Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση.

Πόσες φορές δοκιμάσατε μέχρι να πετύχετε να γίνει το update. Όταν κατεβάζει το λογισμικό, ξαφνικά σταματάει και μετά από λίγο μου λέει ότι απέτυχε. Ακόμα και όταν κατεβάζει, δεν ολοκληρώνει. Φταίει το site που τα κατεβάζει? Δοκίμασα και με ADSL και με PSTN από το σπίτι.

 

ΥΓ. Πάλι με το SeXy moy έμεινα. Ά ρε Siemens που είσαι με τα updates σου :'-)

 

Εγώ έκανα αναβάθμιση με την πρώτη φυσικά και χωρίς κανένα πρόβλημα.:)

Υπάρχει περίπτωση το τηλέφωνο να μην μπορεί να κάνει αναβάθμιση λόγω προβλήματος στην πλακέτα.(μου είχε συμβεί μια φορά να πάω κάποιο κινητό μου για αναβάθμιση και μετά από λίγο να με ενημερώσουν ότι θα γίνει αντικατάσταση συσκευής λόγω προβλήματος στο κύκλωμα αναβάθμισης:wacko: )

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι ασχετο;

που μπορω να βρω για το w900i ενα πιο επιστημονικο κομπιουτερακι, δλδ με ριζες κ.α.;το ξερω οτι δεν ειναι "εξυπνο" αλλα λεω μηπως...

Link to comment
Share on other sites

Παιδία χθες το πολυαγαπημένο μου κινητούλι

έπεσε στον δρόμο... Ο ταξιτζής είχε έναν κουβά αυτοκίνητο

και μόλις βγήκα από το αμάξι μου έπεσε στην άσφαλτο απο περίπου

1 μέτρο.

Το μόνο που έπαθε ήταν κάτι γραντζουνιές στις γωνίες στα γυαλιστερά

πλαστικά στο πάνω μέρος εκεί που είναι η μπροστινή κάμερα και το άλλο

ακριβώς από πίσω.

 

Το κάθε ένα κομμάτι κάνει 15 ευρώ και ρώτησα και για όλη την μπροστινή

πρόσοψη κάνει 40 ευρώ.

Δεν είναι τόσο ακριβά τα πλαστικά του σε σχέση με το S700 που όλα

πάνω του ήταν 40 ευρώ.

:)

Αυτά, δεν έφυγε καθόλου το χρώμα απίστευτη ποιότητα κατασκευής.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

epanerhomai me to provlima anavathmisis...eno loipon eiha kanei to V-L upgrade apo to site tis ericsson den eihe para mono english...eiha kanei master reset alla tipota...ekana loipon HARD RESET (auto pou ta svunei ola) k epanilthan ola sti thesi tous...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει που βρίσκεται (αν υπάρχει) service για τα Sony Εricsson στην θεσσαλονίκη?

dwdekanhsou 21.thl.2310500500.fax.2310522454.anoikta deutera ews paraskeuh 8:30-16:30;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρτε και ενα δειγμα απο τι φωτο εβγαλε χθες στην Αραχωβα! Δεν παιζεται για καμερα κινητου! :yahoo:

 

http://img319.imageshack.us/img319/1551/dsc000185bj.th.jpg

 

Σιγά τη φώτο.Το N80 είναι σαφώς καλύτερο:lol: :p :p :lol:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Εεεεε, καλααα! Ουτε που το συζηταμε! Εκεινο ειναι και 3.2 Μεγκαπιξελς!:tease: :tease: :tease: :tease: :tease:

 

Ε, βέβαια , δεν υπάρχει σύγκριση!!

