Jump to content

Πρόβλημα tapatalk


Jim30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, zerokill said:

Το οτι σε πετάει σε ποστ που δεν έχεις διαβάσει είναι γιατί ειναι default ρύθμιση ....
Εγω το έχω να με πηγαίνει πάντα στο τελευταίο ποστ άρα στην τελευταία σελίδα κάθε νήματος.
Είναι βολικό δεν ξέρω αν θες δοκίμασε το στο opera μήπως είσαι καλύτερα.
 

Screenshot_3.png

Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ την default ρύθμιση γιατί έτσι παρακολουθείς και την συνέχεια της συζήτησης. Σε όλα τα φόρουμ θέλω να βλέπω την συνέχεια από το τελευταίο ποστ μετά την έξοδο μου.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει το Tapatalk premium μόνο και μόνο για αυτό το φορούν. Μακάρι να επανέλθει γιατί πραγματικά είναι τελείως διαφορετική εμπειρία. Επίσης αναγξάστηκα να ανοίξω καινούριο λογαριασμό γιατί δεν με έβαζε με τον παλιό. Και που ζήτησα να μου στειλουν λινκ για επαναφορά στο email ποτέ δεν ήρθε. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, StacySk. said:

Είχα πάρει το Tapatalk premium μόνο και μόνο για αυτό το φορούν. Μακάρι να επανέλθει γιατί πραγματικά είναι τελείως διαφορετική εμπειρία. Επίσης αναγξάστηκα να ανοίξω καινούριο λογαριασμό γιατί δεν με έβαζε με τον παλιό. Και που ζήτησα να μου στειλουν λινκ για επαναφορά στο email ποτέ δεν ήρθε. 

Πολλοί το κάναμε αυτό.Περασμένα μεγαλεία.

Link to comment
Share on other sites

το να μην θέλουν να εντάξουν ένα τεχνολογικό  forum στο tapatalk άντε και πες το κατανοείς, μιας και μέσω tapatalk δεν έχουν την δυνατότηα να μετρήσουν νομίζω πόσοι μπαίνουν και ποια είναι η κινητικότητα του site.

Το να μην δίνουνε όμως με μια ξεκάθαρη απάντηση σε όλα τα μέλη που είναι και πολλά απο ότι βλέπω, αυτό είναι αρκετά εξοργιστικό.

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, guy_fawkes said:

το να μην θέλουν να εντάξουν ένα τεχνολογικό  forum στο tapatalk άντε και πες το κατανοείς, μιας και μέσω tapatalk δεν έχουν την δυνατότηα να μετρήσουν νομίζω πόσοι μπαίνουν και ποια είναι η κινητικότητα του site.

Το να μην δίνουνε όμως με μια ξεκάθαρη απάντηση σε όλα τα μέλη που είναι και πολλά απο ότι βλέπω, αυτό είναι αρκετά εξοργιστικό.

 

Τα έχουν πεί και παλαιότερα φίλοι ... τα προβλήματα υπήρχαν πάντα αλλά "κουκουρούκου"

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, guy_fawkes said:

το να μην θέλουν να εντάξουν ένα τεχνολογικό  forum στο tapatalk άντε και πες το κατανοείς, μιας και μέσω tapatalk δεν έχουν την δυνατότηα να μετρήσουν νομίζω πόσοι μπαίνουν και ποια είναι η κινητικότητα του site.

Το να μην δίνουνε όμως με μια ξεκάθαρη απάντηση σε όλα τα μέλη που είναι και πολλά απο ότι βλέπω, αυτό είναι αρκετά εξοργιστικό.

 

Συμφωνώ απόλυτα!

Φαντάσου όμως και το ενδεχόμενο να μη παρακολουθούν πια το forum γιατί το παρακολουθούσαν από το Tapatalk. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, guy_fawkes said:

το να μην θέλουν να εντάξουν ένα τεχνολογικό  forum στο tapatalk άντε και πες το κατανοείς, μιας και μέσω tapatalk δεν έχουν την δυνατότηα να μετρήσουν νομίζω πόσοι μπαίνουν και ποια είναι η κινητικότητα του site.

Το να μην δίνουνε όμως με μια ξεκάθαρη απάντηση σε όλα τα μέλη που είναι και πολλά απο ότι βλέπω, αυτό είναι αρκετά εξοργιστικό.

 

Δεν είναι μόνο να μετράνε πόσοι μπαινουν. Είναι και οι διαφημίσεις και άλλα πράγματα που κόβονται στο tapa.

