Jump to content

Forthnet DSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έστειλα την Παρασκευή 25/5 μέσω ΕΛΤΑ την αίτησή μου για να γίνω συνδρομιτής στην 4net.Τελικά με όσα διαβάζω το μετάνιωσα. Τι λετε να παραμείνω στον ΟΤΕ kαι να έχω σύνδεση στο ιντερνετ με 1024? Και αν παραμείνω πως να ακυρώσω την αίτησή μου στην 4net? Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση.

Μια χαρα ειναι η forthenet.εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και δεν θα την αλλαζα για τον Ποτε!

Θα το :blink: και μονος σου...με τις πιο σταθερες ταχυτητες που θα εχεις και το καλυτερο δικτυο.εκει που "ποναει" νομιζω η εταιρια ειναι στο επικοινωνιακο της επιπεδο που χρειαζεσαι δοσεις υπομονης...:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια χαρα ειναι η forthenet.εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και δεν θα την αλλαζα για τον Ποτε!

Θα το :blink: και μονος σου...με τις πιο σταθερες ταχυτητες που θα εχεις και το καλυτερο δικτυο.εκει που "ποναει" νομιζω η εταιρια ειναι στο επικοινωνιακο της επιπεδο που χρειαζεσαι δοσεις υπομονης...:ninja:

 

 

Ευχαριστώ φίλε, μα θα περιμένω και άλλη άποψη!

Sony Ericsson team
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ είμαι ευχαριστημένος απο την forthnet.

Το μόνο παρατράγουδο που είχα ήταν στον προηγούμενο λογαριασμό που μου είχαν βάλει ενα τσιμπημένο ποσό ως οφειλη αλλά σε τηλεφωνική επικοινωνία ξεκαθαρίστηκε.

 

Όταν με το καλό φτιάξουν τον Σεπτέμβριο το ιδιόκτητο δίκτυο τους στον Βόλο θα μεταφερθώ προς τα εκεί!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έστειλα την Παρασκευή 25/5 μέσω ΕΛΤΑ την αίτησή μου για να γίνω συνδρομιτής στην 4net.Τελικά με όσα διαβάζω το μετάνιωσα. Τι λετε να παραμείνω στον ΟΤΕ kαι να έχω σύνδεση στο ιντερνετ με 1024? Και αν παραμείνω πως να ακυρώσω την αίτησή μου στην 4net? Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση.
Εγώ πάντως την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησα να τους παίρνω τηλ από τις 09:15 και κατόρθωσα να τους μιλήσω στις 13:50:(
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΦΟΡΑ FORTHNET 1η ΙΟΥΝΙΟΥ

 

Καλησπέρα σας!!!!

 

Μια νεα πολύ δυνατή προσφορά έρχεται την Παρασκευή !!

 

Συγκεκριμένα:

10 Mbps για 10 ε/ μήνα για 6 μήνες !!!!

Κόστος: 60 ε

Όπου δεν υπάρχει κόμβος θα παίζει στα 1024

Θα είναι σε φάκελο και θα στέλνει τον εξοπλισμό η Forthnet

και το καλύτερο:

 

ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ANANEΩΣΕΙΣ!!!!!!

 

Λεπτομέρειες στα καταστήματα Πλαίσιο....!

Link to comment
Share on other sites

Που το έμαθες αύτο??? δώσε κανα λινκ

 

 

 

Εγω βρηκα αυτο...:worry: Forthnet ADSL με 21, 5 ευρώ ανά μήνα για 10Mbps!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα και εγω να καταθεσω την αποψη μου.

στισ 24/4 ηρθε courier και πηρε την αιτηση για forthnet2play και στισ 24/5 συνδεθηκα χωρισ καμια διακοπη τηλεφωνου & internet(ή τουλαχιστον δεν την καταλαβα) μεχρι στιγμησ ειμαι πολυ ευχαριστημενοσ και απο την τηλεφωνια και ειδικα απο ταχυτητα internet.

καλωσ ηρθα

και ελπιζω χωρισ προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΦΟΡΑ FORTHNET 1η ΙΟΥΝΙΟΥ

 

Καλησπέρα σας!!!!

 

Μια νεα πολύ δυνατή προσφορά έρχεται την Παρασκευή !!

