Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lskoutaris
Ρε παιδια σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα απο ΤΙΜ και μου εγραφε αν ανανεωσω το χρονο ομιλιας μεχρι 31/09/2005 η καρτα που θα βαλω θα διπλασιαστει αυτοματα. Λετε να παρω μια 30αρα και να το κανω η θα φαω τα μουτρα μου??? :O

Το εχει κανει κανεις ??? ;)

Ξερω οτι η πρωτη καρτα που βαζεις(ως νεος συνδρομητης καρτοκινιτης) διπλασιαζεται.

Γι'αυτο που λες δεν εχω ακουσει τιποτα, αλλα για να σου εστειλε μηνυμα η ΤΙΜ ετσι θα ειναι. Αλλωστε εχεις και το μηνυμα ως αποδειξη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εμενα μου ηρθε αλλα ειμαι στην Αγγλια :( :D

 

 

Ε..τοτε...βαλε ενα φιλο σου να παρει μια καρτα απο την Ελλαδα...σου στελνει με SMS το νουμερο κωδικο και εσυ το στελνεις με SMS στην ΤΙΜ ;).....

 

ΥΓ...νομιζω οτι αυτο γινεται :rolleyes:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αφού έτσι κι αλλιώς τα ίδια λέγαμε και στα δύο θέματα... :cool:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ε..τοτε...βαλε ενα φιλο σου να παρει μια καρτα απο την Ελλαδα...σου στελνει με SMS το νουμερο κωδικο και εσυ το στελνεις με SMS στην ΤΙΜ ;).....

 

 

 

ΥΓ...νομιζω οτι αυτο γινεται :rolleyes:

 

Γινεται, και στο cc μπορω να καλεσω. Αλλα μαλλον δεν θα το κανω.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως αν αυτή η προσφορά για διπλασιασμό της πρώτης κάρτας ισχύει για ΟΛΕΣ τις νέες ενεργοποιήσεις πακέτων; Ή μήπως ισχύει μόνο για όσους έχουν τα F2G Upgrade που πήραν με αναβάθμιση συσκευής; Αν ενεργοποιήσω δηλαδή τώρα ένα νέο κανονικό πακέτο F2G θα μου διπλασιάσει την πρώτη κάρτα μου;
Link to comment
Share on other sites

μπα...οπως λεει και η διαφημηση!

βασικα οσοι συνδρομητες λαμβανουν το μηνυμα αυτο + τους upgrade οπως ειπες..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

mou hr8e ki emena to sms ayto...mexri telos tou mhna elege...ela omos pou eimai eksoteriko...:(
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλεσε στο 6935601268 και βαλε μια καρτα στο κινητο σου εσυ ή καποιος που ειναι Ελλαδα!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

η προσφορα δεν ισχυει για το εξωτερικο..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

...δεν καταλαβα...γιατι δεν ισχυει στο εξωτερικο;;;....ανανεωση κανεις

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ανανεωση μπορεις... η προσφορα δεν υσχυει γι'αυτους που ειναι στο εξωτερικο..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ανανεωση μπορεις... η προσφορα δεν υσχυει γι'αυτους που ειναι στο εξωτερικο..

 

 

Λαθος...ισχυει κανονικοτατα...απο την στιγμη που γινεται ανανεωση...η προσφορα διπλασιασμου ισχυει...ακομα και αν ο ιδοκτητης βρισκεται στην ανταρκτική.....:w00t: ...μιλησα με την εξυπερετηση πελατων της ΤΙΜ πριν λιγο.... ειμαι πολυ περιεργος....τι να κανω;;; :cool:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος...ισχυει κανονικοτατα...απο την στιγμη που γινεται ανανεωση...η προσφορα διπλασιασμου ισχυει...ακομα και αν ο ιδοκτητης βρισκεται στην ανταρκτική.....:w00t: ...μιλησα με την εξυπερετηση πελατων της ΤΙΜ πριν λιγο.... ειμαι πολυ περιεργος....τι να κανω;;; :cool:

καντο καντο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ontos isxuei kai gia emas ta ksenitemena...to exo ksanakanei..

