Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά μου τα ξαναπαρουσιασε αυτό το πρόβλημα....Ποτε δουλεύει πότε δε δουλεύει η δόνηση....Μαλλον θα πάω για κανενα service ....Η εγγυηση θα μετράει λογικα???Το κινητό δεν έχει φάει ουτε μια τούμπα κ είναι σε άριστη κατάσταση....

Φυσικά και θα μετράει η εγγύηση. Δυο χρόνια έχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@zxr

Δεν νομίζω ότι κάνεις διαφήμιση.

Πολλοί θα ήθελαν να αλλάξουν το παλιό τους κινητό και να πληρώσουν την διαφορά. Δεν το κάνουν πολλά καταστήματα αυτό. Τώρα αν αξίζει ή όχι είναι άλλλο θέμα. Μπορείς να το πεις δημόσια πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μαγαζια λιγο πολυ υπαρχουν πολλα στο κεντρο της Αθηνας ειτε Πανεπιστημιου ειτε Μαρνης ειτε Ομονοια ,Πατησιων μπορειτε να κανετε μια βολτιτσα και θα το διαπιστωσετε και εσεις οι ιδιοι

 

Παντως με μια κρουση που εκανα μεσω τηλεφωνου για να δω τι παιζει μουφες το κινητο μας το παιρνει ενας max τιμη 15-170 ευρω και του λεω ασε καλα ειμαι δεν το σκοτωνω τετοιο κινητο επειδη εισαι μ@@@@τρομπας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μαγαζια λιγο πολυ υπαρχουν πολλα στο κεντρο της Αθηνας ειτε Πανεπιστημιου ειτε Μαρνης ειτε Ομονοια ,Πατησιων μπορειτε να κανετε μια βολτιτσα και θα το διαπιστωσετε και εσεις οι ιδιοι

 

Παντως με μια κρουση που εκανα μεσω τηλεφωνου για να δω τι παιζει μουφες το κινητο μας το παιρνει ενας max τιμη 15-170 ευρω και του λεω ασε καλα ειμαι δεν το σκοτωνω τετοιο κινητο επειδη εισαι μ@@@@τρομπας!!!!

Κατάλαβα καλά;

Το παίρνουν από 15 ώς 170 ευρώ;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μου ειπε ενας στο Ν.Κοσμο που πηρα χθες τηλ αλλα αυτος ηταν λιγο μ@@@@ μου λεει το w850i δεν υπαρχει που τον ρωτησα (γιατι το ειδα εδω στην παρουσιαση) μου λεει εσυ νομιζεις οτι ξερεις καλυτερα απο μενα και αρχιζε και φωναζε ο γ@@@λης χωρις λογο και αιτια και μου λεει και το ΤΡΑΓΙΚΟ το κινητο σου καταργηθηκε απο την SE και επισημα πλεον και οσο περναει ο καιρος χανει την αξια του

 

εγω στο αγοραζω σαν μαγαζι 150-170 ευρω μεγιστη τιμη και για να το ανταλλαξεις με το w900i θελω αλλα 250Ε τι λες ρε μαστορα του λεω ασε καλα ειμαι ετσι

 

*** Πριν απο τα νευρα μου και την βιασυνη μου τα εγραψα γρηγορα οσον αφορα την τιμη και σας μπερδεψα

 

Sorry

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα καλά;

Το παίρνουν από 15 ώς 170 ευρώ;:blink:

Μάλλον 150 θα εννούσε ο φίλος Cannibal[/member]...

Γενικώς στα καταστήματα αυτά τα κινητά (εάν βρίσκονται σε πάρα πολύ κατάσταση βέβαια) τα παίρνουν στο 0,6~0,7 της παρούσας αγοραίας αξίας τους.

Φυσικά για να πραγματοποιηθεί μια τέτοια συναλλαγή, τα καταστήματα ζητούν και το αποδεικτικό της αγοράς του κινητού.

Και πέραν της ανταλλαγής, μπορεί να γίνει μονάχα πώληση του κινητού στο κατάστημα, όπως επίσης και αγορά.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι η διαφορά είναι μόνο στον υπολογιστή αν χρησιμοποιείς card reader.

Πολύ σωστά :).

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά σε συσκευές που υποστιρίζουν αυτές τις "αξημένες" ταχύτητες εγγραφής και ανάγνωσης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είχα ξαναρωτήσει στο θρεντ του W800 χωρίς να απάντηση, οπότε μιας και πιάσατε το θέμα επανέρχομαι μήπως ξέρει κανείς.

 

Η κάρτα μου 512 είναι πόλυ πιο αργή(μιλάμε για μεγάλη διαφορά) από την 64αρα του κ750 σε όποια συσκευή και αν την δοκίμασα. Λογικό ή κάτι δεν πάει καλά???

