Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε πίεσε κάποιος να ασχοληθείς; :worry::worry::worry::worry::worry:

 

γιατι απαγορευεται να πω την γνωμη μου :X οποια κ αν ειναι κ σε οσους δεν συμφωνουν μαζι μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι απαγορευεται να πω την γνωμη μου :X οποια κ αν ειναι κ σε οσους δεν συμφωνουν μαζι μου!

 

Γιατί είπα να μην πεις τη γνώμη σου; Απλώς μιας και χρησιμοποιείς πρώτο πλυθηντικό ("συνεχεια με αυτην την σειρα θα ασχολουμαστε") σε ρώτησα ποιός σε πίεζει να ασχοληθείς (αν δε θέλεις να το κάνεις από μόνος σου)! ;)

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα.

Για την υποθεση της Νταλιας και των σωματοφυλακων της,θα ηθελα να ρωτησω γιατι αραγε δεν πηγαν στο νοσοκομειο οταν ειχε απαχθει η Ζουμπουλια.Γιατι δεν τους εστειλε ο Αλεξης στοσπιτι του Παυλου οταν η Νταλια ειχε απαχθει?

Link to comment
Share on other sites

Για την υποθεση της Νταλιας και των σωματοφυλακων της,θα ηθελα να ρωτησω γιατι αραγε δεν πηγαν στο νοσοκομειο οταν ειχε απαχθει η Ζουμπουλια.Γιατι δεν τους εστειλε ο Αλεξης στοσπιτι του Παυλου οταν η Νταλια ειχε απαχθει?

 

 

Γιατί και στις δυο περιπτώσεις ο μόνος τρόπος για να τους βοηθήσουν θα ήταν να χρησιμοποιήσουν όπλα και βία. Σου έδωσαν την εντύπωση έτσι όπως ήταν φτιαγμένοι οι χαρακτήρες να θέλουν να κάνουν μακελειό με όπλα; Εδώ ακόμα και στην ανταλλαγή ομήρων, άοπλοι πήγαν!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, τα επεισόδια όλα μπορείτε να τα δείτε στο greek-movies.com που είναι εντελώς τζαμπέ και δεν χρειάζεται να γίνει κανείς μέλος για να τα δει.

Σωστός...Κι εγώ από εκεί είδα όσα επεισόδια έχανα όλον αυτόν τον καιρό, λόγω έλλειψης χρόνου...Και δεν χρειάζεται και κανένα πρόγραμμα για να τα κατεβάσεις...

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Σωστός...Κι εγώ από εκεί είδα όσα επεισόδια έχανα όλον αυτόν τον καιρό, λόγω έλλειψης χρόνου...Και δεν χρειάζεται και κανένα πρόγραμμα για να τα κατεβάσεις...

 

kalo einai na ta blepeis dorean alla kalytero na ta exeis kai san prosopiko sou arxeio na ta blepeis ksana kai ksana opote nostalgeis ayth th seira..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το ''Παρα 5'' απο την αλλη Κυριακη και καθε Κυριακη στις 21.00 στο MEGA!και μαλιστα 2 ωρες!Το ειδα σε διαφημιση.

Υ.Γ.Ημουν σιγουρος οτι θα το εβαζαν και στο φετινο προγραμμα,και επειδη δεν ειναι χαζοι να το βαλουν μεσημερι(σαν επαναληψη) το βαζουν Κυριακη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ''Παρα 5'' απο την αλλη Κυριακη και καθε Κυριακη στις 21.00 στο MEGA!και μαλιστα 2 ωρες!Το ειδα σε διαφημιση.

Υ.Γ.Ημουν σιγουρος οτι θα το εβαζαν και στο φετινο προγραμμα,και επειδη δεν ειναι χαζοι να το βαλουν μεσημερι(σαν επαναληψη) το βαζουν Κυριακη...

 

λογικο μου ακουγεται γιατι απεναντι θα υπαρχει το super deal!

Link to comment
Share on other sites

Αντί να βάλουν καμιά ταινία της προκοπής... Δόξα και τιμή στο DVD!

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

+1

Δοξα και τιμη στο σινεμα και ντιβιντι

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να λεμε το MEGA θα τσιμπήσει τα νουμεράκια του ,τόσο χαλια αποκλειεται να παει.

οποτε δεν τους χαλαει καθολου η επαναπροβολή του.

