Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαλά για 512mb δεν το συζητάω,σίγουρα είναι οκ.Όπως και το 1gb..

Mε τα 2gb τι γίνεται είναι το θέμα,γιατί σκέφτομαι να το γεμίζω με video και mp3 και θέλω πολύ χώρο...

 

Ίσως το τηλέφωνο να αργεί να εκκινήσει, αλλά δεν νομίζω ότι θα επηρεαστεί η σταθερότητά του.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το τηλέφωνο να αργεί να εκκινήσει, αλλά δεν νομίζω ότι θα επηρεαστεί η σταθερότητά του.

 

Γεια σας παιδια με τα απο καιρο!!!:) :) Λοιπον Ηθελα να πω οτι με μνημη 2 giga που δοκιμασα δεν αργει στην εκκινηση καθολου...Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι ποια ειναι η ποιο καινουργια εκδοση λογισμικου για το w900???

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ παίδες!!

Μια βοήθεια λίγο θα ήθελα.Παλεύω να μπω απο το w900i στο internet αλλά δεν μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις που χρειάζεται.Οχι για μέσω WAP αλλά για internet μέσω GPRS.Αν υπάρχει κάποιος που το χει κάνει με Cosmote ας ρίξει ένα pm.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ παίδες!!

Μια βοήθεια λίγο θα ήθελα.Παλεύω να μπω απο το w900i στο internet αλλά δεν μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις που χρειάζεται.Οχι για μέσω WAP αλλά για internet μέσω GPRS.Αν υπάρχει κάποιος που το χει κάνει με Cosmote ας ρίξει ένα pm.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης

 

Φίλε μου ,προσωπικά δεν ξέρω να σου πώ.Αλλά αντι να περιμένεις κάποιον να σου απαντήσει ,γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote και να σου πούν?:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

eixa 2 giga gemati kai eixa ena ap ta prota w900 vodafone kai tin pigaine mia xara
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ παίδες!!

Μια βοήθεια λίγο θα ήθελα.Παλεύω να μπω απο το w900i στο internet αλλά δεν μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις που χρειάζεται.Οχι για μέσω WAP αλλά για internet μέσω GPRS.Αν υπάρχει κάποιος που το χει κάνει με Cosmote ας ρίξει ένα pm.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης

 

Καλησπερα.:worry: Ρυθμίσεις Συσκευών.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια wav αρχεια δεν παιζει το κινητο? Εχω βαλει μεσα ενα 16bit/ 44.1khz και μου λεει αναπαραγωγη αδυνατη.

Γιατι?

 

Παίζει , αλλά μέχρι ενός ορίου.

Στο manual αναφέρει νομίζω.:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Το ΠΗΡΑ επιτέλους!!! Προσκυνώ τη χάρη του και την οθονάρα του!!! Περισσότερες εντυπώσεις θα γράψω τις προσεχείς μέρες! Προς το παρόν θα ήθελα να μου υπενθυμίσετε πως βλέπουμε το κρυφό μενού της ΣΕ?

 

EDIT: Το βρήκα και έχω την R5BC004. Ποιά είναι η τελευταία?

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το κρυφο μενου της SE???:wacko: :wacko: δεν το ξερω....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πάτα > * < < * < * και θα δεις πληροφορίες για την εκδοση του λογισμικού κ.α. Όταν το κάνεις γράψε την εκδοσή σου να δούμε!
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδες!

ρε σεις να ρωτησω κατι για τα μηνυματα?

εχει περασει κανεις τα 100 μην?

τι παιζει μετα?

διαβαζω σε κατι ξενα φορουμ οτι αν αγνοησεις την ειδοποιηση για το χωρο που απομενει μπορεινα τα περασει τα 100.

τα εχει ξεπερασει κανενας?

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

Πάτα > * < < * < * και θα δεις πληροφορίες για την εκδοση του λογισμικού κ.α. Όταν το κάνεις γράψε την εκδοσή σου να δούμε!

 

Αυτο το συμβολο ( < ) ποιο κουμπι ειναι???? :confused: :confused: :confused:

Κατευθειαν ανοιγω το πληκτρολογιο και γραφω ή παω σε καποια συγκεριμενη θσεη του μενου??:wacko: :wacko:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το συμβολο ( < ) ποιο κουμπι ειναι???? :confused: :confused: :confused:

Κατευθειαν ανοιγω το πληκτρολογιο και γραφω ή παω σε καποια συγκεριμενη θσεη του μενου??:wacko: :wacko:

σε αναμονη πατας διαδοχικα πληκτρα και <> αριστερα δεξια το πολυπληκτρο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδες!

ρε σεις να ρωτησω κατι για τα μηνυματα?

εχει περασει κανεις τα 100 μην?

τι παιζει μετα?

διαβαζω σε κατι ξενα φορουμ οτι αν αγνοησεις την ειδοποιηση για το χωρο που απομενει μπορεινα τα περασει τα 100.

τα εχει ξεπερασει κανενας?

 

Επισης, πως μπορει να δει κανεις ποσος χωρος απομενει για αποθηκευση μυνηματων?Ειναι το μονο εκνευριστικο πραγμα μεχρι στιγμης που εχω βρει στο κινητο(εκτος απο την μειωση της εντασης μετα απο ηχογραφηση), να μην μπορεις δλδ να δεις ποσο χωρο εχεις για μηνυματα και ξαφνικα να σου πεταει ενα μηνυμα "Πληρης μνημη 95%":blink:

Link to comment
Share on other sites

σε αναμονη πατας διαδοχικα πληκτρα και <> αριστερα δεξια το πολυπληκτρο!

