Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρκετη δραση, να δω τι θα γινει .

 

Τα δυο προηγουμενα επεισοδια μου φανηκαν πολυ καλυτερα.Τωρα και παλι το μπλεκουν, συνωμοτούν ώστε να βγάλουν ποιός ξερει πόσες σεζόν ακόμα.

 

Ωστοσο μια χαρα περιπεταιώδες παραμένει...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το 13 επισοδιαρα τελικα μακαρι να συνεχισει ετσι...

Μηπως ξερετε αν θα συνεχισει και την επομενη εβδομαδα η θα εχουμε διακοπη;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Θα έχει επεισόδιο και την επόμενη εβδομάδα:D

 

08/12/2008 : Just Business

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

μια ζωη Μ@λακας παντως ο σκοφιλντ.επρεπε να ειχε αφησει τον Λινκ να τον καθαρισει τον Γερουσιαστη.

 

Το γκομενακι-πρακτορας παπαλα ε;:p

 

κριμα:(:p:D

 

πως σας φενετε ο νεος σελφ;:lol: το παιζει πολυ tough guy η μου φενετε; οταν ειχε παει στον τ υπα που θα αγοραζε την σκυλα σαν να ειχε ψιλοχεστει μου φανηκε.αληθεια πιστευει κανενας οτι θα εδινε μεριδιο στον τι μπαγκ αμα τα επερνε;εγω δεν νομιζω θα τον καθαριζε αλλα τωρα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα βλεπω τον τι μπαγκ παλι να βγαινει κερδισμενος με τον εναν η με τον αλλο τροπο(οπως με το βιβλιο του γουισλερ και ετσι)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ένα σχόλιο αρχικά για τον βλάκα ηθοποιό που κάνει τον Σελφ.

Παιδιά τον τύπο αυτόν τον έχουμε δει σε κάποιες ταινιούλες (πάντα Β' ρόλους) και σε σειρές (όπως στα φιλαράκια).

Ο ηθοποιός αυτός πάντα έκανε τον γλυκομαλακούλη.Πάντα τέτοιους ηλίθιους ρόλους έπαιζε.Και τώρα βγήκε και το παίζει, καθαρίζω και είμαι σκληρός άντρας?Δε μου γεμίζει καθόλου το μάτι για τέτοιο ρόλο.

 

Για το 13 επεισόδιο, μου φάνηκε πολύ χαλαρό και έχουν αρχίσει και το κουράζουν.Τίτλος επεισοδίου θα έπρεπε να ήταν:ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ.

 

Ωστόσο δεν κατάλαβα κάτι.Γιατί ο Link

σκότωσε εν ψυχρώ τον Σούτερ?Οκ, είχε σκοπό να τους πάει στον Στρατηγό, ο οποίος θα τους έσκιζε.Αλλά ούτε κανένα παρελθόν είχαν μαζί του, ούτε τους κακομεταχειρήστηκε.Γιατί έβγαλε τόσο μίσος ο Link έτσι απότομα?

Πραγματικά μου έκανε εντύπωση η φάση αυτή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ κοιταξε να δεις πιστευω καιρος ηταν πια να γινουν και λιγο κακοι οι καλοι του εργου.καλα εκανε και του εριξε ο λινκ γιατι αυτος ειχε σκοπο να τους ξεκανει.και κακως δεν εριξε και στον γερουσιαστη αλλα ισως στα επομενα επεισοδια τους βοηθησει ποιος ξερει.

