Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα το W900 έχει από μόνο του BT remote control για PC και δουλεύει μιά χαρά (το δοκίμασα) Menu --> Organizer --> Απομακρυσμένος Έλεγχος. Για παρουσιάσεις και έλεγχο του Media Player είναι μαμάτο.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

apo to deutero mallon den katevenoun:PPP

apo to prwto kato apo tin ikona lei kapou jar...patas k to katevazi

 

k akomi 1 trelo k apistefto site me apira pehnidia:PPP

isos kapia na min katevenoun alla ta perisotera ine ok

http://www.seclub.ru/dn.php?d=4&t=1&q=7&sesid=73549295m1s1851571532380mu81s791

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μήπως γνωρίζει κανείς αν το Sony Ericsson Stereo Bluetooth Headset HBH-DS970 είναι συμβατό με το w900i; Σε όποια σελίδα και αν έψαξα, δεν ήταν στις υποστηριζόμενες συσκευές.

πχ. http://www.mobilefun.co.uk/product/10530.htm

(και στο πλαίσιο και στο γερμανό ρώτησα και μου δώσανε διαφορετικές απαντήσεις)

Αν δεν είναι, μπορείτε να μου πείτε που και αν μπορώ να βρω το προηγούμενο μοντέλο, που όπως μου είπανε είναι συμβατό αλλά επίσης έχει αποσυρθεί;

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

dite k klapste..

tv control jar arhio alla ine sta rosika gamoto kerato mou to tragio

http://www.seclub.ru/dn.php?d=5&t=1&q=7&r=3&c=21

 

 

http://www.worldlingo.com/en/websites/url_translator.html

 

 

Δεν πρέπει να είναι αυτό που νομίζεις.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μήπως γνωρίζει κανείς αν το Sony Ericsson Stereo Bluetooth Headset HBH-DS970 είναι συμβατό με το w900i; Σε όποια σελίδα και αν έψαξα, δεν ήταν στις υποστηριζόμενες συσκευές.

πχ. http://www.mobilefun.co.uk/product/10530.htm

(και στο πλαίσιο και στο γερμανό ρώτησα και μου δώσανε διαφορετικές απαντήσεις)

Αν δεν είναι, μπορείτε να μου πείτε που και αν μπορώ να βρω το προηγούμενο μοντέλο, που όπως μου είπανε είναι συμβατό αλλά επίσης έχει αποσυρθεί;

Ευχαριστώ.:)

 

Γιατί ρωτάς τον κάθε άσχετο σε Πλαίσιο και Γερμανό και δεν ρωτάς την se??

Για δες εδώ(το HBH 200 είναι το ίδιο πράγμα ,αν δεν κάνω λάθος)

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_1_3&zone=pp&lm=pp1&pid=10333

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kalispera!

8elw mia voi8eia:scared: !

prospa8w 2 meres twra na kanw anava8misei kai den mporw!

exw katevasei to Update Service - Phones alla otan kanw 2klik mou vgazei

"unable to connect server.please try again later":cry: !

ti ginetai? yparxei kapoio provlima?

 

Thank's

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

kalispera!

8elw mia voi8eia:scared: !

prospa8w 2 meres twra na kanw anava8misei kai den mporw!

exw katevasei to Update Service - Phones alla otan kanw 2klik mou vgazei

"unable to connect server.please try again later":cry: !

ti ginetai? yparxei kapoio provlima?

 

Thank's

 

Να λες ότι είσαι τυχερός καλύτερα.:p

Μπορεί να υπάρχει πρόβλημα, αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα μετά το update να μην έχεις ελληνική γλώσσα.

Γι αυτό καλύτερα πήγαινε σε ένα service εξουσιοδοτημένο για να κάνεις την αναβάθμιση.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φωτα σας θελω!!!! Εδω και καμια εβδομαδα δεν μπορω να ανοιξω το sony ericsson file manager, γιατι παρολο που οταν το συνδεω το καλωδιο και κανει κανονικα ττην φωρτωση της μπαταριας δεν μου το διαβαζει μου λεει not connected!! Εχει κανεις καμια ιδεα για ποιον λογο το λεει αυτο???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φωτα σας θελω!!!! Εδω και καμια εβδομαδα δεν μπορω να ανοιξω το sony ericsson file manager, γιατι παρολο που οταν το συνδεω το καλωδιο και κανει κανονικα ττην φωρτωση της μπαταριας δεν μου το διαβαζει μου λεει not connected!! Εχει κανεις καμια ιδεα για ποιον λογο το λεει αυτο???

 

Στο pc suite σου λέει not connecred?

Για να χρησιμοποιήσεις το pc suite(συγχρονισμός κλπ κλπ) πρέπει να επιλέξεις από το κινητό την "λειτουργία τηλεφώνου"

Για μεταφορά αρχείων καλύτερα να επιλέξεις το "μεταφορά αρχείων" πάλι από το κινητό.

 

Όταν έχεις επιλέξει το "μεταφορά αρχείων" δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το pc suite ή το disc2phone ή τα άλλα προγράμματα.

