Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτηση...γιατι ΟΛΟΙ σχεδον θελετε να τελειωσει το prison break;;;

εχετε βρει καλυτερες νεες σειρες;;;;σαφως και εχει πεσει η σειρα (ειδικα η 2η season) αλλα δεν εχω στο μυαλο μου κατι σαν back-up λυση.....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άπειρες οι εναλλακτικές. Χρόνο να έχεις και διάθεση για ψάξιμο και θα βρείς πάρα πολλές ενδιαφέρουσες σειρές, νέες και παλιότερες.
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου αρεσει γενικα σαν σειρα.

κι εμενα,απλα τα σπαει πραγματικα;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το 15. θελω να δω τι θα γινει στη συνεχεια.

να κανω μια ερωτηση σαν λιγο ασχετη...

τι ειναι το subdownloader? το αναφερει ενας χρηστης σε ενα ποστ.

μου φαινεται σαν προγραμμα που βρισκει υποτιτλους? κατι τετοιο?

σορρυ αν ειναι λαθος το μερος απλα το γραφω εδω επειδη εδω το ειδα.

καλα χριστουγεννα σε ολους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα,απλα τα σπαει πραγματικα;)

Εννοείται πως δεν θέλουμε να σταματήσει... Η σειρά είναι top of the top...

Δεν λέμε τα αυτονόητα...:):):):):)

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τον T-bag ρε γμτ...δεν τον αφήνουν να αγιάσει τον άνθρωπο.

Μόλις πάει λίγο να στρώσει, τον ξαναρίχνουν κάτω.

Τη μισή σειρά σηκώνει στους ώμους του για μένα, φοβερός

ηθοποιός και χαρακτήρας.

Η άλλη μισή (για μένα) είναι η Γκρέτσεν που επίσης τα σπάει.

 

Λίιιιγο πιο ρεαλιστική απλά θα 'θελα να 'ταν η σειρά,

αυτός ο Μιχαλάκης λες και έχει το κοκκαλάκι της νυχτερίδας,

δεν ψοφάει με τίποτα και τώρα...τον σώζει ο Στρατηγός με μια απλά

χαζή και πρόχειρη δικαιολογία. Κανονικά θα τους είχε κρεμάσει όλους

ανάποδα να στεγνώσουν αλλά τώρα...τους ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. :worry:

(Γιατί ένας θεός ξέρει μόνο).

Link to comment
Share on other sites

Παίζει και στο καινούριο The Day The Earth Stood Still οπού κάνει έναν αξιοματικό του αμερικάνικου στρατού. Η πρώτη φορά που τον βλέπω σε "ανθρώπινο" ρόλο. :)
Link to comment
Share on other sites

Παίζει και στο καινούριο The Day The Earth Stood Still οπού κάνει έναν αξιοματικό του αμερικάνικου στρατού. Η πρώτη φορά που τον βλέπω σε "ανθρώπινο" ρόλο. :)

 

Και στο Transporter 3 συμμετεχει και παιζει τον κακο.

Link to comment
Share on other sites

Στα τελευταία επισόδεια όλο και "χανει" το σενάριο.

 

1) Στο 15 επισόδειο όταν o Lincoln Burrows βρηκε το σημείο που θα γινόταν η πώληση της συσκευης (Scylla) γιατί δεν κάλεσε σε βοήθεια τον Στρατηγο ώστε να αποκλεισει τον χώρο και πήγε μόνος του;

 

2) Από ότι φαίνεται η συσκευή Scylla είναι ένας αποθηκευτικός χώρος (και όχι κάποιο εξελογμένο Chip- CPU) μερικών χρήσιμων πληροφοριών. Τόσο δύσκολο ήταν για την Εταιρεία να είχε και ένα δεύτερο backup σε περίπτωση που το πρώτο χανόταν;

Link to comment
Share on other sites

Στα τελευταία επισόδεια όλο και "χανει" το σενάριο.

