Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα μια ερώτηση.

Επειδή αντιμετωπίζω κάποια θέματα σε περιαγωγη δεδομένων σε συγκεκριμένες περιοχές σε ένα Meizu pro 6 plus και θεωρώ πως όσα έχω διαβάσει μάλλον ωφειλεται στο ότι δεν έχει την 800αρα,σας ρωτώ, αν ξέρετε το έχουν όλες οι κινεζικές συσκευές;

Πχ το oneplus 5t, mate 10pro, oneplus 6, honor 10.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Και οι 4 συσκευές που αναφέρεις έχουν την 20 (800) μπάντα. Στο gsmarena κάνεις search, βρίσκεις το κινητό που σε ενδιαφέρει και στη συνέχεια στην πρώτη γραμμή των χαρακτηριστικών (NETWORK - Technology) πατάς το "EXPAND" και βλέπεις όλες τις μπάντες που υποστηρίζει το κάθε κινητό. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλα τα κινητά που ανέφερες σε καλύπτουν

Πέρα από αυτό ναι αν έχεις wind τότε είναι λογικό αυτό που σου κάνει το κινιτο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Cosmote έχω.

Cosmote σχεδόν δεν κάνει πουθενά χρήση της 800 σε ποια περιοχή είσαι?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι από Αθήνα.

Προχτές σε σημείο που έγω δεν έπιανα σήμα από δεδομένα, ένα s7 edge Kai ena oneplus 3t έπιαναν.

Έρχονται διακοπές και επειδή θα είμαι μακρυά σκέπτομαι αυτό είναι το πρόβλημα;

Η συσκευή μου meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Cosmote σχεδόν δεν κάνει πουθενά χρήση της 800 σε ποια περιοχή είσαι?

Και η Cosmote χρησιμοποιεί B20 (την 800 άρα).

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και η Cosmote χρησιμοποιεί B20 (την 800 άρα).

 

ελάχιστα πχ στην θεσσαλονικη και γύρο γύρο περιοχές (έχω logger να δω που και τι έχουν) όλο και όλο 1 φορά συνδέθηκε σε b20 (τον τελευταίο 4 μηνο που το τρεχω)

 

μπορεί στην αθηνα να ειναι διαφορετικά τα πράγματα.... από την άλλη μπορεί απλά το κινητό του παιδιου να εχει θεμα και οχι η ελληψη του b20

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω θερμά γι στις απαντήσεις.

Όταν έχω δεδομένα η συσκευή πάει πριόνι παντού.

Απλά έκανα σύγκριση με τις άλλες δυο συσκευές.

Τώρα αν , ρωτάω, την στιγμή που υπάρχει το θέμα μη δεδομένων, ενεργοποιήσω τα 3g η 2g θα υπάρχει περίπτωση να έχω εκεί δεδομένα;

Γιατί αν είναι οκ , τότε όλα μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω θερμά γι στις απαντήσεις.

Όταν έχω δεδομένα η συσκευή πάει πριόνι παντού.

Απλά έκανα σύγκριση με τις άλλες δυο συσκευές.

Τώρα αν , ρωτάω, την στιγμή που υπάρχει το θέμα μη δεδομένων, ενεργοποιήσω τα 3g η 2g θα υπάρχει περίπτωση να έχω εκεί δεδομένα;

Γιατί αν είναι οκ , τότε όλα μια χαρά.

 

αναλογα ποιο ειναι το θεμα αν ειναι θεμα με την ελληψη συχνοτιτων ναι θα εισαι οκ με 3g αν ειναι θεμα συσκευης δεν θα εισαι οκ δωκιμαζεις και βλεπεις

Link to comment
Share on other sites

αναλογα ποιο ειναι το θεμα αν ειναι θεμα με την ελληψη συχνοτιτων ναι θα εισαι οκ με 3g αν ειναι θεμα συσκευης δεν θα εισαι οκ δωκιμαζεις και βλεπεις

 

Η συσκευή μια χαρά είναι, άλλωστε καινούργιο είναι, απλά δεν έχει όπως λένε 800 μπάντα...και όταν δεν πιάνω 4g το αποδίδω εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή μια χαρά είναι, άλλωστε καινούργιο είναι, απλά δεν έχει όπως λένε 800 μπάντα...και όταν δεν πιάνω 4g το αποδίδω εκεί.

