Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, billmes1981 said:

Καλημερα φιλε μου.Νομιζω εχει ναι(καπου εχει παρει το ματι μου Voice Recorder)

Απο θηκη και τζαμακι εγω του φοραω SPIGEN

Καλοριζικο και καλοδουλευτο!

Όσον αφορά το τζαμάκι, στο δαχτυλικό δεν του προσθέτει lag ή και αποτυχημένες προσπάθειες?

ΥΓ. Εκανα παραγγελια τη συσκευή

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2 ώρες πριν, runner70 said:

Όσον αφορά το τζαμάκι, στο δαχτυλικό δεν του προσθέτει lag ή και αποτυχημένες προσπάθειες?

ΥΓ. Εκανα παραγγελια τη συσκευή

Το μόνο που χρειάζεται είναι να διαβάσεις πιο πίσω υπάρχουν όλα αυτά που θες αναλυτικά

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, runner70 said:

Όσον αφορά το τζαμάκι, στο δαχτυλικό δεν του προσθέτει lag ή και αποτυχημένες προσπάθειες?

ΥΓ. Εκανα παραγγελια τη συσκευή

Προτιμω να εχω προστατευμενη την οθονη του κινητου και να πιασει την 2η προσπαθεια ας πουμε παρα να γεμισει γρατζουνιες..πιανει κανονικα αλλα μπορει και με την 2η η και την 3η φορα..εμενα δεν με πειραζει

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, billmes1981 said:

Προτιμω να εχω προστατευμενη την οθονη του κινητου και να πιασει την 2η προσπαθεια ας πουμε παρα να γεμισει γρατζουνιες..πιανει κανονικα αλλα μπορει και με την 2η η και την 3η φορα..εμενα δεν με πειραζει

Εγώ το έχω ένα χρόνο σχεδόν και δεν εχω βάλει ποτέ, ούτε θήκη, ούτε τζαμάκι και δεν έχω πρόβλημα.Με μια σχετική προσοχή απολαμβάνω την συσκευή οπως γενήθηκε. λεπτή και όμορφη. Μέχρι να πιάσει αραχνιές και γρατζουνιές θα το έχω ευχαριστηθεί και θα το έχω δώσει ή θα έχει περάσει ο χρόνος που συνήθως κρατάμε τα κινητά μας και θα έχω πάρει άλλο. ενω εσείς με τα τζαμακια σε καμία περίπτωση δεν έχετε την εμπειρία swipe των δαχτύλων πάνω σε κάτι γυάλινο.τα τζαμάκια είναι είδος πλαστικού. Και πιο εύκολα δαχτυλιές πιάνουν και "κολλάει" το δάχτυλο στο σύρσιμο της οθόνης..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάπου οι φωτογραφίες αυτού του θέματος ?

Δεν ανοίγουν σε μένα

\

 

Link to comment
Share on other sites

On 25/11/2021 at 9:06 ΜΜ, s_wind said:

Επειδη βαριεστε να ψαχνετε στις σελιδες πισω τρια πραγματα που με ρωτατε ολη την ωρα στα μηνυματα που μου στελνετε.

Φωτο1)-Αποφυγη διαφημισεων.(προσωπικο dns)

Φωτο2-3)-Ρυθμιση "ψυχρου" πανελ περισσοτερο λευκο.

Φωτο4)-Καλυτερος στερεο ηχος σε ακροαση πχ.youtube.Καθαροτερη φωνη λιγοτερο μπουκωμενα ηχεια ακομα και σε χαμηλη ενταση δωματιου.

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Ρυθμισεις ψυχρων  χρωματων απο S21 ultra  σε Α52s

 

Για τους φιλους που ζητησαν  σε μηνυμα την ψυχροτητα της οθονης του S21 ultra ανοιξα ενα ρομ του να δω τις τιμες της .

Κανοντας πολυ απλα και συντομα τα παρακατω εχουμε την ψυχροτητα της χρωματικης αποδοσης του Ultra.

Με την σειρα οπως τα παραθετω :

spacer.png

 

spacer.png

Μspacer.png

spacer.png

On 25/11/2021 at 9:06 ΜΜ, s_wind said:

Μπορείς να ανεβάσεις πάλι τις φωτογραφίες ;

 

 

 

 

 

 

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα τα παιδια. Διαβαζω  ωραια πραγματα για το κινητο κ ειμαι ενα κλικ πριν το παρω..μεταξυ αλλων ομως με εμποδιζει αυτο το προβλημα με την οθονη που γραφουν αρκετοι σε σκρουτζ, reddit κλπ κλπ....τι γινεται με αυτο? επιλυθηκε με τα προσφατα update? γνωριζει καποιος κατι?

