Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sas parakalo help. Kapoios na mou pei pos na peraso ena skin sto kinito. exo dokimasei sxedon ta panta alla mallon oxi to sosto tropo. PLSSSSSSSS

 

Με το προγραμμα skiman ειναι παρα πολυ ευκολο !

Πατας Install του δηλωνεις που ειναι το skin και κανει την εγκατασταση !!!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγω αυτο το πρόγραμμα χρησιμοποιώ, δεν έχω αντιμετωπίσει κανενα απολύτως προβλημα

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το phone tools δουλεύει με τα sVISTA :ninja: και ποιά έκδοση διότι έχω την version 3.0 η οποία δεν κάνει ούτε χειροκίνητα την αναβάθμιση.Το τηλέφωνο έχει δικό του cd με το πρόγραμμα;

ευχαριστώ

 

 

 

 

 

τέλος καλό όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου για το απλο v3i?

Εγω εχω την R479_G_08.B4.8DR ειναι παλια;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου για το απλο v3i?

Εγω εχω την R479_G_08.B4.8DR ειναι παλια;

 

A479_G_08.84.34R :)

Link to comment
Share on other sites

A479_G_08.84.34R :)

A479;; Φανταζομαι εννοεις R479... Αληθεια που μπορω να την "προμηθευτω"; :)

Στο panet motoX βρισκω μονο Β4.34R... Θα πρεπει να αλλαξω και το language pack για να βαλω νεα εκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Το phone tools δουλεύει με τα sVISTA :ninja: και ποιά έκδοση διότι έχω την version 3.0 η οποία δεν κάνει ούτε χειροκίνητα την αναβάθμιση.Το τηλέφωνο έχει δικό του cd με το πρόγραμμα;

ευχαριστώ

 

 

 

 

 

τέλος καλό όλα καλά

 

Dokimase tin ekdosi 4 sto teleutaio tis update, logika den tha exeis provlima !!!!!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγω ως κατοχος του v3i θα ηθελα να μαθω πως μπορω να βγαλω το vodafone live menu που εχει?Ειναι ευκολο?Eψαξα σε μερικες σελιδες αλλα δεν βρηκα κατι χειροπιαστο.Μπορει καποιος να βοηθησει?Η θα πρεπει να παω στη motorola για να μου το αφαιρεσουν?Ειμαι ολος αυτια!
Link to comment
Share on other sites

Εγω ως κατοχος του v3i θα ηθελα να μαθω πως μπορω να βγαλω το vodafone live menu που εχει?Ειναι ευκολο?Eψαξα σε μερικες σελιδες αλλα δεν βρηκα κατι χειροπιαστο.Μπορει καποιος να βοηθησει?Η θα πρεπει να παω στη motorola για να μου το αφαιρεσουν?Ειμαι ολος αυτια!

 

Θα χρειαστείς το RSD LITE 2.7 ή νεώτερο ( είναι το πρόγραμμα με ο οποίο θα «φλασαρεις» το κινητό).( h**p://gsmhosting.com/vbb/archive/index.php/t-297387.html)

Μετά για το «φλασαρισμα» θα χρειαστείς το R479_G_08.B5.10R_PDS005_LP0039_DRM0101_VSTRUSSIAN206_JPJAVA_G_08_V3i_06_00_04R_1FF.rar (h**p://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=55&forumid=53&postid=245515&view=topic)

Τέλος για να έχεις ελληνικά το R479_G_08.B4.34R_LP0317_custom_reflash.rar (h**p://grmoto.blogspot.com/search/label/V3i)

Ένας πάρα πολύ καλός οδηγός που θα σε βοηθήσει (h**p://modmymoto.com/guides/v3i/flashingflexing.php)

Καλή διασκέδαση !!!!!!!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστείς το RSD LITE 2.7 ή νεώτερο ( είναι το πρόγραμμα με ο οποίο θα «φλασαρεις» το κινητό).( h**p://gsmhosting.com/vbb/archive/index.php/t-297387.html)

Μετά για το «φλασαρισμα» θα χρειαστείς το R479_G_08.B5.10R_PDS005_LP0039_DRM0101_VSTRUSSIAN206_JPJAVA_G_08_V3i_06_00_04R_1FF.rar (h**p://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=55&forumid=53&postid=245515&view=topic)

Τέλος για να έχεις ελληνικά το R479_G_08.B4.34R_LP0317_custom_reflash.rar (h**p://grmoto.blogspot.com/search/label/V3i)

Ένας πάρα πολύ καλός οδηγός που θα σε βοηθήσει (h**p://modmymoto.com/guides/v3i/flashingflexing.php)

Καλή διασκέδαση !!!!!!!!

 

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια αλλα στα λινκς που μου εδωσες δεν καταφερα να βρω τα ελληνικα στο τριτο λινκ.Μηπως μπορω να το βρω απο αλλου?Ειμαι και καινουριος σε αυτα.Δεν εχω ξανακανει κατι παρομοιο.Anyway thanks again!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια αλλα στα λινκς που μου εδωσες δεν καταφερα να βρω τα ελληνικα στο τριτο λινκ.Μηπως μπορω να το βρω απο αλλου?Ειμαι και καινουριος σε αυτα.Δεν εχω ξανακανει κατι παρομοιο.Anyway thanks again!