 

Για κοίτα μήπως έχεις μπερδευτεί...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να λες ότι είσαι τυχερός καλύτερα.:p

Μπορεί να υπάρχει πρόβλημα, αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα μετά το update να μην έχεις ελληνική γλώσσα.

Γι αυτό καλύτερα πήγαινε σε ένα service εξουσιοδοτημένο για να κάνεις την αναβάθμιση.:)

euxaristw ddr2;) !

8elw na kanw update alla variemai na katevw sto kentro poy einai to service!

tespa! giati omws to kanei auto?

kai alli mia erwtisi:

sto themes creator pws mporw na valw fwto pou exw traviksei ap'to kinito mas? exoun megali analysi kai den tis pairnei!

mporw na tois metatrepsw? pws?

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

dite k klapste..

tv control jar arhio alla ine sta rosika gamoto kerato mou to tragio

http://www.seclub.ru/dn.php?d=5&t=1&q=7&r=3&c=21

bre agapi mou min psaxneis tsampa! ama ginotan na kanoume ena kinito non-symbian remote control 8a itan gnwsto twra.. dn ginete min paideuesai :X

Link to comment
Share on other sites

Στο pc suite σου λέει not connecred?

Για να χρησιμοποιήσεις το pc suite(συγχρονισμός κλπ κλπ) πρέπει να επιλέξεις από το κινητό την "λειτουργία τηλεφώνου"

Για μεταφορά αρχείων καλύτερα να επιλέξεις το "μεταφορά αρχείων" πάλι από το κινητό.

 

Όταν έχεις επιλέξει το "μεταφορά αρχείων" δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το pc suite ή το disc2phone ή τα άλλα προγράμματα.

 

Για κοίτα μήπως έχεις μπερδευτεί...

 

Οχι ολα σωστα τα εκανα...παντως ευχαριστω εφτιαξε !! Ποιος ξερει για ποιον λογο δεν δεν μου το αναγνωριζε πριν???:rolleyes: :rolleyes:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

bre agapi mou min psaxneis tsampa! ama ginotan na kanoume ena kinito non-symbian remote control 8a itan gnwsto twra.. dn ginete min paideuesai :X

Remote control για PC είπαμε υπάρχει ήδη στο W900. Όσον αφορά για τηλεόραση μην κουράζεστε άδικα. Έχω το Siemens SX1 που είναι symbian series 60, και έχω δοκιμάσει ανάλογες εφαρμογές (και σε palm IIIc παλιότερα). Σας πληροφορώ ότι δεν αξίζει τον κόπο.

1. Καταρχήν η σύνδεση με την TV γίνεται με υπέρυθρες που πρέπει να έχεις τελειώσει σκοποβολή με 9,99 στα 10 για να πετύχεις το "μάτι" της τηλεόρασης.

2. Η απόσταση από την τηλεόραση δεν πρέπει να είναι πάνω από 1 και σε εξαιρετικές περιπτώσεις 2 μέτρα (που αν είσαι και ψηλός, φτάνεις να αλλάξεις κανάλι με το χέρι).

3. Συνήθως υπάρχουν κάποιες προκαθορισμένες μάρκες ΤV με έτοιμες ρυθμίσεις στο πρόγραμμα (αν είσαι τυχερός) αλλιώς πρέπει να κάτσεις να προγραμματίσεις ένα ένα τα κουμπιά. Και τί γίνεται όταν χρειάζεται συνδυασμός πλήκτρων (για να μπείς στο μενού πχ).

Οπότε σου συνιστώ να μην κουράζεσαι άδικα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Και μία ερώτηση. Για να συνδέσεις ΒΤ Handsfree με το W900 πρέπει κάθε φορά να το "Προσθέσω στις συσκευές μου" και κάθε φορά να δίνω τον κωδικό???

Τι βλακεία είναι αυτή;

Στις "Συσκευές μου" --> "πληροφορίες" λέει ότι αν το προσθέσω δεν θα χρειαστεί να ξαναβάλω τον κωδικό.

Εσείς έχετε το ίδιο πρόβλημα??? Μήπως το Μotorola HS805 φταίει?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Και μία ερώτηση. Για να συνδέσεις ΒΤ Handsfree με το W900 πρέπει κάθε φορά να το "Προσθέσω στις συσκευές μου" και κάθε φορά να δίνω τον κωδικό???

Τι βλακεία είναι αυτή;

Στις "Συσκευές μου" --> "πληροφορίες" λέει ότι αν το προσθέσω δεν θα χρειαστεί να ξαναβάλω τον κωδικό.

Εσείς έχετε το ίδιο πρόβλημα??? Μήπως το Μotorola HS805 φταίει?

 

Όχι, μόνο την πρώτη φορά το συνδέεις.

Και εγώ ένα μοτορόλα ακουστικό έχω(δεν θυμάμαι μοντέλο, αυτό με την κανονική μπαταρία που δεν έχει φορτιστή).Μου δουλεύει θαύμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...