 

Συγκεκριμένα:

10 Mbps για 10 ε/ μήνα για 6 μήνες !!!!

Κόστος: 60 ε

Όπου δεν υπάρχει κόμβος θα παίζει στα 1024

Θα είναι σε φάκελο και θα στέλνει τον εξοπλισμό η Forthnet

και το καλύτερο:

 

ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ANANEΩΣΕΙΣ!!!!!!

 

Λεπτομέρειες στα καταστήματα Πλαίσιο....!

 

Δεν ισχυει αυτο που λες φιλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

Oντως έτσι είναι!!

Σήμερα με πήραν και μένα και με ρωτούσαν πόσα θα χρειαστώ στο κατάστημα μου για να μου στείλουν!!

Link to comment
Share on other sites

Forthnet ADSL 10Mbps

 

Super προσφορά μόνο για μία ημέρα!

1η Ιουνίου

Forthnet ADSL 10Μbps μόνο 10€/μήνα

για τους πρώτους 6 μήνες

 

AΛΛΑ

# Τέλος διακοπής πριν από το πέρας του 12μηνου: 70€

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ!! Εγώ ακόμα δεν άρχησα, και άρχησαν τα παρατράγουδα! 24/5 με σύνδεσαν (υποτήθεται) και ακόμα internet γιοκ! Ούτε καν συνχρονίζει το adsl! Μετά από 2 ώρες στο τηλέφωνο και άπειρες δοκιμές (παρόλο που από την αρχή τους έλεγα ότι ΔΕΝ συνχρονίζει καν) το έδωσαν για βλάβη! Άντε να δούμε τώρα πότε θα δούμε φως. Μέχρι αυτή την στιγμή πάντως ΤΙΠΟΤΑ.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΦΟΡΑ FORTHNET 1η ΙΟΥΝΙΟΥ

 

Καλησπέρα σας!!!!

 

Μια νεα πολύ δυνατή προσφορά έρχεται την Παρασκευή !!

 

Συγκεκριμένα:

10 Mbps για 10 ε/ μήνα για 6 μήνες !!!!

Κόστος: 60 ε

Όπου δεν υπάρχει κόμβος θα παίζει στα 1024

Θα είναι σε φάκελο και θα στέλνει τον εξοπλισμό η Forthnet

και το καλύτερο:

 

ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ANANEΩΣΕΙΣ!!!!!!

 

Λεπτομέρειες στα καταστήματα Πλαίσιο....!

 

Eκανα λαθος τελικα φιλε μου!

Πολυ καλη προσφορα !!!

Link to comment
Share on other sites

Forthnet ADSL 10Mbps

 

Super προσφορά μόνο για μία ημέρα!

1η Ιουνίου

Forthnet ADSL 10Μbps μόνο 10€/μήνα

για τους πρώτους 6 μήνες

 

AΛΛΑ

# Τέλος διακοπής πριν από το πέρας του 12μηνου: 70€

 

 

 

Το οποίο πρακτικά τι μπορεί να σημαίνει?

 

Τι χρεώσεις να περιμένουμε από τον 6ο μήνα και μετά?

 

Έτσι για να ξέρουμε να βάλουμε τα κλάματα από τώρα.....:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Παντως η χρέωση ειναι ανα διμηνο ! 43€ η 69€ αντίστοιχα

 

21,50€ το μηνα για dynamic η

34,50€ το μηνα για static

 

 

εδω

Link to comment
Share on other sites

LOIPON:ninja:

21/2/2007 EKANA DIAKOPI TIS SINDESIS MOU STON OTENET.8EORONTAS OTI 8A IMOUNA GIA LIGES MONO MERES XORIS INTERNET.

ETIXE NA KANO KAI TILEFONO STO OTENET STIS 2/3/2007 KAI ME DIABEBAIOSAN OTI EGINE ONTOS DIOKOPI TIS SINDESIS.

21/2/2007 TO MESIMERI EKANA AITISI STIN FORTHNET GIA TO 2 PLAY.