αμα είχε και autofocus , τότε πια θα ήταν...... SonyErissson!!!:lol: :D :p

 

Δεν μου λέτε παίδες, τον ισοσταθμιστή πώς τον έχετε ρυθμίσει??Φαντάζομαι δεν έχετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις ε??(αν και η ρύθμιση "μπάσα" είναι αρκετά ικανοποιητική)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Re paides mias kai h anava8mish apo to Davinci endiaferei olo kai perissoterous (ki emena fysika), de mporei kapoios na kanei ena tutorial gia na mhn exoume mpleximata me la8os firmware kai trexoume kai de ftanoume? De nomizw na parei polu, ena doc arxeiaki me vasikes odhgies...Ti lete?
Link to comment
Share on other sites

Re paides mias kai h anava8mish apo to Davinci endiaferei olo kai perissoterous (ki emena fysika), de mporei kapoios na kanei ena tutorial gia na mhn exoume mpleximata me la8os firmware kai trexoume kai de ftanoume? De nomizw na parei polu, ena doc arxeiaki me vasikes odhgies...Ti lete?

 

Τι να σου πώ φίλε μου?Όποιος τα ξέρει και έχει όρεξη...:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποιες ειναι οι διαφορες της vodafone Live συσκευης με την κανονικη?
http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποιες ειναι οι διαφορες της vodafone Live συσκευης με την κανονικη?

 

Στα εικονίδια του μενού μόνο έχουν διαφορά.Τίποτα άλλο νομίζω.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous....

Ego exo to w900 k einai teleio...

alla exo mia aporia...

yparxei kanena programataki pou na kanei to kinito na paizei Div-x

arxeia......?????

 

Καλως ήρθες!:)

Δεν νομίζω.Αν πάλι βρείς κάτι , ειδοποίησε ε!!:)

Υπάρχουν πάντως πολλά προγράμματα μετατροπής από το ένα φορμά στο άλλο(προγράμματα για το pc εννοώ) , ώστε να κάνεις τα αγαπημένα σου βιντεάκια 3gp ή mp4 και να τα βλέπεις στο κινητό σου.

Αν χρειαστείς βοήθεια, στείλε μου pm:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα? γιατι νομιζω στην vodafone Live συσκευη δεν μπορεις να απενεργοποιησεις τον ηχο με τιποτα ενω στην κανονικη μπορεις αν το βαλεις στο Αθορυβο. υπαρχουν αλλες διαφορες?
http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

oxi kai se vodafone live pali mporeis na to bgaleis ola einai idia den uparxei kamia diafora re ruthiseis mono sto menou pou einai vodafone.:D

Αληθεια? τοτε γιατι υπαρχει διαφορα στην τιμη αφου το κανονικο κανει 445 και το vodafone live 438??

http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογη "Εθν. Χαρακτηρες" στα sms πρεπει να ειναι ενεργοποιημενη ή οχι;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογη "Εθν. Χαρακτηρες" στα sms πρεπει να ειναι ενεργοποιημενη ή οχι;

Μονάχα εάν θέλεις να γράφεις με πεζά ελληνικά. Αλλά να ξέρεις ότι τότε (λόγω της Unicode κωδικοποίησης που θα χρησιμοποιείται) το κάθε μήνυμα θα μπορεί να περιλαμβάνει μέχρι 70 χαρακτήρες (αντί 160 που είναι το κανονικό).

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια? τοτε γιατι υπαρχει διαφορα στην τιμη αφου το κανονικο κανει 445 και το vodafone live 438??

einai aplo epeidh einai vodafone kai exei to logotupo epanw san na se anagkazei.katalabes den uparxei kamia diafora akou pou sou lew.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά η κάμερα και η οθόνη του W900 απλά δεν παίζονται...

Είχα χθες ένα πάρτυ και ένα παιδί είχε 6280 και τα σύγκρινα

και η υπεροχή του W900 ήταν φανερή!

 

Χαλάλι τα λεφτά!

W900 for ever!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μη τα παραλες, η οθονη του 6280 ειναι καλυτερη. Ισως καλυτερη και απο ν903.

Στο λεω επειδη τα εχω δει και τα 3 μαζι.

 

Σημερα εκανε το πρωτο του προβληματακι/Bug το κινητο: αλλαξε μονο το τις σηντομευσεις που εχα βαλει στο κεντρικο πληκτρο και τις αντεκατεστησε με τις αρχικες. Ελπιζω να μην ξαναγινει.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...