Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

oxi apla an eisai isos dnsou polu aresei giati einai megalo!!!oso gia to doro to skeftomai:lol: mexri posa diatheteis lefta?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

telika to exei to kinito fenete.kiegw stin arxi ksenerosa alla tora to exo eroteutei.

exo xosei oraia thematakia.1gb kartoula kai oso gia to VL menu den peirazei more mi ta theloume kai ola dika mas :D

Link to comment
Share on other sites

file mou ego omos thelo na to vgalo kai tha sou po aurio entyposeis ok?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

μήτσε82 συμφωνείς με τον καβαλιώτη ότι το κινητό παίζει για ήχο κλήσης κάθε λογής mp3 κ όχι μόνο τα κατοχυρωμένα με DRM? (btw, thanks καβαλιώτη για την απάντηση :))
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά!Το πήρα προχθές!Πολύ καλό!Πιστεύω καλυτερό απ το w800i!Αυτό που μ'αρέσει Στην Ericsson ειναι οτι παίζουν και ήχοι mp4 σαν ringtone!Είναι πιο συμπιεσμένοι απο τα mp3 και έτσι γλιτώνω πάρα πολύ χώρο!Ψάχνω για θέματα και παιχνίδια γι' αυτο το κινητό!Υπάρχούν;

ΚΑΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΝΩΡΙΣ

ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΦΤΕΡΑ ΠΙΟ ΑΣΠΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ...

ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ,

ΜΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΦΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

μήτσε82 συμφωνείς με τον καβαλιώτη ότι το κινητό παίζει για ήχο κλήσης κάθε λογής mp3 κ όχι μόνο τα κατοχυρωμένα με DRM? (btw, thanks καβαλιώτη για την απάντηση :))

 

Και η live έκδοση παίζει όλα τα mp3 ως ήχο κλήσης και παιχνιδάκια παίρνει και γενικά νομίζω ότι δεν έχει κάποιο κλείδωμα, δεν έχω βει κάποιο μέχρι στιγμής..μόνο που δεν μπορείς να σβήσεις τα demo και τα υπόλοιπα αρχεία της vodafone, αλλά με τόση μνήμη δεν πειράζει:) Η γνώμη μου είναι ότι αξίζει το κινητό

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κρατάει η μπαταρία του? Τελικά ΔΕΝ αποθηκεύει σταθμούς ραδιοφωνικούς? το rds είναι ευδιάκριτο? Παρουσιάζει τίποτε κολλήματα όταν πέζει mp3 ή βίντεο κλιπ? Η κάμερα έχει κίνδυνο να γδαρθεί μια και δεν προστατεύεται απο κάλυμα?Μπορείς να ορίσεις το βίντεο να τραβάει ανάλογα με τη διαθέσιμη μνήμη ή πρέπει κάθε φορά χειροκίνητα να αλλάζεις τη διάρκεια από την mms mode? πέρνει mp3 ως ήχο μηνυμάτων?

 

το w810 το είδατε?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι έχει κίνδυνο να γδαρθεί η κάμερα εκτός αν του βάλεις θήκη!Τραβάει βίντεο όσο είναι η μνήμη τηλεφώνου ή κάρτας!Δεν κολλάει!νομίζω οτι δεν αποθηκεύει σταθμούς!Εμένα μου κράτησε μια μέρα με σκάλισμα βέβαια!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΝΩΡΙΣ

ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΦΤΕΡΑ ΠΙΟ ΑΣΠΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ...

ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ,

ΜΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΦΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια πως παει? κραταει οσο το W800/Κ750?

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

zio10 πολύ καλά τα νέα που λες για τα ringtones... αν κ είμουν σίγουρος πως δε θα παίζει όλα τα mp3 όπως κάθε VL κινητό που σέβεται τη μαμά voda, με πείσατε :)

πάντως αν του βγάλεις το VL, στάνταρ χάνεται η εγγύηση? γιατί να μην λογίζεται σαν ένα κανονικό μη VL κινητό κ να μετρά η εγγύηση στο σέρβις της SE?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά!Το πήρα προχθές!Πολύ καλό!Πιστεύω καλυτερό απ το w800i!Αυτό που μ'αρέσει Στην Ericsson ειναι οτι παίζουν και ήχοι mp4 σαν ringtone!Είναι πιο συμπιεσμένοι απο τα mp3 και έτσι γλιτώνω πάρα πολύ χώρο!Ψάχνω για θέματα και παιχνίδια γι' αυτο το κινητό!Υπάρχούν;

mpes sto google kai kane anazhthsh (themes w900)molis anoiksei h selida phgaine ekei pou leei my w900i.exei kai themes kai games kai oti allo goustareis.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

na sai kala !efxaristw

ΚΑΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΝΩΡΙΣ

ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΦΤΕΡΑ ΠΙΟ ΑΣΠΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ...

ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ,

ΜΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΦΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν αποθηκεύει σταθμούς το ράδιο, δεν έχει rds και δεν μπορώ να το κάνω να ακούγεται από το ηχειάκι αλλά μόνο από τα ακουστικά...λεπτομέρειες τα θεωρώ αλλά καλό θα ήταν αν τα υποστήριζε.