APO ARXES MARTIOY PARAKOLOU8O TIN AITISI MOU APO ALLO P/C,(TI MAMAKIA EINAI AYTI POU EXOUN STON TILEFONITI OTAN PERNEIS STI FRTHNET NASOU LENE OTI GIA TIN KATASTASI TIS SINDESIS SAS MPORIETE NA TI DEITE STO SITE TOUS.KAI AN DEN EXO TETOIA DINATOTITA EXO INTERNET.KAI PANTA APO TI STIGMI POU APO TO DIKO MOU P/C IPOTI8ETE DEN EXO SINDESI), KAI SINEXIZO..............5 FORES MOU ERIKSE O OTE TIN AITISI ME TIN AITIOLOGIA OTI EXO ADSL GRAMMI.GIA KAKI MOU TIX, ETIXE NA KANO KATI DOULIES STO P/C KAI EBGALA ENTELOS TO MODEM TOU OTENET:) .OPOS ANEFERA PARAPANO EIXA PAREI TI DIABEBAIOSI OTI EKANA ONTOS DIAKOPI ME TON OTENET KAI 8EOROUSA OTI EIMAI OK KAI KATI SIMBENEI ME TOUS OTEDES.

SE KAPOIA FASI TON APRILIO PLEON:blink: KAPOIOS POLITIS MOU LEEI NA BALO TO MODEM TOU OTENET NA DO AN ONTOS DEN EXO ADSL GRAMMI.KAI DISTIXOS GIA MENA ENO MOU KOPSANE TO INTERNET TA ASTERIA DE MOU KOPSANE TIN ADSL GRAMMI ME APOTELESMA NA PEFTOUN OI AITISEIS POU STELNAME ME TON POLTI TIS FORTHNET.:blink:

PRIN KANO TI DOKIMI ME TO MODEM TOU OTENET SIMFONISAME ME TON POLITI TIS FORTHNET,(POU EINAI KAI POLI KALOS MOU FILOS, DIAFORETIKA DEN 8A TOUS PERIMENA ME TPT),APOFASISAME NA PARO TO KIT TIS FORTHNET KAI OTAN 8A ENERGOPOIOTANE 8A GINOTAN I AITISI GIA TO 2 PLAY KAI TA LEFTA TIS AGORAS 8A SIMSPIFIZONTOUSAN STO 2 PLAY.

KSAFNIKA KAI EFOSON KATALABAME TI EGINE KAI AFOU KSEFONISA TOUS OTENEDES GIA TI MAMAKIA TOUS, 7/5/2007 MOU ERXETE TO USERNAME KAI TO PASSEWORD KAI EIXA INTARNET:) MOU ETSEILE KAI I FORHNET KAI E-MAIL ME OLA AYTA.

KAI ENO XEROME EPITELOUS TO INTERNET POU EKANA AITISI STIS 21/2/2007 14/5/2007 MEXRI TO MESIMERI DOULEYA TO INTERNET TO KLEINO TO MESIMERI STIS 3 KAI TO PAO NA TO ANOIKSO TO BRADI STIS 23:00..............

TPT...............DEN EXO INTERNET................EXO ADSL GRAMMI ALLA DEN EXO INTERNET:blink:

TIN ALLI MERA,(GIATI EKINI TIN ORA ME EIXAN ANAMONI KAI ITAN ARGA), KANO TILEFONA STIN FORTHNET.PERIPOU 45 LEPTA ANAMONIS KSAFNIKA MILAO ME TO TEXNIKO TMIMA, KAI MOU LENE OTI DEN EIMAI ENERGOS SINDROMITIS:blink: KAI PROFANOS PERIMENOUME NA ENERGOPIOI8O.ENO TOUS LEO OTI GIA MIA BDOMADA EIXA INTERNET KAI MALISTA TOUS EDOSA KAI TO USERNAME POU MOU DOSANE KAI TO EKSAKRIBOSANE MOU LENE NA PARO TO TMIMA POLISEON GIA NA MOU POUN AYTOI TI SIMBENEI.

EPIDI STI DOULIA EXO INTERNET MPIKA KAI EIDA OTI I AITISI MOU EINAI STON OTE APO TIS 8/5/2007.

MEXRI SIMERA POU GRAFO AYTA INTERNET DEN EXO.EXOUN PERASEI 3 MINES KAI INTERNET DEN EXO.I APANTISI TTON POLISEON ITAN OTI APO KIT GIA NA PAO STO 2 PLAY PREPEI NA KOPEI TO INTERNET.:blink:

OLA TA PARAPANO TA ANFERO ME SKOPO OTI OPOIOS 8ELISEI NA KANEI ALLAGES APO ALLO DIKTIO KALO EINAI NA KSEREI KAI MERIKA PRAMATA.

