Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου έδωσες έναυσμα!

 

μήπως έπαθε καρδιακό η Ζουμπουλία ενώ τελικά το τραίνο σταμάτησε και σώθηκαν οι άλλοι;

 

Θα μας βρίσουν στο τέλος που σκεφτόμαστε περίεργα...για το τι θα γίνει χιχι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην αρχη δεν εδειχνε καποια τρειλερ που ηταν ξαπλωμενοι στις ραγες και ερχοταν ενα τρενο???Για θυμησου!!!!Εγω παντως πιστευω πως δεν θα εχει καμια σχεση το τρενο απλα ηταν διαφημιστικο στην αρχη για να δειξει οτι γλυτωνουν στο παρα 5!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

to traino sigoura exei kapia sxesi.Otan arxizei pou dixnei ta an8rwpakia se styl playmobil ktl kt dixnei ena traino pros to telos ara....traino 8a doume,pou 8a kollaei kai ti rolo 8a paizei den kserw :)
Link to comment
Share on other sites

Στους τίτλους της αρχής της σειράς δείχνει τα ανθρωπάκι όρθια και καθώς περνάει το τρένο απο μπροστά τους και φεύγει αφήνει να εννοειθεί ότι επιβιβάστηκαν.. τι να πω.. πάντως εμένα κάτι μου "βρωμάει" όσον αφορά τη συμπεθέρα της Ζούμπι..
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω πως μπορουμε να προβλεψουμε τι θα γινει!!!!Αυτη η σειρα ειναι συνεχεια ανατροπες!Οποτε ας περιμενουμε να δουμε τι θα δουμε!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Kala pezete kai auto... alla pisteuo oti exoume dosi ligo perisotero prosoxi sto olo 8ema kai den perimenoume tin sinexeia kai vlepoume...

Μα την περιμένουμε τη συνέχεια και μάλιστα με ανυπομονησία.. εδώ απλά υποθέσεις κάνουμε..http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/wink.gif

The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ακούσατε κάτι άσχετο, αλλά, η ΕΡΤ ανακοίνωσε ότι σχολιαστές της Γιουροβίζιον σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη, στον ημιτελικό και τελικό, θα είναι ο Καπουτζίδης και η Μακρυπούλια.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ακούσατε κάτι άσχετο, αλλά, η ΕΡΤ ανακοίνωσε ότι σχολιαστές της Γιουροβίζιον σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη, στον ημιτελικό και τελικό, θα είναι ο Καπουτζίδης και η Μακρυπούλια.

 

Όντως. Τελικά το γράφει και το επίσημο site της EΡΤ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ακούσατε κάτι άσχετο, αλλά, η ΕΡΤ ανακοίνωσε ότι σχολιαστές της Γιουροβίζιον σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη, στον ημιτελικό και τελικό, θα είναι ο Καπουτζίδης και η Μακρυπούλια.

 

Έτσι μπαραβο! Ποια Μπόκοτα και Πασχαλίδου... ;)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ πιο πρωτότυπο από Μπόκοτα ή Πασχαλίδου, και αφού τα κείμενα θα είναι του Καπουτζίδη, μπορούμε μάλλον να περιμένουμε εκπλήξεις...
Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rwtisw an tha mporouse kapoios pou exei idi katevasei ta mexri twra episodeia na mou ta grapsei kai na mou ta steilei me ola ta eksoda dika mou (dvd, eksoda taxudromeiou ktl). Tha to ektimousa polu!

Kι εγώ θα μπορούσα να σε εξυπηρετήσω αλλά μετά την εξεταστική (υπολόγιζε μέσα Φλεβάρη), από Αθήνα είσαι;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ha ithela na rwtisw an tha mporouse kapoios pou exei idi katevasei ta mexri twra episodeia na mou ta grapsei kai na mou ta steilei me ola ta eksoda dika mou (dvd, eksoda taxudromeiou ktl). Tha to ektimousa polu!

Mporo na se eksipiretiso kai ego an 8es den exo kapoio provlima pm me na ta kanonisoume!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ακούσατε κάτι άσχετο, αλλά, η ΕΡΤ ανακοίνωσε ότι σχολιαστές της Γιουροβίζιον σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη, στον ημιτελικό και τελικό, θα είναι ο Καπουτζίδης και η Μακρυπούλια.

