Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 5/7/2024 at 8:07 ΠΜ, challenge143 said:

Καλά μετά από 11μηνες στο παρουσίασε κ τόσο καιρό δεν το είχες προσέξει; 

Προσωπικά κλείνω 2 χρόνια σε μια εβδομάδα και δεν μου το έχει παρουσιάσει. Φτου φτου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ξέρει κανείς ποιά έκδοση UFS μνήμη έχει η συσκευή μας; Δεν μπορώ πουθενά να τη βρω. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy A52 5G (Galaxy A Series)
Processor
Qualcomm Snapdragon 750G 5G 8 x 1.8 - 2.2 GHz, Kryo 570 (Cortex-A77/A55)
Graphics adapter
Memory
6 GB 
 
 
Display
6.50 inch 20:9, 2400 x 1080 pixel 405 PPI, Capacitive, Super AMOLED, HDR10, HDR10+, HLG, glossy: yes, HDR, 120 Hz
Storage
128 GB UFS 2.1 Flash, 128 GB 
 
 
, 102.2 GB free
Weight
189 g ( = 6.67 oz / 0.42 pounds) ( = 0 oz / 0 pounds)
Price
429 Euro
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2024 at 9:30 ΜΜ, evris2013 said:

Ναι για αυτούς που μένουν Αθήνα ίσως. Για τους υπόλοιπους στην επαρχία θα αργήσουν μέχρι να σου επιστρέψουν τη συσκευή. 

Κάνεις λάθος, δεν καθυστερούν καθόλου.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, andreas545 said:

Screenshot_20240715_172236_Software update.jpg

Σε Cosmote Rom ήρθε σήμερα πριν λίγο του Ιουλίου η ενημέρωση. Δεν άργησε σχετικά. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

στην default εφαρμογή ρολόι πως αλλάζει ο ήχος ειδοποιησης ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, taliban said:

στην default εφαρμογή ρολόι πως αλλάζει ο ήχος ειδοποιησης ?

Στην εφαρμογή ρολόι  πας στις 3 τελείες διπλα στο + στη δεξιά πλευρά της οθόνης, ρυθμίσεις και υπάρχει η επιλογή ηχος όπου μπορείς να τον αλλάξεις

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, klgrpls said:

Στην εφαρμογή ρολόι  πας στις 3 τελείες διπλα στο + στη δεξιά πλευρά της οθόνης, ρυθμίσεις και υπάρχει η επιλογή ηχος όπου μπορείς να τον αλλάξεις

Εκεί έχει μόνο αλλαγή του ήχου στην αντίστροφη μέτρηση.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, taliban said:

Εκεί έχει μόνο αλλαγή του ήχου στην αντίστροφη μέτρηση.

Τότε μέσω του συγκεκριμένου ξυπνητηριού που θες. Πχ, εχεις ενα ξυπνητηρι στις 07:00, μπαίνοντας στον ήχο ξυπνητηριού, ηχο κλήσης μπορεις εκεί να τον αλλάξεις αλλά μόνο για το συγκεκριμένο ξυπνητήρι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, klgrpls said:

Τότε μέσω του συγκεκριμένου ξυπνητηριού που θες. Πχ, εχεις ενα ξυπνητηρι στις 07:00, μπαίνοντας στον ήχο ξυπνητηριού, ηχο κλήσης μπορεις εκεί να τον αλλάξεις αλλά μόνο για το συγκεκριμένο ξυπνητήρι.

Good wines ! Eβαλα το ρολοϊ της γουγλι και ξεμπέρδεψα 🙂 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη κλησεων της samsung αν πας στις προσφατες δε δειχνει τις φωτογραφιες των επαφων 

Εχω βαλει στην εφαρμογη της google γι αυτο 

Αλλα και στις 2 ειναι μπελας να βαλεις ενα αγνωστο νουμερο που σε καλεσε σα νεα επαφη 

Δεν επρεπε να εχει επιλογη με κλικ ?

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, adi32 said:

Στην εφαρμογη κλησεων της samsung αν πας στις προσφατες δε δειχνει τις φωτογραφιες των επαφων 

Εχω βαλει στην εφαρμογη της google γι αυτο 

Αλλα και στις 2 ειναι μπελας να βαλεις ενα αγνωστο νουμερο που σε καλεσε σα νεα επαφη 

Δεν επρεπε να εχει επιλογη με κλικ ?