agorase o antras mou karta,thlefonhse se ena noumero pou den gnorizo ego kai eginan ola kanonikotata...

pali kati tetoio 8a ginei..

uparxei kapoio xroniko peri8orio katanaloshs tou xronou omilias?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν σε περιοριζει για ενα χρονο που θα ισχυει το νουμερο ισχυει και ο χρονος ομιλιας που σου προσφερουν!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βγει παλι μια προσφορα που θα πιστωσει ολες τις εξερχομενες κλησεις αλλα ΚΑΙ sms που θα γινουν μεχρι τελος του χρονου..και θα τα πιστωσει 10 μερες μετα το νεο ετος. καλη φαση αυτο.

αλλα νομιζω το εχει ξανακανει το καλοκαιρακι..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βγει παλι μια προσφορα που θα πιστωσει ολες τις εξερχομενες κλησεις αλλα ΚΑΙ sms που θα γινουν μεχρι τελος του χρονου..και θα τα πιστωσει 10 μερες μετα το νεο ετος. καλη φαση αυτο.

αλλα νομιζω το εχει ξανακανει το καλοκαιρακι..

 

 

Βεβαια...αυτη ειναι προσφορα...τζαμπα τηλεφωνα.....

 

....και να σκφτειτε οτι οταν ηρθε το SMS δεν τους πιστευα...λεω απατη ειναι....για να καταναλωσω λεφτα που δεν προκειται ποτε να μου επιστρεψουν...

 

....με αποτελεσμα να παρω πισω μονο 25 € σε χρονο ομιλιας που εφαγα...ενω το αδερφακι μου -που εχει μεγαλυτερες τηλεφωνικες αναγκες :lol: - πηρε πισω γυρω στα 100 €.... :p

 

...και να προσθεσω κατι...τετοιες προσφορες-δωρακια...π.χ. διπλασιασμο χρονο...επιστροφες χρηματων που καταναλωθηκαν...δεν τις κανουν αλλες εταιρειες...μακραν καλυτερη η ΤΙΜ :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βγει παλι μια προσφορα που θα πιστωσει ολες τις εξερχομενες κλησεις αλλα ΚΑΙ sms που θα γινουν μεχρι τελος του χρονου..και θα τα πιστωσει 10 μερες μετα το νεο ετος. καλη φαση αυτο.

αλλα νομιζω το εχει ξανακανει το καλοκαιρακι..

 

Ξέχασες βέβαια να γράψεις ότι θα ισχύει μόνο για όσους κάνουν χρήση του Non-Stop!!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες βέβαια να γράψεις ότι θα ισχύει μόνο για όσους κάνουν χρήση του Non-Stop!!!

 

 

αυτο στην δικη μας περιπτωση -το καλοκαιρι- δεν ισχυε....δεν ξερω για τωρα :blink:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έγώ έχω F2G εδώ κ ένα μήνα αλλά δεν μου ήρθε SMS :( Δεν ισχύει η προσφορά για μένα?

 

Η προσφορά ισχύει μόνο για τους συνδρομητές που λαμβάνουν το μήνυμα! Μπορεί να σου έρθει τις επόμενες ημέρες βέβαια...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες βέβαια να γράψεις ότι θα ισχύει μόνο για όσους κάνουν χρήση του Non-Stop!!!

ναι συγνωμη!!

βεβαια χρηστες που εχουν κανει εστω και μια φορα non stop και ας μη το χρησιμοποιησαν!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη πραγματικα ειναι καλη προσφορα. :)

 

Αληθεια, θα μας επιστρεφονται και τα χρηματα του νον-στοπ ή μονο κλησεις κλπ?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω και του νον στοπ..γιατι ειναι υπηρεσια.. αλλα τα 3,5 αν γινεται...

ελα μωρε εκει κολησες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω και του νον στοπ..γιατι ειναι υπηρεσια.. αλλα τα 3,5 αν γινεται...

ελα μωρε εκει κολησες?

 

Ναι γιατι μονο το νον-στοπ χρησιμοποιω :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...