Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Ναι για 2gb τιποτα σημαντικο. Δεν ασχοληθηκα καν να δω που ειναι οι προσθηκες. Αλλα καθε βελτιωση καλοδεχουμενη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως με nova launcher το βλέπω λίγο ποιο smooth και μου φαίνεται κρατάει και λίγο καλύτερα η μπαταρία, ίσως όμως είναι η ιδέα μου.
Θα το παρακολουθήσω όμως!!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το καλύτερο powerbank (20000mah) για το κινητό μας ποιοοοο νομίζετε ότι είναι (να έχει και very fast charging εεε) 

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, alex61 said:

Παίδες το καλύτερο powerbank (20000mah) για το κινητό μας ποιοοοο νομίζετε ότι είναι (να έχει και very fast charging εεε) 

https://www.skroutz.gr/s/38488358/Anker-737-Powercore-Prime-24000mAh-140W-me-THyra-USB-A-kai-2-THyres-USB-C-Power-Delivery-Mayro.html

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Konstantine73 said:

Τζάμπα πράμα

sent from my S23Ultra 12/512
 

Ο άνθρωπος ρώτησε πιο είναι το καλύτερο που έχει και very fast charging 2.0 .... 😇

οι επιλογές λίγες .... η εξής μια ....

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:

Τζάμπα πράμα

sent from my S23Ultra 12/512
 

Αυτο θα έγραφα 🤣

Φαίνεται καλό αλλά τσιμπημένο στην τιμή.Και λογικά φαίνεται και λίγο ογκώδες

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα έγραφα
Φαίνεται καλό αλλά τσιμπημένο στην τιμή.Και λογικά φαίνεται και λίγο ογκώδες
Όπως και να είναι ότι τιμή και να έχει είναι το καλύτερο κι αυτό ζήτησε ο άλλος και πολύ καλά έκανε και του απάντησε. Υπάρχουν κι άλλες λύσεις πολύ πιο φτηνές αλλά δεν είναι σαν αυτό. Σε ότι ζήτησε αυτό μόνο τον καλύπτει. Είναι από τις καλύτερες εταιρείες για τέτοια πράγματα. Ή παίρνεις το καλύτερο Ή ψάχνεις στο.....αλί και τρεις αλί

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι για το παρακάτω, αν το έχει κάποιος ας μας πει την εμπειρία του.

https://www.skroutz.gr/s/39257336/Tracer-Power-Bank-30000mAh-22-5W-with-USB-A-Port-and-USB-C-Port-Power-Delivery-Quick-Charge-3-0-Black.html

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Με την σημερινη  αναβαθμιση χαθηκε το full screen call id που ειχα.Πηγα να το ξαναβαλω μεσω shortcut maker αλλα δεν μου βγαζει το labs στο acrivities.Εχετε καμια ιδεα πως φτιαχνεται ή καποια αλλη  μεθοδο για full screen id ?

Ευχαριστω

H ΖΩΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ 30...ΜΕΤΡΑ
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κατεβάσω το τελευταίο firmware (Αυγούστου) EUX γιατι θελω να κάνω flash, αλλα σε 2 site που εχω κοιταξει εχουν μεχρι 1-05-2023 στο ενα & 8-05-2023 στο αλλο...

Τι φαση???

Edited by Kostas_Ts_86
Edit
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κατεβάσω το τελευταίο firmware (Αυγούστου) EUX γιατι θελω να κάνω flash, αλλα σε 2 site που εχω κοιταξει εχουν μεχρι 1-05-2023 στο ενα & 8-05-2023 στο αλλο...
Τι φαση???
Κοίταξες στο sammobile?
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, siberiantiger said:
18 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:
Θελω να κατεβάσω το τελευταίο firmware (Αυγούστου) EUX γιατι θελω να κάνω flash, αλλα σε 2 site που εχω κοιταξει εχουν μεχρι 1-05-2023 στο ενα & 8-05-2023 στο αλλο...
Τι φαση???

Κοίταξες στο sammobile?

Ναι, το 8-05-2023 ειναι το τελευταιο που υπαρχει εκει. Το 1-05-2023 ειναι το τελευταιο στο SamFw.

United Kingdom (BTB) και αλλων χωρων, υπαρχουν ομως τα τελευταια...

