Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δε κανω λαθος το 950 δεν εχει φωτογραφικη ε??

 

όχι δεν έχει φωτογραφική ενώ το 900 έχει 2mp!!!:happy::D

υπάρχει τρόπος να βάλουμε flash themes στο w900?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια χρειαζομαι επειγοντως τη γνωμη σας για ενα προβλημα που αντιμετωπιζω. Εχω παρατηρησει οτι το κινητο σβηνει αρκετες φορες απο μονο του οταν κλεινω το πορτακι(καταλαβαινετε τι εννοω λεγοντας "πορτακι"), δηλαδη παω πχ να γραψω ενα μηνυμα,μετα κλεινω το κινητο και αυτο απενεργοποιειται. Παλαιοτερα το εκανε σπανια, τωρα τελευταια το κανει πολυ συχνα. Συνηθως το προβλημα λυνεται προσωρινα αφου αφαιρεσω και ξανατοποθετησω την μπαταρια.

 

Τι προτεινετε να κανω?Να παω αρχικα να αλλαξω μπαταρια μηπως φταιει αυτο?Θα ηθελα να αποφυγω σερβις γιατι αυτοι οτι και να εχει το κινητο κανουν software update λες και ειναι πανακεια. Το συγκεκριμενο προβλήμα που εχω πρεπει κατα πασα πιθανοτητα να ειναι hardware related και δεν θα ηθελα να χασω χωρις λογο μηνυματα, επαφες, εφαρμογες κλπ.

 

Τι εχετε να προτεινετε?Και κυριως εχει τυχει κατι τετοιο σε κανεναν κατοχο?Ευχαριστω!

 

Παιδια αν καποιος κατοχος αντιμετωπισε ποτε το παραπανω προβλημα ας πει μια γνωμη γιατι επειγει το θεμα...Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σωσε τα σχτοιχεια σου και πηγαινε για σερβις.

Σιγουρα δε φταιει η μπαταρια...

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

To "kaizer" πουλαει το w900 στα €280....

"Γιατι ειναι made in Japan και γιατι το ψαχνουν ολοι" .... (η δικαιολογια)

 

Πάντως για το made in japan δεν εχουν και αδικο.

Το μόνο κινητο που συμπληρωνει 2 χρονια στα χερια μου (κινητοφάγος) και του πατέρα μου (κινητοκαταστροφέας) χωρις να κάνει κιχ.

Και εχει το τρισκαταρατο vf

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα W900 (οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα) σε αριστη κατασταση με το handsfree το εργοστασιακο + ms 256mb και θελω αν μπορει καποιος να μου πει σε τι τιμη μπορω να το σπρωξω γιατι θελω να αναβαθμιστω με κατι σαν το Ρ1 και να μη μου μεινει στο χερι το παλιο. Βλεπετε ειναι πολλα τα ευρα για τη νεα συσκευη...:cry:
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα W900 (οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα) σε αριστη κατασταση με το handsfree το εργοστασιακο + ms 256mb και θελω αν μπορει καποιος να μου πει σε τι τιμη μπορω να το σπρωξω γιατι θελω να αναβαθμιστω με κατι σαν το Ρ1 και να μη μου μεινει στο χερι το παλιο. Βλεπετε ειναι πολλα τα ευρα για τη νεα συσκευη...:cry:

το λιγοτερο 150 ευρο!! απο'κει και περα αποφασιζεις εσυ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη τό ειχα αρκετο καιρο κ παρατηρησα στην αρχη οτι εκλεινε οταν εκλεινες το πορτακι, εκανα μια μοντα κ πετυχε.εξισα τις επαφες της μπαταριας κ απο τοτε δεν εκανε κιχ.ουτε μια φορα δεν επεσε.ουτε κ απο πεσημο.τωρα παραγγειλα ενα κ810i.ελπιζω να μου βγει κ αυτο εξισου καλο.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καμία ιδέα για το που μπορώ να κατεβάσω την ελληνική r5bc004??? Αν την έχει κάποιος, ας την ανεβάσει...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καμία ιδέα για το που μπορώ να κατεβάσω την ελληνική r5bc004??? Αν την έχει κάποιος, ας την ανεβάσει...

Γιατι δεν το πας σε service :blink: ???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia pws mporw na exw prosbash sto buy and sell ??

Πρεπει να εχεις κανει πρωτα 100 post! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oxou!!grrrrrrr......tespa.thx Raver.

παρακαλώ πολύ φίλε μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Α ρε παιδια... τι κινηταρα ειναι αυτη...!!!! το μονο που συγκρινεται με το 900αρι σε ενταση και ποιοτητα αναπαραγωγης απο τα ακουστικα ειναι το n91. Και τα 2 παντως ειναι κορυφαια mp3 player!!!!!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα.
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και πανω απ'ολα... ΠΡΑΣΙΝΗ !!!!!

Βγαζουν album και οι Μetallica!! τελεια!!!!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα κ εγω.ειμαι καινουριος στο forum και εχω ενθουσιαστει!!!

θα ηθελα να θεσω μερικες αποριες,δεν επεσε καπου το ματι μεσα στο forum(δεν εψαξα και τις 100+ τοσες σελιδες για w900!!):O

στο menu-> ψυχαγωγια εχει ενα εικονιδιο που λεει απομακρυσμενος ελεγχος κ περιεχει 3 μη αναγνωρισιμα αρχεια απο το τηλ.

θα ηθελα τα φωτα σας λιγο σε αυτο,τι ειναι αυτα τα αρχεια κ πως τα χρεισιμοποιω???

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα κ εγω.ειμαι καινουριος στο forum και εχω ενθουσιαστει!!!

