναφέρεις ορίζεται από εσένα (και όχι απ'τους δημιουργούς της σειράς), στερεί από το post σου κάθε ίχνος αντικειμενικότητας.

 

Οπότε από τη στιγμή που (σύμφωνα με την κρίση σου πάντα) το θέμα χρήζει ειδικής επιστημονικής μελέτης και βοήθειας το ερώτημα που τίθεται τελικά είναι το αν χρειάζονται γιατρό οι πολλοί ή ο ένας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα γιατί δίνετε σημασία σε έναν μόνο άνθρωπο ο οποίος το μοναδικό πράγμα που κάνει είναι απλά να σας δίνει πάσες για να γίνει το αντικείμενο συζητήσεώς σας.. Αδιαφορία/ignore πιστεύω ότι είναι το καλύτερο για να συνεχιστεί ομαλά η κουβεντούλα μας και ο σχολιασμός μιας πραγματικά καλής και αξιόλογης σειράς και τους λοιπούς απλά αφήστε τους να κελαηδάνε.;)

 

Εγώ προσωπικά γιατί γελάω πολύ! (όχι όσο με το Παρά 5, αλλά αρκετά μπορώ να πω) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απλα παντα υπαρχουν καποιοι που δεν τους αρεσει κατι και καποιοι που κανουν οτι δεν τους αρεσει κατι...:whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλα παντα υπαρχουν καποιοι που δεν τους αρεσει κατι και καποιοι που κανουν οτι δεν τους αρεσει κατι...:whistle:

θεε μου 6 νουμερα για το λοττο θελω. στειλτα μου με pm για να μη τα κερδισει αλλος τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Μα το οτι παραδέχεσαι πώς το target group που αναφέρεις ορίζεται από εσένα (και όχι απ'τους δημιουργούς της σειράς), στερεί από το post σου κάθε ίχνος αντικειμενικότητας.

 

Οπότε από τη στιγμή που (σύμφωνα με την κρίση σου πάντα) το θέμα χρήζει ειδικής επιστημονικής μελέτης και βοήθειας το ερώτημα που τίθεται τελικά είναι το αν χρειάζονται γιατρό οι πολλοί ή ο ένας. ;)

Φυσικά τη προσωπική μου άποψη λέω. Ούτε έχω μιλήσει με τον Καπουτσίδη ούτε με κανέναν άλλο παραγωγό της σειράς για να ξέρω τι λένε και τι σκέφτονται. Εχω παρακολουθήσει τα 5-6 πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν και σχημάτισα μία άποψη για τη σειρά και προσδιόρισα σύμφωνα με τη κρίση μου κάποια χαρακτηριστικά.. Τπτ παραπάνω...

Και btw επιστήμονες δεν είναι μόνοι οι γιατροί.. Είναι ας πούμε και οι στατιστικολόγοι...

Να εχετε καλή πίστη σε μια κουβέντα. Δεν είμαι ανεμόμυλος ούτε εσείς Δον Κιχώτες....

Have Fun.

Link to comment
Share on other sites

mia aplh seira einai oute hliada einai oute odeisia tora o kathenas blepei oti tou aresei epomenos den uparxoun hlikiaka groups alla anthropoi pou isos sto xioumor tous na sumpiptei me to xioumor tou kapoutsidh kai aporo diladh ti suzhtame sto topic tou para 5 an mas aresei to para 5 ma fusika kai mas aresei allios den tha to blepame

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

eLINa_C, επειδη ειδα οτι δε βρηκες απαντηση στο ερωτημα σου, ρωτησε τι σχεση εχει η Ραφαελλα Καρρα με τον Κωστα Καρρα. Ποια ειπαμε πως ειναι αυτη;:confused: Καλα το φιλιιιιιιι φιλιιιιιιι θα γινει σουξεδαρα.Σοβαρα δεν ειναι κι ασχημο τραγουδακι (αν εξερεσεις τα λιιιι και νιιιιι) δεδομενων μαλιστα και των περισσοτερων ελληνικων τραγουδιων. εντωμεταξυ το μισο επεισοδιο εφυγε με τα 2 βιντεο κλιπ της Αμαλιας και της Ταμτα και Ζουμπουλιας:mad:
Link to comment
Share on other sites

να πω κι εγω οτι το επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο!