 

το μόνο μας πρόβλημα ειναι οτι cosmote κάνει πολύ ελάχιστη χρήση της band 20 (800) σε βαθμό που δεν έπρεπε καν να παίρνεις χαμπάρι ειδικά σε μεγάλη πόλη (αντε να πούμε που στα χωριά οκ (εκει εχουν band 20 κυρίως wind επειδή χρειάζεται λιγότερους σταθμούς βάσεις καθώς band 20 έχει καλύτερη εμβέλεια και διαπεραστικοτιτα μεσα απο τοιχους κλπ

 

ποιο πιθανών να έχει χαμηλής ισχύς πομποδέκτη το κινητό η να έχει κάποιο ελλατομα παρά να φταει η b20 στην περίπτωση σου τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά που θα βρεθώ στα ίδια σημεία , θα δοκιμάσω 3G να δούμε αν αλλάζει κάτι.

Τώρα αν έχει θέμα δεν ξέρω γιατί όταν έχω δεδομένα πάει σφαίρα και πολύ πιο γρήγορα από wi fi .

Θα ενημερώσω σε πρώτη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω, καθώς τα χαρακτηριστικά του είναι πολύ καλά για τα λεφτά του, περίπου στα 80 ευρώ, έχει βρει κάποιος άκρη με την μπαταρία; τι μπορεί να τρέχει κ να την καταναλώνει;

 

Sent from my HT7 Pro using Tapatalk

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

cat-s61-1.jpg

 

cat-s61-2.jpg

 

Network Technology

GSM / HSPA / LTE

Launch Announced 2018, February

Status Available. Released 2018, June

Body Dimensions 150 x 76 x 13 mm (5.91 x 2.99 x 0.51 in)

Weight -

Build Aluminum frame

SIM Single SIM (Nano-SIM) - South Africa only

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

- IP68 dust/water proof (up to 3m for 1 hour)

- Drop-to-concrete resistance from up to 1.8 m

- MIL-STD-810G compliant

Display Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Size 5.2 inches, 74.5 cm2 (~65.4% screen-to-body ratio)

Resolution 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~424 ppi density)

Multitouch Yes

Protection Corning Gorilla Glass 5

Platform OS Android 8.0 (Oreo), planned upgrade to Android 9.0 (P)

Chipset Qualcomm SDM630 Snapdragon 630

CPU Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53

GPU Adreno 508

Memory Card slot microSD, up to 256 GB (dedicated slot)

Internal 64 GB, 4 GB RAM

Camera Primary 16 MP, PDAF, dual-LED dual-tone flash; FLIR thermal camera (Lepton module)

Features Thermal imaging, heat palettes, temp. spot meter, geo-tagging, touch focus, face detection, panorama

Video 2160p@30fps

Secondary 8 MP

Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones

Loudspeaker Yes

3.5mm jack Yes

Comms WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth 5.0, A2DP, LE

GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, SBAS

NFC Yes

Radio FM radio

USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

Features Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, indoor air quality sensor

Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM

Browser HTML5

- Laser-assisted distance measurement tool

- Fast battery charging (Quick Charge 4.0)

- MP4/H.265 player

- MP3/eAAC+/WAV player

- Document viewer

- Photo/video editor

Battery Non-removable Li-Ion 4500 mAh battery

Stand-by Up to 888 h (3G)

Talk time Up to 35 h (3G)

Misc Colors Black

Price About 900 EUR

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

cat-s41-0.jpg

 

cat-s41-1.jpg

 

Network Technology

GSM / HSPA / LTE

Launch Announced 2017, September

Status Available. Released 2017, September

Body Dimensions 152 x 75 x 12.9 mm (5.98 x 2.95 x 0.51 in)

Weight 218 g (7.69 oz)

SIM Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

- IP68 dust/water proof (up to 2m for 1 hour)

