Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από εδώ κατεβάζεις το πρόγραμμα. Είναι για Κ750i.

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10242&fid=21839&esi=true

 

Την πρώτη φορά που θα το τρέξεις θα κάνε online update και μετά θα υποστηρίζει και το W900i.

 

Good luck.

 

Εγώ πάντως το έδωσα από τις 6 Μαϊου (ύστερα από αποτυχημένο online update) στην SE και ακόμα το περιμένω. :¨-( Ελπίζω να είσαι πιό τυχερός.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδη εγω που δεν θελω να χρησιμοποιησω πιστωτικη, μπορω αγοραζοντας αυτο απο το 9volto να βγαλω το vodafone live menu??

 

Σορρυ για την επιμονη αλλα δεν λεει να κανω καμια βλακεια και χρεωθω αδικα....

Κανεις?????

http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σερτσ. Μπορεις ομως απο το μενου του walkman να επιλεξεις "καλλιτεχνες" και να σου βγαλει την κατηγοραι τραγουδιων που θες.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

mipos xerei kaneis an yparxei kapoio programa search gia ta mp3 sto kinito? diladi px an thelo na vro tragoudia ton depeche mode na grafo depeche kai na mou dinei ola ta tragoudia . giati me tosi mnimi xanese

μπορεις να κανεις λιστες και τα ταξινομεις οπως θες.:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

:!: ΟΔΗΓΟΣ ΑΦΑΙΡΕΣΗΣ LIVE :!: Λοιπόν για αρχή πηγαίνουμε εδώ 1. http://www.davinciteam.com/ και κατεβάζουμε το client .2 Μετά εδώ http://www.davinciteam.com/index.php?page=buylogs και κάνουμε την πληρωμή 1 credit μόνο χρειαζόμαστε . Θα έρθει με e mail ο κωδικός που χρειαζόμαστε εμένα μου ηρθε σε μια ώρα 3 Τώρα κάνουμε εγκατάσταση το πρόγραμμα που κατεβάσαμε στην αρχή και έχουμε ανοικτή την σύνδεση στο ιντερνετ. Στο account details βάζουμε τους κωδικούς που μας έστειλαν και πατώντας info πρέπει να μας βγάλει Credits: 1, Counter: 0. Τώρα πηγαίνουμε στο κάτω μέρος του προγράμματος και πατάμε το get flash files μας ανοίγει ένα παράθυρο και μας ρωταει ποια αρχεία θέλουμε να κατεβάσουμε διαλέγουμε το w900 και κατεβάζουμε την ΕΜΑΕ 3 ΠΡΟΣΟΧΗ στο παράθυρο που άνοιξε πρέπει να επιλέξουμε και download main Firmware kai File system flash .Αφού κατεβάσουμε αυτά τα αρχεία πηγαίνουμε στο client που είναι πάντα ανοικτό και τσεκάρουμε τις επιλογές MAIN και FS και CDA Στα δυο πρώτα βάζουμε τα αρχεία που κατεβάσαμε ενώ στο CDA ΒΑΖΟΥΜΕ CDA102418/3 για να είμαστε πάντα εντάξει με τις αναβαθμίσεις τέλος πετάμε το FLASH ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑς ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ πληκτρο c και αρχίζει η διαδικασία μόλις τελειώσει σας ειδοποιεί και είστε οκ H ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ

 

Ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια. Έχω κάποιες ερωτήσεις...Έχω ήδη αναβαθμίσει το κινητό στην τελευταία official έκδοση από το σαιτ της SE. Οι οδηγίες που δίνεις ισχύουν για οποιοδήποτε firmware? Επίσης, η διαδικασία είναι ενεργοβόρα; θα χρειαστεί να είναι πλήρως φορτισμένο το κινητό; και τέλος, πρώτα πατάμε FLASH και μετά συνδέουμε το κινητό ή αντίστροφα; αυτά, συγγνώμη για την ανησυχία αλλά ρωτάω πριν έχω κανένα ατύχημα κατα τη διαδικασία και τρέχω και δε φτάνω... και πάλι ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια. Έχω κάποιες ερωτήσεις...Έχω ήδη αναβαθμίσει το κινητό στην τελευταία official έκδοση από το σαιτ της SE. Οι οδηγίες που δίνεις ισχύουν για οποιοδήποτε firmware? Επίσης, η διαδικασία είναι ενεργοβόρα; θα χρειαστεί να είναι πλήρως φορτισμένο το κινητό; και τέλος, πρώτα πατάμε FLASH και μετά συνδέουμε το κινητό ή αντίστροφα; αυτά, συγγνώμη για την ανησυχία αλλά ρωτάω πριν έχω κανένα ατύχημα κατα τη διαδικασία και τρέχω και δε φτάνω... και πάλι ευχαριστούμε!
Παρακαλω Για καλο και κακο ας ειναι φορτισμενο.ΔΕΝ παιζει ρολο ποια εκδοση λογισμικου εχεις.Οταν πατας το flash σου βγαζει αριστερα σε εναν πινακα την οδηγια να συνδεσεις το τηλεφωνο αρα πρωτα παταμε και μετα συνδεουμε .εσυ φροντισε να ειναι κλειστο το τηλεφωνο και να εχεις πατημενο το c ετσι οταν στο ζητησει να το συνδεσεις αμεσως .Και κατο τελευταιο ολη την διαδικασια την εκανα με το καλωδιο που εχει μεσα η συσκευασια
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανεις καμια θηκη? σχετικα φθηνη?

