Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξέρει κανείς γιατί ενώ τραβάει βίντεο, φώτο ο γιος έχω ενεργοποιήσει το google photos να ανεβαίνουν εκεί ακόμα και με data δεν ανεβαίνει εάν δεν ανοίξεις την εφαρμογή;

Πρέπει να την έχεις ανοικτή την εφαρμογή ακόμα και στο background. Και ανεβαίνουν.
Έλεγξε και τις ρυθμίσεις μέσα από το google photos για το backup.
Θεωρώ δεδομένο ότι έχεις χώρο ελεύθερο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες


Πρέπει να την έχεις ανοικτή την εφαρμογή ακόμα και στο background. Και ανεβαίνουν.
Έλεγξε και τις ρυθμίσεις μέσα από το google photos για το backup.
Θεωρώ δεδομένο ότι έχεις χώρο ελεύθερο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
έχω το google one 2tb. έχει χώρο. και στο σπίτι με wifi όταν κλείνει η εφαρμογή δεν ανεβαίνουν
που είναι η ρύθμιση για το background;
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ilka71 said:

έχω το google one 2tb. έχει χώρο. και στο σπίτι με wifi όταν κλείνει η εφαρμογή δεν ανεβαίνουν
που είναι η ρύθμιση για το background;

Το background app refresh το έχεις ανοιχτό έτσι; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι τελικά ανοιχτό ήταν. αλλά έφταιγε που σήμερα στην συναυλία ο μικρός είχε ενεργοποίησει το battery saver το οποίο κλείνει τα background refresh!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, koutsis said:

Το background app refresh το έχεις ανοιχτό έτσι; 

δεν έχει σχέση το background refresh με αυτο που συζητατε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

δεν έχει σχέση το background refresh με αυτο που συζητατε 

Νομίζω έχει. Αν το έχεις ανοιχτό κάνει upload τις φωτογραφίες χωρίς να ανοίξεις την εφαρμογή. Αλλιώς πρέπει να την ανοίξεις και μετά ξεκινάει...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, koutsis said:

Νομίζω έχει. Αν το έχεις ανοιχτό κάνει upload τις φωτογραφίες χωρίς να ανοίξεις την εφαρμογή. Αλλιώς πρέπει να την ανοίξεις και μετά ξεκινάει...

Δεν επιμένω αλλά από τις γνώσεις μου για το τι κάνει η ανανέωση εφαρμογών στο υπόβαθρο θεωρώ ότι δεν έχει σχέση αν είναι ενεργή η όχι 

Δεν επιμένω όμως μπορεί να έχεις δίκιο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είχε ποτέ κανείς πρόβλημα με το ίντερνετ μέσω 5g κλπ; Χάνεται το σήμα χωρίς λόγο συνέχεια εδώ και κανα μήνα, και γίνεται όλο και χειρότερο. Από εκεί που πιάνω κανονικά ίντερνετ, ξαφνικά χάνει το ίντερνετ και μετά χάνει και το σήμα τελείως. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Antonio27 said:

Είχε ποτέ κανείς πρόβλημα με το ίντερνετ μέσω 5g κλπ; Χάνεται το σήμα χωρίς λόγο συνέχεια εδώ και κανα μήνα, και γίνεται όλο και χειρότερο. Από εκεί που πιάνω κανονικά ίντερνετ, ξαφνικά χάνει το ίντερνετ και μετά χάνει και το σήμα τελείως. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Το κάνει και με άλλα κινητά στο συγκεκριμένο σημείο;  επίσης το δικό σου κινητό χάνει το σήμα πάτο κι αλλού  ή μόνο εκεί  που λες; 

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το δικό μου και το κάνει σε ραντομ σημεία. Το s23 ultra που έχω ως πρώτο κινητό ας πούμε δεν έχει θέμα στα ίδια σημεία

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 23/6/2023 at 7:57 ΠΜ, Tasos19s said:

δεν έχει σχέση το background refresh με αυτο που συζητατε 

Εγω εχω κλειστό το background refresh και δεν ανεβαινουν οι φωτο αυτοματα , μια φορα τη βδομαδα ανοιγω την εφαρμογη και την αφηνω ανοικτη για να ανεβουν 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, SkenaDena said:

Εγω εχω κλειστό το background refresh και δεν ανεβαινουν οι φωτο αυτοματα , μια φορα τη βδομαδα ανοιγω την εφαρμογη και την αφηνω ανοικτη για να ανεβουν 

Οκ σε ευχαριστούμε δεν το ήξερα εγώ προσωπικά 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έπεσε στο χέρια μου το παρακάτω power bank. Είναι οκ να το χρησιμοποιήσω σε iPhone 13 Pro (όχι Max).
Δεν έχω ξανα χρησιμοποιήσει power bank για αυτό ρωτάω.

IMG_0941.jpeg

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, soiramk said:

Έπεσε στο χέρια μου το παρακάτω power bank. Είναι οκ να το χρησιμοποιήσω σε iPhone 13 Pro (όχι Max).
Δεν έχω ξανα χρησιμοποιήσει power bank για αυτό ρωτάω.

IMG_0941.jpeg

Μια χαρά είναι όλα τα επώνυμα ναι 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικά σε φορτιστές καλώδια και powerbank εμπιστεύομαι τα προιόντα της ANKER που έχει και λογικότατες τιμές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, zerokill said:

Εγω προσωπικά σε φορτιστές καλώδια και powerbank εμπιστεύομαι τα προιόντα της ANKER που έχει και λογικότατες τιμές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Συμφωνώ απόλυτα. 

Να προσθέσω και τα Baseus. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε στο χέρια μου το παρακάτω power bank. Είναι οκ να το χρησιμοποιήσω σε iPhone 13 Pro (όχι Max).
Δεν έχω ξανα χρησιμοποιήσει power bank για αυτό ρωτάω.
IMG_0941.thumb.jpeg.6899ddedab64d7c1f26ded0ad7fdfd7d.jpeg

Βεβαίως και μπορείς.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, zerokill said:

Εγω προσωπικά σε φορτιστές καλώδια και powerbank εμπιστεύομαι τα προιόντα της ANKER που έχει και λογικότατες τιμές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλά τα power bank της δεν τα λες και φτηνά, τα baseus είναι πολύ πιο φτηνά και καλά 

καλωδια οποιαδήποτε μάρκα αρκεί να έχει πιστοποίηση mfi , και φορτιστές anker, sbs, belkin 

Edited by fotisbasm_
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν υπάρχει σύγκριση στην ποιότητα ανάμεσα στα Baseus και τα Anker. Εντελώς διαφορετικές κατηγορίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, vtag said:

Απλά εάν είναι να δώσεις τόσα λεφτά πασ σε ένα public και περνεις belkin ή sbs να γλυτώσεις μεταφορικά, το θέμα είναι τι γίνετε με τα καλώδια που δεν δίνουν προσοχή ο κόσμος, φροντίζεις να έχουν πιστοποίηση mfi πολύ βασικό 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για επεξεργασία φωτογραφιών ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε;; Για να σβήσεις κανενα αντικείμενο αχρειαστο κτλ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...