Και οκ, ακόμα και το XDA, έκοψε το ΤΑPA, γίνεται και αλλού λοιπόν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν βγαίνουν να μας πουν ότι δεν θα το βάλουμε για τον Α και το Β λόγο, ή ότι θα το βάλουμε τότε, ή να δώσουν τέλος πάντων μια καθαρή απάντηση απέναντι στα μέλη του φόρουμ που - υποτίθεται - σέβονται; 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, junglist said:

Δεν είναι μόνο να μετράνε πόσοι μπαινουν. Είναι και οι διαφημίσεις και άλλα πράγματα που κόβονται στο tapa.

Και οκ, ακόμα και το XDA, έκοψε το ΤΑPA, γίνεται και αλλού λοιπόν.

διαφημισεις δεν εχουμε σε browser εδω και χρονια οποτε δεν ειναι λογος αυτος.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, zerokill said:

Πάμε απεργία? 😄

αποχή 🤣

4 ώρες πριν, motoboots said:

Και γιατί δεν βγαίνουν να μας πουν ότι δεν θα το βάλουμε για τον Α και το Β λόγο, ή ότι θα το βάλουμε τότε, ή να δώσουν τέλος πάντων μια καθαρή απάντηση απέναντι στα μέλη του φόρουμ που - υποτίθεται - σέβονται; 

Αυτό ακριβώς! Ας υπάρξει μια ενημέρωση ώστε να ξέρουμε και εμείς.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κρίμα ένα τέτοιο φόρουμ και με ένα τόσο δημοφιλές αντικείμενο να πηγαίνει απ' το κακό στο χειρότερο.

Ειδικά κάποιοι από εμάς που το είδαμε στα καλύτερά του, είναι πολύ άσχημο να βλέπουμε αυτή τη κατηφόρα.

Θυμάμαι σαν φοιτητής πριν καμιά 10ετια+, χώρια που ελιωνα στο tapatalk στο φορουμ ώρες μέχρι να με πάρει ο ύπνος, με το που ξυπνούσα δεν υπήρχε μεγαλύτερη απόλαυση απ' το να κάνω ένα καζάνι γαλλικό και να κάτσω στο λάπτοπ να διαβάσω τα "νέα" μέσω του φόρουμ να δω απαντήσεις σε νήματα που με ενδιέφεραν και γράψω σ αυτά. Τώρα σιωπηλά διαβάζουμε το φόρουμ ειδικά όταν είναι να πάρουμε καμία καινούρια συσκευή.

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gsir said:

Πόσο κρίμα ένα τέτοιο φόρουμ και με ένα τόσο δημοφιλές αντικείμενο να πηγαίνει απ' το κακό στο χειρότερο.

Ειδικά κάποιοι από εμάς που το είδαμε στα καλύτερά του, είναι πολύ άσχημο να βλέπουμε αυτή τη κατηφόρα.

Θυμάμαι σαν φοιτητής πριν καμιά 10ετια+, χώρια που ελιωνα στο tapatalk στο φορουμ ώρες μέχρι να με πάρει ο ύπνος, με το που ξυπνούσα δεν υπήρχε μεγαλύτερη απόλαυση απ' το να κάνω ένα καζάνι γαλλικό και να κάτσω στο λάπτοπ να διαβάσω τα "νέα" μέσω του φόρουμ να δω απαντήσεις σε νήματα που με ενδιέφεραν και γράψω σ αυτά. Τώρα σιωπηλά διαβάζουμε το φόρουμ ειδικά όταν είναι να πάρουμε καμία καινούρια συσκευή.

από λαπτοπ; αυτά όχι από Tapatalk; 

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk το βράδυ στο κρεβάτι. Λάπτοπ το πρωί με τον καφέ 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, ilka71 said:

διαφημισεις δεν εχουμε σε browser εδω και χρονια οποτε δεν ειναι λογος αυτος.

Καλά εσύ μπορεί να μην έχεις, αλλά πολλοί άλλοι έχουν, οπότε άκυρο το επιχείρημά σου γιατί κρίνεις για τους πάντες.

Και δεύτερος λόγος που είναι άκυρο το επιχείρημά σου, αν δεν είχαν ισχύ οι διαφημίσεις, δεν θα τις έβλεπες σε κάθε site. Μια χαρά ζουν και βασιλεύουν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια ενημέρωση από το forum σε όλους εμάς εδώ στο που βρισκόμαστε δε θα ήταν άσχημη πιστεύω!!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2024 at 3:08 ΜΜ, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

το κοιτάμε και επανερχόμαστε!