8EORO OTI PROSOPIKA TIN PATISA KAI SINEXIZO NA TI PLIRONO,(AKOMA DEN EXO INTERNET),GIATI DEN IKSERA, GIATI OLOI TOUS DEN KSERANE,(EINAI SAN NA PIGENEIS TO AMAKSI SOU STO SINERGIO KAI 8A PREPEI NA KSEREIS OLA OSA GINONTE,OXI APLA NA TA AKOUS ALLA NA TA KSEREIS).

DISTIXOS I ELLINIKI PRAGMATIKOTITA GIA MENA EINAI STO APOGEIO TIS.

POULAME AERA,POULAME TA PANTA, ALLA, STI POREIA FENONTE OI ADINAMIES KAI I PERIPLOKOTITA OLON AYTON POU LENE.

ALLAZEIS PROVITER KAI PREPEI NA PERIMENEIS TO LIGOTERO 12 ERGASIMES MERES.KAI AN EISAI EPAGGELMATIAS?

ALLAZEIS APO KIT STON IDIO PROVITER GIA NA PAREIS ALLI IPIRESIA 8A PREPEI NA MEINEIS XORIS INTERNET GIA 25 ERGASIMES MERES.

DEN KSERO AN EIMASTE IPOXIRIO TOU OTE I KAPOION ALLON, ALLA EIMAI PELATIS.PLIROSA TO KIT EKINI TI STIGMI 117 EURO,(KAI MALISTA 8ELO NA DO AN XREONOME OLO AYTO TO KAIRO).

8EORO OTI TO INTERNET SE 8EMA PAROXIS TOU EINAI POLI OTI NANE.KAI DE MILAO MONO GIA TI FORTHNET POU OI IPIRESIES POU POULANE EINAI KAINOURGIES KAI DISKOLEUONTE APO OSO EIPAN NA TIS DOSOUN, ALLA GIA OLOUS.

KAI AYTO TO MINIMA POU OTAN PERNEIS TILEFONO SOU LEEI OTI GIA TI POREIA TIS AITISIS MPOREITE NA TO DEITE APO SITE TOUS KAI AMESOS META SE KLEINEI TO 8EORO XALARA XAZO.OPOS KAI OTAN KATAFERA NA TOUS PETIXO EKANA 45 LEPTA GIA NA MILISO ME KAPOION.KAI ME PROBLIMATIZEI AYTO GIATI DIALEKSA TO 2 PLAY, KAI DEN KSERO TI PRAGMATIKA MOPREI NA GINEI SE PERIPTOSI BLABIS.GIATI SE EKINI TI FASI AN EINAI NA PERIMENO 45 LEPTA EINAI NA ME GIONOUN ME TO ILI8IO MINIMA TOUS TO KOBO OTI 8A MENO APO TIL GIA MERES, KAI 8A GINO MPALAKI STO POIOS FTAIEI KAI POIOS PREPEI NA LISEI TO PROBLIMA.

EKLEISA 3 MINES XORIS INTERNET KAI SINEXIZO NA PERIMENO.

MOU 8IMIZEI TIN EPOXI POU OTAN PERNAME TILEFONO STO DIPLA DIAMERISMA KANAME 500 KLEISEIS KAI PERIMENAME 10 ORES STO TILEFONO GIA NA MILISOUME ME TON DIPLANO MAS.

an kapoios gnorizei ti simbenei stis periptoseis pou 8a exo problima blabis sto tilefono OTAN me to kalo apoktiso to 2 play, pos 8aginei na exo amesi kai apotelesmatiki lisi 8a me endiefere...........

eyxaristo osous diabasan to post mou kai eilikrina einai pera gia pera ali8eia ta osa leo.isos na ksexasa na grapso kapoia,a alla en oligis kapos etsi sinexizei na ekselisete i istoria mou............

Link to comment
Share on other sites

Nakis, προσπάθησε να γράφεις ελληνικά (όχι gleeklish) και προπαντώς ΟΧΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ (ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ). :)

 

1) Όταν ζητάς διακοπή από μια εταιρεία (στην περίπτωσή σου OTEnet), η πρόσβαση διακόπτεται αμέσως (οι κωδικοί πρόσβασης δηλαδή ακυρώνονται) αλλά η γραμμή χρειάζεται κάποιες εργάσιμες μέρες για να βγει off.

