Jump to content

OnePlus 10 Pro


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

Έχω το one plus 10 pro από τον Οκτώβριο καινούριο και του φόρεσα αμέσως την έκδοση 13 χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Το τηλ το χρησιμοποιώ αρκετά όλον αυτό τον καιρο αλλά νομίζω ότι η μπαταρία έχει αρχίσει να φθίνει πολύ γρηγορα

Ας πούμε σήμερα το έβγαλα από την φόρτιση στις 12.00 με 98% και στις 8.30  είχα 20% με 3ωρες και 35 λεπτά ανοιχτη οθόνη.

ΟΤαν το πήρα το έβγαζα από την φόρτιση 9 το πρωί και το βράδι στις 2 είχα 20% .

Εσάς σας κρατάει περισσότερο;;;

Υπαρέχει τρόπος να δω την υγεία της μπαταρίας;;

αν έχω πρόβλημα υπάρχει service στην Ελλάδα και αν όχι που απευθύνομαι και με πόσες μέρες αναμονή;;

ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, pitbullakias said:

Υπαρέχει τρόπος να δω την υγεία της μπαταρίας;;

αν έχω πρόβλημα υπάρχει service στην Ελλάδα και αν όχι που απευθύνομαι και με πόσες μέρες αναμονή;;

Κυκλοφορούσε παλια ενα αππ της ΟΡ που έδινε την υγεια (οπως στα iphone). Δεν ξερω αν υπάρχει ακομα και αν παίζει σε Α13. Από κει και πέρα οτι αππ κυκλοφορεί στο Play Store δεν είναι αξιοπιστο...

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με chat στην ΟΡ, θα σε καθοδηγήσουν - μου αλλάξανε μπαταρια στα πλαίσια εγγύησης ύστερα από ένα χρόνο σε OP7Tpro

Πρώτα όμως ισως είναι προτιμότερο να κανεις Factory Reset και να στήσεις το κινητό απ την αρχή, μπας και κατι δεν έγινε σωστά μετα την αναβάθμιση σε Α13

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, attalos76 said:

ολες τις εφαρμογες?

 

viber ξερω,για το αλλο δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω ναι 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, attalos76 said:

Dual App
ολες τις εφαρμογες?

 

App cloner το λεει στο Ο13 λειτουργικό και υπάρχει σίγουρα για Viber, Whatsapp, FB, Insta, Messenger, Skype, Telegram, Twitter - ισως και για αλλα, όμως αυτα τα βλέπω σίγουρα σε μένα ως διαθέσιμα

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, asot said:

App cloner το λεει στο Ο13 λειτουργικό και υπάρχει σίγουρα για Viber, Whatsapp, FB, Insta, Messenger, Skype, Telegram, Twitter - ισως και για αλλα, όμως αυτα τα βλέπω σίγουρα σε μένα ως διαθέσιμα

ευχαριστω πολυ

 

Link to comment
Share on other sites

 Η oneplus δίνει πλέον 4 χρόνια αναβαθμίσεις λογισμικού και 5 χρόνια ασφαλείας σαν την Samsung; Έτσι διάβασα. Ισχύει; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

loool...το 10 προ πάντως, σχεδόν έναν χρόνο τώρα ακόμα δεν έχει πάρει 1 (ένα) major update (σε android 13)

Πραγματικά είναι για γέλια...το ΟΤΑ άφαντο και στα φόρα κράζει κόσμος και κοσμάκης.

 

υ.γ:  γράψτε λίγο , ότι μπορώ να το περάσω μόνος μου, να το κατεβάσω, να το ανεβάσω, να το πάω βόλτα κτλ...για να δω κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τέτοια χάλια η OnePlus ; Στο realme έχω πάρει ota A13 από πριν τα Χριστούγεννα, στον ίδιο όμιλο δεν ανήκουν γιατί τέτοια καθυστέρηση;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_s3 said:

loool...το 10 προ πάντως, σχεδόν έναν χρόνο τώρα ακόμα δεν έχει πάρει 1 (ένα) major update (σε android 13)

Πραγματικά είναι για γέλια...το ΟΤΑ άφαντο και στα φόρα κράζει κόσμος και κοσμάκης.

 

υ.γ:  γράψτε λίγο , ότι μπορώ να το περάσω μόνος μου, να το κατεβάσω, να το ανεβάσω, να το πάω βόλτα κτλ...για να δω κάτι...

Εγώ έχω 13 εδώ και δυο μήνες στο op 10 pro αλλά δεν σου λέω ότι μπορείς να το περάσεις μόνος σου να το κατεβάσεις , να το ανεβάσεις ,να το πας βόλτα ,για να μην δεις τίποτα …

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

loool...το 10 προ πάντως, σχεδόν έναν χρόνο τώρα ακόμα δεν έχει πάρει 1 (ένα) major update (σε android 13)

Πραγματικά είναι για γέλια...το ΟΤΑ άφαντο και στα φόρα κράζει κόσμος και κοσμάκης.

 

υ.γ:  γράψτε λίγο , ότι μπορώ να το περάσω μόνος μου, να το κατεβάσω, να το ανεβάσω, να το πάω βόλτα κτλ...για να δω κάτι...

Και με κολλημενο update 11/2022 ακομα επισης...τελος Ιανουαριου! Εχουν θεμα με τις ενημερωσεις στους σωστους χρονους που πρεπει να τις παρουν.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση γιατι ενδιαφερομαι να παρω την συσκευη..δουλευουν τα volte και wifi calling ?

και απο που μπορω να το αγορασω σε καλη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mike3550 said:

ερωτηση γιατι ενδιαφερομαι να παρω την συσκευη..δουλευουν τα volte και wifi calling ?

και απο που μπορω να το αγορασω σε καλη τιμη?

Τα πάντα δουλευουν κανονικα , στο επίσημο σάιτ νομίζω ότι έχει 850 € 

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με τις ενημερώσεις; κάπου διάβασα ότι η oneplus θα δίνει τέσσερα μεγάλα updates και πέντε χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας. Τι παίζει; Ισχύει; Ενδιαφέρομαι να την δοκιμάσω αλλά κολλάω με αυτά που διαβάζω για τις καθυστέρησεις.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Τι γίνεται με τις ενημερώσεις; κάπου διάβασα ότι η oneplus θα δίνει τέσσερα μεγάλα updates και πέντε χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας. Τι παίζει; Ισχύει; Ενδιαφέρομαι να την δοκιμάσω αλλά κολλάω με αυτά που διαβάζω για τις καθυστέρησεις.

Ναι, ισχυουν. Και οι ενημερωσεις και η καθυστερησεις.

Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση 11.25 βαρατε

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι καποιοι εχετε αλλοι εικονιδια στο staus bar και καποιοι αλλοι οχι? τι φαση ειναι αυτη πρωτη φορα το βλεπω

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...