Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήξερα οτι κάποιος θα πεθάνει και με είχε φάει η αγωνία για το ποιός θα είναι. Είμαι ανάμεσα σε 2 και τελικά έπεσα μέσα.

 

Κρίμα όμως. Ήρωας.

 

Το επεισόδιο φανταστικό. Η σεζόν επιτέλους έγινε το καλό Prison break που ξέρουμε. Άργησε λίγο βέβαια. :) Ωραίοι και οι υπότιτλοι (δεν λείπαν βέβαια μερικά λαθάκια).

 

Περιμένουμε το επόμενο. Ο στρατηγός εξελίσσεται σε σημαντική μορφή και δύσκολο αντίπαλο.

Link to comment
Share on other sites

Μονό έμενα δεν μου άρεσε δηλαδή,δεν ξερώ ρε παιδιά το βρίσκω πολύ προβλεπόμενο τώρα τελευταια. Με τον Μπελικ φαινόταν από την αρχή σχεδόν του επεισοδίου με το που άρχισε την κουβέντα με δεν θυμάμαι ποιον τώρα για το τι έχει κάνει στην ζωή του λέω εντάξει πάει αυτός τώρα...

Στον δολοφόνο επίσης έχω κάποιες αμφιβολίες αν όντως τελικά είναι νεκρός.

Ακόμα αυτό που με ενόχλησε είναι ότι οι σεναριογράφοι προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν με εξελίξεις που δεν βγάζουν νόημα (Αναφέρομαι στην σκηνή με την Γκρέτσεν) ελπίζω να το μαζέψουν κάπως πιο μετά.

Η μοναδική σκηνή που μου άρεσε στο επεισόδιο ήταν στο σημείο που ο Μαχόουν βασάνιζε τον δολοφόνο, από τις δυνατότερες σκηνές - ερμηνείες της σεζόν!

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα μου άρεσε. Πολύ προβλέψιμο. Ειδικά εκεί που ο michael λέει 'we get through' (στον αγωγό) ήταν τόσο μα τόσο αστείο
Link to comment
Share on other sites

Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο το 9ο επεισόδιο... Δεν έχω λόγια....! PrisonBreak forever!!!! :D:D

Ο Μαυρούκος είχε το τέλος που περίμενα (κι ήλπιζα) να έχει... Για τον αποθανόντα πάλι...κρίμα :(:( Άσχημο τέλος...

Η κατάσταση του Μιχαλάκη αρχίζει και χειροτερεύει δυστυχώς... Λέτε να έχουμε δυσάρεστες εξελίξεις στην συνέχεια;;;;:blink::blink:

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση του Μιχαλάκη αρχίζει και χειροτερεύει δυστυχώς... Λέτε να έχουμε δυσάρεστες εξελίξεις στην συνέχεια;;;;:blink::blink:

 

Λογικα ναι..Θα ακολουθησουν και αλλα, και μπορει και χειροτερα. ;) Πάντως δεν νομιζω να δουμε και τιποτα τρομερο το πολυ πολυ προς το τελος, να μπει σε κανα νοσοκομειο και να κανουν για αλλη μια φορα τα μαγικα τους...οι σεναριογραφοι και να τον σωσουν. Εδω ολοκληρη ΣΑΡΑ ανεστησαν..:lol:

Link to comment
Share on other sites

..επειδή η Σάρα γιατρεύει καρκίνο/λευχαιμία/ότι έχει τέλος πάντων? :p

 

Μόνο το Νησί θα σώσει τον Μιχαλάκη :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το δέκατο. Άφησε υποσχέσεις όσο αφορά τις εξελίξεις με την Scylla. Έχουμε και νεότερα για την υγεία του Michael. Α, και ο αποθανώντας αυτή τη φορά δεν αναστήθηκε:p
When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το δέκατο. Άφησε υποσχέσεις όσο αφορά τις εξελίξεις με την Scylla. Έχουμε και νεότερα για την υγεία του Michael. Α, και ο αποθανώντας αυτή τη φορά δεν αναστήθηκε:p

Ποτέ μη λες ποτέ. Τόσα έχουμε σε αυτή τη σειρά... όλα να τα περιμένεις :)

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο και αυτό το επεισόδιο. Η σειρά έχει πάρει τα πάνω της. Πολλές εξελίξεις και αρκετές εκπλήξεις. Στο τέλος μας δίνει και μια πληροφορία πολύ ενδιαφέρουσα. Όλο το παιχνίδι θα παιχτεί τώρα στο σχέδιο του Μιχαλάκη και της Γκράτσεν.

 

Βγήκαν και πολλοί καλοί ελληνικοί υπότιτλοι. Είναι για την έκδοση 720p αλλά και στην απλή έκδοση ταιριάζουν άψογα.

Link to comment
Share on other sites

http://europeangoldfinch.net/

Η ιστοσελίδα λειτουργεί. Μπορείτε να βρείτε και μερικά από τα μνμτα που εμφανίζονται στη σειρά.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Eμενα δεν μου αρεσε....καθολου δραση!!

 

επομενο επεισοδιο ποτε βγαινει; 17Ν?

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα να το δω σημερα.

το κατεβασα και εγω το 10 , το βραδυ εχει προβολη.

Πάντα σύντομος και περιεκτικός. :ninja::p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πόσα επεισοδια θα έχει ο 4ος κυκλος; Μου χαν πει για 10, αλλα ευτυχως καναν λαθος...

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μακαρι, γιατι τα περσινα 13 καπως μου φανηκαν... Με ειχαν κακομαθει οι 20αρες:happy:

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι περσινές σειρές κουτσουρέφτηκαν λόγω της απεργίας των σεναριογράφων, όχι μόνο το PB. Αλλά υποθέτω ότι φέτος θα το κάνουν πλήρη κύκλο
Link to comment
Share on other sites

Nέο επεισόδιο σήμερα! Μόλις το είδα. Πωπω έχει μπλεχτεί πολύ η ιστορία... Αναμένουμε με μεγάλη αγωνία το επόμενο!! :shifty:

 

Prison Break σε φουλ δράση και σε πολλά επίπεδα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...