Jump to content

Η 3G κάλυψη στο site της Wind!


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λες η ΤΙΜ οτι κανει ...να το κανει για το ονομα?? οτι πρωτη εμεις παντα φερνουμε νεες υπηρεσιες??

κοιτα ετσι κι αλλιως το 3g δεν το χρησιμοποιουν πολλα ατομα..οποτε οσα v800 και οσα Ζ800 αντιστοιχα εχουν πωληθει..τι να το κανω??αν δεν εχει η κοπελια μου πχ να την βλεπω..και αντε λες η συσκευη...η υπηρεσια?? θα την εχει?

εδω στελνεις μερικα sms και σε καποια φαση λες κατσε να σταματησω.φαντασου να κανεις βιντεοκληση καμια ωρα..

να μη βιαζομαστε πολυ γιατι και για το umts ακομα απο τελεστετ ακουγοταν...και δεν εχει υλοποιηθει.

 

σιγα σιγα ολοι μαζι θα φτασουμε στη κορυφη!!

 

θα μπορούσε η ΤΙΜ με το δίκτυο που είχε στην αρχή και με ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ να κερδίσει την εμπιστοσύνη μας για το UMTS,να βγεί το λεγόμενο "καλό όνομα".Πράγματι,πρώτη το έφερε στην Ελλάδα με ένα άψογο κατά τη γνώμη μου δίκτυο.Αλλά η ανταγωνιστικότητα του πακέτου είναι πλέον εκτός πραγματικότητας :!:

Εμένα δε με ενδιαφέρει η video κλήση: θέλω καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών(φωνή,internet) είμαι κατανοητός; Eπιπλέον έβγαλε ΤV over UMTS αλλά δε μπορεί κανείς να τη χρησιμοποιήσει...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πηρε οπως παντα λιγοτερο φασμα και στο 3G,μας τα παιρνει καλα καλα τα λεφτουδακια αλλα οταν παει να βαλει κεραιες τους εμποδιζουν οι δημαρχοι και οι νομαρχες

 

Αντε αντε απο την τριτη θα εχω cosmote και ελπιζω να εκανα καλη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

To diktyo 3g ths tim dothike emporika se xrhsh 27 Ianouariou tou 2004 prin akoma ginei Tim......

 

...kai auto mporousan na to diapistwsoun oloi oi ergazomenoi twn etairiwn pou eihan tote test suskeves... giati emporika, (liges kai akrives) syskeyes gia to koino prwtoemfanistikan 3-4 mines meta!!

 

Min tsimpate sto diafimistiko trik "dinw emporika tin ypiresia" otan, ek twn pragmatwn, den yparhoun xristes na tin hrisimopoiisoun.... etsi eihe ginei kai me to launch tou gprs, etsi egine me to UMTS, etsi ginetai auti ti stigmi me to I-mode over 3G (pou apo ton Ioulio ehei oles kai oles MIA syskevi diathesimi, kai auti posoi tha tin agorasoun gia na viwsoun pragmatika tin ypiresia??), kapws etsi ehoun paixtei kai oi anakoinwseis gia EDGE...

Link to comment
Share on other sites

...kai auto mporousan na to diapistwsoun oloi oi ergazomenoi twn etairiwn pou eihan tote test suskeves... giati emporika, (liges kai akrives) syskeyes gia to koino prwtoemfanistikan 3-4 mines meta!!

 

Min tsimpate sto diafimistiko trik "dinw emporika tin ypiresia" otan, ek twn pragmatwn, den yparhoun xristes na tin hrisimopoiisoun.... etsi eihe ginei kai me to launch tou gprs, etsi egine me to UMTS, etsi ginetai auti ti stigmi me to I-mode over 3G (pou apo ton Ioulio ehei oles kai oles MIA syskevi diathesimi, kai auti posoi tha tin agorasoun gia na viwsoun pragmatika tin ypiresia??), kapws etsi ehoun paixtei kai oi anakoinwseis gia EDGE...

Exw na se enhmerwsw pws apo 29 Fevruariou(den thymamai akrivws) pou vghke to 3g add-on to xrhsimopoiw kanonika.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8915burberry.jpg
Link to comment
Share on other sites

Exw na se enhmerwsw pws apo 29 Fevruariou(den thymamai akrivws) pou vghke to 3g add-on to xrhsimopoiw kanonika.....

 

28 ειχε ο φλεβαρης :p :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Μα εχει παγιο 3G, 38ευρω ειναι και εχεις 70 λεπτα δωρεαν χρονο(μπορει 60 τωρα) περιλαμβανοντας και βιντεοκλησεις.

εχει 15μμς δωρεαν! και 40 mb πλοηγηση

μετα μπορεις να βαλεις και και επιλογη 3g με 25 ευρω παγιο 40 mb πλοηγηση

billakos, οταν εννοώ να το βγάλει, δεν εννοώ να το λανσάρει, δεν είμαι τόσο πίσω, αλλά να αφαιρέσει το πάγιο του 3g!

Link to comment
Share on other sites

28 ειχε ο φλεβαρης :p :stupid:

Το 2004 ο Φλεβάρης είχε 29!

 

Στις 22.01.2004 άρχισε η έναρξη παροχής υπηρεσιών τρίτης γενιάς από την ΤΙΜ και στις 22.02.2004 άρχισε να παρέχεται η "Επιλογή 3G" και για τους ήδη υπάρχοντες συνδρομητές της εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι την πρωτη μου 3G κληση (οχι βιντεο κληση) την εκανα ενα μηνα και 10 μερες πριν την αλλαγη απο 2003 σε 2004.

Και θυμαμαι την πρωτοχρονια με εναν τοτε "φιλο" με 6650 και αυτος που μπορουσαμε να παρουμε μονο ο ενας τον αλλο τηλεφωνο απο το αδειο στην κυριολεξια UMTS δικτυο τους :D

6086xxx rulezzzzz

 

 

Παντως , οι συσκευες υπαρχουν εστω και αν ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου απο την ΤΙΜ .

Οταν ομως ζητας απο εναν πελατη να πληρωσει το κοστος ενος 6680 π.χ. ηδη "ακροβατεις" μη εχοντας να προσφερεις συσκευες στην τιμη του C980 της Motorola (vodafone live) .

Oταν ζητας ομως και επιπλεον παγιο , και μαλιστα σημαντικο σε χρηματικη αξια εχεις αρχισει και οχι απλα ακροβατεις αλλα χοροπηδας πανω στο σχοινι :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oταν ζητας ομως και επιπλεον παγιο , και μαλιστα σημαντικο σε χρηματικη αξια εχεις αρχισει και οχι απλα ακροβατεις αλλα χοροπηδας πανω στο σχοινι :lol: :lol:

 

λίγες λέξεις,μεγάλο νόημα :) Αν και θα βγει το πάγιο πιστεύω,τζάμπα γκρινιάζουμε :cool:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...