Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!Το Sharp δε συγχρονιζεται με το outlook,περασα ομως στο pc τον καταλογο σε αρχειο bak. Απ'οτι ξερω οι υπερυθρες του ειναι κλειδωμενες(vodafone live γαρ grrrrr!), δεν ξερω αν θα μπορω να στειλω τις επαφες μεσω bluetooth...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!Το Sharp δε συγχρονιζεται με το outlook,περασα ομως στο pc τον καταλογο σε αρχειο bak. Απ'οτι ξερω οι υπερυθρες του ειναι κλειδωμενες(vodafone live γαρ grrrrr!), δεν ξερω αν θα μπορω να στειλω τις επαφες μεσω bluetooth...

Έχω την εντύπωση ότι οι υπέρυθρες στο συγκεκριμένο, δουλεύουν μονάχα για την αποστολή και λήψη επαφών...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε χρειάζεται επιβεβαίωση, διότι αν επιλέξεις αποστολή όλων δεν στέλνει κάθε μια vCard ξεχωριστά, αλλά όλες μαζί σε ένα αρχείο με όνομα "whole phonebook.wab", με εικόνες με τα πάντα και αποθηκεύονται αυτόματα στον κατόλογο του κινητού :)

 

Αυτό το κάνει το Sharp?

Γιατί από siemens s55 που διάλεξα αποστολή όλων τις στέλνει όλες μια -μια:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει το Sharp?

Γιατί από siemens s55 που διάλεξα αποστολή όλων τις στέλνει όλες μια -μια:(

Για τα SE μιλάω... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι κιεγω κατοχος του πολυ ομορφου αυτου κινητου.ολα καλα μοναχα που ενω περασα σουιτα και drivers οταν το συνδεω στο pc το βλεπει σαν εξωτερικο σκληρο αλλα η σουιτα δεν το βλεπει.ξερει κανεις γιατι?
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εστρωσε η μπαταρια επιτελους!!!!!Κραταει καλα τωρα ποια...αλλα εχω ενα προβλημα ΤΟ MENU MOY Σερνεται....κανενας τιποτα για αυτο??????
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι κιεγω κατοχος του πολυ ομορφου αυτου κινητου.ολα καλα μοναχα που ενω περασα σουιτα και drivers οταν το συνδεω στο pc το βλεπει σαν εξωτερικο σκληρο αλλα η σουιτα δεν το βλεπει.ξερει κανεις γιατι?

Bαλε MyphoneExplorer.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εστρωσε η μπαταρια επιτελους!!!!!Κραταει καλα τωρα ποια...αλλα εχω ενα προβλημα ΤΟ MENU MOY Σερνεται....κανενας τιποτα για αυτο??????

 

 

λογικα πρεπει να ειναι θεμα firmware

τι εκδοση εχεις?

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εστρωσε η μπαταρια επιτελους!!!!!Κραταει καλα τωρα ποια...αλλα εχω ενα προβλημα ΤΟ MENU MOY Σερνεται....κανενας τιποτα για αυτο??????
ΠΑΡΑΞΕΝΟ για εμενα ειναι ενα απο τα πιο γρηγορα μενου που εχω δει ....ισως το φορτωσες αρκετα ?:blink:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Για τα SE μιλάω... :)

 

Ο φίλος έλεγε από Sharp σε SE αν δεν κάνω λάθος,Anyway , όσο το συζητάμε εμείς , ο φίλος θα έχει περάσει τα ονόματα:D

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Το W900 κάνει synchronize με το Outlook.

 

Άμα και το Sharp κάνει sync με το Outlook μπορείς να ακολουθήσεις την πορεία

Sharp -> Outlook -> W900.

 

Αλλά δεν ξέρω από Sharp οπότε θα πρέπει να το ψάξεις μόνος σου :happy:

 

Μολις αγορασα το W900i:)

 

Συγχρονισα λοιπον τις επαφες του GX30 με το Outlook Express και ετρεξα το προγραμμα του W900 (Sony Ericsson PC Suite) και επελεξα την επιλογη Sync Manager. Του ειπα λοιπον να κανει συγχρονισμο με τις επαφες του Outlook αλλα οταν το βαζω να αρχισει λεει synchronization in progress και δε γινεται τιποτα. Επισυναπτω και τη σχετικη εικονα. Τι κανω λαθος?:(

 

Edit:Ειχα προβλημα με το αρχειο θα προσπαθησω να το ανεβασω αργοτερα

Link to comment
Share on other sites

Ναι:confused:

Δοκιμασε με αλλο τροπο ή βαλε και συ MyphoneExplorer.:p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Μολις αγορασα το W900i:)

