Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τίποτα !

 

 

Ξανά να το πώ.....τίποτα δεν έχει η εξωτερική μου οθόνη!

 

Και hands free ως γνωστόν δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία!

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ti lete re paidia.....

 

1) To V3i pernaei polla thlefwna se ena onoma.... Ola se 1 onoma kai oxi se polla... opoios den kserei ... tha tou pw egw..

 

2) Einai kapoioi pou sugrinoun to V3i me Nokia kai Sony Ericsson.... As mou pei kapoios pia apo tis 2 etairies exei ena TOSO lepto kinhto... i estw konta se auto... pou na kanei ola auta!!!!! Mhn mou peite gia Symbian kinhta..... to v3i den vghke na adagonistei auta.... Ase pou einai kai goumetses ......

 

3) To shma tou V3/V3i einai apiasto..... Egw exw allaksei polla kinhta.... fenetai kai apo to signature mou ..... to shma pou eixe to V3 mou kai to V3i twra den to eixe kanena..... me kanena kinhto den epiane i Vodafone mou sto spiti mou .....

 

4) Poiothta hxou kata tin omilia einai polu kalos kai den kanei distortion apo upervolikh edash.....

 

5) Ta games ama ksereis einai paneukolo na ta peraseis

 

6) To Sync me to Outlook einai ligo trick.... ala douleuei teleia..... arkh na ksereis na to douleueis....

 

7) I dikh mou ekswterikh othoni den exei kamia grammh

 

8) Oxi Hands - free den exei mesa.... exei omws 128mb mnhmh.... pio shmadiko pisteuw.... to original hands-free exei 17euro

 

9) File RINGO7213 - Otan kaneis sync me to outlook p.x mia epafh me 3 noumera.... sthn vazei mesa 3 fores ... 1 gia kathe noumero.....

Phgene Phonebook -> Setup ->

 

View by list

Sort by name

View Primary Contacts

 

Phgene sthn prwth epafh tou onomatos kai pata to deksi na kaneis scroll sta diafora noumera ( na allaksei to eikonidio diladi ) Tha deis oti ola ta noumera tha mazeutoun se 1 onoma..... Auto to kanei to motorola giati den kserei pio einai to "primary" noumero..... Me auton ton tropo tou dilwneis pio tha einai kai sto emfanizei mono tou me ola ta ala apo pisw...

 

10) Mages to kinhto den einai duskolo ... arkh na to psaksete ligaki.....

Link to comment
Share on other sites

Ξανά να το πώ.....τίποτα δεν έχει η εξωτερική μου οθόνη!

 

Και hands free ως γνωστόν δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία!

 

Φίλε digilef καταρχάς σε ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου την πρώτη φορά...αλλά δεν ρωτάω μόνο εσενα!!

 

Ευχαριαστώ solaris ;)

Link to comment
Share on other sites

Pariggila to kinito apo expansys. Teliki timi 317.00€ den poli katalava omos an exei ellinika. Einai eukolo na tou ta peraso ego meta?

 

Etsi ekana k gw file mou prin enamisi mina, otan me to kalo sou rthei steile PM na sou dwsw ta programmata kai ta links na sou pw ti na katevaseis apo to motox. Pron to paron pigaine sto http://www.motox.info na deis ti paizei ekei k ta leme :P

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ με τον προλλάλησαντα,

 

σιγουρά στην αρχή ο καθένας θα αντιμέτωπισει δυσκολίες αλλα το τηλέφωνο είναι κορυφή! (Έιχα NOKIA 8 χρόνια!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σας!:) Υπάρχει περίπτωση να βρω σε κανένα κατάστημα στερεοφωνικά ακουστικά τότε, πχ Πλαίσιο ή Γερμανό? Τι βλακεία και αυτή ας βάζαν μία 128 Mb στο βασικό και στερεοφωνικά ακουστικά να γλιτώναμε και τον κόπο αγοράς τους..:mad:

 

 

 

Γνωριζει κανεις που θα βρουμε ακουστικα?

Υπαρχουν μπατταριες,μεγαλυτερες καρτες μνημης,αλλα απο ακουστικα τιποτε

(ολα αυτα στο mobiltec24.de)

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις που θα βρουμε ακουστικα?

Υπαρχουν μπατταριες,μεγαλυτερες καρτες μνημης,αλλα απο ακουστικα τιποτε

(ολα αυτα στο mobiltec24.de)

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Αγόρασα stereo ακουστικά από το Service της Motorola στην Αλίμου, ενώ το πακέτο που πήρα από την ΤΙΜ είχε κάρτα 128ΜΒ μέσα.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για κάρτα μνήμης (επειδή το έψαξα), 256MB στο Πλαίσιο, 30 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για κάρτα μνήμης (επειδή το έψαξα), 256MB στο Πλαίσιο, 30 ευρώ.

http://www.helentronic.gr/ (Εμ Μπενάκη 38) 512MB 40 Euro

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Το Σαββάτο επισκέφτηκα το Mediamarkt όπου έχει την μεγαλύτερη γκάμα αξεσουάρ για κινητά τηλέφωνα όλων των εταιριών που έχω δεί σε κατάστημα :D

 

Bluetooth car kits....Bluetooth hands free....θήκες...(3ή4 είδη για τα Razr :wacko: )φορτιστές...μπαταρίες....τα πάντα και όλα Motorola !