μακαρι να συνεχισει και στα επομενα σε τοσο καλο επιπεδο... :)

Link to comment
Share on other sites

Το γιατί βλέπουν κάποιοι (οι οποίοι είναι έξω από το target group που θεωρώ εγώ ότι έχει) το παρα 5 είναι ξεχωριστό/προσωπικό θέμα τους και χρήζει ειδικής επιστημονικής μελέτης και βοήθειας. Εγώ δεν μπορώ να βοηθήσω εδώ, παρά μόνο επισημαίνοντας το.
Μιλώντας μόνο για εμένα, ούτε ξεχωριστό το θεωρώ, ούτε προσωπικό το θέμα. Απλά δεν μπορώ να διαβάζω ατεκμηρίωτες γενικεύσεις και προσωπικές γνώμες που προσπαθούν να επιβληθούν ως σωστές. ;)

Δεν πιστεύω και στο γραφείο σου να τραγουδούσαν όλοι φιλλλλλιι φιλλλλλι όπως τα 15χρονα στα σχολεία όπως μας είπες ο φίλος μας παραπάνω. :rolleyes:
Όχι, στο γραφείο μου συζητούσαμε άλλα, όπως για παράδειγμα την ατάκα της Αγγέλας όταν σέρβιρε στην καφετέρια και της λέει ένας τύπος:

- «Πότε τελειώνεις;»

- «30 λεπτά μετά από σένα και μόνη μου!»

Και πάλι απλά γιατί υπάρχουν ατάκες που απευθύνονται σε όλα τα target group. ;) Και πάλι, ούτε αυτή η ατάκα μπορεί να αρέσει σε κάποιους αλλά δεν θα τους εντάξω σε target group για αυτό... :whistle:

Φυσικά τη προσωπική μου άποψη λέω. Ούτε έχω μιλήσει με τον Καπουτσίδη ούτε με κανέναν άλλο παραγωγό της σειράς για να ξέρω τι λένε και τι σκέφτονται. Εχω παρακολουθήσει τα 5-6 πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν και σχημάτισα μία άποψη για τη σειρά και προσδιόρισα σύμφωνα με τη κρίση μου κάποια χαρακτηριστικά.. Τπτ παραπάνω...

Και btw επιστήμονες δεν είναι μόνοι οι γιατροί.. Είναι ας πούμε και οι στατιστικολόγοι...

Να εχετε καλή πίστη σε μια κουβέντα. Δεν είμαι ανεμόμυλος ούτε εσείς Δον Κιχώτες....

Have Fun.

Φαντάζεσαι λοιπόν πως θα ακούγονταν (ή διαβάζονταν στην περίπτωσή μας) αν έβγαινε ένας, άντε δύο, άντε δέκα, κόντρα στο ρεύμα και έλεγαν για μια καλή σειρά που σαρώνει σε όλες τα group (ηλικιακά, μορφωτικά κ.ο.κ.) και κυρίως χωρίς απολύτως κανένα στοιχείο ότι θεωρεί :rolleyes: ότι το target group της σειράς αυτής είναι συγκεκριμένο (π.χ. παιδιά, αφελείς, ηλίθιοι κ.ο.κ.); Δεν θα σου φαινόταν αν όχι τρελός, τουλάχιστον εμπαθής;

 

Και επαναλαμβάνω το παράδειγμά μου: Αν λοιπόν έβγαινα εγώ για το Lost και χωρίς κανένα στοιχείο έλεγα ότι η υπόθεση είναι επιτηδευμένα περίπλοκη ώστε οι ηλίθιοι που αποτελούν το target group να εντυπωσιάζονται και ότι που και που το βλέπει κάποιος με μυαλό επειδή δεν έχει τι άλλο να δει, εκτός του ότι θα έλεγες ότι «είναι προσωπική σου άποψη», δεν θα με θεωρούσες τρελό, εμπαθή και'γω δεν ξέρω τι άλλο;

 

ΥΓ: Και για να σας κάνω να γελάσετε :D, το ίδιο ακριβώς με τον Bayern7 έκανα και εγώ (κάντε click εδώ) για το «Καφέ της Χαράς» και παραδέχομαι ότι το έκανα επειδή δεν μπορούσα να καταλάβω πως είχε περισσότερη τηλεθέαση από τις «Σαββατογεννημένες» που μου άρεσε πολύ. Φυσικά, τώρα καταλαβαίνω ότι έκανα λάθος (και μεγάλο μάλιστα) και το παραδέχομαι και δεν μπορούσα να καταλάβω ότι απλά το «Καφέ της Χαράς» απευθύνονταν σε όλους με κάτι για όλους. Και μαντέψτε ποιος (που είχε από τότε «κόλλημα» με τον Καπουτζίδη) προσπαθούσε (σωστά) να με πείσει για το αντίθετο... :lol: Ελπίζω να καταλάβει κάποτε και αυτός το λάθος του... :whistle:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά τη προσωπική μου άποψη λέω. Ούτε έχω μιλήσει με τον Καπουτσίδη ούτε με κανέναν άλλο παραγωγό της σειράς για να ξέρω τι λένε και τι σκέφτονται. Εχω παρακολουθήσει τα 5-6 πρώτα επεισόδια της πρώτης σεζόν και σχημάτισα μία άποψη για τη σειρά και προσδιόρισα σύμφωνα με τη κρίση μου κάποια χαρακτηριστικά.. Τπτ παραπάνω...

