Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Super to simerino episodio ta eixe ola:D Giauto kai to parakolouthisan 3.000.000 tiletheates me 54,5 pososto

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντα ειχα την απορια πως ξερουν ποσοι βλεπουν το συγκεκριμενο προγραμμα. Εχω ακουσει για τα "μηχανακια" της agb αλλα απο αυτα βγαζουν συμπερασμα για το οτι το ειδαν πχ τοσοι τηλεθεατες?
Link to comment
Share on other sites

Παντα ειχα την απορια πως ξερουν ποσοι βλεπουν το συγκεκριμενο προγραμμα. Εχω ακουσει για τα "μηχανακια" της agb αλλα απο αυτα βγαζουν συμπερασμα για το οτι το ειδαν πχ τοσοι τηλεθεατες?
Αναγωγή κάνουν. Αν π.χ. βλέπουν το πρόγραμμα 3 στους 10 και η Ελλάδα έχει 10.000.000 κατοίκους, λένε ότι το είδαν 3.000.000 τηλεθεατές. Αυτό ισχύει και για τα «μικρά» και για τα «μεγάλα» ποσοστά. Τώρα πόσα «μηχανάκια» έχει εγκατεστημένα δεν ξέρω, αλλά μπορεί να γράφει στο site της.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές.

Σιγά το δείγμα :/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές.
Σιγά το δείγμα :/
Τι περιθώριο λάθους να έχει αυτό άραγε; Κάποιος στατιστικολόγος, μαθηματικός, ή άλλος σχετικός;

 

Ξεφύγαμε όμως ή δεν ξεφύγαμε; Αφορά και το «Παρά 5» όμως το τι στατιστικό λάθος έχει η AGB, όταν θεωρητικά κοντεύει να φτάσει τα 3 μύρια τηλεθεατών.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αναγωγή κάνουν. Αν π.χ. βλέπουν το πρόγραμμα 3 στους 10 και η Ελλάδα έχει 10.000.000 κατοίκους, λένε ότι το είδαν 3.000.000 τηλεθεατές. Αυτό ισχύει και για τα «μικρά» και για τα «μεγάλα» ποσοστά. Τώρα πόσα «μηχανάκια» έχει εγκατεστημένα δεν ξέρω, αλλά μπορεί να γράφει στο site της.

 

 

Α καλα ετσι αντε γεια...:rolleyes: Δεν το λεω μονο για το παρα5, γενικα για ολα τα προγραμματα. Φυσικα, αυτους που εχουν τα "μηχανακια" δεν τους ξερει κανεις ωστε να τους ενοχλησει λιγακι ε? :X :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Α καλα ετσι αντε γεια...:rolleyes: Δεν το λεω μονο για το παρα5, γενικα για ολα τα προγραμματα. Φυσικα, αυτους που εχουν τα "μηχανακια" δεν τους ξερει κανεις ωστε να τους ενοχλησει λιγακι ε? :X :rolleyes:
Καλή ερώτηση... Θα μπορούσε να τους τα «σκάσει» κανά κανάλι. Φαντάζεσαι αγγελία: «Έχω μηχανάκι AGB. Ο λογαριαμός μου είναι τάδε. Κάθε προσφορά καλοδεχούμενη». :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

ΟFF TOPIC

Το συστημα λειτουργει εντελως βλακωδως. Εχεις ενα τηλεκοντρολ λεει κι αναλογα με το ποιος παρακολουθει παταει και το αναλογο κουμπι για να καταγραφει το ποιος ειναι (ηλικια κλπ). Κι απο κει βγαζουν συμπερασματα... Κι αν πατησει ο παππους το κουμπι του εγγονου θα βγει η τριτη ηλικια φαν των γιουγκιο πως διαολο λεγονται!!!

OFF TOPIC

 

για να ξαναγυρισουμε στο θεμα, επειδη με αρρωσταινει η λογικη των σηριαλ συνηθως κατεβαζω η γραφω δεκα δεκα επεισοδια και τα βλεπω σαν ταινια ... Αυτο κανω με τις μαγισσες με της Σμυρνης, αυτο εκανα και με το παραπεντε (τα μονα πραγματα που με ενδιαφερουν απο τα τηλεοπτικα δρωμενα) Μονο που μετα τις γιορτες δεν εχω πια υπομονη να μαζεψω δεκα επεισοδια και στηνομαι κανονικα στην τιβι καθε δευτερα... Πρεπει να το κοιταξω αυτο μπορει ναναι επικυνδινο.....:O

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Α καλα ετσι αντε γεια...:rolleyes: Δεν το λεω μονο για το παρα5, γενικα για ολα τα προγραμματα. Φυσικα, αυτους που εχουν τα "μηχανακια" δεν τους ξερει κανεις ωστε να τους ενοχλησει λιγακι ε? :X :rolleyes:

Το γεγονός ότι όλοι μιλάνε για αυτό πάντως κάτι λέει, πέρα από την ΑGB.