Link to comment
Share on other sites

Με το flickering κατα τις κλησεις οταν γινονται με συνδεση 2g αλλα και με artifacts που εμφανιζονται...τουλαχιστον απο οσα λενε αλλοι χρηστες...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, apostolis29 said:

Με το flickering κατα τις κλησεις οταν γινονται με συνδεση 2g αλλα και με artifacts που εμφανιζονται...τουλαχιστον απο οσα λενε αλλοι χρηστες...

Απο οσα λες τουλαχιστον στο δικο μου δεν εχει γινει κατι τετοιο..ολα λειτουργουν ρολοι και ειναι ενα τηλεφωνο το οποιο καλυπτει τα παντα..σιγουρα σε καποιους μπορει να ετυχε ελατωματικο προιον αλλα οι εγγυησεις γι'αυτο υπαρχουν και να φανταστεις πριν παρω το δικο μου δεν εκατσα να διαβασω κριτικές..απλα το ειδα απο μια γνωστη μου και το πηρα μετα απο 2 μερες

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δε λεω πως εχουν ολα θεμα..δεν ξερω εαν υφισταται κ ολας αυτο το θεμα μετα το update οπως λενε...γιατι φαινεται πολυ καλο εργαλειο κ ειναι κριμα να εχει τετοια...

Link to comment
Share on other sites

On 19/7/2022 at 12:47 ΜΜ, sotosok said:

Το μόνο που χρειάζεται είναι να διαβάσεις πιο πίσω υπάρχουν όλα αυτά που θες αναλυτικά

Ειχα διαβασει κοντα 5 σελιδες πισω πριν ρωτησω και δεν υπηρχε κατι ανάλογο. Θεωρεις οτι πρεπει να διαβασω 110 ? Αν δεν εχεις διαθεση να βοηθησεις, καλυτερα μην γραφεις. Δεν ειναι υποχρεωτικό.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, runner70 said:

Ειχα διαβασει κοντα 5 σελιδες πισω πριν ρωτησω και δεν υπηρχε κατι ανάλογο. Θεωρεις οτι πρεπει να διαβασω 110 ? Αν δεν εχεις διαθεση να βοηθησεις, καλυτερα μην γραφεις. Δεν ειναι υποχρεωτικό.

Είναι πολύ λίγες πέντε σελίδες αν βαριέσαι δεν φταίμε όλοι μας να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sotosok said:

Είναι πολύ λίγες πέντε σελίδες αν βαριέσαι δεν φταίμε όλοι μας να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια 

Αφου σου λέει σε 5 σελίδες ΔΕΝ βρήκε αυτό που ήθελε! Οπότε έπρεπε να τις κάνει πολλές για να το βρεί! Είναι κόπος να γράψει κάποιος την πληροφορία που γνωρίζει και ας είναι γραμμένη το 2021 κάπου πίσω;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

On 19/7/2022 at 9:55 ΠΜ, runner70 said:

Όσον αφορά το τζαμάκι, στο δαχτυλικό δεν του προσθέτει lag ή και αποτυχημένες προσπάθειες?

Αν και δεν είμαι ο πιο ειδικός για να απαντήσω μιας και το χρησιμοποιώ 1-2 εβδομάδες, με spiegen τζαμι δουλεύει μια χαρα.

Έβαλα και μια bixby ρουτίνα όταν είμαι σπίτι να μην κλειδώνει και θεωρώ ότι είναι αρκετά εύχρηστο

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nikos_96 said:

Αφου σου λέει σε 5 σελίδες ΔΕΝ βρήκε αυτό που ήθελε! Οπότε έπρεπε να τις κάνει πολλές για να το βρεί! Είναι κόπος να γράψει κάποιος την πληροφορία που γνωρίζει και ας είναι γραμμένη το 2021 κάπου πίσω;

Πλάκα κάνεις Νίκο υπάρχουν σωρό από ρύθμισεις για να μην κολλάει και να γίνει πιο γρήγορο το δακτυλικό αποτύπωμα στο νήμα αυτό, και η μπουκιά  μασημένη επειδή βαριέται ο άλλος οχι ρε φίλε