 

Ρε συ αντιπαθεις τον ηθοποιο που κανει τον σελφ η μου φενετε;:p

ενταξει εμενα σαν ντοναλντ σελφ μου την σπαει που εκανε την π0υστi@ και τους αφησε ολους ξεκρεμαστους αλλα σαν ηθοποιος φενετε αρκετα καλος διοτι μεταμορφωθηκε απο τον κλασσικο μ@λακα που ελεγε καντε το ενα και το αλλο σε killer με υφακι.παντως ειναι λιγο υπερβολικος και σε καποια σημεια το παιζει οπως εκει που η γκρετσεν προσπαθουσε να αποφυγει να δωσει το ονομα του αγοραστη και αμεσως πηρε τον τιμπαγκ τηλεφωνω.δεν νομιζω οτι θα εδινε διαταγη να την καθαρισει παντως γιατι την γκρετσεν την χρειαζετε πολυ

Link to comment
Share on other sites

και αμεσως πηρε τον τιμπαγκ τηλεφωνω.δεν νομιζω οτι θα εδινε διαταγη να την καθαρισει παντως γιατι την γκρετσεν την χρειαζετε πολυ

 

κ ο τιμπαγκ ρομποτάκι!

προσοχή βαρούσε!

...
Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο δεν κατάλαβα κάτι.Γιατί ο Link

σκότωσε εν ψυχρώ τον Σούτερ?Οκ, είχε σκοπό να τους πάει στον Στρατηγό, ο οποίος θα τους έσκιζε.Αλλά ούτε κανένα παρελθόν είχαν μαζί του, ούτε τους κακομεταχειρήστηκε.Γιατί έβγαλε τόσο μίσος ο Link έτσι απότομα?

Πραγματικά μου έκανε εντύπωση η φάση αυτή.

 

 

Εγώ το βρίσκω πολύ λογικό. Εδώ οι άνθρωποι ένα βήμα πριν την ελευθερία και κάποιος τους πρόδωσε ΠΑΛΙ. Εγώ θα σκότωνα ΟΠΟΙΟΝ έβρισκα μπροστά μου από θυμό. Από την άλλη, εμένα στην αρχή, μου έκανε εντύπωση ο κλασικός άνιωθος Michael που ήταν σαν να μην έγινε τίποτα αλλά το δικαιολόγησαν στο τέλος όπου είχε κάνει το κολπάκι του με την τελευταία κάρτα.

 

 

Επίσης, εννοείται πως ο Μαχόουν δεν έφυγε σαν προδότης. Από που το συμπεράνατε αυτό? Κάτι θα ετοιμάζει αυτός.

 

Τέλος, κουράζει πολύ η σειρά και γίνεται προβλέψιμη. Πολύ απλά δεν έχει το story line για να κάνει κάτι πρωτότυπο. Έπρεπε να είχε τελειώσει ήδη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι'απο εμενα!

Παιδια για εμενα το 13 ηταν και παλι καταπληκτικο!

Οι σεναριογραφοι ανεβασανε τον πυχη ψηλα εχω την εντυπωση,θελω να πιστευω οτι το επομενο θα ειναι τοσο καλο οσο το 12-13!

Link to comment
Share on other sites

Απο το trailer το 14 φαινεται οτι κι σ'αυτο θα κρατησει η δραση και η αγωνια των τελευταιων επισοδιων.

Απ'οτι φαινεται η εταιρια πιανει το Μιχαλακη.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Απο το trailer το 14 φαινεται οτι κι σ'αυτο θα κρατησει η δραση και η αγωνια των τελευταιων επισοδιων.

Απ'οτι φαινεται η εταιρια πιανει το Μιχαλακη.

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση :rolleyes:

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση :rolleyes:

 

g@mw τα spoiler μου!!!!!:down::rtfm::rtfm::rtfm::protest:

Link to comment
Share on other sites

g@mw τα spoiler μου!!!!!:down::rtfm::rtfm::rtfm::protest:

 

Καλο ειναι να μην μπαινει κανεις αν δεν θελει spoiler.

Αλλά και ο αλλος ενα spoiler tag μπορουσε να το βαλει..

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να μην μπαινει κανεις αν δεν θελει spoiler.

Αλλά και ο αλλος ενα spoiler tag μπορουσε να το βαλει..