Και btw επιστήμονες δεν είναι μόνοι οι γιατροί.. Είναι ας πούμε και οι στατιστικολόγοι...

Να εχετε καλή πίστη σε μια κουβέντα. Δεν είμαι ανεμόμυλος ούτε εσείς Δον Κιχώτες....

Have Fun.

 

Όσον αφορά στα χαρακτηριστικά που προσδιόρισες εσύ βλέποντας τα 5-6 πρώτα επεισόδια της σειράς σου απάντησε ο aimilios. Εγώ θα επισημάνω μόνο, πως παρακολούθησες (όπως λες) κάποια επεισόδια τον Οκτώβριο του 2005 και μας γράφεις εδώ (ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2007) για το ηλικιακό target group της σειράς!!!!

 

Επίσης, είναι θέμα στατιστικολόγων το ΓΙΑΤΙ βλέπουν το "Παρά 5" κάποιοι που είναι εκτός του target group της σειράς;;;; Και μην ξεχνάμε φυσικά ότι το παραπάνω είναι αποκλειστικά δική σου εικασία, καθώς και ο προσδιορισμός του target group!!!!

 

Σίγουρα στατιστικολόγος θα σου το λύσει το... θέμα; (μια και εσύ βλέπεις ότι υπάρχει θέμα εδω, οι υπόλοιποι απλώς βλέπουμε τη σειρα) ;)

Link to comment
Share on other sites

Και μαντέψτε ποιος (που είχε από τότε «κόλλημα» με τον Καπουτζίδη) προσπαθούσε (σωστά) να με πείσει για το αντίθετο... :lol: Ελπίζω να καταλάβει κάποτε και αυτός το λάθος του... :whistle:

 

Ποιοοοοος ποιοοοοος ??????

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, θα είχε ενδιαφέρον μια στατιστική ανάλυση (από αξιόπιστη πηγή πάντα) του τι ηλικίες παρακολουθούν το «Παρά 5». Μπορεί να έχει δίκιο ο Bayern7 για το target group, καθώς μια σειρά συνήθως έχει τα μεγαλύτερα ποσοστά τηλεθέασης σε αυτό, αλλά πρέπει να το τεκμηριώσει. Αν έβλεπα ένα μεγάλο ποσοστό στις ηλικίες κάτω των 20 ετών θα το συζητούσα το θέμα και μπορεί να έδινα δίκιο στον Bayern7, ανάλογα και με το ποσοστό βέβαια. Έψαξα στο internet για κάτι τέτοιο είτε για να αμφισβητήσω με στοιχεία το «παιδικό» target group είτε για να επιβεβαιώσω την άποψη του, αλλά δεν βρήκα τίποτα... Μπορεί κάποιος άλλος να τα καταφέρει καλύτερα από εμένα.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 22.50 έχει επανάληψη το επεισόδιο της Δευτέρας!!! Περίεργο που δεν το έχει διαφημίσει καθόλου!!!!

 

Μάλλον κάθε Πέμπτη θα μας δείχνει το επεισόδιο της Δευτέρας!!!

Τουλάχιστον γλυτώνουμε τις επαναλήψεις της Δευτέρας....

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να έχεις δίκιο Αιμίλιε.

Οι εικασίες που λέτε εσείς δεν είναι ακριβώς εικασίες. Είναι σκέψεις που έκανα αφότου είδα μερικά επεισόδια. Ίσως να έχω λάθος γιατί πλέον δεν παρακολουθώ τη σειρά (βρίσκω το humour και τη πλοκή της πολύ κουτά), και η μόνη ας το πούμε ενημέρωση μου για τις «ατάκες» είναι από εδώ μέσα (μιας και κανένας φίλος μου δεν το βλέπει). Και συνήθως όσα αναφέρονται εδώ ως αστεία είναι επιπέδου «φιλλι φιλλι». Αυτό ας πούμε που ανέφερες με την Αγγέλα ήταν πολύ πιο αξιόλογο. Αλλά έπρεπε να φτάσουμε σε αυτή τη «κόντρα» για να αναφερθεί. Αντίθετα το τραγούδι της Αμαλλλλλίας, η κάτι videoclip που αποτι καταλαβα η Ζουμπουλία έκανε την Τάμτα :puke:, αναφέρθηκαν πολλές φορές και συνήθως από παιδιά/εφήβους. Καταλαβαίνεις τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να έχεις δίκιο Αιμίλιε.