Και για το λόγο του αληθές, ειδού:

Δύο πολύ αγαπημένα πρόσωπα στο τηλεοπτικό κοινό, θα αποτελέσουν μια ακόμα από τις εκπλήξεις της Eurovision 2006! Όπως ανακοινώθηκε μετά από συνάντηση, που είχαν με τον εντεταλμένο σύμβουλο της ΕΡΤ, Γιώργο Χουλιάρα, ο σεναριογράφος και ηθοποιός Γιώργος Καπουτζίδης και η ηθοποιός Ζέτα Μακρυπούλια θα έχουν το δικό τους ξεχωριστό ρόλο στη 51η Διοργάνωση του Κορυφαίου Ευρωπαϊκού Μουσικού Διαγωνισμού. Συγκεκριμένα, οι δυο τους θα είναι σχολιαστές –σε κείμενα του Γιώργου Καπουτζίδη- στον ημιτελικό της 18ης, αλλά και τον τελικό της 20ης Μαΐου. Επίσης, θα αναλάβουν το έργο της παρουσίασης της βραδιάς της επιλογής του ελληνικού τραγουδιού, καθώς και μια σειρά τηλεοπτικών εκπομπών στο πλαίσιο της προβολής δραστηριοτήτων για την Eurovision της Αθήνας!
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

poly exypno to tmhma marketiking ths ERt...autoi thn stigmh 8elontas k mh einai apta pio hot prosopa ths thleorashs k nea k psilofreska..opou o kosmos zhtaei auto to kati-to diaforetiko!;-)

 

Welldone sthn ERT!!!!!!!!!!!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είδατε, αλλά στο τρέιλερ της εκπομπής 42΄ του Mega, ο Γιώργος Καπουτζίδης, λέει ότι θα συμβεί κάτι που θα στεναχωρήσει κάποιους στο τέλος, αλλά φυσικά δεν το αποκαλύπτει.

 

Katarxin geia eimai kainoyrgeia kai fanatikh toy parapente...Logika kapois 8a pe8anei...h Amalia mallon

mporei na einai kai kati allo den ξerw!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Katarxin geia eimai kainoyrgeia kai fanatikh toy parapente...Logika kapois 8a pe8anei...h Amalia

mporei na einai kai kati allo den ξerw!?!?!

Kalos ir8es lipon! 8a deis oti iparxoun kai pola alla endiaferonta 8emata sto kanali ektos apo to para 5 gia na simetexis stin parea!!! Oso anafora to an 8a pe8ani kapoios i oxi 8a to doume stin poria! min viazeste! se 2 meres exei episodio kai se 3 download autou... aaaaaaara :P 8a doume...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ακούσατε κάτι άσχετο, αλλά, η ΕΡΤ ανακοίνωσε ότι σχολιαστές της Γιουροβίζιον σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη, στον ημιτελικό και τελικό, θα είναι ο Καπουτζίδης και η Μακρυπούλια.

Όντως. Το άκουσα και ενθουσιάστηκα. Γιατί είμαι φανατικός και με τη Γιουροβίζιον και με τον Καπουτζίδη.Λέγεται οτι θα παρουσιάζουν και τις εκπομπές με θέμα τη Γιουροβίζιον εκτός απο το οτι θα συμμετάσχουν στην εκλογή του τραγουδιού και στην εκφώνηση του ημιτελικού και του τελικού, σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη παρακαλώ.Πώς να μην γίνουμε όλοι φαν του διαγωνισμού ύστερα απο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όντως. Το άκουσα και ενθουσιάστηκα. Γιατί είμαι φανατικός και με τη Γιουροβίζιον και με τον Καπουτζίδη.Λέγεται οτι θα παρουσιάζουν και τις εκπομπές με θέμα τη Γιουροβίζιον εκτός απο το οτι θα συμμετάσχουν στην εκλογή του τραγουδιού και στην εκφώνηση του ημιτελικού και του τελικού, σε κείμενα του ίδιου του Καπουτζίδη παρακαλώ.Πώς να μην γίνουμε όλοι φαν του διαγωνισμού ύστερα απο αυτό.

Den ginomaste fan tis eurov. aplos epidi simpa8oume ton kapouzidi 8a tous kanoume tin xari na to doume! apo to 65% pou 8a pianane an paei telika o Kapouzidis e 8a paei sto 70%...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Den ginomaste fan tis eurov. aplos epidi simpa8oume ton kapouzidi 8a tous kanoume tin xari na to doume! apo to 65% pou 8a pianane an paei telika o Kapouzidis e 8a paei sto 70%...

:X Μην σου πω και παρπανω απο 70%!:X

 

Good evenning my name is Amalllia Antonopoulou and I represent the beautifull island of Greece!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...