Jump to content

Football Manager 2006


Viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok. Ακούω ημερομηνία και ώρα...

Θα πρέπει να είμαστε ωστόσο και στο mirc για να μπορούμε να επικοινωνούμε...

-orestis- δεν το ξέρω αυτό που ρωτάς...

Θα το δούμε στην πράξη...

Το ίδιο ισχύει και για τον alfa.

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε παιδια λιγο βοηθεια γιατι θα τρελλαθω.

1)Πηρα το παιχνιδι απο ενα μαγαζι με το γνωστο τροπο...Μου λεει το εγκαθιστας κανονικα και το μονο που κανεις ειναι οτι μετα πας στη συντομευση και με δεξι κλικ οριζεις τη συμβατοτητα σε winxp service pack2.παρολο που αυτο εχω δεν μου το βγαζει σαν επιλογη.Οποτε εψαξα καποια φορουμ και ειδα οτι πρεπει να το βαλω σε windowsnt.ομως παλι δεν παιζει!!!Οτι και να δοκιμασα στη συμβατοτητα δεν παιζει!Ξεκιναει και ολο διαβαζει το cd χωρις ομως να κανει τιποτα.

2)Απελπιστηκα και πηγα και το πηρα απο εναν αλλο.Λεω δε βαριεσαι 5 ευρω παραπανω.Σε αυτο εκανα κανονικα εγκατασταση ειχε μεσα cr..@ck το αντεγραψα στο φακελο του και το παιχνιδι ετρεξε.Ομως μου λεει οτι ειναι beta version.Αυτος που το πηρα μου ειπε οτι θελει το patch.βαζοντας το patch θα παψει να ειναι beta version?τι στο καλο θελει?

Παιδια σας παρακαλω βοηθεια για μια απο τις δυο περιπτωσεις για να μπορεσω να παιξω κανονικα το παιχνιδι!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια λιγο βοηθεια γιατι θα τρελλαθω.

1)Πηρα το παιχνιδι απο ενα μαγαζι με το γνωστο τροπο...Μου λεει το εγκαθιστας κανονικα και το μονο που κανεις ειναι οτι μετα πας στη συντομευση και με δεξι κλικ οριζεις τη συμβατοτητα σε winxp service pack2.παρολο που αυτο εχω δεν μου το βγαζει σαν επιλογη.Οποτε εψαξα καποια φορουμ και ειδα οτι πρεπει να το βαλω σε windowsnt.ομως παλι δεν παιζει!!!Οτι και να δοκιμασα στη συμβατοτητα δεν παιζει!Ξεκιναει και ολο διαβαζει το cd χωρις ομως να κανει τιποτα.

2)Απελπιστηκα και πηγα και το πηρα απο εναν αλλο.Λεω δε βαριεσαι 5 ευρω παραπανω.Σε αυτο εκανα κανονικα εγκατασταση ειχε μεσα cr..@ck το αντεγραψα στο φακελο του και το παιχνιδι ετρεξε.Ομως μου λεει οτι ειναι beta version.Αυτος που το πηρα μου ειπε οτι θελει το patch.βαζοντας το patch θα παψει να ειναι beta version?τι στο καλο θελει?

Παιδια σας παρακαλω βοηθεια για μια απο τις δυο περιπτωσεις για να μπορεσω να παιξω κανονικα το παιχνιδι!

Ευχαριστω!

den xriazete ***** gia na dolepsi to game.

andi simvatotita me winxp , kane me win 2k serv.p 5..

an den doulepsi dokimase to e3is..

kanis ena image to cd me alchohol kai - i demon tools.. kanis mount to image.