 

με ενδιαφερει ειδικα τωρα στη παραλια (μη παθει τιποτα η οθονη ) και μετα να τη βγαζω...

:X
Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανεις καμια θηκη? σχετικα φθηνη?

 

με ενδιαφερει ειδικα τωρα στη παραλια (μη παθει τιποτα η οθονη ) και μετα να τη βγαζω...

ενας φιλος εχει ψαξει ολα τα μαγαζια για να βρει θηκη δεν εχει βρει.εχει κανεις υποψην τιποτα..?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

gia 8hkes play247.gr den 3erw an exei akoma :/

kapote eixe poli wraies gia SE !

episis se magazia SE 8a exei 10)%

 

Ναι , σε παλιότερα πόστ είχε αναφερθεί κάτι , αλλά δυστυχώς θα πρέπει να την ανοίγεις τη θήκη για να μπορείς να περιστρέψεις το πληκτρολόγιο και να γράψεις.:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

em 8a einai ligo dyskolo na ftiaksoun 8hkh gia auto to kinito!! egw proswpika mia apli golla 8a parw (autes pou einai san sakoulakia) isa isa gia tin paralia ;p

 

Ναι , δεν μπορεί να γίνει θήκη για το συγκεκριμένο.

Έχω βολευτεί με μια κλασική , πλάγια θήκη.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

em 8a einai ligo dyskolo na ftiaksoun 8hkh gia auto to kinito!! egw proswpika mia apli golla 8a parw (autes pou einai san sakoulakia) isa isa gia tin paralia ;p

αυτη ειναι η καλυτερη λυση.ουτε αμμος,νερο δεν μπαινει και εχεις και το κεφαλι σου ησυχο για καθε παν ενδεχομενο.κατι τετοιες θηκες εχει ο γερμανος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω βρηκα ηδη αυτο

 

http://www.daydeal.com/product.php?productid=12680&cat=2049&page=1

 

 

και μολις το παρηγγειλα...

 

νομιζω ειναι ακριβως οτι θελω για τη περισταση...

:X
Link to comment
Share on other sites

εγω βρηκα ηδη αυτο

 

http://www.daydeal.com/product.php?productid=12680&cat=2049&page=1

 

 

και μολις το παρηγγειλα...

 

νομιζω ειναι ακριβως οτι θελω για τη περισταση...

ontws poli kalo! ama to breis apo ellada rikse mou ena pm plz :D

Link to comment
Share on other sites

ontws poli kalo! ama to breis apo ellada rikse mou ena pm plz :D

 

 

Νομιζω οτι καπου ειδα μια παρομια, θα τσεκαρω αυριο κ θα απιβεβαιωσω εαν ειναι για το 900αρι

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο. -------Oscar Wilde
Link to comment
Share on other sites

Χμ, για δείτε λίγο αυτό:!: :!:

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/mperdousis/44941

 

Στο τέλος τι θα απομείνει στα smartphones??:rolleyes:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Χμ, για δείτε λίγο αυτό:!: :!:

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/mperdousis/44941

 

Στο τέλος τι θα απομείνει στα smartphones??:rolleyes:

Διορθωσε το link παραπανω γιατι δεν ανοιγει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διορθωσε το link παραπανω γιατι δεν ανοιγει.:)

 

Σίγουρα?

εμένα γιατί μου ανοίγει?

copy&paste το έκανα:worry: :worry:

 

Anyway , το αρχείο μπορείται να το βρείτε στο funrungames.com.Πρόκειται για μια εφαρμογή σε java του msn

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος τι θα απομείνει στα smartphones??:rolleyes:

:lol: Υπερβολικα πολλα:p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

:lol: Υπερβολικα πολλα:p

 

Ναι , έχεις δίκιο , ξέχασα και τα προγράμματα που μετατρέπουν το κινητό σε remote της TV.:p

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια είμαι σε διλλυμα. Λοιπον εχω βάλει στο μάτι το sοny ericsson w900i και το nokia 6270. Ποιο από τα δύο θα μου προτείνατε να πάρω; Και τα δύο απ' ότι έχω πληροφορηθει εχουν τις ίδιες δυνατότητες.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια είμαι σε διλλυμα. Λοιπον εχω βάλει στο μάτι το sοny ericsson w900i και το nokia 6270. Ποιο από τα δύο θα μου προτείνατε να πάρω; Και τα δύο απ' ότι έχω πληροφορηθει εχουν τις ίδιες δυνατότητες.

 

Ευχαριστώ

 

Το w900 είναι 3G ενώ το 6270 όχι.

Το w900 έχει πολύ καλύτερη κάμερα και αναπαραγωγή μουσικής από το 6270

Έχει πολύ μεγαλύτερη μνήμη.

 

Δεν ξέρω για το 6270 , αλλά το w900 έχει και πολύ καλή αυτονομία.

Βέβαια , είναι αρκετά πιο βαρύ και αρκετά μεγάλο σε μέγεθος.

Αν για σένα το μέγεθος....δεν μετράει , πάρε το w καλύτερα:) :)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...