 

Συγχρονισα λοιπον τις επαφες του GX30 με το Outlook Express και ετρεξα το προγραμμα του W900 (Sony Ericsson PC Suite) και επελεξα την επιλογη Sync Manager. Του ειπα λοιπον να κανει συγχρονισμο με τις επαφες του Outlook αλλα οταν το βαζω να αρχισει λεει synchronization in progress και δε γινεται τιποτα. Επισυναπτω και τη σχετικη εικονα. Τι κανω λαθος?:(

 

Edit:Ειχα προβλημα με το αρχειο θα προσπαθησω να το ανεβασω αργοτερα

οταν εβαλες το καλωδιο και το τηλεφωνο βγηκε μηνυμα στον υπολογιστη πως να συνδεεται τo pc suite με το τηλεφωνο ? ?Διαλεξες μεσω καλωδιου ? αν δεν βγηκε το μηνυμα η αν δεν εγινε συνδεση κοιταξε για τιποτε παρομοια προγραμματα απο αλλα τηλεφωνα που εχουν μεινει στον υπολ...Και σβηστα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια, το μηνυμα για το πως συνδεεται το τηλ δε βγηκε αλλα τα εκανα ολα με MyphoneExplorer :cool: Ολα οκ!

 

Ερωτηση προς τους βετερανους του W900 τωρα. Η version του τηλεφωνου μου ειναι η CXC1250057R5BB001000000. Ειχε ρωτησει ενα παιδι αν υπαρχει νεοτερη αλλα δεν ειχε παρει απαντηση.

Υπαρχει νεοτερη και αν ναι, τι αλλαγες εχει?Θα χασω τα ελληνικα η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα ότι ο μηχανισμός περιστροφής του κινητού δεν είναι πλαστικός(όπως νόμιζα) αλλά μεταλλικός!!!:respect:

Αν φέρετε το τηλέφωνο σε σχήμα "Γ" και κοιτάξεται μέσα στον μηχανισμό θα το δείτε!!

 

Επίσης έκανα τέστ στην μπαταρία.

Με ανοιχτα το bt και το 3G διαρκώς , με ακρόαση mp3 για 5 ώρες , 30 λεπτά ομιλίας καμιά 10 sms και παίζοντας παιχνίδια για περίπου 30 λεπτά, η μπαταρία άντεξε για 42 ολόκληρες ώρες!!!Πρωταθλητής!!:w00t:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το W900i. Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας παιδιά.

75 ολοκληρες σελιδες αφιερωμενες στο w900i.παρτες απο την αρχη και θα καλυφθεις πληρως!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το W900i. Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας παιδιά.

 

Αν θέλεις ότι καλύτερο υπάρχει από θέμα mp3 και φωτογραφίας σε συνδυασμό με μια πολύ καλή οθόνη , αχανή μνήμη και ποιότητα κατασκευής που δύσκολα συναντάς , τότε είσαι αναγκασμένη να ανεχτείς το μέγεθος του w900.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλά συγγνωμη

 

Υπάρχει καμια Vodafone που να το εχει σε άσπρο????

 

Ρωτησα καμια 10αρια , οι μισες δε το εχουν καν και ολες δε το ειχαν σε ασπρο...

 

 

Ξερει κανεις τιποτα?

:X
Link to comment
Share on other sites

Καλά συγγνωμη

 

Υπάρχει καμια Vodafone που να το εχει σε άσπρο????

 

Ρωτησα καμια 10αρια , οι μισες δε το εχουν καν και ολες δε το ειχαν σε ασπρο...

 

 

Ξερει κανεις τιποτα?

Το έχω δει στη Χίο, σε άσπρο, έκδοση live! με το σηματάκι της vodafone. Όχι όμως σε κατάστημα της Vodafone, αλλά σε άλλο, απλό εμπορικό συνεργάτη του δικτύου της.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια, το μηνυμα για το πως συνδεεται το τηλ δε βγηκε αλλα τα εκανα ολα με MyphoneExplorer :cool: Ολα οκ!

 

Ερωτηση προς τους βετερανους του W900 τωρα. Η version του τηλεφωνου μου ειναι η CXC1250057R5BB001000000. Ειχε ρωτησει ενα παιδι αν υπαρχει νεοτερη αλλα δεν ειχε παρει απαντηση.

Υπαρχει νεοτερη και αν ναι, τι αλλαγες εχει?Θα χασω τα ελληνικα η οχι?

 

Anyone?

Link to comment
Share on other sites

H τελευταια ειναι η R5BC004, εσυ εχεις R5BB001. Μπορεις να κανεις αναβαθμιση μεσα απο το σαιτ της SE.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...