3ikinas to SafeDisc4Hider kai ise ok.

se mena trexi mia xara, oute *****s outi semvatotita..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

H E L P

Παίζω ιταλικό πρωτάθλημα, έχω πάρει την Roma και έχω αγοράσει πολλούς παίχτες ξένους οι οποίοι προφανός έχουν ευρωπαικό διαβατήριο γιατί μου λέει ότι μπορώ να αγοράσω μόνο ένα ξένο, έχω είδη ένα ξένο ( δεν ξέρω ποιός είναι από όλους τους παίχτες μου ), θέλω να αγοράσω ένα Βραζιλιάνο αλλά δεν μπορώ, το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω ποιός είναι ο ξένος που έχω από όλλους. Μήπως ξέρει κανείς τον τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

H E L P

Παίζω ιταλικό πρωτάθλημα, έχω πάρει την Roma και έχω αγοράσει πολλούς παίχτες ξένους οι οποίοι προφανός έχουν ευρωπαικό διαβατήριο γιατί μου λέει ότι μπορώ να αγοράσω μόνο ένα ξένο, έχω είδη ένα ξένο ( δεν ξέρω ποιός είναι από όλους τους παίχτες μου ), θέλω να αγοράσω ένα Βραζιλιάνο αλλά δεν μπορώ, το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω ποιός είναι ο ξένος που έχω από όλλους. Μήπως ξέρει κανείς τον τρόπο;

otan pas stin omada tacticks ktl

sta aristera tou onomatos tou pexti exi ena mple tetragonaki

grafi frght gia tous 3enous an 8imame kala..

mporis ite na ton kanis release plironis pros8imo omos ite na to doses gia ransfer

Link to comment
Share on other sites

Εντέλη ακόμα να τον εντοπήσω, μπορεί να είναι unhupy ή κάτι άλλο και να εμφανίζονται άλλα αρχικά αντί για το frgh, οπότε .......

 

Στην αρχή έκανε save γρήγορα και αυτό ήταν πολύ καλό σε σχέση με το FM 2005, όμως μετά από 2 χρόνια με την Roma το παιχνίδι αλλά και το save, σέρνονται εκνευριστικά, ή φταίνε οι πολλές πληροφορίες που χειρήζεται ή αυτά που του έχω κάνει download για updates.

Link to comment
Share on other sites

Για να βρεις ποιος παικτης δεν εχει ευρωπαικο διαβατηριο,πας εκει που λεει personal ή profile αν θυμαμαι καλα & κοιτας στο nationality του παικτη.

 

Κι εγω τη Ρομα εχω παρει & επιτελους πηρα πρωταθλημα την τεταρτη χρονια...:D

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous! Xerei kaneis pou mporei na vrei patchakia gia ellinika simata ktl ktl na ta perasei sto manager?

Kanate tpt me to online gaming?

http://www.fmgreece.gr ;)

Μπα... Ακόμα τίποτα...

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω...

Ενας φιλος μου ειχε το FM2006 σε κοπια και επαιζε και του κολλαγε στις 19 Ιουνιου 2006...

Ε λοιπον πηγε και το αγορασε αυθεντικο και του κανει το ιδιο...

Τι μπορει να φταιει???

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω...

Ενας φιλος μου ειχε το FM2006 σε κοπια και επαιζε και του κολλαγε στις 19 Ιουνιου 2006...

Ε λοιπον πηγε και το αγορασε αυθεντικο και του κανει το ιδιο...

Τι μπορει να φταιει???

Να κανει update to τελευταιο patch που βγηκε.

δεν φταει το αν ειναι γνησιο η οχι, ειχα το ιδιο προβλημα και με το νεο πατς παιζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να μην...ψάχνετε δεξιά και αριστερά για παίκτες, υπάρχουν Shortlists για όλα τα Manager Games (από το CM1 μέχρι τα σημερινά Football Manager, Fifa Manager και CM5) στα Downloads του http://www.gamesradio.gr . Καθώς και Trainings, Οδηγοί για αρχάριους κτλ. Αν τα βρείτε σκούρα, πέρα από το forum του συγκεκριμένου site υπάρχει και η εκπομπή για τα Games στον Sportime Radio 89.2 , Καθημερινά 23:00-00:00 (όσοι είστε από την περιφέρεια μπορείτε να ακούτε Live και μέσω http://www.live24.gr)
Link to comment
Share on other sites

pedia, ta patches apo to fmgreece.com mporoume na ta foresoume kai osoi exoume mi original to pexnidi??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να παίζουν τα patches.