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πέρα από το «διάβασε πιο πίσω» που σε ένα θέμα 111 σελίδων δεν είναι καθόλου βολικό, υπάρχει και η αναζήτηση, η οποία μπορεί να περιοριστεί στο παρόν topic και να δώσει ενδιαφέροντα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό θα ήταν να υπήρχε ένα στικυ με τα διαφορες παραμετροποιήσεις που βοηθάνε για να μπορεί κανείς να τα βρίσκει συγκεντρωμένα.. αυτό προυπόθετει βέβαια ότι κάποιος θα πρέπει να το ενημερώνει κλπ.. η αναζήτηση βέβαια πάντα βοηθάει

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, sotosok said:

Πλάκα κάνεις Νίκο υπάρχουν σωρό από ρύθμισεις για να μην κολλάει και να γίνει πιο γρήγορο το δακτυλικό αποτύπωμα στο νήμα αυτό, και η μπουκιά  μασημένη επειδή βαριέται ο άλλος οχι ρε φίλε

Ας μας ορισεις στις ποσες σελιδες θα εισαι ευχαριστημενος να διαβασει καποιος για να εχει το δικαιωμα να ρωτησει. Κανε μου τη χαρη σε παρακαλω και βρες κατι σοβαρο να ασχοληθεις.

Link to comment
Share on other sites

On 14/6/2022 at 6:41 ΜΜ, s_wind said:

Εναλλαξ τα ιδια δακτυλα δεξιου και αριστερου χεριου  στεγνα.

Απενεργοποιηση του εφε μεταβασης .

Απενεργοποιηση του κινουμενου γραφικου στην οθονη.

Απενεργοποιηση κλιμακας κινησης παραθυρου στις επιλογες προγραμματιστη .

Το δακτυλικο λειτουργει μονο οπως αποθηκευτει  με στεγνα δακτυλα. Οποιοδηποτε υλικο εχουν πανω τους η βραχουν δεν ανοιγει δεν το επιτρεπει ο knox.

στην 103 σελίδα ήταν που να τρέχεις εκεί κάτω 😂😂

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 10:18 ΜΜ, s_wind said:

Αντε και ενα μπονους να εχεις γενικα πιο σταθερο σημα βρες το παρακατω και κανε οτι εκανες παραπανω μπαινοντας στην μπαταρια :

spacer.png

 

 

 

 

 

 

On 6/2/2022 at 11:10 ΜΜ, s_wind said:

Και μετα να παω στο τρελαδικο ε χαχαχα...Ρε εισαι παλαβος εδω εκανα 50 ποστ για το δαχτυλικο χαχα

Αντε αλλο ενα να το παρει το ποταμι.Κανε παλι τα ιδια . Με Το παρακατω θα εχεις καλυτερη ποιοτητα κλησεων , καλυτερη επεξεργασια δεδομενων , ταχυτερη μεταδοση δεδομενων και καλυτερο  wifi -Lte στις κλησεις . Η παρακατω εφαρμογη ευθυνεται  γιαυτο κανει ελεγχους στα παραπανω και πρεπει να ειναι χωρις περιορισμο:

spacer.png

 

 

On 9/2/2022 at 10:38 ΠΜ, s_wind said:

Κατεβασε μολις μια γραμμη το 250 και 500 εκει θα παιξουν καλυτερα τα ηχεια .

spacer.png

Μπορούν να ξανανέβουν;

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει μία ρύθμιση με την οποία ενεργοποιείται η οθόνη με το που θα σηκώσεις πχ την συσκευή από το τραπέζι, που είναι και δεν μπορώ να την βρω ????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, taliban said:

Yπάρχει μία ρύθμιση με την οποία ενεργοποιείται η οθόνη με το που θα σηκώσεις πχ την συσκευή από το τραπέζι, που είναι και δεν μπορώ να την βρω ????

Ρυθμισεις>Συνθετες λειτουργιες>Κινησεις και χειρονομιες και μετα 1ο θα το δεις

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θελω να ρωτήσω έχει κάνει κάποιος την καινούργια ενημέρωση?Διορθώνει ψιλοπροβλητα?Έχει δει κάποια διαφορά σε κάτι?Με την αυτονομία υπάρχει διαφορά?Αν την έχει κάνει κάποιος φίλος ας μου πει.Ευχαριστω πολύ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θελω να ρωτήσω έχει κάνει κάποιος την καινούργια ενημέρωση?Διορθώνει ψιλοπροβλητα?Έχει δει κάποια διαφορά σε κάτι?Με την αυτονομία υπάρχει διαφορά?Αν την έχει κάνει κάποιος φίλος ας μου πει.Ευχαριστω πολύ.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δύο ημέρες την έχω περάσει, δεν έχω δει κάποια διαφορά.
Και μόνο όμως το νέο security path αρκεί κάθε την γνώμη μου

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...