 

Είναι αρκετά κάτω στην σελίδα και έχει το όνομα του αρχείου "Πακέτο 0317 (Αγγλικά,Ελληνικά) για RAZR V3i" !!!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει το 4.51 αλλα ειναι σε uif.

πωs ανοιγω αυτα τα αρχεια για να τα κανω εγκατασταση στο pc;

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά κάτω στην σελίδα και έχει το όνομα του αρχείου "Πακέτο 0317 (Αγγλικά,Ελληνικά) για RAZR V3i" !!!!

 

Bασικα το βρηκα μετα απο λιγο και ξεχασα να κανω edit.Thanks παντως!

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει το 4.51 αλλα ειναι σε uif.

πωs ανοιγω αυτα τα αρχεια για να τα κανω εγκατασταση στο pc;

 

Για το MPT λες ????

αν είναι τύπος iso θα πρέπει να το γράψεις με να πρόγραμμα αντιγραφής όπως το ΝΕΡΟ ή παρόμοιο !!!!:cool::cool:

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καπου online το vodafone live menu pack σε περιπτωση που θελει καποιος να το ξαναβαλει?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η βοδιαφον δεν έχει τον θεό της!

 

Έχω το p990ι και επειδή θέλω πάντα να έχω ένα δεύτερο κινητό για είδικές αποστολές πχ παραλία,εκδρομές στο βουνό κλπ και το τελευταίο μου το κλέψανε σκέφτηκα να πάρω το V3 μιάς και πάντα το έβρισκα από τα πιό όμορφα κινητά.Παίρνω λοιπόν τηλέφωνο στην βοδιαφον να ρωτήσω για την επιδότησή μου και μου λένε το εξής :

 

Το V3 από 133€ το παίρνω 73€

και το V3i από 180 το παίρνω 45€

 

Και όλα αυτά φυσικά γιατί το V3i είναι vodafone live! Έλεος πια με το vodafone live πλύση εγκεφάλου προσπαθούν να μας κάνουν!!!

 

Παλαιότερα είχα το V3x και του είχα αλλάξει τα φώτα στο modding οπότε δεν νομίζω να δυσκολευτώ ιδιέταιρα να αφαιρέσω το vodafone live από to V3i.Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν εκτός από αυτό το ελεεινό μενού έχει κανένα σηματάκι vodafone στο εξωτερικό του μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει το σήμα της vodafone και στην εξωτερική οθόνη....ευτυχώς που έχουν αφήσει άλλα 2 skins εκτός από το ελεϊνο της vodafone και κάπως σώζεται η κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

O chrispolyc εννοεί αν έχει το σήμα της vodafone ανάγλυφο,τυπωμένο,πώς να το πω.όχι την εικόνα της εξωτερικής οθόνης,η οποία αλλάζει βεβαίως.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.....διαβαζοντας ολα τα παραπανω αγορασα μια Micro sd 1gb για το v3i...

περνωντας κομματια ειτε απο το motorola phone tools ειτε απο τον σκληρο δισκο του υπολογιστη κανοντας copy paste στο audio (φακελος στην μνημη του κινητου , οταν το διαβαζει ο υπολογιστης σαν εξωτερικο αποθηκευτικο μεσο) δημιουργειται το εξης προβλημα....παιζει για 30 περιπου δευτερολεπτα το τραγουδι και μετα σταματαει βγαζοντας ενα χ στην οθονη με το μηνυμα "δεν υποστηριζεται".

να σημειωσω εδω οτι τα αρχεια ειναι απλα mp3 και οχι μετετροποιημενα και συμπιεσμενα περεταιρω.επισης για να μην μενουν υποψιες οτι φταιει η καρτα , εχω δοκιμασει να τα αποθηκευσω και στην κανονικη μνημη του κινητου , που παλι παιζει για 15-20 δευτερολεπτα και μετα σταματαει λεγοντας "δεν υποστηριζεται".

μπορει να βοηθησει κανεις σας παρακαλω;

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε bomber21 τα μεγάλα πνεύματα πάντα συναντώνται !

 

Βασικά όμως αυτό που είπε η irene77 μου δημιούργησε άλλη μια απορροία,αν του βάλω ένα skin που αλλάζει και τα εικονίδια θα εξαφανιστει τελείως το μενού της βόδιαφον??????

Link to comment
Share on other sites

που παλι παιζει για 15-20 δευτερολεπτα και μετα σταματαει λεγοντας "δεν υποστηριζεται".

μπορει να βοηθησει κανεις σας παρακαλω;

Σιγουρέψου ότι τα τραγούδια σου έχουν bitrate μικρότερο από 192kb/s.Και ότι έχουν constant και όχι variable bitrate

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρέψου ότι τα τραγούδια σου έχουν bitrate μικρότερο από 192kb/s.Και ότι έχουν constant και όχι variable bitrate

 

το θεμα ειναι οτι παιζει κανονικα καποια με 128 kbps η καποια με 192 kbps και καποια αλλα τα κοβει.το constant H variable βιτ rate απο που θα το δω;;και κατι ακομη.οταν κατεβαζω θεματα η παιχνιδια π.χ απο το Mobile9 ειναι πολλα αρχεια διασπαρτα και ενας φακελος που λεγεται meta inf.αυτο πως γινεται ενα αρχειο , π.χ jar προκειμενου να το διαβασει το Midlet σαν εφαρμογη και να το περασει στο κινητο;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...