Link to comment
Share on other sites

Το ''Παρα 5'' απο την αλλη Κυριακη και καθε Κυριακη στις 21.00 στο MEGA!και μαλιστα 2 ωρες!Το ειδα σε διαφημιση.

Υ.Γ.Ημουν σιγουρος οτι θα το εβαζαν και στο φετινο προγραμμα,και επειδη δεν ειναι χαζοι να το βαλουν μεσημερι(σαν επαναληψη) το βαζουν Κυριακη...

εε στη θεση του αρναουτογλου,ηταν η καλυτερη επιλογη..

τι αλλο θα βαλουν απεναντι στα αλλα καναλια;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εε στη θεση του αρναουτογλου,ηταν η καλυτερη επιλογη..

τι αλλο θα βαλουν απεναντι στα αλλα καναλια;;

 

μεχρι να βγει ο εισοδηματιας, το τηλεπαιχνιδι του mega απεναντι στο super deal!

Link to comment
Share on other sites

εισοδηματιας;;;;νεο ειναι αυτο;;;;ποιος θα το παρουσιαζει;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

διάβασα ότι έχει απορρίψει την πρόταση ο Αρναούτος
Link to comment
Share on other sites

άρχισε να το βάζει επαναλήψεις καθε Κυριακή. Σήμερα έδειξε το 1ο επεισόδιο το οποίο ήταν ΑΠΑΙΧΤΟ και πολύ μου άρεσε που το είδα πάλι! μετά τα μισά του Α' κύκλου άρχισε να το "τραβάει" για να συνεχιστεί και 2η σαιζόν και με χάλασε λίγο..
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου αρεσε που το ξαναειδα μετα απο αρκετο καιρο το πρωτο επεισοδιο...!!

Ειδικα το σημειο που ανακοινωνεται η αφιξη της Αγιας Αικατερινης....:lol:

Δηλαδη με τον εισοδηματια θα κοπει το παρα πεντε απο την κυριακη??

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

ατακα Νταλιας:

 

Δηλαδη αυτο ειναι ολο το αυτοκινητο?

 

:p :p :p

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αν και το έχω δει αρκετές φορές ,παρατηρω καινουργιες λεπτομερεις και συνδέω πιο ευκολα πλεον τα γεγονότα και τα πρόσωπα.

π.χ. σίγουρα την πρωτη φορά δεν έιχα προλάβει να δώ το νευμα που κάνει το γκαρσόνι -μόλις έχει δώσει το ποτηρι με το δηλητηριασμενο ποτο στον Σταυριανίδη- στον βοηθό του κακού που στέκεται λίγο πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω γράψει σε DVD οπότε δε θεωρώ σκόπιμο να ακολουθώ πάλι το πρόγραμμα του σταθμού και να αναγκάζομαι να το βλέπω με διαφημίσεις ενδιάμεσα!:p:p:p
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μια απορια:στο 2ο επισοδειο που δειχνει τα τηλεφωνα που ειχαν ανταλλαξει, ολοι ειχαν δωσει κινητα μονο που η Ζουμπουλια κ η Νταλια δεν ειχαν αγορασει ακομα κ τον Σπυρο που ειχε κινητο τον πηραν στο σταθερο:!: Κ ελεγε μετα στη γιαγια του αν θα το σηκωσει αυτη (επειδη ειναι αδιακριτη). Το σταθερο λογικο δεν ειναι να το σηκωσει;:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μια απορια:στο 2ο επισοδειο που δειχνει τα τηλεφωνα που ειχαν ανταλλαξει, ολοι ειχαν δωσει κινητα μονο που η Ζουμπουλια κ η Νταλια δεν ειχαν αγορασει ακομα κ τον Σπυρο που ειχε κινητο τον πηραν στο σταθερο:!: Κ ελεγε μετα στη γιαγια του αν θα το σηκωσει αυτη (επειδη ειναι αδιακριτη). Το σταθερο λογικο δεν ειναι να το σηκωσει;:rolleyes:

 

Kαλη η παρατηρηση σου,αλλα μαλλον μονο εσυ το προσεξες!!!!!!!μωρε μπρραβο!!!!

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα καλη παρατηρηση!!!:up:

Ντετεκτιβ???;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Kαλη η παρατηρηση σου,αλλα μαλλον μονο εσυ το προσεξες!!!!!!!μωρε μπρραβο!!!!
οταν παιζονταν η σειρα,το ειχα επισημανει...το σεναριο και η σκηνοθεσια εχει αρκετες τρυπες περα απο αυτη:)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...