 

1) Στο 15 επισόδειο όταν o Lincoln Burrows βρηκε το σημείο που θα γινόταν η πώληση της συσκευης (Scylla) γιατί δεν κάλεσε σε βοήθεια τον Στρατηγο ώστε να αποκλεισει τον χώρο και πήγε μόνος του;

 

2) Από ότι φαίνεται η συσκευή Scylla είναι ένας αποθηκευτικός χώρος (και όχι κάποιο εξελογμένο Chip- CPU) μερικών χρήσιμων πληροφοριών. Τόσο δύσκολο ήταν για την Εταιρεία να είχε και ένα δεύτερο backup σε περίπτωση που το πρώτο χανόταν;

 

γαι το 2...

Το θεμα δεν ειναι οτι θα χασουν αυτοι τις πληροφοριες....

Ειναι οτι θα τις παρουν αλλοι....;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει, μία απ'τα ίδια. Όχι όμως και πατάτα...
When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι'εγώ. Μεγάλη πατάτα το 16. Το έχουν τραβήξει εντελώς και έχουν μπλέξει το σενάριο σε απίστευτα μεγάλο βαθμό. Εμένα άρχισε να με κουράζει.
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά.Εμένα μου φάνηκε πολύ ωραίο.Άλλωστε το είχα προβλέψει ότι θα ζόυσε η μάνα τους από το προηγούμενο,που είπε ο στρατήγος ότι ακόμη ένας άνθρωπος έχει κάνει την ίδια επέμβαση, με τον michael.

Link to comment
Share on other sites

Γ@μ@το το 16ο επεισόδιο !!!! Μπλέκουν τα πράγματα, ανατροπές, ΝΕΑ πρόσωπα... Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ !!!! Άντε τώρα να περιμένουμε να ξεκινήσει το second half-season... Αχ, τι μας κάνουν.... :D:D:D:D
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το 16. Η πρόβλεψή μου το ποιός πήρε την Σκύλλα αποδείχθηκε σωστή. Να δούμε τώρα πως θα ο προχωρήσουν και πως θα χειριστούν το νέο αυτό πρόσωπο.

 

2 ερωτήματα.

 

1.Καταλάβατε τι έκανε ο Μάικλ στο μπάνιο με τα καθαριστικά;

2.Τί ακριβώς θα κάναν στον Μάικλ; Αυτό που κατάλαβα είναι οτι θέλουν να του κάνουν πλύση εγκεφάλου για να τον στρατολογήσουν αλλά είμαι σίγουρος οτι κάτι μου διέφυγε. Τι είπε ο στρατηγός να του κάνουν με την ένεση;

Link to comment
Share on other sites

1.Oχι, δε χρειαζεται αλλωστε. Ξερουμε οτι μπορει να τους ξεκανει και με σαπουνι.

2.Αυτο υποθετω ηθελε να κανει ο ψυχιατρος.

 

btw ο μαικλ εκανε ολοκληρη επεμβαση αλλα ουτε ιχνος στο κεφαλι του. Αυτο σημαινει προσοχη στη λεπτομερια!

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Όλο το πρώτο μισό του επεισοδίου κοιτούσα το κεφάλι του και έψαχνα να βρω, ουλή, τομή, κάτι τελοσπάντων αλλά, τίποτα. Τί έγινε, είναι τόσο προχωρημένοι που έχουν ακόμα και φίλτρο healing;

 

Γιατί μου φαίνεται πάρα πολύ γελοίο το οτι ολόκληρη εταιρία, που κινεί κυβερνήσεις και έχει απίστευτη δύναμη, αναγκάζεται να χρησιμοποιήσει τους τελειωμένους για να πάρει πίσω την Σκύλλα. Οι τόσοι πράκτορές της, που σστους 2 πρώτους κύκλους βλέπαμε οτι ήταν παντού, θα ήταν λιγότερο αποτελεματικοί;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...