Επίσης, παίζει πολύ καλά και full screen τα παιχνίδια του s700

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν αποθηκεύει σταθμούς το ράδιο, δεν έχει rds και δεν μπορώ να το κάνω να ακούγεται από το ηχειάκι αλλά μόνο από τα ακουστικά...λεπτομέρειες τα θεωρώ αλλά καλό θα ήταν αν τα υποστήριζε.

Επίσης, παίζει πολύ καλά και full screen τα παιχνίδια του s700

αποθηκευει,ενω εχεις βρει τον σταθμο πατας παρατεταμενα εναν αριθμο...π.χ. το 1 και σου λεει αποθηκευση του σταθμου,και ουτο'καθεξης!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera.simera gorasa to w900 me vodafone live menou.evgala nuxterini fwtografia kai to sugrina me to k750.paradoksos tou k750 einai arketa kaluteri.i fwto tou w900 einai polu tholi.fusika kai sta duo kinita exw tis idies ruthmiseis!epeidi se sugkekrimeno site eixa dei sugritiko k750 me w900 oi fwto tou teleutaiou itan ligo kaluteres!enw twra pou ta sugkrinw einai arketa xeiroteres autes tou w900!Simeiwteon to k750 den einai vodafone live.Mipws exei kapoios paromoio provlima me tholoura stis fwtografies?euxaristw.
Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

paidia ekana to w900 apo vodafone-kanonik,exei polu oraio menou telio pio oraio apo w800,re paidia emena i othoni sta akoustika mou ekane ena ragisma kai dn fainete tora kala i gonia,alla egine xoris na to peirakso,to kalipti i eggyisi?ti na kano?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

αποθηκευει,ενω εχεις βρει τον σταθμο πατας παρατεταμενα εναν αριθμο...π.χ. το 1 και σου λεει αποθηκευση του σταθμου,και ουτο'καθεξης!

file molis agorasa to kinito fisaei poli!!!alla otan pataw to noumero 1 paratetameno den apothikeyei stathmo alla mono taxeies klisis kanw kati lathos

Link to comment
Share on other sites

file molis agorasa to kinito fisaei poli!!!alla otan pataw to noumero 1 paratetameno den apothikeyei stathmo alla mono taxeies klisis kanw kati lathos

οταν συνδεθεις και ακους κανονικα ραδιο,πατας μενου και σου βγαζει επιλογες,εκει βρισκεις και την αποθηκευση του σταθμου.

τωρα παλι ενω ακους κανονικα ραδιο μπορεις να πατησεις παρατεταμενα ενα πληκτρο και θα σου πει αποθηκευση σταθμου.αυτο γινεται σε ολα τα sony ericsson κινητα που εχουν ραδιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν συνδεθεις και ακους κανονικα ραδιο,πατας μενου και σου βγαζει επιλογες,εκει βρισκεις και την αποθηκευση του σταθμου.

τωρα παλι ενω ακους κανονικα ραδιο μπορεις να πατησεις παρατεταμενα ενα πληκτρο και θα σου πει αποθηκευση σταθμου.αυτο γινεται σε ολα τα sony ericsson κινητα που εχουν ραδιο!

 

Ποια ακριβώς επιλογή είναι στο μενού? Δεν έχω καταφέρει να αποθηκεύσω σταθμό...ΑΝ πατήσω 1-9 κάνει και σε μένα ταχεία κλήση. Μήπως γίνεται στα άλλα se που έχουν το ράδιο στη συσκευή? γιατί το w900 το έχει στο "hands free"

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να βγαλω το vodafone live? ειναι ευκολο?:(

 

Το πακεταρεις και το στελνεις στο 9volto (http://www.9volto.gr) αφου πρωτα επικοινωνησεις μαζι τους τηλεφωνικα ή με email. Και επειδη ολοι καινουργια κινητα στελνουνε, μην ανησυχεις για το πως θα του φερθουν, κανεις δεν εχει αναφερει το παραμικρο τοσα χρονια που υπαρχει. Εχω στειλει κι εγω μερικα κινητα και ηρθαν οπως τα εστειλα. Απλα πριν στειλεις το κινητο, κανε backup οτι θελεις, βγαλε την SIM και στειλτο μαζι με ενα χαρτακι κολλημενο πανω στο κινητο με τα στοιχεια σου και τι θελεις να γινει. Ετσι θα εισαι σιγουρος (τουλαχιστον ετσι κανω εγω).

 

Τεσπα παρτους ενα τηλεφωνακι και θα σου πουν και τιμη και απο ολα.

Link to comment
Share on other sites

στο pixmania το non vodafone live εριξε τιμη.πηγε στα 577....:shifty: Βεβαια πολλα ειναι ακομα.Αληθεια ς εβαλε επιτελους η sonyericsson χωρις t9?η μονο s αγγλικο θα βαζουμε οταν θελουμε να γραψουμε μια επαφη?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...