Οι εικασίες που λέτε εσείς δεν είναι ακριβώς εικασίες. Είναι σκέψεις που έκανα αφότου είδα μερικά επεισόδια. Ίσως να έχω λάθος γιατί πλέον δεν παρακολουθώ τη σειρά (βρίσκω το humour και τη πλοκή της πολύ κουτά), και η μόνη ας το πούμε ενημέρωση μου για τις «ατάκες» είναι από εδώ μέσα (μιας και κανένας φίλος μου δεν το βλέπει). Και συνήθως όσα αναφέρονται εδώ ως αστεία είναι επιπέδου «φιλλι φιλλι». Αυτό ας πούμε που ανέφερες με την Αγγέλα ήταν πολύ πιο αξιόλογο. Αλλά έπρεπε να φτάσουμε σε αυτή τη «κόντρα» για να αναφερθεί. Αντίθετα το τραγούδι της Αμαλλλλλίας, η κάτι videoclip που αποτι καταλαβα η Ζουμπουλία έκανε την Τάμτα :puke:, αναφέρθηκαν πολλές φορές και συνήθως από παιδιά/εφήβους. Καταλαβαίνεις τι εννοώ.

Ε, τώρα, είναι δυνατόν να σχηματίσεις γνώμη για μια σειρά διαβάζοντας αποσπασματικές ατάκες από το φόρουμ; :blink:

 

Άλλωστε είναι γνώρισμα τον μικρότερων (δεν είναι κακό, για αυτούς τουλάχιστον) να επαναλαμβάνουν συνεχώς ατάκες αντίθετα με εμάς τους μεγαλύτερους, οπότε αναγκαστικά θα διάβαζες αυτές που τους αρέσουν περισσότερο και γίνονται και καραμέλες στα σχολεία. Άσε που και ποσοτικά είναι περισσότεροι οι μικρότεροι. Εμένα είναι η αλήθεια με κουράζει η επανάληψη της ίδιας και ίδιας ατάκας πάνω από καμιά βδομάδα. Όπως λ.χ. το «ιιιιι» της Ζουμπουλίας που παίζει τώρα και σε διαφήμιση αλλά και το «λι» και «νι» της Αμαλλίας (αν και αυτό το αντέχω περισσότερο λόγω του ότι είναι από ότι φαίνεται καμουφλάζ).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά καλησπέρα,

σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι ατάκα είπε η Ντάλια στην αρχή πριν τους τίτλους που καθόντουσαν ολοι μαζί και της είπε η ζουμπουλία οτι καλά εκανε και δεν μιλουσε.... Θυμάται κανείς;;;;

"Tι σχεση εχουν ο ταδε με την ταδε?"

(δυο που ειχαν το ιδιο επωνυμο)

Link to comment
Share on other sites

αιμιλιος το προβλημα ειναι οτι οι ατακες παιρνουν μεγαλυτερη αξια απο οση εχουν κ φθειρονται στο χρονο.

το αν ειναι καλο το τραγουδι της αμαλιας με τα λι κ τα νι,

ειναι σα να ρωτας αν η ελληνικη μουσικη ειναι αξιολογη.

 

κ κατι ακομη: καλο ειναι να εκφραζετε τις προσωπικες σας αποψεις για την ποιοτητα της σειρας, κ οχι να παραθετετε/αναφερετε για τα νουμερα τηλεθεασης. δεν ειναι σοβαρο επιχειρημα.

(κ υπαρχουν δεκαδες διαφορετικοι λογοι που το λεω αυτο)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το τελευταίο επεισόδιο....Είχε αρκετό γέλιο αν και η πλοκή έμεινε στάσιμη...Όσο για την ποιότητά του νομίζω πως παραμένει σε αρκετά υψηλό επίπεδο και ως προς το χιούμορ του και ως προς τις ερμηνείες τους και φυσικά ως προς τη σκηνοθεσία του....Μπορεί να μην έχει τη φρεσκάδα που είχε στην αρχή αλλά παρόλαυτά συνεχίζει να εκπλήσσει και να διασκεδάζει....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...