Οπότε την αίτηση για καινούρια γραμμή (σε forthnet στην περίπτωσή σου) την στέλνεις αφού διακοπεί η γραμμή με τον προηγούμενο πάροχο. Γιατί; Για να αποφύγεις χάσιμο χρόνου με τις απορρίψεις εκ μέρους ΟΤΕ της ενεργοποίησης νέας γραμμής, αφού η παλιά είναι ακόμα on.

 

2) Το τηλεφωνικό κέντρο της Forthnet όντως έχει πρόβλημα, από την άποψη ότι τα νέυρα σου γίνονται κρόσια μέχρι να βγάλεις γραμμή. Αλλά αν δοκιμάσεις πολύ πρωινές ή πολύ απογευματινές ώρες, δηλαδή ώρες λιγότερης αιχμής, ο χρόνος αναμονής είναι λιγότερος.

 

3) Για να μεταβείς από ΑΡΥΣ (adsl forthnet μέσω OTE) σε 2Play μέσω ιδιόκτητου, θα διακοπεί η γραμμή (φωνή+adsl) από κάποια λεπτά μέχρι κάποιες ώρες.

 

4) Στο internet μπορείς να μπεις και μέσω dial-up (με την πληθώρα των καρτών που πωλούνται στα περίπτερα) για να δεις την πορεία ενεργοποίησης της αίτησης.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....βλεποντας την προσφαρα αυτη εντυποσιαστηκα.....και εχω να κανω μια ερωτηση...ειμαι συνδρωμητης σε αλλα εταιρια....και ερωτω...μπορω αραγε να κανω διακοπη της συνδεσης μου την οποια ανανεωσα για ενα χρονο πριν κανα 3μηνο..οπου ο λογαριασμος για να τον πληρωσω ηρθε αυτες τισ μερες..λογο οτι οι δυο πρωτες μηνες ειναι δωρεαν...?ειχα σκποπο να προπληρωσω ολο το χρονο...αλλα τωρα λεω να μην πληρωσω τιποτα....να μου γινει διακοπη...αφοθ μου γινει διακοπη να πληρωσω το τελευταιο μηνα...και να μην μου ξαναγινει ενεργοποιηση...κι ετσι να ερθω εδω...
Link to comment
Share on other sites

Nakis, προσπάθησε να γράφεις ελληνικά (όχι gleeklish) και προπαντώς ΟΧΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ (ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ). :)

φιλε μου 8α προσπαθήσω να γραψω ελληνικα αλλα λογο οτι εδο και δυο χρονια γραφο ετσι η ιρθογραφια μου ειναι για κλαματα

:)

οσο για τα κεφαλαια οντοσ φωναζο λογο αγανακτισης:)

1) Όταν ζητάς διακοπή από μια εταιρεία (στην περίπτωσή σου OTEnet), η πρόσβαση διακόπτεται αμέσως (οι κωδικοί πρόσβασης δηλαδή ακυρώνονται) αλλά η γραμμή χρειάζεται κάποιες εργάσιμες μέρες για να βγει off.

Οπότε την αίτηση για καινούρια γραμμή (σε forthnet στην περίπτωσή σου) την στέλνεις αφού διακοπεί η γραμμή με τον προηγούμενο πάροχο. Γιατί; Για να αποφύγεις χάσιμο χρόνου με τις απορρίψεις εκ μέρους ΟΤΕ της ενεργοποίησης νέας γραμμής, αφού η παλιά είναι ακόμα on.

 

απαντησή:τη διακοπη απο τον otenet την εκανα 21/2/2007 το πρωι.την αιτηση στην forthnet την εκανα το μεσημερη.απο την εξεληξη της αιτησης που εβλεπα μεσο η/υ στη δουλια μου ελεγε οτι εγινε αιτηση στην forthnet στισ 1/3/2007, και στις 2/3/2007 ηταν στον οτε.εγω μιλησα με otenet 28/2/2007,για να ειμαι σιγουρος οτι εγινε διακοπη,(μη πληρωνω και χαβαλε), και επιβεβαιαωσαν οτι εγινε διακοπη απο αυτους και σε 2 μερες,(οπως καλος ειπες ), θα γινοτανε η διακοπη της adsk γραμμης.και να δεχτω οτι ητανε 8εμα μιας δδυο ημερων...........................5 αιτησεις επεσαν στο κενο μεχρι να βαλω το modem του οτενετ και να δω οτι ο δεν εγινε ΠΟΤΕ η διακοπη τησ adsl γραμμης.