 

Προλάβετεεεεεεε :lol:

 

Καρτούλα πήρα απο την Πατησιών δίπλα στο παλιό Μινιόν κατάστημα με φωτογραφικά ήδη San disk 512 mb 40 € :happy:

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τιμές και οι δύο. Μια φίλη θέλει για V3x και θα την ειδοποιήσω πάραυτα!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας,επιεδή αρκετές φορές ζητήσατε να μάθετε για το Razor 2 σας γράφω να θετικά και τα αρνητικά του σύμφωνα πάντα με τη δική μου γνώμη.

Πλεονεκτήματα:

1.Καταπληκτικό desing και ποιότητα κατασκευής(λειτουργεί ως γκομενοπαγίδα)

2.Καλές φωτογραφίες,ιδιαίτερα κατά τη διάρκεια της ημέρας

3.Πολύ καλό το mp3 και πολύ καλός ήχος.

4.Σήμα εξαιρετικό.

5.Καλή τσαχπινιά το οτι μπορείς να δεις τις αναπάντητες από την εξωτερική οθόνη καθώς επίσης και να αλλάξεις προφίλ πάλι από την εξωτερική οθόνη.

6.Τέλεια εσωτερική οθόνη.

7.Μπορείς να κλειδώσεις τα πάντα.

8.Μπορείς να κάνεις όσους φακέλους θες και να ταξινομήσεις τα της ψυχαγωγίας όπως θες.

Μειονεκτήματα:

1.Αρκετά αργό μενού και τα άθλια εικονίδια της μαμάς motorola.

2.Πρέπει κάθε φορά να ενεργοποιείς το ξυπνητήρι εκ νέου.

3.Σε περιορίζει σχετικά με τη μνήμη στις ηχογραφήσεις.

4.Δεν έχει μόνιμη αναφορά πάράδοσης(ήμαρτον ρε moto)

5.Δεν ειναι τόσο έυκολη η χρήση του iTap και χρειάζεται καιρό για να συνηθίσεις την ηλίθια διάταξη των γραμμάτων(π.χ το Φ είναι στο 3 και το Ω στο 6).

6.Όχι πολύ καλό βίντεο.

7.Δύσχρηστος τηλεφωνικός κατάλογος αλλά συνηθίζεται.

8.Χαζό το γεγονός οτι όταν έχεις ένα μήνυμα π.χ το φωτάκι δεν μένει αναμένο ώστε να το καταλάβεις αλλά σβήνει σε 20 δευτερόλεπτα.(αν είσαι σε club πως θα καταλάβεις το μήνυμα?)

9.Επίσης χαζό το οτι όταν πατάς το yes δεν εμφανίζονται όλες οι κλήσεις αλλά μόνο οι εξερχόμενες.

10.Skins δεν γίνεται να μπούν οπότε περιορίζεσαι στα λίγα του κινητού.

:bear:

 

 

an s'eixa diabasei 5-6 meres prin..tha 3era na parw kana nokia...

 

einai dunaton EINAI POTE DUNATON na mhn exei mia allagi sto default ths anaforas paradosis?EIMASTE SOVAROI?ETAIRIA EINAI AUTH?

SXEDIASMOS LOGISMIKOU?ELEOS!

 

to kanane leei giati sto ekswteriko oi anafores xrewnontai...OK RE MEGALE...dwse mou mia epilogi na allazw to default!..

 

episis h mpataria..se 3 meres teleiwse...k de to zoriza k para polu..sto T630 pou xa kratouse toulaxiston 2-3 meres parapanw..

 

episis...ta koumpia...grafw ena mhnuma k kata lathos pataw abort k de swzetai pouthena...alla auto mporeis na peis oti einai sunitheia..

 

tha koitaksw mipws mporesw k mazepsw to kouti k to paw na to alla3w to tilefwno..apo mouri kali einai alla eipame...oxi kai toso proxeirotita..

 

mpas kai kapoios katafere na to sundesei me p2k tools mhpws k mporoume apo ekei na alla3oume to default twn anaforwn?episis kapoio webpage me mia working ekdosi tou p2k tools k kapoio guide?...

 

euxaristw polu ek twn proterwn...steile mou PM an einai kati pou de legetai dhmosia..

Link to comment
Share on other sites

To thema tis anafora gia emena einai KALO..... Apo tin stigmh pou exei ginei to mhnuma SENT tote tha paei...... to na steilw mera mesimeri ena mhnuma tha to dei o alos.... Anafora vazw mono otan thelw na kserw... an odos to phre to munhma....
Link to comment
Share on other sites

Oson afora to fws sta munhmata.... uparxoun firmware megapacks pou prosthetoun sto menu mexri kai settings gia to ekswteriko fws.... (shma Motorola)

 

Oso gia ta skins... uparxoun kai allazoun.... apla prepei na mpoun mesa me tropo....