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το 8-05-2023 ειναι το τελευταιο που υπαρχει εκει. Το 1-05-2023 ειναι το τελευταιο στο SamFw.
United Kingdom (BTB) και αλλων χωρων, υπαρχουν ομως τα τελευταια...
Ψάξε και κατέβασε το samfirm reborn
μήπως το βρεις εκει
Είναι εφαρμογή για υπολογιστή, βάζεις τα στοιχεία του κινητού και σου βγάζει το τελευταίο διαθέσιμο firmware.
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, siberiantiger said:

Ψάξε και κατέβασε το samfirm reborn
μήπως το βρεις εκει
Είναι εφαρμογή για υπολογιστή, βάζεις τα στοιχεία του κινητού και σου βγάζει το τελευταίο διαθέσιμο firmware.

Βγάζει σφάλμα όταν κάνω search με EUX.

Εάν βάλω BTB, μου βγάζει το τελευταίο για download.... περίεργο

Edited by Kostas_Ts_86
Edit
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, alex61 said:

Δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης. Δεν μπορεις να συγκρινεις ανομοια πραγματα. Το ενα ειναι 25w και το αλλο 140w. Επισης οι τιμες ειναι πολυ διαφορετικες. Αν το θες για να φορτιζεις μονο το κινητο, το samsung κανει τη δουλεια του. Αν θες να φορτιζεις ταυτοχρονα πολλες συσκευες, απο κινητα μεχρι laptop το anker ειναι αυτο που θες. Το anker ειναι σαφως πολυ, μα πολυ πιο δυνατη συσκευη.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, alex61 said:

Το https://www.skroutz.gr/s/38488358/Anker-737-Powercore-Prime-24000mAh-140W-me-THyra-USB-A-kai-2-THyres-USB-C-Power-Delivery-Mayro.html με τιιιιι φορτιστή φορτίζει καλύτερα (γρηγορότερα)?

https://www.skroutz.gr/s/40237609/Anker-Fortistis-CHoris-Kalodio-me-THyra-USB-A-kai-2-THyres-USB-C-120W-Power-Delivery-Mayros-737-GaN-III-Prime.html

(και πολλούς άλλους)

Edited by greda
Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, greda said:

 

Θέλει και καλώδιο όμως. Ποιοοοοο?????

Κάνει του powerbank???

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, alex61 said:

Το https://www.skroutz.gr/s/38488358/Anker-737-Powercore-Prime-24000mAh-140W-me-THyra-USB-A-kai-2-THyres-USB-C-Power-Delivery-Mayro.html με τιιιιι φορτιστή φορτίζει καλύτερα (γρηγορότερα)? Το  Έστω και με το μυαλό στο s24u

S24U?

Ετσι οπως ειναι πλεον η οικονομικη  κατασταση ενος μισθωτου (με τον ιδιο μισθο εδω κ 8 χρονια) με βλεπω με το S22U μεχρι να παραδωσει πνευμα...🤣

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, alex61 said:

 

Θέλει και καλώδιο όμως. Ποιοοοοο?????

Κάνει του powerbank???

Του powerbank είναι μια χαρά rated 140w αλλά είναι μικρό 60cm

Αλλιώς οποιοδήποτε rated 100w (5A)

 

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί το onenote? Ή και αν δεν το χρησιμοποιεί, αν μπορεί να το κατεβάσει και να τσεκαρει πως γράφει το πενάκι στις σημειώσεις αυτής της εφαρμογης? Γιατί σε εμένα έχει καθυστέρηση με το spen. ( lag στην εισαγωγή του χειρόγραφο κειμενου). Αντιθέτως, στο s7 tab και στο note 8 που έχω, το spen στο onenote γράφει τέλεια.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ddr2 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί το onenote? Ή και αν δεν το χρησιμοποιεί, αν μπορεί να το κατεβάσει και να τσεκαρει πως γράφει το πενάκι στις σημειώσεις αυτής της εφαρμογης? Γιατί σε εμένα έχει καθυστέρηση με το spen. ( lag στην εισαγωγή του χειρόγραφο κειμενου). Αντιθέτως, στο s7 tab και στο note 8 που έχω, το spen στο onenote γράφει τέλεια.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

To δοκίμασα και εχεις δίκιο. Βασικά δεν εχει απλά lag. αλλα όταν γραφεις-σχεδιαζεις με το πενάκι, δεν δειχνει γραμμή. απλά όταν το σηκώνεις σου εμφανίζει ότι εχεις γράψει όλο μαζί. Περίεργο. Πάντως βλέπω ότι συνεργάζεται με το samsung note και βλέπει τις σημειώσεις που έχω στο samsung note. Αρα καλό είναι να δουλεύεις το πενάκι στο samsung note και να εχεις και το Onenote ταυτόχρονα για να συγχρωνίζει και να βλέπεις τισ σημειώσεις απο το samsung note στο ΟneNote στο PC παράδειγμα

 

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...