 

να μην μπαινει αμα δεν θελει σποιλερ για κατι που εχει παιχτει εδω και 2-3 μερες.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μέγα λάθος. Εδώ μιλάμε γενικά για το Prison Break και όχι μόνο για το τελευταίο επεισόδιο. Στο γνωστό φόρουμ, που υπάρχει ξεχωριστά θέμα για κάθε ένα επεισόδιο, είναι λογικό να μην μπαίνουν σπόιλερ αφού όσοι μπαίνουν να ποστάρουν, 1ον έχουν προειδοποιηθεί οτι μπορεί να διαβάσουν σπόιλερ και, 2ον, έχουν ήδη δει το επεισόδιο.

 

Εδώ, τίποτα απαο τα 2 δεν θεωρείται δεδομένο. Άρα, είναι μέγιστη @#$@ να μπω εγώ, που δεν έχω προλάβει να δω το τελευταίο, στο θέμα να ρωτήσω κάτι και να δω φάτσα κάρτα ένα σχόλιο του στυλ "Κρίμα ρε που πέθανε ο Λινκ και η Σάρα στο σημερινό, ελπίζω ο Μάικλ που έχασε μόνο ένα χέρι και ένα πόδι, να καταφέρει να ρίξει την εταιρία". ;)

Link to comment
Share on other sites

....που δεν έχω προλάβει να δω το τελευταίο...

γι αυτο ειπα εγω 2-3 μερες, γιατι λογικα σχεδον ολοι μεσα σε 2-3 μερες εχουν δει το επεισοδιο. Καλα για 2 επεισοδια πισω δεν μπαινουν σποιλερ με την καμια. Αλλα για το επομενο πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι ρε παιδια....τωρα εγω που διαβασα τι γινεται ειμαι πολυ υποψιασμενος και θα περιμενω να το δω. Μολις αρχισει να δειχνει δραση θα ξερω τι καταληξη θα εχει.

 

το ληγω εδω αφου ειπα την αποψη μου.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά θα συνεχίσει όλη τη χρονιά; Έχει ακουστεί τίποτα σίγουρο για το πόσο έχει ακόμα;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το 14... Μιλάμε απίστευτες εξελίξεις:blink:

Ο Τ-Μπαγκ πρωταγωνιστεί, σε κάποια φάση τον συμπάθησα τον μ@λ@κ@

Γενικά όμως δυσκολεύουν τα πράγματα, μόνο απαισιοδοξία σου αφήνει το τέλος...

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Α, και btw θα έχουμε κανονικά επεισόδια και τις επόμενες 2 εβδομάδες:

 

15/12/2008: 4x15 - Going Under

22/12/2008: 4x16 - The Sunshine State

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και το 14ο...

Καμια σχεση με το 13 επισοδειο... Οχι και τοσο ωραιο... και εξηγουμε:

Αρχιζει να κουραζει πλεον... Φτανουν τοσες ανατροπες!!! Και ενα τελος επιτελους...

Μετα τα οσα συμβαινουν στο 14ο πραγματικα χαλαστηκα...!

Κριμα... :(

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικοί υπότιτλοι έχουν βγει απο πολύ νωρίς. Δουλέψαμε σφαίρα σήμερα.

 

Είδα σήμερα καπάκι 13 και 14 και μπορώ να πω οτι μετά την ξενέρα που έφαγα στο τέλος του 12, χάρηκα που είδα οτι στο 13 και ειδικά στο 14, υπάρχουν πολλές νέες ιδέες, γρήγορες εξελίξεις και αρκετές πολύ όμορφες και απρόοπτες ανατροπές. Πάρα πολύ ομορφο το τέλος του 14 για όλους. Πολλά ερωτήματα για Μάικλ και Λινκ, τραγική φιγούρα ο Τ-Μπαγκ και λιγότερο εντυπωσιακές οι τακτικές του Σελφ.

 

Αναμένουμε το επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...