Ευχαριστω

 

On 18/1/2024 at 2:57 ΜΜ, athanaso77 said:

Το θέμα με το tapatalk όντως υπάρχει και εξετάζεται από την τεχνική ομάδα. Θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση…

 

On 19/1/2024 at 2:35 ΜΜ, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

παραθέτω αυτούσια την απάντηση που λάβαμε από το support του forum μας:

 

"Το πρόβλημα είναι της Tapatalk, που ξαφνικά δεν αναγνωρίζει το δικό μας forum. Έχουμε κάνει αρκετές ενέργειες, αλλά χωρίς επιτυχία. Στο Invision παραπέμπουν στην Tapatalk, η οποία, όμως, δεν φαίνεται να ανταποκρίνεται. Γενικότερα (από το Invision) προτείνουν να σταματήσει η χρήση του, γιατί έχει πολλά προβλήματα.

Εξετάζουμε τις επιλογές και θα επανέλθουμε. "

 

Οπότε, θα επανέλθουμε, ελπίζω σύντομα

Συμπληρώνω οτι το plugin έγινε re-install χωρις επιτυχια, επειδη το ειδα ως προταση παραπανω

 

ευχαριστω

 

5 ώρες πριν, manan69t said:

Μια ενημέρωση από το forum σε όλους εμάς εδώ στο που βρισκόμαστε δε θα ήταν άσχημη πιστεύω!!!

Λογικά αν δεν δούμε φώς σε κανα μήνα το ξεχνάμε 😄

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου την σπάει που δεν είναι στο Tapatalk το myphone,αυτό μπορώ να το συνηθίσω λόγω του άλλου μεγάλου Ελληνικού φόρουμ που δεν έχει επίσης Tapatalk.

Μου την σπάει όμως που άλλα 2 φόρουμ που ακολουθώ δεν έχουν browser mobile version (και στο κινητό μόνο από Tapatalk μπορείς να διαβάσεις χωρίς να βγάλεις τα μάτια σου),και πρέπει τα μισά φόρουμ να τα βλέπω στον chrome και τα άλλα στο Tapatalk.

 

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, zerokill said:

 

 

 

Λογικά αν δεν δούμε φώς σε κανα μήνα το ξεχνάμε 😄

Όπως ξεχνάμε και το my phone μετά από παρουσία 20 χρόνων εδώ μετά!!!

Δύσχρηστο πολύ πλέον από κινητό που μπαίνουμε οι περισσότεροι λόγο ευκολίας.

Αντί να πάμε μπροστά πάμε πίσω ούτε ο Πόποτας δε τα κατάφερνε έτσι (εμπρός πίσω 😂😭)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου την σπάει ότι υπάρχει ένα θέμα τόσο καιρό, βγήκαν και έγραψαν μια αστεία ανακοίνωση και έκτοτε σιωπή 🤐

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, taliban said:

Eμένα μου την σπάει ότι υπάρχει ένα θέμα τόσο καιρό, βγήκαν και έγραψαν μια αστεία ανακοίνωση και έκτοτε σιωπή 🤐

δεν τους νοιάζει! Και να είμασταν 2-3, αντε να το καταλάβω, αλλά εδώ υπάρχουν πολλοί που το θέλουν!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, manan69t said:

Όπως ξεχνάμε και το my phone μετά από παρουσία 20 χρόνων εδώ μετά!!!

Δύσχρηστο πολύ πλέον από κινητό που μπαίνουμε οι περισσότεροι λόγο ευκολίας.

Αντί να πάμε μπροστά πάμε πίσω ούτε ο Πόποτας δε τα κατάφερνε έτσι (εμπρός πίσω 😂😭)

20 χρόνια ε? νομίζω τον Μάρτιο θα σβήσω 20 κεράκια σαν μέλος. 😄

22 minutes ago, taliban said:

Eμένα μου την σπάει ότι υπάρχει ένα θέμα τόσο καιρό, βγήκαν και έγραψαν μια αστεία ανακοίνωση και έκτοτε σιωπή 🤐

Κρατάμε την ανακοίνωση .. εγώ προσωπικά κατάλαβα οτι το ψάχνουν και βλέπουμε... τώρα τι θα γίνει ελπίζω όταν ξέρουν οριστικά να μας ενημερώσουν καθαρά και ξάστερα.
 

16 minutes ago, guy_fawkes said:

δεν τους νοιάζει! Και να είμασταν 2-3, αντε να το καταλάβω, αλλά εδώ υπάρχουν πολλοί που το θέλουν!

ο χρόνος θα δείξει ..

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Διαχειριστά ακουτε hello ειστε εδω η κάπου αλλου , τόσες διαμαρτυριες τόσες αναφορές , μας ακούτε ;

Μια απάντηση ας ειναι και αρνητική να ξερουμε .

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κανένα άλλο φόρουμ να παρακολουθούμε στο Tapatalk ρε παιδιά να μη πάει τσάμπα η συνδρομή.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...