Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nέο Firmware R479_G_08.B5.3DR

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=30379

 

 

Προσέξτε ποιό αρχείο θα κατεβάσετε από όλα.Αυτό που αναβαθμίζει το software ΜΟΝΟ και δεν αλλάζει τα δεδομένα και τις ρυθμίσεις σας είναι το Reflash_mlp_mdrm[Firmware minus LP & DRM] .

 

Aπό το MotoX.info

 

Για μη iTunes τηλέφωνα (R479)

Κανένα νέο για το τι προσφέρει το καινούριο firmware?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα

Μήπως ξέρει κανείς εάν υπάρχει κανένα πρόγραμμα για V3i στο οποιο να βλέπει κανείς τις εορτές και αργίες?Παλαιότερα είχα βρεί ένα από κάπoιο topic για το nokia 6270

Ευχαριστώ

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα java προγραμμάτακι Ελληνικό το Εορτολόγιο που τρέχει σε όλα τα κινητά που υποστηρίζουν Java. Γίνετε εγκατάσταση στα games και όταν το τρέχει σου δείνχει ποιοι γιορτάζουν όλη την βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα java προγραμμάτακι Ελληνικό το Εορτολόγιο που τρέχει σε όλα τα κινητά που υποστηρίζουν Java. Γίνετε εγκατάσταση στα games και όταν το τρέχει σου δείνχει ποιοι γιορτάζουν όλη την βδομάδα.

 

Thanks....

Αλλά που θα το βρώ??

Εάν ξέρει κανείς ας μου απαντήσει..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

nomizw yparxei k sto myfiles :) stn katigoria twn sony

 

Thanks.Θα το ψάξω.

Μήπως ξέρει κανείς που θα βρώ καποιο theme creator για v3i??

Ευχαριστώ...

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Thanks.Θα το ψάξω.

Μήπως ξέρει κανείς που θα βρώ καποιο theme creator για v3i??

Ευχαριστώ...

Πρόγραμμα που να φτιάχνει skins για Moto δεν υπάρχει,όπως ας πούμε αυτό της SonyEricsson.

 

Yπάρχει το skinner4moto (skinner4moto.de.vu) αλλά με τελείως διαφορετική φιλοσοφία.

Link to comment
Share on other sites

Thanks.Θα το ψάξω.

Μήπως ξέρει κανείς που θα βρώ καποιο theme creator για v3i??

Ευχαριστώ...

Υπάρχει στο my files,παλαιότερα προγράμματα,sony ericsson oldies,εορτολόγιο v3.1
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Nέο Firmware R479_G_08.B5.3DR

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=30379

 

 

Προσέξτε ποιό αρχείο θα κατεβάσετε από όλα.Αυτό που αναβαθμίζει το software ΜΟΝΟ και δεν αλλάζει τα δεδομένα και τις ρυθμίσεις σας είναι το Reflash_mlp_mdrm[Firmware minus LP & DRM] .

 

Aπό το MotoX.info

 

Για μη iTunes τηλέφωνα (R479)

 

Εβαλα αυτο το Firmware αλλα εχω ενα προβληματακι. Δεν μπορω να αλλαξω ηχο κλησης. Οποιον και να βαλω δεν παιζει. Καμια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα που να φτιάχνει skins για Moto δεν υπάρχει,όπως ας πούμε αυτό της SonyEricsson.

 

Yπάρχει το skinner4moto (skinner4moto.de.vu) αλλά με τελείως διαφορετική φιλοσοφία.

 

Diladi file Bomber den kanei tin douleia ayti??Pes pou an theleis aksizei na to katevasw??

Thanks

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Diladi file Bomber den kanei tin douleia ayti??Pes pou an theleis aksizei na to katevasw??

Thanks

Αξίζει να το κατεβάσεις φυσικά γιατί με αυτό φτιάχνεις skins.

Απλά είναι πολύ πιο δύσκολο.

 

fearsim's Ultimate guide on how to create your own motorola skins with Skinner4Moto

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να το κατεβάσεις φυσικά γιατί με αυτό φτιάχνεις skins.

Απλά είναι πολύ πιο δύσκολο.

 

fearsim's Ultimate guide on how to create your own motorola skins with Skinner4Moto

 

:)

 

I will try

Thanks file Bomber

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

πηγα στον γερμανο και το πηρα με την επιδοτηση...ο πωλητης ειπε οτι θα ειναι σε ανθρακι και μου ηρθε σε βιολετι και παω να τρελαθω....τι να το κανω τωρα?θα το βαλω στον$##$%$%του πωλητη μαλλον

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

πηγα στον γερμανο και το πηρα με την επιδοτηση...ο πωλητης ειπε οτι θα ειναι σε ανθρακι και μου ηρθε σε βιολετι και παω να τρελαθω....τι να το κανω τωρα?θα το βαλω στον$##$%$%του πωλητη μαλλον

Nα το πας πίσω και να απαιτήσεις να σου φέρουν το ανθρακί.

