Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι όπως εξελισσόταν πάντως η υπόθεση στα τελευταία 5-6 λεπτά του επεισοδίου παραήταν ήρεμα τα πράματα. :p Το ένιωθες μέσα σου ότι θα γίνει κάποια στραβή, απλά περίμενες να δεις ποια θα είναι αυτή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απλα καταπληκτικο!

ειχα να νιωσω ετσι απο την 1η σεζον(να το σκεφτομαι δηλαδη και σε ασχετες ωρες της ημερας)

καποια "κουλα"υπηρχαν αλλα δεν θα μεινω σε αυτα!

 

μακραν το καλυτερο λοιπον απο τον 4ο κυκλο και ενα απο τα καλυτερα απο ολες τις σεζον!:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοιο επεισόδιο...

 

Aπλά...ΠΡΟΣΚΥΝΩ.......:respect::respect::bow::bow::bow:

 

 

...Ι love Prison Break....:)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Το πως φύγανε από το κτίριο πρέπει να παραδεχτείτε ότι ήταν τρελή μούφα.

Αν ήταν έτσι απλά τα πράγματα, ας παίρναμε όμηρο από την αρχή την κόρη του στρατηγού και ας ζητούσαν για αντάλλαγμα την Scylla. Ξενέρωσα με τον τρόπο που φύγανε, περίμενα κάτι πιο έξυπνο. Γενικά 1002 κενά πάλι, θα μου πεις PB βλέπεις, αναμενόμενο είναι...

Η τύπισσα ήταν στην τουαλέτα 10 ώρες και οι μπράβοι πίνανε Mohito έξω.

Μπαίνουν μέσα και μέχρι να πάρει η Σάρα χαμπάρι τι γίνεται την έχουν σκοτώσει όχι μία αλλά 10 φορές.

Φεύγουν οι άλλοι με το φορτηγάκι και ξαφνικά η Εταιρία δεν ξέρει πως να σταματήσει ένα φορτηγάκι στη μέση του δρόμου και να σκοτώσει 5 άτομα.

Αστεία πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

εδω το γκομενακι-πρακτορας "εκλεισε" τον Τ-μπαγκ με το αυτοκινητο ενω αυτος ετρεχε. Πολλα κενα κλασσικα....αλλα γουσταρουμε πριζον μπρεικ.

 

Εκει στο τελος που περιμεναν τα βαν στην αποθηκη και ηταν ο Μιχαλακης με τη Σαρα και μιλουσαν διπλα στη θαλασσα, λεω τωρα θα τους πεταξει τον τσιμεντολιθο ο μαυρος και θα βγει απο τη θαλασσα να τους σκοτωσει!!!!χεχεχεχε!!

Link to comment
Share on other sites

αρχίζω να πιστεύω ότι τα βάσανα αυτών των ανθρώπων δε θα τελειώσουνε ποτέ :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Spoiler για τον ένα μοναδικό Τ-ΒΑg!! (και για τη συνέχεια της σειράς)

 

θυμάστε που ο Θόδωρος είχε κρατήσει τη διεύθυνση της Γκρέτσεν.Θα πάει και θα κρατάει σε ομηρία κόρη και θεία

 

Link to comment
Share on other sites

αρκετες απαντησεις υπαρχουν στα preview στο youtube....:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

αρκετες απαντησεις υπαρχουν στα preview στο youtube....:)

 

Παιδια αυτην την Δευτερα εχει επεισόδιο?

Βρηκα αυτο το τρειλερ, δεν ξερω αν ειναι αυθεντικό..

 

http://www.youtube.com/watch?v=l3SQuysGX3g

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία γυναίκα η κόρη του στρατηγού, αλλά είναι πολύ σπασμένη στη μούρη.

Δε θα την έλεγα κόρη του.Άντε να έχουν διαφορά 15 χρόνια..

Το επεισόδιο πολύ καλό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το 11 πάρα πολύ καλό και το 12 επίσης καλό. Όμως, μου έδωσε την αίσθηση αναμασήματος στο τέλος. Πάρα πολύ προβλέψιμο και υπερβολικά ανέμπνευστο. Εκεί που θα έπρεπε να μας αφήσουν όλους μ@λ@κες και καμια απίστευτη ανατροπή ή εξέλιξη, καταφεύγουν στην εύκολη λύση.

 

Πραγματικά, με ξενέρωσε πάρα πολύ το τέλος του 12. Μου δίνει την ίδια αίσθηση που μου άφησε το τελευταίο του 2ου κύκλου. Οτι το τραβάνει το θέμα απο τα μαλλιά.

 

Αφήστε ρε παλιοσεναριογράφοι την σειρά να τελειώσει. Να κλείσει με το κεφάλι ψηλά. Δώστε επιτέλους ένα τέλος να ησυχάσουμε και μεις οι οπαδοί της σειράς. Το ξέρω οτι πολλοί θα διαφωνήσετε μαζί μου, αλλά τα τελευταία 2 λεπτά του 12, αυτή την αίσθηση μου άφησαν.

Link to comment
Share on other sites

Η μλκια φαινοταν οτι θα γινει...το θεμα ηταν απο ποιον. Εγω περιμενα τη γκομενα να την κανει, εκει ειδικα που λεει στον Σελφ μπορω να την δω λιγο;; (ΠΟΙΑ???!!!!!!!!!!!)

Τοσο κοπο εκαναν να την παρουν και ο Σελφ την ειχε στο καθισμα του αυτοκινητου του και πηηηηηγαινε.... σε ενα φαναρι να του εκανε ντου κανενας με μηχανακι του την ειχε αρπαξει...χεχε!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία γυναίκα η κόρη του στρατηγού, αλλά είναι πολύ σπασμένη στη μούρη.

Δε θα την έλεγα κόρη του.Άντε να έχουν διαφορά 15 χρόνια..

Το επεισόδιο πολύ καλό.

 

Είδαμε και την άλλη κόρη του στρατηγού... πόσο να'ναι.. 7-8 αντε 10 χρονών...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την μια την έκανε στα 20 και την άλλη στα 50. :p Να δω τώρα τι θα σκαρφιτούν να μας δείξουν στο επόμενο. Δεν ξέρω, αλλά αυτή η εξέλιξη φωνάζει προχειροδουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Το καλό στο 13ο είναι στο τέλος... Come and get it:cool:
When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Το καλό στο 13ο είναι στο τέλος... Come and get it:cool:

Εχουν βγει κάπου υπότιτλοι για το 13ο ?

Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Tι τους ελεγε ο γερουσιαστης εκει στο τελος; δεν το πιασα.... οτι και καλα δεν υπαρχει τροπος να διαγραψει τις ποινες τους;
Link to comment
Share on other sites

Προδότη Μαχόουν γύρνα πίσω και βοήθα τους.

 

Μπα μην το λες,απο κάπου θα ξεφυτρώσει κι αυτός και θα τους σώσει όταν τα πράγματα θα έχουν φτάσει στο αμήν.

Κλασσικό PB...

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...