Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν αντιλεγω με αυτα που λες.

 

Απλα εμενα μου χτυπησε καπως ασχημα να παρουσιαζεται ξαφνικα ενας αστυνομικος και σωζει την κατασταση.

 

Τα ερωτηματα μου πολλα:

 

  1. Αφου ηξερε για τον Γουισλερ γιατι δεν τον εβγαζε απο την Σονα μαζι με τον Μιχαλακη?
  2. Αν η απαντηση ειναι οτι θα το μαθαινε η εταιρια, παμε στο 3
  3. καταφερε και μετεφερε τον Λινκ στην Αμερικη. Δεν το εμαθε αυτο η εταιρια?
  4. Οπως ειπε, 5 χρονια ασχολειται με την εταιρια και ηξερε τον πατερα τους. Που ηταν τοσο καιρο να τους βοηθησει? Στην σεζον 1? Στην 2?

 

Θα μου πεις τωρα απο που πιαστηκα και τι καθομαι και ρωταω:p Συζητηση να γινετε:)

 

ΥΓ: Τα spoiler πιστευω οτι δεν χρειαζονται πλεον. Οποιος ηταν να το δει, θα το εχει δει μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αποκαλύπτουμε την πλοκή των 2 πρώτων επεισοδίων.

 

Φυσικά και το έμαθε η εταιρία για την μεταφορά του Λινκ. Αλλά δεν θα μάθαινε που τελικά κατέληξαν όλοι μαζί και ο Λινκ αν δεν υπήρχε ο μαύρος εκτελεστής.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ο τροπος με τον οποιο τελειωσε το 2ο επεισοδιο με σοκαρε...

Τι παιζει?

Προκειται για ομοιωμα της Σαρας?

 

:wacko::wacko:η Γκρετσεν ειναι....:O

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν μου κολλαει και τοσο αυτη η ιστορια της καρτας.Ειχε ερθει σε επαφη ο Γουισλερ με αυτους που την ειχαν.Και γιατι εκαναν σαν τρελοι να τον βγαλουν εξω η ανθρωποι της εταιριας.Δεν μπορουσαν απλα να του ζητησουν να τους πει με ποιους ειχε ερθει σε επαφη(και αν αρνιοταν,ας τον εκβιααν απειλωντας την Δαναη πχ),και στη συνεχεια να τους δωσουν αυτοι τα 50.000.000 για να παρουν την καρτα?Γιατι ηταν τοσο αναγκαιος ο Γουισλερ?

 

2)Τι εκανε τελικα στη Νικαια της Γαλλιας στο ξενοδοχειο Ambassador ο Γουισλερ?

 

3)Γιατι κρυβοταν σε ολο τον 3ο κυκλο ο Γουισλερ και δεν ελεγε στον Σκοφιλντ οτι ειναι με το μερος του?

 

4)Πως εγινε τοσο απλα η δραπετευση Μπελικ,Σουκρε,Τ-Μπανγκ απο την Σονα?

 

5)Που κολλαει ο Μπελικ πχ στην επιχειρηση για την εξαρθρωση της εταιριας?

 

6)Τι τον ηθελε τελικα τον Μαχοουν η εταιρια?Για οδηγο?

 

7)Πως δραπετευσε ετσι απλα η Σαρα?

 

8)Αφου δραπετευσε η Σαρα,γιατι ειπαν οτι την σκοτωσαν?Γιατι δεν ειπαν οτι οντως δραπετευσε?Αλλωστε κρατουσαν τον Lj.Ή γιατι δεν ειπαν οτι ειναι ζωντανη?Δεν ηταν ρισκο για αυτους?

 

9)Τι ακριβως περιεχει η καρτα,δεν καταλαβα.

 

10)Σε ενα σημειο,οταν ο Σκοφιλντ ρωταει τηλεφωνικως τον αδερφο του,τι ειδε στο κουτι,οι υποτιτλοι λενε οτι η Σαρα ηταν στη Σαντορινη!Ο λογος?

 

Και πολλα άλλα ερωτηματα.

Link to comment
Share on other sites

μου εδωσαν ενα επεισοδιο του τεταρτου κυκλου αλλα δεν ξερω αν ειναι το πρωτο η το δευτερο. ξεκιναει δειχνοντας τον καραφλα στο γραφειο του να κοιταει ενα χαρτι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου εδωσαν ενα επεισοδιο του τεταρτου κυκλου αλλα δεν ξερω αν ειναι το πρωτο η το δευτερο. ξεκιναει δειχνοντας τον καραφλα στο γραφειο του να κοιταει ενα χαρτι

einai to deytero ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι βλέποντας μόνο το επεισόδιο 1, η σειρά μπαίνει κατευθείαν στο ζουμί και με φοβερή δράση.

Επίσης βλέπουμε έναν νέο συναρπαστικό κακό και μάλιστα αποφασισμένο για τα πάντα!!:!:

Το γέλιο είναι με τον T-BAG.Τελικά η καλόγρια μια χαρά την έβγαλε μαζί του.Μιλάμε για μεγάλο έρωτα!!:lol::lol:

Αλλά από τη μια με τα λεφτά και μετά έφαγε το πακέτο το παληκάρι!:p

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

οι υποτιτλοι λενε οτι η Σαρα ηταν στη Σαντορινη!Ο λογος?

 

Ο μεταφραστης το εγραψε ,μαλλον εκει εκανε διακοπες,ο μεταφραστης οχι η Σαρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γινονται τοσα πολλα που ανετα θα μπορουσαν να τα μεταφερουν σε 3-4 επεισοδια ή και παραπανω.

