Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, chris1984 said:


Δοκίμασε factory reset


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ε, όχι και factory reset ρε φίλε. Δεν έχω αυτοκτονικές τάσεις. Ποιός θα τα ξαναστήσει όλα από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ε, όχι και factory reset ρε φίλε. Δεν έχω αυτοκτονικές τάσεις. Ποιός θα τα ξαναστήσει όλα από την αρχή?

Κανεις restore από cloud…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να έχουμε διαφορετικό ήχο κλήσης για κάθε SIM (όταν χρησιμοποιούμε τη συσκευή ως δίκαρτη)? Όσο και αν το έχω ψάξει, δεν έχω βρει κάτι σχετικό. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ψάξει και εγώ αλλά δεν υπάρχει. Το μόνο που έκανα είναι διαφορετικός ήχος κλήσης στις επαγγελματικές επαφές. 

Edited by dinosang
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με το θέμα "υγεία μπαταρίας" πώς τα πάτε εσείς? Γνωρίζει κάποιος αν λειτουργεί όπως το 12 Pro Max ή έχει καλύτερο σύστημα? Το δικό μου (αγορά 15 Οκτωβρίου 2021, πρώτη ημέρα κυκλοφορίας), δείχνει ακόμη μέγιστη χωρητικότητα 100%. Ωστόσο, δε γνωρίζω αν το νούμερο αυτό είναι αληθινό ή πλασματικό. Στο 12 Pro Max του πατέρα μου, αγορασμένου στις 7 Απριλίου του 2021, η υγεία μπαταρίας συνέχιζε να δείχνει 100% έως τα μέσα του Ιανουαρίου (λίγο περισσότερο από 9 μήνες), και στη συνέχεια άρχισε να πέφτει ταχύτατα, με ρυθμό -3% ανά μήνα. Προφανώς, η ένδειξη 100% για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα ήταν πλασματική.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Το μόνο σίγουρο σχετικά με το ποσοστό της μπαταρίας είναι ότι δεν είναι δυνατό να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και γι’ αυτό όλοι ανεξαιρέτως πρέπει να του δίνουμε μηδαμινή σημασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, athanaso77 said:

Το μόνο σίγουρο σχετικά με το ποσοστό της μπαταρίας είναι ότι δεν είναι δυνατό να ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και γι’ αυτό όλοι ανεξαιρέτως πρέπει να του δίνουμε μηδαμινή σημασία.

Αλήθεια, λες να μην ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα? Τόσο λάθος κάνει η Apple? Και τόσα χρόνια δεν έχει ακόμη βρει τον τρόπο να δείχνει πραγματικά ποσοστά? Περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 ώρες πριν, Gm87 said:

Αλήθεια, λες να μην ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα? Τόσο λάθος κάνει η Apple? Και τόσα χρόνια δεν έχει ακόμη βρει τον τρόπο να δείχνει πραγματικά ποσοστά? Περίεργο.

Έχουν γίνει πολλές δοκιμές από ειδικούς και μη που το αποδεικνύουν. Όταν έδωσα το iPhone 12 Pro Max μετά από έναν χρόνο χρήσης, η μπαταρία ήταν στο 100%. Με βασικές γνώσεις και χωρίς να είσαι επιστήμονας νομίζω ότι μπορείς να καταλάβεις τα βασικά. Αλλά εσύ προτίμησες να ειρωνευτείς, δικαίωμα σου και ας μη προσφέρει τίποτα στο φόρουμ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως στον περίγυρο μου το ποσοστό μπαταρίας ξεκολλάει από το 100% μόλις βγει το καινούργιο μοντέλο και ο νοών νοειτο

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!

Συντομη ερωτηση. Σκεφτομαι εδω και αρκετο καιρο να μεταβω σε iPhone. Ειναι ομως καποια μικρα πραγματα που με κανουν να μενω στο Android. Στο iPhone μπορω να μετακινησω τα εικονοδια απο τη Home screen σε οποιο σημειο θελω επανω στη Home Screen ωστε να απολαμβανω τα wallpapers moy? Μου φαινεται αυτονοητο οτι γινεται κατι τοσο απλο, αλλα διαβαζω για καποιους τροπους να γινει hide ενα app πατωντας επανω του, αλλα δεν καταλαβαινω αν μπορω να τα μετακινησω οπου θελω.

Attached η φωτο της Home screen μου οπου τα εχω βαλει ολα στο κατω μερος, ωστε να βλεπω καθαρα ολο το wallpaper.

Σας ευχαριστω πολυ!