 

Πάντως, αν το παίζεις πολύ το παιχνίδι και μπορείς να τα δώσεις τα ευρουλάκια, δώστα. Είναι κρίμα να μην πληρώνουμε για παιχνίδια που αγαπάμε. Για demo καταστάσεις δεν είμαστε πλούσιοι να πληρώνουμε, αλλά αν μπορείς και το γουστάρεις το παιχνίδι πολύ, δώστα για το original.

 

Αυτή τουλάχιστον είναι η προσωπική μου γνώμη. :)

 

Άρης

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να παίζουν τα patches.

 

Πάντως, αν το παίζεις πολύ το παιχνίδι και μπορείς να τα δώσεις τα ευρουλάκια, δώστα. Είναι κρίμα να μην πληρώνουμε για παιχνίδια που αγαπάμε. Για demo καταστάσεις δεν είμαστε πλούσιοι να πληρώνουμε, αλλά αν μπορείς και το γουστάρεις το παιχνίδι πολύ, δώστα για το original.

 

Αυτή τουλάχιστον είναι η προσωπική μου γνώμη. :)

 

Άρης

 

Συμφωνω. Ειναι το μονο που αγοραζω καθε χρονο γιατι πολυ απλα αξιζει τα λεφτα του καθως παιζεις μεχρι να βαρεθεις ή μεχρι να βγει το επομενο. Δεν διαρκει ενα ΣΚ και τερμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
to kalo to manager,pio itan?kserete me hatzimehmetovic kai paei legontas,ayto pou eixame faei oloi to trelo kollima,thimaste pio einai?kai pou mporw na to vrw olokliro?
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Γεια σας φιλοι μου, και εγω ενας απο εσας τους πορωμενους ειμαι και εγω με τον ολυμπιακο πριν απο λιγο καιρο βρεθηκα στον τελικο της καλυτερης ομαδας στον κοσμο, αλλα εχασα απο την sao paolo στα πεναλτι, ενω ειχα νικησει μια ομαδα απο την αυστραλια 10-0 .. μετγραφες μου

kirkland

park joo young

felix alexander borja(5 ek eyrw parakalw kai 16 termata se 17 symmetoxes)

papadopoulos

lagos

franck ribery

andriy vorobey

enzo giovanni scorza

deschacht

pliatsikas

hallison

torosidis

η dream team ειναι εδω.. με:

1 κυπελλο u.e.f.a

1 κυπελλο champions league

καλυτερη ομαδα της ευρωπης για το 2006

2η καλυτερη ομαδα στον κοσμο

4 συνεχομενα πρωταθληματα ελλαδας

4 συνεχομενα κυπελλα ελλαδας

4 νταμπλ

ρεκορ μεγαλυτερου σκοραρισματος στον κοσμο 17 τερματα με τον bielefeld

ρεκορ περισσοτερων τερματων σε εναν αγωνα απο ενα παιχτη 9 τερματα..(Borja)

ρεκορ στις νικες κατα του παναθηναικου 8 νικες τα τελευταια 4 χρονια στο πρωταθλημα

ρεκορ στις νικες κατα της Α.Ε.Κ 7 νικες στα τελευταια 4 χρονια στο πρωταθλημα

ρεκορ budget για ελληνικη ομαδα 25.000.000

ρεκορ ακριβοτερης μεταγραφης στην ελλαδα 12 εκ ευρω για τον kirkland

ρεκορ ακριβοτερης πωλησεις 10 ek eyrw nery alberto castillo στον αjax

τα υπολοιπα δικα σας...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...