Είχε πολλά χρόνια να βγει σίριαλ για το οποίο μιλάει όλη η Ελλάδα, οπότε η επιτυχία του είναι αναμφισβήτητη.

(αυτό δε σημαίνει ότι είναι καλό, που κατά τη γνώμη μου είναι)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι όλοι μιλάνε για αυτό πάντως κάτι λέει, πέρα από την ΑGB.

Είχε πολλά χρόνια να βγει σίριαλ για το οποίο μιλάει όλη η Ελλάδα, οπότε η επιτυχία του είναι αναμφισβήτητη.

(αυτό δε σημαίνει ότι είναι καλό, που κατά τη γνώμη μου είναι)

 

Καλα δεν το συζηταμε οτι εχει μεγαλη επιτυχια, απλα εχει και μερικους "ορκισμενους" εχθρους. :p

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν το συζηταμε οτι εχει μεγαλη επιτυχια, απλα εχει και μερικους "ορκισμενους" εχθρους. :p

το βλέπουμε :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν το συζηταμε οτι εχει μεγαλη επιτυχια, απλα εχει και μερικους "ορκισμενους" εχθρους. :p
Συνήθως αυτά (μεγάλη επιτυχία και ορκισμένοι εχθροί) πάνε μαζί. ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αλοίμονο αν όλοι οι άνθρωποι είχαν τα ίδια ενδιαφέροντα. Τότε δεν θα είχαμε καμία διαφορά ο ένας από τον άλλον, είναι απόλυτα φυσικό το να έχουμε διαφορές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για να μην ψάχνω όλο το φόρουμ, έχω μια ερώτηση :O :

Δεν έχω δει.....ούτε ένα επεισόδιο του παρα5 :wacko: και έχω αρχίσει να νιώθω σαν εξωγήινη στο my phone.:alien:

Πότε έχει επαναλήψεις, έτσι ώστε να δω κανα επεισόδιο? Παίζεται τώρα?

Μην πέσετε όλοι να με φάτε που δεν έχω ιδέα!

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

σαββατο πρωι στις 12 η στις 7 το απογευμα προβαλλει επεισοδια σε επαναληψη.τα κανονικα ειναι στις 10 καθε δευτερα βραδυ:)
Link to comment
Share on other sites

mia pou to vlepieis den to les kai se mas pou den tous vlepoume poioi einai(oi exfroi)? mi mou pite to kafe tis xaras den fa to antekso dioti pote den marese ... oi karidi teleia den einai??

:lol: :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα off-topic posts μεταφέρθηκαν http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=101776

 

Θέμα για file sharing υπάρχει στο computing, παρακαλώ μην συνεχίσετε με off-topic posts στο συγκεκριμένο θέμα. Θενξ.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με νέες πληροφορίες, ο νέος διώκτης των πέντε βρέθηκε. Είναι ο

Αντώνης Καρυστινός, γνωστός από το ρόλο του ως "Γιώργος" στο σίριαλ του Γιώργου Καπουτζίδη "Σαββατογεννημένες"

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν τους λέει κάτι το όνομα...

http://www.ordino.gr/photos/small/1283.jpg

 

Πιστεύω είναι το κατάλληλο άτομο!!

 

edit: το βάζω σε link μιας και είναι spoiler...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης και η ηθοποιός που έκανε τη φίλη του κακού και νοσοκόμα της Ζουμπουλίας είχε εμφανιστεί στις Σαββατογεννημένες σαν call girl που είχαν καλέσει στο σπίτι μήπως και βοηθήσουν το Σάββα να θυμηθεί κάτι... μέσω της εμπειρίας....
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς το τρέιλερ του επόμενου επεισοδίου;

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς το τρέιλερ του επόμενου επεισοδίου;

pragmatika idea mou einai i den to exei dei3ei?

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Έχει γούστο να βάλουν πάλι επαναλήψεις!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...