 

Inked274700536_515497980148153_2519056885501862764_n_LI.jpg

Edited by Vzoun
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, athanaso77 said:

Έχουν γίνει πολλές δοκιμές από ειδικούς και μη που το αποδεικνύουν. Όταν έδωσα το iPhone 12 Pro Max μετά από έναν χρόνο χρήσης, η μπαταρία ήταν στο 100%. Με βασικές γνώσεις και χωρίς να είσαι επιστήμονας νομίζω ότι μπορείς να καταλάβεις τα βασικά. Αλλά εσύ προτίμησες να ειρωνευτείς, δικαίωμα σου και ας μη προσφέρει τίποτα στο φόρουμ.

Όχι, δεν ειρωνεύτηκα, ειλικρινά. Συγγνώμη αν έδωσα αυτή την εντύπωση. Απλά μου έκανε τρομερή εντύπωση, επειδή η Apple σε σχέση με τις υπόλοιπες κατασκευάστριες εταιρείες, προσέχει ακόμη και την τελευταία λεπτομέρεια, και γενικά το έχει περισσότερο με τη μελέτη από τον ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
6 ώρες πριν, Gm87 said:

η Apple σε σχέση με τις υπόλοιπες κατασκευάστριες εταιρείες, προσέχει ακόμη και την τελευταία λεπτομέρεια, και γενικά το έχει περισσότερο με τη μελέτη από τον ανταγωνισμό.

Δεν είναι λίγα τα bug που έχει το iOS, πολλά από τα οποία εξακολουθούν να υφίστανται εδώ και πολλές εκδόσεις αλλά δε χρειάζεται να τα αναλύσω στη παρούσα συζήτηση. Εντάξει, προτιμούμε τα προϊόντα της εταιρίας αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε θα πούμε και τα αρνητικά της όταν υπάρχουν.

13 ώρες πριν, Vzoun said:

Καλησπέρα παιδια!

Συντομη ερωτηση. Σκεφτομαι εδω και αρκετο καιρο να μεταβω σε iPhone. Ειναι ομως καποια μικρα πραγματα που με κανουν να μενω στο Android. Στο iPhone μπορω να μετακινησω τα εικονοδια απο τη Home screen σε οποιο σημειο θελω επανω στη Home Screen ωστε να απολαμβανω τα wallpapers moy? Μου φαινεται αυτονοητο οτι γινεται κατι τοσο απλο, αλλα διαβαζω για καποιους τροπους να γινει hide ενα app πατωντας επανω του, αλλα δεν καταλαβαινω αν μπορω να τα μετακινησω οπου θελω.

Attached η φωτο της Home screen μου οπου τα εχω βαλει ολα στο κατω μερος, ωστε να βλεπω καθαρα ολο το wallpaper.

Σας ευχαριστω πολυ!

 

Inked274700536_515497980148153_2519056885501862764_n_LI.jpg

Μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια σου σε άλλη σελίδα της επιφάνειας εργασίας και να έχεις μια κενή να απολαμβάνεις το wallpaper σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

 

Μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια σου σε άλλη σελίδα της επιφάνειας εργασίας και να έχεις μια κενή να απολαμβάνεις το wallpaper σου.

μονο κενη ή με λιγα κατω οπως εδω? γιατι προσπαθησα να κανω κατι αντιστοιχο με το 13αρι και δεν το καταφερα, ειχα μια γεματη οθονη και μια μιση απο πανω προς τα κατω.

7 ώρες πριν, Gm87 said:

Όχι, δεν ειρωνεύτηκα, ειλικρινά. Συγγνώμη αν έδωσα αυτή την εντύπωση. Απλά μου έκανε τρομερή εντύπωση, επειδή η Apple σε σχέση με τις υπόλοιπες κατασκευάστριες εταιρείες, προσέχει ακόμη και την τελευταία λεπτομέρεια, και γενικά το έχει περισσότερο με τη μελέτη από τον ανταγωνισμό.

ακριβως επειδη προσεχει, το κανει για να δειχνει καλη εικονα στο χρηστη, καθως η apple προσεχει την εικονα της, οχι την ουσια παντα...

Και αυτο το λεω γιατι η ιδια η apple δινει 500 κυκλους φορτισης αντοχη στις προδιαγραφες της μπαταριας ενω οι αλλοι δινουν 800 και 1000 νομιζω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!
Συντομη ερωτηση. Σκεφτομαι εδω και αρκετο καιρο να μεταβω σε iPhone. Ειναι ομως καποια μικρα πραγματα που με κανουν να μενω στο Android. Στο iPhone μπορω να μετακινησω τα εικονοδια απο τη Home screen σε οποιο σημειο θελω επανω στη Home Screen ωστε να απολαμβανω τα wallpapers moy? Μου φαινεται αυτονοητο οτι γινεται κατι τοσο απλο, αλλα διαβαζω για καποιους τροπους να γινει hide ενα app πατωντας επανω του, αλλα δεν καταλαβαινω αν μπορω να τα μετακινησω οπου θελω.
Attached η φωτο της Home screen μου οπου τα εχω βαλει ολα στο κατω μερος, ωστε να βλεπω καθαρα ολο το wallpaper.
Σας ευχαριστω πολυ!
 