Link to comment
Share on other sites

afou perasa me to rsd lite merikes ellhnikes grammatoseires den mporw na grapsw ellinika. (gia na dei to rsdlite to v3i prepei na tre3w prwta to motorola software kai meta kanei connect) pws mporw na 3anabrw ta ellinika mou? gia na brw ena onoma trexw se oloklhro ton katalogo
Link to comment
Share on other sites

afou perasa me to rsd lite merikes ellhnikes grammatoseires den mporw na grapsw ellinika. (gia na dei to rsdlite to v3i prepei na tre3w prwta to motorola software kai meta kanei connect) pws mporw na 3anabrw ta ellinika mou? gia na brw ena onoma trexw se oloklhro ton katalogo

Kανονικά δε θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό.Οι περισσότερες γραμματοσειρές είναι τεσταρισμένες.

 

Φλάσαρε ένα απλό language pack για V3i για να λυθεί το πρόβλημα

http://grmoto.blogspot.com/2006/09/e.html

Link to comment
Share on other sites

Kανονικά δε θα έπρεπε να συμβαίνει αυτό.Οι περισσότερες γραμματοσειρές είναι τεσταρισμένες.

 

Φλάσαρε ένα απλό language pack για V3i για να λυθεί το πρόβλημα

http://grmoto.blogspot.com/2006/09/e.html

 

 

telika htan pio aplo

sthn ru8mish eisagwghs gia glwssa mou eixe apo default mono english...

thanx bomber21

Link to comment
Share on other sites

paidia ekana patata.piga na kanw update sto f/w kai bika se boot loader mode kai twra mou leei oti exw low battery kai exei kollisei ekei.den kserw an fortizei kai den borw na vgw apo auto to mode na epanelthei sta fisiologika tou to kin.ginetai tpt i den ti glitwnw tin antiproswpeia?epeigon!thanx..
Link to comment
Share on other sites

paidia ekana patata.piga na kanw update sto f/w kai bika se boot loader mode kai twra mou leei oti exw low battery kai exei kollisei ekei.den kserw an fortizei kai den borw na vgw apo auto to mode na epanelthei sta fisiologika tou to kin.ginetai tpt i den ti glitwnw tin antiproswpeia?epeigon!thanx..

 

Γι αυτό λέμε να το φλασάρουμε πάντα με φουλ μπαταρία.

 

Τώρα,άσε τη μπαταρία έξω για μερικές ώρες ,μετά βάλτη και φόρτισε το πολλές ώρες.

 

Μετά μπες σε bootloader mode (αν δεν μπαίνει,πάτα * και # και ΝΟ ταυτόχρονα ενώ βάζεις την μπαταρία και έχεις έτοιμο το RSD Lite) και φλάσαρε του ένα Monsterpack.Δεν πειράζει αν δεν έχει Ελληνικά,θα του βάλεις μετά,αν πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Nα το πας πίσω και να απαιτήσεις να σου φέρουν το ανθρακί.

 

Τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπανε οτι μεχρι αυριο θα ερθουν σε επαφη μαζι μου για να μου πουν αν υπαρχει το ανθρακι σε διαθεσιμοτητα....μου ακουγεται πολυ μουφα δικαιολογια - υπεκφυγη των ευθυνων και τις πατατας που εκαναν- Πιστευω οτι τελικα θα μου πουν οτι λυπουμαστε αλλα δεν υπαρχει η οτι δεν βγαινει αλλο σε ανθρακι...ικανους τους εχω τους απατεωνες (καταστηματα γερμανος)

To v3i σε ποια χρωματα βγαινει?

ειμαι στο site της motorola αλλα τπτ..

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

 

Το έκανα αλλα τα μηνύματα που αποηθκεύονται παραμένουν περίπου 20! Όταν κατεβάζω το edited seem απο το τηλέφωνο έχει τσεκαρισμένο το 'store sms on phone' (δηλαδή η αλλαγή πέτυχε). Μήπως φταίει κάτι άλλο; Να αναβαθμίσω το f/w;;

http://www.thesimpsons.com/bios/images/bios_family_snowball2.gif
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλα τα μηνύματα που αποηθκεύονται παραμένουν περίπου 20! Όταν κατεβάζω το edited seem απο το τηλέφωνο έχει τσεκαρισμένο το 'store sms on phone' (δηλαδή η αλλαγή πέτυχε). Μήπως φταίει κάτι άλλο; Να αναβαθμίσω το f/w;;

Για δες στο p2ktools,στην επιλογή other features/messages/sms storage τι είναι τικαρισμένο,και κάνε το αντίθετο.

 

Πρώτα πατάς GET,βλέπεις,κάνεις τις αλλαγές,SET και μετά RESTART.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...