Jump to content

Πρόβλημα tapatalk


Jim30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, VasilisSam said:

Εγώ έχω ήδη στερητικά 🥲

Σε νιώθω 😊

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Μια απ'τα ίδια!!!

Θέλω να κάνω προπαραγγελία το s24 ultra και ένας λόγος ήταν η συμμετοχή μου εδώ στο φόρουμ η οποία όμως τώρα άρχισε να με ψιλοξενερώνει χωρίς το ταπατάλκ...

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, coulis said:

Μονοπώλιο!!! 

μπορεί ναι , αλλά αν ήθελε η εταιρία που κάνει support το forum, θα είχε γίνει χθες!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, VasilisSam said:

Εγώ έχω ήδη στερητικά 🥲

+1 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Da_rudakos said:

Θα έχουν ανοίξει ticket λογικά και θα περιμένουν να το δει η εταιρεία που έκανε το site.

 

Ναι ticket restaurant. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε μέχρι το θέμα να επιλυθεί, να χρησιμοποιείτε τις παρακάτω προβολές για να βρίσκετε πιο εύκολα τα θέματα που θελετε: 

Θέματα στα οποία έχετε συμμετάσχει

Θέματα που έχετε ξεκινήσει

Αδιάβαστο περιεχόμενο σε όλο το forum

..και από το μενού πάνω δεξιά, και μετά τέρμα κάτω μπορείτε να το κάνετε μαρκάρισμα ως αναγνωσμένο ωστε η τελευταία προβολή να σας είναι πιο χρησιμη. 

Τα παραπάνω λινκ υπάρχουν και πάνω δεξιά στο μενού > δραστηριότητα 

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε Ownership το Tapatalk και ζητάει παραπάνω λεφτά. Γι' αυτό και εξαφανίστηκαν κάτι WUS και την έκαναν με ελαφρά.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι administrators, υπάρχει κάποια εξέλιξη? 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, coulis said:

Κύριοι administrators, υπάρχει κάποια εξέλιξη? 

Ακόμα δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μπορούν?

Edited by motoboots
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορούν? Τι είναι το τόσο δυσεπίλυτο?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, guy_fawkes said:

Γιατί δεν μπορούν? Τι είναι το τόσο δυσεπίλυτο?

Χρειάζονται κάτι μικροέξοδα και άνθρωποι που γνωρίζουν και θέλουν. Όταν αυτά δεν υπάρχουν, σημαίνει δεν μπορούν. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, motoboots said:

Χρειάζονται κάτι μικροέξοδα και άνθρωποι που γνωρίζουν και θέλουν. Όταν αυτά δεν υπάρχουν, σημαίνει δεν μπορούν. 

Τι σημαίνει μικρό έξοδα; να βάλουμε από 5-10€ όλοι όσοι το θέλουμε να καλυφτεί το ποσό. Επίσης όλο και κάτι ξέρουμε από τεχνολογία και forums αρκετοί από εμάς. Κάπως θα μπορούμε να βοηθήσουμε, δε γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DjTony said:

Τι σημαίνει μικρό έξοδα; να βάλουμε από 5-10€ όλοι όσοι το θέλουμε να καλυφτεί το ποσό. Επίσης όλο και κάτι ξέρουμε από τεχνολογία και forums αρκετοί από εμάς. Κάπως θα μπορούμε να βοηθήσουμε, δε γίνεται. 

Κάτω κάτω στην σελίδα υπάρχουν οι τρόποι επικοινωνίας ( FB / INSTA / X ) με τους υπέυθνους του φόρουμ. Οποιος μπορεί και θέλει να βοηθήσει ας επικοινωνήσει μαζι τους 

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο να μην υπάρχει στήριξη τεχνική και να μείνει εκτός tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως δεν είναι θέμα οικονομικό αλλά τεχνικό και ίσως από πλευράς Tapatalk.

Ας ελπίσουμε πως θα βρεθεί λύση...

Δεν επικοινωνεί καμία έκδοση να φανταστώ παλιά και νέα σωστά;

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sofos_5 said:

Έχω την εντύπωση πως δεν είναι θέμα οικονομικό αλλά τεχνικό και ίσως από πλευράς Tapatalk.

Ας ελπίσουμε πως θα βρεθεί λύση...

Δεν επικοινωνεί καμία έκδοση να φανταστώ παλιά και νέα σωστά;

Εγώ έχω παλιά έκδοση του Tapatalk (5.7.2) αλλά δε δουλεύει! 

Δε νομίζω να παίζει ρόλο η version. Έχω και την 4.9.5 αλλά δεν τη δοκίμασα 😋

Link to comment
Share on other sites

Μην χάνετε το χρόνο σας με versions του tapa. Κ στο site του εαν ψαξετε για το φόρουμ, δεν υπάρχει. 

Εχω γράψει παραπάνω, παρόμοιο προβλημα που ειχαμε σε ενα site κ λύθηκε με την ανανέωση ενός plugin απο τον τεχνικό της σελίδας (αν είναι αυτό το πρόβλημα). 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, coulis said:

Μην χάνετε το χρόνο σας με versions του tapa. Κ στο site του εαν ψαξετε για το φόρουμ, δεν υπάρχει. 

Εχω γράψει παραπάνω, παρόμοιο προβλημα που ειχαμε σε ενα site κ λύθηκε με την ανανέωση ενός plugin απο τον τεχνικό της σελίδας (αν είναι αυτό το πρόβλημα). 

Σωστά τα λες, αλλά υπάρχει και άλλη πιθανότητα. Να θέλει αναβάθμιση το λογισμικό του εδώ φόρουμ, κάτι που μπορεί να είναι πιο σύνθετο θέμα και ακριβότερο οικονομικά. 

Edited by motoboots
Link to comment
Share on other sites

Και όχι τίποτα άλλο είμαστε  forum για τα κινητά και παίζουν tapatalk φόρουμ για μηχανάκια και αυτοκίνητα. 😄 😄

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, motoboots said:

Σωστά τα λες, αλλά υπάρχει και άλλη πιθανότητα. Να θέλει αναβάθμιση το λογισμικό του εδώ φόρουμ, κάτι που μπορεί να είναι πιο σύνθετο θέμα και ακριβότερο οικονομικά. 

Σωστά τα λες. Εμεις οταν είχαμε κάνει αναβάθμιση λογισμικού του φόρουμ, δεν "κούμπωνε" το παλιό plugin του tapa στο νεο λογισμικό. Με καινούργιο plugin το πρόβλημα λύθηκε 

45 minutes ago, zerokill said:

Και όχι τίποτα άλλο είμαστε  forum για τα κινητά και παίζουν tapatalk φόρουμ για μηχανάκια και αυτοκίνητα. 😄 😄

Για μηχανάκια είναι το παραπάνω site που λέω 🤣😂 🤣😂  🤣😂 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...