Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για μένα προσωπικά...

Τώρα που άρχισε να χαλάει το θέμα με το Wind Non Stop Plus,

ο "διπλασιασμός", είναι το τελευταίο δυνατό χαρτί της WIND.

Έχω αποφασίσει να παραμείνω σ' αυτήν, για όσο συνεχίζει να ισχύει αυτό...

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικά για μένα μιλάω.

Ο σημαντικότερος λόγος που επέλεξα wind ήταν για το internet. (χρήση σε κινητό,όχι σε PC)

Εκεί μου τα χαλάει τελευταία...

Πρώτα απ' όλα στο όριο των 40MB που έχει ανακοινώσει αλλά και στην αύξηση της χρέωσης και στην αξιοπιστία της σύνδεσης.

Απ΄ότι φαίνεται εκεί τα ινία θα τα έχει για το επόμενο διάστημα η cosmote με το "απεριόριστο" internet που μπορεί κανείς να έχει με imode. (όσο ισχύει δηλαδή κι αυτό).

 

Τέλος πάντων. Ας μη ξεφύγουμε απ' το θέμα, (που ούτως ή άλλως συζητιέται στο αντίστοιχο θέμα). ;)

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά για μένα μιλάω.

Ο σημαντικότερος λόγος που επέλεξα wind ήταν για το internet. (χρήση σε κινητό,όχι σε PC)

Εκεί μου τα χαλάει τελευταία...

Πρώτα απ' όλα στο όριο των 40MB που έχει ανακοινώσει αλλά και στην αύξηση της χρέωσης και στην αξιοπιστία της σύνδεσης.

Απ΄ότι φαίνεται εκεί τα ινία θα τα έχει για το επόμενο διάστημα η cosmote με το "απεριόριστο" internet που μπορεί κανείς να έχει με imode. (όσο ισχύει δηλαδή κι αυτό).

 

Τέλος πάντων. Ας μη ξεφύγουμε απ' το θέμα, (που ούτως ή άλλως συζητιέται στο αντίστοιχο θέμα). ;)

 

nai alla to imode thelei sigekrimena kinita gia na doulepsei,ta opoia kinita einai palia pleon kai ligo "aparxaiomena"

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

nai alla to imode thelei sigekrimena kinita gia na doulepsei,ta opoia kinita einai palia pleon kai ligo "aparxaiomena"

 

Δεν θα το έλεγα αυτό στη θέση σου....

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μνμ για ΔΩΡΕΑΝ ενεργοποιήση του F2G Non-Stop της παρέας (600' ομιλίας προς κινητά Wind F2G) για ενεργοποίηση έως 31/01. Είναι η εορταστική προσφορά της Wind φαίνεται. Πέρυσι μου είχαν δώσει 300 μνμ προς όλους τους αριθμούς Wind (ήταν συμβόλαιο τότε)

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μνμ για ΔΩΡΕΑΝ ενεργοποιήση του F2G Non-Stop της παρέας (600' ομιλίας προς κινητά Wind F2G) για ενεργοποίηση έως 31/01. Είναι η εορταστική προσφορά της Wind φαίνεται. Πέρυσι μου είχαν δώσει 300 μνμ προς όλους τους αριθμούς Wind (ήταν συμβόλαιο τότε)

 

Τη χρησιμοποιούσες γενικά την υπηρεσία ή είδαν ότι δεν την ενεργοποιείς και γι'αυτό σου έστειλαν μήνυμα;

Δηλαδή εγώ που τη χρησιμοποιώ έχω ελπίδες να μου στείλουν ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

εγω δε χρησιμοποιω καθολου το νουμερο..(νομιζω δεν στελνω κ σε κανενα f2g)
Link to comment
Share on other sites

Τη χρησιμοποιούσες γενικά την υπηρεσία ή είδαν ότι δεν την ενεργοποιείς και γι'αυτό σου έστειλαν μήνυμα;

Δηλαδή εγώ που τη χρησιμοποιώ έχω ελπίδες να μου στείλουν ή όχι;

 

Όχι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πακέτο NS. Τελικά μάλλον είναι επιλεκτική προωθητική ενέργεια και όχι εορταστική προσφορά προς όλους απ' ότι φαίνεται.

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα αυτό το μήνυμα ήρθε χτες.

Δεν χρησιμοποιώ αυτό τον αριθμό καθόλου για κλήσεις/sms, μόνο ίντερνετ μπαίνω.

 

Δεν θα το ενεργοποιήσω..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μνμ για ΔΩΡΕΑΝ ενεργοποιήση του F2G Non-Stop της παρέας (600' ομιλίας προς κινητά Wind F2G) για ενεργοποίηση έως 31/01. Είναι η εορταστική προσφορά της Wind φαίνεται. Πέρυσι μου είχαν δώσει 300 μνμ προς όλους τους αριθμούς Wind (ήταν συμβόλαιο τότε)

μου ηρθε και σε μενα αυτο το μηνυμα.πως ακριβως ενεργοποιω αυτην την υπηρεσια?

πηρα 1265,αλλα δεν υπαρχει πουθενα επιλογη για 600 λεπτα προς ολα τα f2g.

μετα δοκιμασα ολες τις επιλογες,αλλα παλι τιποτα.

παιζει ρολο που εχω υπολοιπο κατω απο 5 ευρω?

αλλα και παλι,δωρεαν ειναι υποτιθεται η πρωτη ενεργοποιηση!

μπορεις να με βοηθησεις?