Inked274700536_515497980148153_2519056885501862764_n_LI.thumb.jpg.9af9da6cdf54378179d4bcb5f87bac80.jpg

Out of the box όχι δε μπορείς, μία επιλογή είναι αυτή που σου πρότειναν παραπάνω.
Μία ακόμη είναι κάποια widgets που έχουν βγει που κάνουν transparent τον χώρο.
Ωστόσο, αν αυτό είναι που σε κρατάει στο Android τότε να ξέρεις το iOS και το iPhone δεν είναι για εσένα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bill_viper said:


Out of the box όχι δε μπορείς, μία επιλογή είναι αυτή που σου πρότειναν παραπάνω.
Μία ακόμη είναι κάποια widgets που έχουν βγει που κάνουν transparent τον χώρο.
Ωστόσο, αν αυτό είναι που σε κρατάει στο Android τότε να ξέρεις το iOS και το iPhone δεν είναι για εσένα.

Thanks για τις απαντησεις. Στο Samsung μου αρεσει που μπορω με 2-3 κινησεις(νεο theme, icons και AOD) να έχω εντελως νεο look στο κινητο μου ωστε να μη το βαριεμαι. Απο την αλλη ,το iPhone εχει μεγαλη μπαταρια κατι που θα με διευκολυνει πολυ στη δουλεια μου.

Δουλευω remote και καποιες φορες βολευει πιο πολυ λογω setup να κανω τα video calls και emails απο το κινητο ενω κανω κατι άλλο παραλληλα στο σπιτι. 

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

μονο κενη ή με λιγα κατω οπως εδω? γιατι προσπαθησα να κανω κατι αντιστοιχο με το 13αρι και δεν το καταφερα, ειχα μια γεματη οθονη και μια μιση απο πανω προς τα κατω.

Μπορείς να μεταφέρεις ένα εικονίδιο προς τα δεξιά και να δημιουργηθεί καινούργια επιφάνεια εργασίας που θα έχεις μόνο αυτό το εικονίδιο. Θέλει τουλάχιστον ένα όμως για να έχεις καινούργια επιφάνεια εργασίας.

10 minutes ago, Vzoun said:

Thanks για τις απαντησεις. Στο Samsung μου αρεσει που μπορω με 2-3 κινησεις(νεο theme, icons και AOD) να έχω εντελως νεο look στο κινητο μου ωστε να μη το βαριεμαι. Απο την αλλη ,το iPhone εχει μεγαλη μπαταρια κατι που θα με διευκολυνει πολυ στη δουλεια μου.

Αν βαριέσαι εύκολα το "look" της συσκευής σου και θέλεις να το ανενεώνεις, όχι το iPhone δεν είναι για σένα μιας και έχει μηδαμινές δυνατότητες - τέτοιου είδους - παραμετροποίησης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, athanaso77 said:

Μπορείς να μεταφέρεις ένα εικονίδιο προς τα δεξιά και να δημιουργηθεί καινούργια επιφάνεια εργασίας που θα έχεις μόνο αυτό το εικονίδιο. Θέλει τουλάχιστον ένα όμως για να έχεις καινούργια επιφάνεια εργασίας.

Αν βαριέσαι εύκολα το "look" της συσκευής σου και θέλεις να το ανενεώνεις, όχι το iPhone δεν είναι για σένα μιας και έχει μηδαμινές δυνατότητες - τέτοιου είδους - παραμετροποίησης.

σωστα, αλλα θα ειναι πανω αριστερα αυτο το ενα ετσι? θελω να πω δεν μπορεις να το βαλεις καπου κατω ωστε να το χρησιμοποιεις? (γιατι πανω αριστερα το δαχτυλο δε φτανει ουτε με ταμα)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
18 minutes ago, Nikos_Mpl said:

σωστα, αλλα θα ειναι πανω αριστερα αυτο το ενα ετσι? θελω να πω δεν μπορεις να το βαλεις καπου κατω ωστε να το χρησιμοποιεις? (γιατι πανω αριστερα το δαχτυλο δε φτανει ουτε με ταμα)

Ναι, μόνο πάνω αριστερά "κάθεται" το εικονίδιο και πάει λέγοντας το ένα δίπλα στο άλλο όσο τα προσθέτεις. Δεν μπορείς να τα τοποθετήσεις όπου θέλεις πάνω στην οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, athanaso77 said:

Ναι, μόνο πάνω αριστερά "κάθεται" το εικονίδιο και πάει λέγοντας το ένα δίπλα στο άλλο όσο τα προσθέτεις. Δεν μπορείς να τα τοποθετήσεις όπου θέλεις πάνω στην οθόνη.

ok, γιατι ηταν ενα απο τα πολλα που με ξενερωσαν και το σκοτωσα το 1ΤΒ, αμα μου ελεγες οτι γινεται να τα βαλεις οπου θες και δεν το πηρα χαμπαρι θα τραβουσα τα μαλλια μου. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

ok, γιατι ηταν ενα απο τα πολλα που με ξενερωσαν και το σκοτωσα το 1ΤΒ, αμα μου ελεγες οτι γινεται να τα βαλεις οπου θες και δεν το πηρα χαμπαρι θα τραβουσα τα μαλλια μου. 

Χαχα! Σε καταλαβαινω! Ειναι μεγαλο ατού της συσκευής η μπαταρία και βοηθάει πολύ στη δουλεια. Από την άλλη κατι αστειοτητες τυπου αποθηκευει μονο τις τελευταιες 100 κλησεις ειναι πολυ κακη εμπειρια για τους επαγγελματιες.

Η καθε συσκευη εχει τα συν και τα πλην. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vzoun said:

Χαχα! Σε καταλαβαινω! Ειναι μεγαλο ατού της συσκευής η μπαταρία και βοηθάει πολύ στη δουλεια. Από την άλλη κατι αστειοτητες τυπου αποθηκευει μονο τις τελευταιες 100 κλησεις ειναι πολυ κακη εμπειρια για τους επαγγελματιες.

Η καθε συσκευη εχει τα συν και τα πλην. 

Κοίτα εγώ δεν είχα το max για να έχω καλύτερη μπαταρία  γιατί πραγματικά είναι τούβλο, απλά γράφω εδώ γιατί είχε μεγαλύτερη κίνηση. Τώρα πέρα από τις κλήσεις και το στήσιμο της αρχικής, είχε πολλά ακόμα μειονεκτηματα μικρά που στην καθημερινή χρήση όμως με έκαναν να θέλω να το σπάσω, δε βόλευε καθόλου. Αν ήταν σε αυτά λίγο πιο ανοιχτή η apple θα το κρατούσα. Πχ στην κουρτίνα ειδοποιήσεων που έχει συντομεύσεις ρυθμίσεων, δεν μπορείς να έχεις την ποικιλία του android ούτε και την παραμετροποιηση, άσε που και αυτές δουλεύουν περίεργα. Πχ το ΒΤ δεν κλείνει, απλά κόβει τις συνδέσεις αν το πατήσεις από εκεί. Τέλος πάντων, καθένας όπως βολευεται. 

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Λέω μετά από πολλά χρόνια ,να αφήσω το αντροιντ..Έλεγα για s22 ultra,αλλά σκέφτομαι να πάω σε μήλο.
Γνωρίζει κάποιος μαγαζί με απαλλαγή ΦΠΑ,πέρα από τις γνωστές αλυσίδες?


Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hotcarver1 said:

Λέω μετά από πολλά χρόνια ,να αφήσω το αντροιντ..Έλεγα για s22 ultra,αλλά σκέφτομαι να πάω σε μήλο.
Γνωρίζει κάποιος μαγαζί με απαλλαγή ΦΠΑ,πέρα από τις γνωστές αλυσίδες?


Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μπες στα ιντερνετ και τα περισσότερα καταστήματα κάνουν απαλλαγή. οποίοι δεν κάνουν είναι επειδή κλέβουν το ΦΠΑ από εμένα κι από εσένα και δεν το αποδίδουν στο τέλος και κερδίζουν εκατομμύρια όποτε κοίταξε κανένα σοβαρό μαγαζί 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

μπες στα ιντερνετ και τα περισσότερα καταστήματα κάνουν απαλλαγή. οποίοι δεν κάνουν είναι επειδή κλέβουν το ΦΠΑ από εμένα κι από εσένα και δεν το αποδίδουν στο τέλος και κερδίζουν εκατομμύρια όποτε κοίταξε κανένα σοβαρό μαγαζί 
Ευχαριστώ για την απάντηση.Εχεις κάποιο να προτείνεις?

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hotcarver1 said:

Ευχαριστώ για την απάντηση.Εχεις κάποιο να προτείνεις?

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

όχι κι εγώ ανάλογα τι θέλω να πάρω βλέπω διαθεσιμότητα και πολλές αξιολογήσεις. αν θελω και δόσεις τότε κοιτάω you.gr αλλα και πολλα ακομα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...