Εγώ έχω μόνιμα της Google. Το ίδιο και στα SMS. Δεν με βολεψαν οι εφαρμογές της Samsung.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πριν 1 ώρα στην δουλειά δούλευε. Ήρθα σπίτι και ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει το τατς. Δεν ξεκλειδώνει, μόνο με το πρόσωπο και όταν ξεκλειδώσει δεν πατιέται τίποτα. Τα πλαϊνά πλήκτρα δουλεύουν αλλά δεν χρησιμεύουν σε κάτι. Κρατάω πατημένο το πλήκτρο κλεισήματος αλλά δεν κάνει επανεκίνηση. Έχει 80% μπαταρία. Εγγύηση έχει λήξει.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το μεσημέρι υπερθερμάνθηκε πρώτη φορά μετά από 22 μήνες κατοχής. Το είχα ξεχασμένο στο κάθισμα του συνοδηγού και το χτυπούσε ο ήλιος. Μου έβγαλε και μήνυμα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλείδωσε το με το πρόσωπο και κράτησε πατημένα ταυτόχρονα το πλήκτρο μείωσης της έντασης και το πλήκτρο απενεργοποίησης για μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να κλείσει και θα κάνει επανεκκίνηση.

 

Για τον @esertas ήταν αυτό.

Edited by sat_rrstm
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sat_rrstm said:

Για τον @esertas ήταν αυτό

Το κατάλαβα. Το δικό μου επανήλθε όταν κρύωσε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω την gcam 8.7.250.494820638.44 και μερικές φορές μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν ανταποκρίνεται ή δείχνει στην αρχή μαύρη οθόνη μέχρι να ανοίξει η κάμερα. Παρ' όλα αυτά βγάζει φωτογραφίες. Είναι κάποιο bug ή θέλει οπωσδήποτε άλλη gcam; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις μπαταρίας οι αριθμοί δεν συμβαδίζουν. Κάποια στιγμή μου έδειχνε χρόνο από την προηγούμενη φόρτιση 10 ώρες και 54 λεπτά. Όταν πήγα στης λεπτομέρειες μου έγραφε με ανοιχτή οθόνη 6 ώρες και κάτι και με κλειστή οθόνη 7 ώρες και κάτι. Λογικά θα έπρεπε να απέχει από την προηγούμενη φόρτιση 13 ώρες και κάτι λεπτά; Έτσι ήταν και πριν το UI 6.1 δεν θυμάμαι; Τώρα το παρατήρησα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συμφορουμιτες τον τελευταίο μήνα είχα 3-4 screen flickering αυτό με τις γραμμές που έχουν κ λίγο χρώμα στην οθόνη μόνο όταν γινόταν όμως εισερχόμενη κλήση. Πάταγα το power button όμως και ευτυχώς επανερχόταν η εικόνα καθ μου έδειχνε ποιος έπαιρνε. Ξέρει κανείς γιατί συνέβη αυτό και πως διορθωνεται;

@s_novaη γνωμη σου

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, christos_087 said:

Συμφορουμιτες τον τελευταίο μήνα είχα 3-4 screen flickering αυτό με τις γραμμές που έχουν κ λίγο χρώμα στην οθόνη μόνο όταν γινόταν όμως εισερχόμενη κλήση. Πάταγα το power button όμως και ευτυχώς επανερχόταν η εικόνα καθ μου έδειχνε ποιος έπαιρνε. Ξέρει κανείς γιατί συνέβη αυτό και πως διορθωνεται;

@s_novaη γνωμη σου

Σοβαρά τώρα; δεν έκανες τον κόπο να κοιτάξεις λίγο πίσω; ούτε μια σελίδα; 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sotosok said:

Σοβαρά τώρα; δεν έκανες τον κόπο να κοιτάξεις λίγο πίσω; ούτε μια σελίδα; 

Σοβαρά...γιατι; απαγορεύεται;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, christos_087 said:

Συμφορουμιτες τον τελευταίο μήνα είχα 3-4 screen flickering αυτό με τις γραμμές που έχουν κ λίγο χρώμα στην οθόνη μόνο όταν γινόταν όμως εισερχόμενη κλήση. Πάταγα το power button όμως και ευτυχώς επανερχόταν η εικόνα καθ μου έδειχνε ποιος έπαιρνε. Ξέρει κανείς γιατί συνέβη αυτό και πως διορθωνεται;

@s_novaη γνωμη σου

Εισαι εντος εγγυησης; ή ποσο εκτος ;

Κανονικα θελει backup και το πας αντιπροσωπεια για αλλαγη οθονης. Ειναι γνωστο προβλημα οθονης που μπορει να εμφανιστει. Τι εκδοση UI εχεις;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, christos_087 said:

Σοβαρά...γιατι; απαγορεύεται;

Και αν είσαι εκτός εγγύησης 130 θα πάει η επισκευή στη smartek 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...