Link to comment
Share on other sites

paidia na sas rotiso kati?iparxei programma san to drm packager pou metatrepei ta mp3 se vf live alla oxi gia se alla gia sharp?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Paidia sto kentro ontos iparxoun pola magazia...Alla einai poli apateones...Mi dianoitheis na to doseis filarako...pes tou ta 170 euro sou mono gia tsixles mou ftanoun....akous ekei sou vale k tis fones....Exei katargithei?ego re paidia akomi to vlepo sta magazia...K plaisio k e-shop k germano....
Link to comment
Share on other sites

Είχα ξαναρωτήσει στο θρεντ του W800 χωρίς να απάντηση, οπότε μιας και πιάσατε το θέμα επανέρχομαι μήπως ξέρει κανείς.

 

Η κάρτα μου 512 είναι πόλυ πιο αργή(μιλάμε για μεγάλη διαφορά) από την 64αρα του κ750 σε όποια συσκευή και αν την δοκίμασα. Λογικό ή κάτι δεν πάει καλά???

Τι εννοείς αργή; Αργεί το κινητό να ξεκινήσει; Τότε μάλλον θα έχεις μέσα πάρα πολλά παιχνίδια και προγράμματα. Η λύση είναι να σβήσεις μερικά απ' αυτά...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Paidia sto kentro ontos iparxoun pola magazia...Alla einai poli apateones...Mi dianoitheis na to doseis filarako...pes tou ta 170 euro sou mono gia tsixles mou ftanoun....akous ekei sou vale k tis fones....Exei katargithei?ego re paidia akomi to vlepo sta magazia...K plaisio k e-shop k germano....

Το "έχει καταργηθεί", "δεν υπάρχει κάτι τέτοιο", "δεν ξέρεις", είναι από τις στάνταρ εκφράσεις των μπακάλιδων που κοσμούν τα τεχνολογικά καταστήματα της χώρας μας και θέλουν να σου πουλήσουν ντε και καλά την "πραμάτια" που έχουν στο μαγαζί τους, μη διαστάζοντας να το κάνουν με προσβλητικό τρόπο για την νοημοσύνη μας.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ στην μεταφορά αρχείων στην κάρτα από τον υπολογιστή. Μπορεί να παίζει εκεί ρόλο το ποσό γεμάτη είναι? Η 64άρα ειναι πολύ πιο γεμάτη σε ποσοστό.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,όλα καλά;έχω την έκδοση R1BC002 και παρατήρησα οτι μόλις το φορτίσω πλήρης και το βγάλω από την πρίζα πάει στο 98% η μπαταρία και μετά από λίγο στο 99%,ενώ με την προϋγούμενη έκδοση έμενε κανονικά στο 100% στην αρχή η μπαταρία,το έχει παρατηρήσει κάποιος αυτό ;

Έχει βγει άλλη έκδοση ή είναι νωρίς ακόμα ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

nomizo oti se olous to kanei auto.kainourgio firmware perimenoume kai emeis.logika tora tha bgei

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Μάλλον θα πάρω κάποια "γρήγορη" μνήμη γιατί 2gb που θέλω θα αργεί πολύ στις εγγραφές από τον υπολογιστή.

 

Card reader χρησιμοποιώ του εκτυπωτή(hp photosmart 7260), δεν νομίζω να γράφει με την ίδια ταχύτητα και στις "γρήγορες" και στις "αργές" μνήμες;

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα με myphone explorer !!! θελησα να περασω τον τηλεφωνικο καταλογο στον H/Y και καποια τηλεφωνα περαστηκαν διπλα και καποια αλλα δεν τα περασε καθολου με αποτελεσμα να χαθουν.εχει να κανει με το προγραμμα η με το κινητο καθως δεν εχει γινει καθολου αναβαθμιση !!!!
Link to comment
Share on other sites

Είχα ξαναρωτήσει στο θρεντ του W800 χωρίς να απάντηση, οπότε μιας και πιάσατε το θέμα επανέρχομαι μήπως ξέρει κανείς.

 

Η κάρτα μου 512 είναι πόλυ πιο αργή(μιλάμε για μεγάλη διαφορά) από την 64αρα του κ750 σε όποια συσκευή και αν την δοκίμασα. Λογικό ή κάτι δεν πάει καλά???

 

Φίλε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ! Το k750i μου είχε 64MB κάρτα μέσα, και σήμερα πήρα μια Sandisk 512PRO και παρατηρώ παρότι της έχω περάσει ΜΟΝΟ 40MB μέσα, είναι αρκετά πιο αργή απο την άλλη όταν παω να ανοίξω εικόνες, ή να κάνω μεταφορά στην μνήμη τηλεφώνου και το αντίστροφο!!!:O Α επίσης αντι για 512 μου έβγαλε 467MB αρχικά!!! γιατί??:worry: Ο μόνος λόγος που δεν ανησυχώ γι'αυτό, είναι γιατί και στην 64αρα μου έβγαζε 61MB(μιλάμε πάντα με άδειες τις κάρτες)

:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι είναι πρόβλημα αναβάθμισης. Σβήσε τα πάντα από το myphone explorer (κάνε αν θες ένα αντίγραφο ασφαλείας πρώτα) και ξανακάνε συγχρονισμό με το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...