 

2) Το τηλεφωνικό κέντρο της Forthnet όντως έχει πρόβλημα, από την άποψη ότι τα νέυρα σου γίνονται κρόσια μέχρι να βγάλεις γραμμή. Αλλά αν δοκιμάσεις πολύ πρωινές ή πολύ απογευματινές ώρες, δηλαδή ώρες λιγότερης αιχμής, ο χρόνος αναμονής είναι λιγότερος.

 

απαντησή:εχω δοκιμασει και πρωινες ωρες και βραδινες,(ειμαι σιγουροσ οτι διαβασες οτι μετα απο μια βδομαδα χρηση ανακαληψα οτι δεν εχω internet στις 23:00 το βραδυ.και ναι φιλε μου επρεπε με αυτο που διαφιμιζουν μετα απο τοσο καιρο,(αν δεν κανω λαθος απο την αρχη του ετους το διαφημηζουν), να εχουν επανροσει το τμημα υποστηρηρξης πελατων γιατι πιστευω οτι η ζητηση ηταν παρα πολλη μεγαλη, και οχι με ενα μηνυμα που λεει δες τη προοδο της αιτησης σιυ μεσω του site μας.

 

3) Για να μεταβείς από ΑΡΥΣ (adsl forthnet μέσω OTE) σε 2Play μέσω ιδιόκτητου, θα διακοπεί η γραμμή (φωνή+adsl) από κάποια λεπτά μέχρι κάποιες ώρες.

 

απαντηση:απο της 14/5/2007 μεχρι και τωρα καλη ωρα δεν εχο internet.δε νομιζω οτι μιλαμε για ωρες και βεβαια ουτε για λεπτα.κοντευω μηνα να κλεισω.και το ωραιο ειναι οτι δε ξερω τι θα μου χρεωσουν, εκει θα ειναι τι αστειο.

 

4) Στο internet μπορείς να μπεις και μέσω dial-up (με την πληθώρα των καρτών που πωλούνται στα περίπτερα) για να δεις την πορεία ενεργοποίησης της αίτησης.

 

απαντηση:το internet το εχω για χαβαλε, δε μου ειναι τοσο χρησημο.αλλα αυτο δε δικαιολογει σε τπτ τους 3 μηνες αναμονης, ουτε οτι επιδι ειναι για χαβαλε 8α πρεπει να περιμενω τοσους μηνεσ χωρις να λεω τπτ.πιστευω οτι κανω γαιδουρινη υπομονη.και πιστευω οτι σιγουρα δεν ειναι ετοιμοι για αυτο που διαφημηζουν.

 

σ απαντησα απλα φιλε μου χωρις να στα επιρπτω και βεβαια δε φταις εσυ.και βεβαια ενα ευχαριστω που διαβασες και απαντησες στο post μου.και χιλια συγνωμη για την ορθογραφια μου.πιστευω να μην εχασες το φως σου.:)

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της Forthnet είναι μούφα μάγκες. Θέλουν 60 Ευρώ για τους 6 πρώτους μήνες αλλά το συμβόλαιο που κάνεις είναι για 12 μήνες. Οι υπόλοιποι 6 μήνες χρεώνονται με 21,5 Ευρώ το μήνα. Εάν θέλεις να την κάνεις μετά τους 6 μήνες σου ζητάνε τέλος απενεργοποίησης 70 Ευρώ. Δηλαδή 60+70=130. Άρα 21,67 το μήνα.....Ψάχνουν για αμερικανάκια......Αλήθεια η προστασία καταναλωτών έχει μήπως κάτι να πει για ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ...?
Link to comment
Share on other sites

Μα 21,67 είναι η κανονική χρέωση των 10Μbps.

Η προσφορά είναι ότι δεν θα πληρώνεις ΚΑΙ τους 12 μήνες έτσι αλλά τους 6 πρώτους θα τους πληρώνεις πιο φτηνά ( 10 ευρώ... )

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν με χαλάνε είτε 20 είτε 25 είτε 30 ευρώ για 10mbit ΧΩΡΙΣ ΟΤΕ. Μια χαρά προσφορά είναι. Ήδη έχω στήλει αίτηση για shared llu.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...