 

+1000000000

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δόθηκε εξήγηση για τους υπόλοιπους πώς βρέθηκαν έξω από την φυλακή?Εγώ θυμάμαι στο τέλος της σεζόν 3, 3 άτομα από την παρέα ήταν ακόμα πίσω από τα κάγκελα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μας είπαν είναι οτι προκλήθηκε μεγάλη φωτιά στην Σόνα και όλοι οι τρόφιμοι δραπέτευσαν. Δεν μας δείχνει καθόλου πως έγινε αυτό. Το μόνο που βλέπουμε είναι οτι όλοι κατέληξαν σε ένα φορτηγό που τους μετέφερε, εκτός απο τον Τ-Μπαγκ.
Link to comment
Share on other sites

Τι προσπαθείτε να εξηγήσετε ρε παιδιά, X files έγινε η σειρά, όλο ανεξήγητα φαινόμενα... Μόνο ο Jack Bauer λείπει τώρα για να βοηθήσει τα παιδιά να εκδικηθούν επιτέλους την εταιρεία!

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, τον ένα αυτό χρόνο που δεν παίχτηκε το 24, όλο και σε κάποια σειρά θα τον δούμε να ξεπετάγεται ο Τζάκ. Μάλλον σε κανα Heroes που θα κάνει τον κακό με υπερδυναμεις και θα πεθάνει στο επόμενο επεισόδιο. :) :D
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, εχθές το βράδυ κατάφερα κι εγώ να δω τα νέα επεισόδια του PB ! :)

 

Αν κι ήμουν ψιλοαπογοητευμένος, μετά από όλα όσα είπατε εδώ για τον νέο κύκλο, με το που άρχισαν τα πρώτα λεπτά του πρώτου επεισοδίου, ένιωσα ακριβώς τα ίδια συναισθήματα που ένιωθα σε καθε επεισόδιο των τριών προηγούμενων κύκλων... (Εκτός από τεράστια χαρά) Αγωνία, διαρκή ένταση, άγχος, φάγωμα νυχιών (αφού τελείωσαν όλα τα πατατάκια...:D), κλπ κλπ κλπ...

 

Προσωπικά, μου άρεσαν πάρα πολύ και τα δύο επεισόδια! Γρήγορες εξελίξεις, ανατροπές, και η ...επιστροφή της Σάρας ! Καθαρά προσωπική άποψη βέβαια...

 

Αυτά...Περιμένουμε τα επόμενα επεισόδια...!

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Επισης μου εκανε εντυπωση που ο καραφλας μιλουσε σε κινητο και ειπε να τους σκοτωσουν ολους.

Ενω στον 2ο κυκλο εγραφε με στυλο σε χαρτακι για να μην τον ηχογραφησουν και μπλεξει.

Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrow αυτο δεν γινεται,δεν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να σκοτωσει τον jack bauer :lol:
Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσα την θεαση των 2 πρωτων επισοδειων. δεν μ εκαναν το κλικ που μου ειχαν κανει οι τρεις προηγουμενοι κυκλοι, αλλα τα 90-100 λεπτα περασαν ευχαριστα:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν στο greektvsubs!!!!!!!

Ισως με το να τους ανεβαζουμε να τους χαλαμε τα ratings.????????????? ΑΠΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΕ rapidshare , ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ....

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ετσι εχει πεσει το site τους παλι.... ας ανεβουν καπου αλλου, οχι rapidshare :P
Link to comment
Share on other sites

Ένα συμβολικό DONATE απ' όλους μας θα μπορούσε να βοηθήσει τα παιδιά να πάρουν ένα πιο δυνατό μηχάνημα ώστε να μην "πέφτει" σε έντονο φόρτο (έρχονται πολλές σειρές γνωστές και άλλες καινούργιες και προβλέπεται θεαματικός χειμώνας). Πέντε και δέκα ευρώ δεν νομίζω να λείψουν από κανένα, ιδίως όταν πρόκειται να έχουν σημαντικό όφελος σε αντάλλαγμα (αν και κανείς απ' τα παιδιά του site δεν ζητάει κάποιο αντάλλαγμα για τον κόπο τους).

 

Έτσι ΟΛΟΙ ΜΑΣ θα μέναμε ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ νομίζω.... :)

 

Sorry για το ψιλο-off topic, και να με συμπαθάτε, δεν έχω καμμία σχέση με το site, είμαι και γω όπως και σεις..

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μα πολλοι απο τους διαχειριστες αλλα και απο τους μεταφραστες εχουν προσωπικα blogs , γιατι δεν τα ανεβαζουν προσωρινα εκει για το πενταωρο 12-15 που γινεται ο χαμος και ετσι και τα credits παλι σε αυτους θα μενουν. Ή ας βρουνε ενα site συνεργατικο ,μονο και μονο για αυτο το 5ωρο , ετσι και αλλιως με 140.000 μελη τον πετυχαν τον στοχο τους . Αν και ειναι τρομεροι και εχουν ξεπερασει καθε οριο προσωπικου συμφεροντος οι μεταφραστες (γιατι για τους ιδιοκτητες του site πραγματικα δεν ξερω), δεν υπαρχει λογος να ειναι τοσο αυστηροι ,μην και χασουν κανενα μελος.....

 

 

 

Οσο για το donate , οκ αλλα για κατι ουσιαστικο , οχι για αυτες τις λιγες ωρες που μπλοκαρουν λογω ακαμψιας στην ευρεση λυσης για το συγκεκριμενο προβλημα...

 

sorry για το off topic αλλα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...