εχω f2g1.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

εαν σου λεει πως δεν επαρκουν τα χρηματα για να ενεργοποιησεις πακετο τοτε ναι πρεπει να εχεις πανω απο 5 ευρω για να στο κανουν εστω και δωρεαν..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αν δηλαδη καποιο προγραμμα nonstop κοστιζε 20 ευρω η ενεργοποιηση,σημαινει οτι θα επρεπε να εχω πανω απο 20 ευρω για να γινει η δωρεαν ενεργοποιηση?δεν νομιζω ...αλλα τελος παντων!

ωραια!αλλα ποιο προγραμμα να ενεργοποιησω?δεν λεει πουθενα για Nonstop 600 προς ολα τα f2g!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν δηλαδη καποιο προγραμμα nonstop κοστιζε 20 ευρω η ενεργοποιηση,σημαινει οτι θα επρεπε να εχω πανω απο 20 ευρω για να γινει η δωρεαν ενεργοποιηση?δεν νομιζω ...αλλα τελος παντων!

ωραια!αλλα ποιο προγραμμα να ενεργοποιησω?δεν λεει πουθενα για Nonstop 600 προς ολα τα f2g!

 

non stop ths pareas pou dini 600 dorean lepta kai 600 sms elege teleftea fora p ixa energopiisi..den ksero an alakse tora

Link to comment
Share on other sites

600 λεπτα και 600 sms ειναι προς εναν η δυο αριθμους.οχι προς ολους.μηπως ειναι τα 1200 λεπτα?

δεν ειναι τα 600 λεπτα που εγιναν 1200 λογω προσφορας?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

θα πατησεις το 8 που λεει για τα 1200 και εκει θα βρεις τα 600... μαλλον δεν εχεις ξαναενεργοποιησει non-stop... :) ασε που οταν θα δεις το μηνυμα θα εχει τελειωσει η προσφορα των 1200 και δεν θα σε μπερδευει...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera

 

epeidi prwti fora exw kartokinito wind mporeite na m peite p prepei na steilw kai ti gia dwrean sms kai tilefwnia pros allous wind f2g ari8mous???

Filika

 

Nikolas:D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να βλεπουμε τι υπολοιπο εχουμε οταν ενεργοποιουμε ενα πακετο nonstop ομιλιας?
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε χρησιμοποιώ το f2g εδώ και μήνες και λαμβάνω πλέον συνέχεις προσφορά για διπλασιασμό της πρώτης κάρτα ςπου θα φορτώσω. Μέχρι να λήξει η προσφορά του μηνύματος, στέλνουν άλλο!

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera

 

epeidi prwti fora exw kartokinito wind mporeite na m peite p prepei na steilw kai ti gia dwrean sms kai tilefwnia pros allous wind f2g ari8mous???

Filika

 

Nikolas:D

 

Τηλέφωνο στο 1265 και ακούς τις επιλογές που έχει ηχογραφημένες.

 

υπαρχει τροπος να βλεπουμε τι υπολοιπο εχουμε οταν ενεργοποιουμε ενα πακετο nonstop ομιλιας?

 

Κενό μήνυμα στο 1269!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Και μη ξεχνατε!Νεοι και παλιοι συνδρομητες καλεστε δωρεαν το 1342 κ μεταφερθειτε στο πακετο F2G1 ή 2 για να εχετε πολυ φτηνες χρεωσεις.Τις χρεωσεις δηλαδη των q+frog!Αυτο νομιζω πρεπει να το τονιζουμε συχνα για να το μαθαινουν ολο κ πιο πολλοι!
Link to comment
Share on other sites

Και μη ξεχνατε!Νεοι και παλιοι συνδρομητες καλεστε δωρεαν το 1342 κ μεταφερθειτε στο πακετο F2G1 ή 2 για να εχετε πολυ φτηνες χρεωσεις.Τις χρεωσεις δηλαδη των q+frog!Αυτο νομιζω πρεπει να το τονιζουμε συχνα για να το μαθαινουν ολο κ πιο πολλοι!

 

Ρε φιλε για εξηγησε το μου λιγο αυτο γιατι παντα αναρωτιεμαι τι σημαινει κ δε βγαζω ακρη....

Που βλεπω τις χρεωσεις των διαφορων πακετων? Πως ξερω σε ποιο ειμαι?

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

οι χρεωσεις ειναι ιδιες με των αντιστοιχων πακετων .για να δεις σε ποιο πακετο εισαι καλεσε 1269 και ακου ολο το μηνυμα και θα σου πει το πακετο.. ετσι αλλαζοντας πακετο εχεις χρεωσεις της q για παραδειγμα + non stop!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

οι χρεωσεις ειναι ιδιες με των αντιστοιχων πακετων .για να δεις σε ποιο πακετο εισαι καλεσε 1269 και ακου ολο το μηνυμα και θα σου πει το πακετο.. ετσι αλλαζοντας πακετο εχεις χρεωσεις της q για παραδειγμα + non stop!

 

Να σαι καλα!!!:respect:

 

Παντως εχω να πω ΠΡΟΣΟΧΗ σε κατι...

Μπορει το site να λεει οτι το νον στοπ δεν χανεται οταν αλλαζεις πακετο, αλλα η τυπισσα στο τηλεφωνο λεει οτι χανεται....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ρε παιδιά.

Αν πάρω μια καινούρια κάρτα με νεα sim F2G απο περίπτερο ισχύει πάντα ο πρώτος διπλασιασμός της πρώτης ανανέωσης? Δηλαδή αν βάλω 30 Ε θα πάει στα 60 Ε. ?

Μεχρι ποιό ποσό ισχύει αυτός ο διπάσιασμός

 

Υποθετω ότι δεν περιμένεις μύνημα διπλασιασμού για να το κάνεις ε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...