 

File mou Georgekats..... logiko einai to T630 na krataei perisotero kairo..... mhn to sugrineis..... ama einai etsi na sou pw kai egw pws to nokia 5110 pou eixa kratouse 1 evdomada.... alh katanalwsh mpataria exei to T630 kai alh to V3i (poiothta othonis, hxwn ktl)

Link to comment
Share on other sites

Το Mobile Phone Tools δεν βλέπει το V3i καθόλου, το συνδέει σαν ένα τυχαίο κινητό και στα Windows βάζω τους drivers που βάζω για το V1050 και το V525 και μου λένε οτι δεν μπορούν να βρούνε τους drivers γι΄αυτή την συσκευή, που θα βρώ drivers;;; Όσο για το κινητό είναι μια χαρά απο πολλές απόψεις, όπως άλλωστε και όλα τα Motorola. Για' μένα που πρώτη φορά πήρα Μοτορόλα πρίν 2 χρόνια, δεν νομίζω να αλλάξω εταιρεία, σε λίγους μήνες θα πάρω και το V3x.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τελικά κατάφερα και πέρασα το ελληνικό language pack. Αλλά έχω ένα πρόβλημα με τα skins.Με το p2k tools έκανα ότι λέει ένα tutorial στο motox και πέρασα 2 skins.Στη συνέχεια όταν πάω skins το κινητό τα βλέπει αλλά όταν επιλέγω ένα απο αυτά δεν βλέπω καμία αλαγή. Το background δεν παίρνει την εικόνα του skin.Επίσης ενώ στα skins βλέπω αυτά που πέρασα όταν πηγαίνω στο ψυχαγωγία->θέματα βλέπω μόνο τα 4 που είχε το κινητό αλλά όχι και τα 2 δικά μου. Any ideas?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τελικά κατάφερα και πέρασα το ελληνικό language pack. Αλλά έχω ένα πρόβλημα με τα skins.Με το p2k tools έκανα ότι λέει ένα tutorial στο motox και πέρασα 2 skins.Στη συνέχεια όταν πάω skins το κινητό τα βλέπει αλλά όταν επιλέγω ένα απο αυτά δεν βλέπω καμία αλαγή. Το background δεν παίρνει την εικόνα του skin.Επίσης ενώ στα skins βλέπω αυτά που πέρασα όταν πηγαίνω στο ψυχαγωγία->θέματα βλέπω μόνο τα 4 που είχε το κινητό αλλά όχι και τα 2 δικά μου. Any ideas?

Τα Skins τα βρίσκεις στο Ρυθμίσιες->Διαμόρφωση->Skin

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας συγκρίνει τις φωτογραφίες που βγάζει το μοντέλο με εκείνες του 6630,μπορώ να πω με βεβαιότητα πως η κάμερα του V3i υπερέχει σε ποιότητα και καθαρότητα.

Είναι κρίμα που το μενού του Μοτορόλα υστερεί σε τόσο μεγάλο βαθμό στη λειτουργικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα το κινητό και έβαλα την μικρή καρτούλα (64MB νομίζω γράφει)...άνοιξα το κινητό και όπου και αν έψαξα δεν βρήκα στάνταρ φωτο μέσα! Κάνω κάποιο λάθος; Δεν υπάρχουν στάνταρ φωτο;! Φόντα, screensavers...:!:

 

Edit: Το βρήκα...:)

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι κάρτα έχει μέσα γιατί μπερδεύτηκα; :confused: Το παρήγγειλα σήμερα ύστερα από το τηλεφώνημα από τα κεντρικά του Γερμανού για αναέωση του συμβολαίου και θα το έχω την Παρασκευή.

Ωστόσο μου έκανε εντύπωση η αναφορά της τηλεφωνήτριας ότι αν αλλάξω το οικονομικό πακέτο σε κάποιο μεγαλύτερο, θα υπάρξει επιπλέον επιδότηση 20Ε και επιπλέον δώρο μια καρτούλα 128ΜΒ. Δηλαδή; Δεν έχει 128αρα κάρτα μέσα;

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι κάρτα έχει μέσα γιατί μπερδεύτηκα; :confused: Το παρήγγειλα σήμερα ύστερα από το τηλεφώνημα από τα κεντρικά του Γερμανού για αναέωση του συμβολαίου και θα το έχω την Παρασκευή.

Ωστόσο μου έκανε εντύπωση η αναφορά της τηλεφωνήτριας ότι αν αλλάξω το οικονομικό πακέτο σε κάποιο μεγαλύτερο, θα υπάρξει επιπλέον επιδότηση 20Ε και επιπλέον δώρο μια καρτούλα 128ΜΒ. Δηλαδή; Δεν έχει 128αρα κάρτα μέσα;

Μη σε παραμυθιάζουν το πακέτο έχει μια κάρτα 128 ΜΒ

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...