 

Δεν το καταφερα...:mad: :mad: :mad: :mad:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης, πως μπορει να δει κανεις ποσος χωρος απομενει για αποθηκευση μυνηματων?Ειναι το μονο εκνευριστικο πραγμα μεχρι στιγμης που εχω βρει στο κινητο(εκτος απο την μειωση της εντασης μετα απο ηχογραφηση), να μην μπορεις δλδ να δεις ποσο χωρο εχεις για μηνυματα και ξαφνικα να σου πεταει ενα μηνυμα "Πληρης μνημη 95%":blink:

 

Νομίζω η συσκευή αποθηκεύει 200 sms.

Από το μενού "αρχεία μου" μπορείς επιλέγοντας "κατάσταση μνήμης" να δείς πόσα sms έχεις μέσα και συνεπώς πόσα ακόμα χωράνε;)

 

*για τα live υπάρχει νεώτερο (από την Rs....04) λογισμικό , που ίσως διορθώνει το πρόβλημα με την ηχογράφηση(αν κανείς το έχει εγκαταστήσει και μπορεί να μας πει:rolleyes: )

Θα κάνω update την Δευτέρα.Με όλα όσα έχω ακούσει με το online update , δεν το κάνω Παρασκεύή με τπτ:O :lol: (και να μείνω χωρις κινητό όλο το ΣΚ)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταφερα...:mad: :mad: :mad: :mad:

Εισαι ο μαναδικος που δεν τα καταφερνει :!:

Ξαναπροσπαθησε..... >*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με διάφορες επιλογές .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να περάσει νέες Java εφαρμογες και να σβήστούν οι προεγκατεστημένες? Επίσης παρατήρησα οτι, όταν άλλαξα τη συντόμευση για το πλήκτρο "Πάνω", με επανεκκίνηση χάθηκε αυτή που είχα βάλει ενώ άλλαξε και ο ήχος κλήσης!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης παρατήρησα οτι, όταν άλλαξα τη συντόμευση για το πλήκτρο "Πάνω", με επανεκκίνηση χάθηκε QUOTE]

 

Μόνο αυτό μου έχει συμβεί , μόνο μια φορά , με παλιότερο λογισμικό όμως.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η συσκευή αποθηκεύει 200 sms.

Από το μενού "αρχεία μου" μπορείς επιλέγοντας "κατάσταση μνήμης" να δείς πόσα sms έχεις μέσα και συνεπώς πόσα ακόμα χωράνε;)

 

*για τα live υπάρχει νεώτερο (από την Rs....04) λογισμικό , που ίσως διορθώνει το πρόβλημα με την ηχογράφηση(αν κανείς το έχει εγκαταστήσει και μπορεί να μας πει:rolleyes: )

Θα κάνω update την Δευτέρα.Με όλα όσα έχω ακούσει με το online update , δεν το κάνω Παρασκεύή με τπτ:O :lol: (και να μείνω χωρις κινητό όλο το ΣΚ)

 

 

ρε συ jb εχω την εντυπωση πως τα μην ειναι 100 αλλα μπορει να κανω και λαθος

!

βγηκε πιο καινουργια εκδοση απο την r5bc004?

τωρα μολις το συνεδεσα με το update και δεν βρηκε νεα εκδοση ρε συ!

λεει το εχω το νεο λογισμικο!και το εκανα 3 φορες για σιγουρια!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ρε συ jb εχω την εντυπωση πως τα μην ειναι 100 αλλα μπορει να κανω και λαθος

!

βγηκε πιο καινουργια εκδοση απο την r5bc004?

τωρα μολις το συνεδεσα με το update και δεν βρηκε νεα εκδοση ρε συ!

λεει το εχω το νεο λογισμικο!και το εκανα 3 φορες για σιγουρια!

Έλα φίλε μου , πού είσαι τόσο καιρό??:) :)

Όχι 100 , σίγουρα πιο πολλά.Αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι 150 ή 200.(από ξένα forums έχω διαβάσει 200 πάντως).

Για το update ρώτησα στην se (80111810810).Δεν θυμάμαι πώς ακριβώς μου το είπαν το καινούριο.Τελειώνει σε ....bb.

Τώρα ,τι να σου πώ??:confused:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε μου , πού είσαι τόσο καιρό??:) :)

Όχι 100 , σίγουρα πιο πολλά.Αλλά δεν είμαι σίγουρος αν είναι 150 ή 200.(από ξένα forums έχω διαβάσει 200 πάντως).

Για το update ρώτησα στην se (80111810810).Δεν θυμάμαι πώς ακριβώς μου το είπαν το καινούριο.Τελειώνει σε ....bb.

Τώρα ,τι να σου πώ??:confused:

 

που να ειμαι ρε γιανναρα αστα!

πηρα εδω και κανενα 2μηνο xbox360 και εχω φαει ΤΟ κολλημα!

μαλλον θα το αφησω να τα περασει τα μην να δω και εγω απο μονος μου ποσα χωραει!απλα δεν ηθελα να το κανω γιατι αν δεν τα χωραει τα παραπανω μπορει να τα χασεις τα νεα εισερχομενα

αλλα θα το ρισκαρω!

οσο για την εκδοση το ξανακανα σημερα το πρωι και μου ειπε οτι εχω τη νεοτερη!

αυτη που σου ειπαν που τελειωνε σε bb εχω την εντυπωση πως ειναι η προηγουμενη!

τεσπα θα δω και θα σου πω!

:)

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...