θα ηθελα να θεσω μερικες αποριες,δεν επεσε καπου το ματι μεσα στο forum(δεν εψαξα και τις 100+ τοσες σελιδες για w900!!):O

στο menu-> ψυχαγωγια εχει ενα εικονιδιο που λεει απομακρυσμενος ελεγχος κ περιεχει 3 μη αναγνωρισιμα αρχεια απο το τηλ.

θα ηθελα τα φωτα σας λιγο σε αυτο,τι ειναι αυτα τα αρχεια κ πως τα χρεισιμοποιω???

κανει απομακρυσμενο ελεγχο,κινητο με υπολογιστη.αυτο το επιτυγχανεις με bluetooth(εγω ετσι το κανω) και μπορεις να χειριστεις διαφορα προγραμματα του υπολογιστη απο το κινητο.φαντασου..το κινητο να ειναι ποντικι,η να ρυθμιζεις την μουσικη winamp απο το κινητο σου.

αυτες ειναι εφαρμογες και εχουν καταληξη hid :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks raver!!

δηλαδη δεν μπορεις να ελεγξεις ενα αλλο κινητο μεσα απο αυτα(μονο pc απο οτι μου λες).

κ μια που σε βρηκα.μηπως ξερεις γιατι δεν υπαρχει το "ς" χωρις το Τ9.πολυ εκνευριστικο!!!!

Link to comment
Share on other sites

thanks raver!!

δηλαδη δεν μπορεις να ελεγξεις ενα αλλο κινητο μεσα απο αυτα(μονο pc απο οτι μου λες).

κ μια που σε βρηκα.μηπως ξερεις γιατι δεν υπαρχει το "ς" χωρις το Τ9.πολυ εκνευριστικο!!!!

 

το ς είναι καθαρά παράληψη της se σε όλα τα παλιά μοντέλα!πλέον υπάρχει!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

thanks raver!!

δηλαδη δεν μπορεις να ελεγξεις ενα αλλο κινητο μεσα απο αυτα(μονο pc απο οτι μου λες).

κ μια που σε βρηκα.μηπως ξερεις γιατι δεν υπαρχει το "ς" χωρις το Τ9.πολυ εκνευριστικο!!!!

ναι μονο το pc.για να ελεγξεις αλλο κινητο..θα χρειαστεις εφαρμογη java π.χ(bluetooth hack) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδία χρειάζομαι την βοήθειά σας. Χτες το κινητό μιας φίλης μου έπεσε κάτω και το έχασα!!! Αλλά για καλή της τύχη (λέμε τώρα) το βρήκαν κάποιοι και της το έδωσαν. Όμως προτού της το δώσουν φρόντισαν να τις σπάσουν την κάμερα, να τις διαγράψουν τις επαφές τις και να τις μπλοκάρουν την Sim.

 

1: Πως μπορώ να ξεπλοκάρω την sim?? Όταν δεν έχει το puk?

2: Μπορώ να βγάλω το τζαμάκι απο την κάμερα? (γιατί μάλλον αυτό έσπασε μόνο)

3: Μπορώ να ξαναβρώ τις διεγραμένες επαφές από το τηλέφωνο??

 

Σας παρακαλώ βοηθήστε με!!!

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδία χρειάζομαι την βοήθειά σας. Χτες το κινητό μιας φίλης μου έπεσε κάτω και το έχασα!!! Αλλά για καλή της τύχη (λέμε τώρα) το βρήκαν κάποιοι και της το έδωσαν. Όμως προτού της το δώσουν φρόντισαν να τις σπάσουν την κάμερα, να τις διαγράψουν τις επαφές τις και να τις μπλοκάρουν την Sim.

 

1: Πως μπορώ να ξεπλοκάρω την sim?? Όταν δεν έχει το puk?

2: Μπορώ να βγάλω το τζαμάκι απο την κάμερα? (γιατί μάλλον αυτό έσπασε μόνο)

3: Μπορώ να ξαναβρώ τις διεγραμένες επαφές από το τηλέφωνο??

 

Σας παρακαλώ βοηθήστε με!!!

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!!!

πολύ δύσκολο να βρεις το πρώτο και το τρίτο τώρα για το δεύτερο όλο και κάτι γίνεται!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Θέμα: HELP!!!Πρόβλημα με w900i

 

Παιδία χρειάζομαι την βοήθειά σας. Χτες το κινητό μιας φίλης μου έπεσε κάτω και το έχασα!!! Αλλά για καλή της τύχη (λέμε τώρα) το βρήκαν κάποιοι και της το έδωσαν. Όμως προτού της το δώσουν φρόντισαν να τις σπάσουν την κάμερα, να τις διαγράψουν τις επαφές τις και να τις μπλοκάρουν την Sim.

 

1: Πως μπορώ να ξεπλοκάρω την sim?? Όταν δεν έχει το puk?

2: Μπορώ να βγάλω το τζαμάκι απο την κάμερα? (γιατί μάλλον αυτό έσπασε μόνο)

3: Μπορώ να ξαναβρώ τις διεγραμένες επαφές από το τηλέφωνο??

 

Σας παρακαλώ βοηθήστε με!!!

 

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων!!!

 

Telika i kamera espase!!!:(:(:(:(:(:(:(:(

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Telika i kamera espase!!!:(:(:(:(:(:(:(:(

Ειστε για νεο κινητο.δεν αξιζει να το φτιαξεις αυτο.οσο για το puk αμα η φιλη σου εχει συνδεση θα παρει τον παροχο της τηλεφωνο..και θα ζητησει το puk,εκτος και αν δεν εχει αλλαχθει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...