- Drop-to-concrete resistance from up to 1.8 m

- MIL-STD-810G compliant

Display Type TFT capacitive touchscreen

Size 5.0 inches, 68.9 cm2 (~60.5% screen-to-body ratio)

Resolution 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density)

Multitouch Yes

Protection Corning Gorilla Glass 5

Platform OS Android 7.0 (Nougat)

Chipset Mediatek MT6757 Helio P20

CPU Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53)

GPU Mali-T880MP2

Memory Card slot microSD, up to 256 GB

Internal 32 GB, 3 GB RAM

Camera Primary 13 MP, PDAF, LED flash

Features Geo-tagging, touch focus, face detection

Video 1080p@30fps

Secondary 8 MP

Sound Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones

Loudspeaker Yes

3.5mm jack Yes

Comms WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot

Bluetooth 4.1, A2DP, LE

GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS (market dependant)

Radio FM radio

USB microUSB 2.0, USB Host

Features Sensors Accelerometer, proximity, compass

Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM

Browser HTML5

- Fast battery charging (Pump Express 2.0)

- MP4/H.264 player

- MP3/WAV/eAAC+/Flac player

- Photo/video editor

- Document viewer

Battery Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery

Stand-by Up to 1056 h (3G)

Talk time Up to 38 h (3G)

Misc Colors Black

Price About 450 EUR

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

εχω το evolveo q8 με android 4.4.4

δεν δεχεται αλλες ενημερωσεις

να το ξεκλειδωσω και να βαλω ποιο καινουργιο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα Τ-Χ κινητό και δεν μπορεί να το δει το pc. παντού το πρόβλημα είναι με τους drivers (συγκεκριμένα προσπαθώ για το mtp). Από πλαίσιο δεν βρίσκω επίσημη σελίδα (όπως πχ υπάρχει για τα λαπτοπ τους). Μπορω με κάποιο στοιχείο να βρω κατι? Ως model number λεει μόνο ΤurboX
Link to comment
Share on other sites

Για βάλε μπρος device debugging από επιλογές για προγραματιστες μήπως έχει το ίδιο θέμα με μερικά lg και πάρει μπρος
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα mls το οποίο ξαφνικά κλεινει το ανοίγω μ εμφανίζει 'καμια εντολή' και μετα απο λίγο κλείνει παλι. Μήπως πρεπει να κανω τα updates?
Link to comment
Share on other sites

Να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου. Τα πράγματα σε γενικές γραμμές είναι όπως λέτε. Η μπαταρία δεν είναι τέρας αλλά δεν θα έλεγα και deal breaker... Τι να πω αυτή την ωρα το παιδί εχει καμιά ώρα στο youtube εχω να το φορτισω απο το πρωι. Δεν θέλω να κάψω κανένα απλά επειδή το εχω καιρό σίγουρα έχει θέμα στη διαχείριση μπαταρίας αλλά ως εκει
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται , χρειάζομαι σας παρακαλώ κάποιον κάτοχο του παραπάνω κινητού να με βοηθήσει να κάνω εξαγωγή τις επαφές μου.

Έχει σπάσει η οθόνη του κινητού και βλέπω μόνο ένα μικρό κομμάτι στο κάτω μέρος της οθόνης.

Μπορώ να επιλέξω διότι βλέπω τις επαφές , έπειτα εισαγωγή/εξαγωγή , αλλά έπειτα δεν βλέπω τι πρέπει να επιλέξω ώστε να εξάγω

τις επαφές στη μνήμη του τηλεφώνου και να τις πάρω μετά μέσω usb.

Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος κάτοχος να μου στείλει σε φωτογραφίες στο email μου , τα βήματα που δείχνει το κινητό μέχρι να γίνει η εξαγωγή ώστε να ξέρω έστω και στα μισοτυφλά , να καταφέρω να πάρω τις επαφές μου .Σας ευχαριστώ πολύ.

 

email : alcamus06@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μακρυά. Πήρα δύο για ηλικιωμένους της οικογένειας. Πέρα από τον χρόνο που έχασα για την εκπαίδευση!!!!. Και τα δύο είχαν σοβαρό πρόβλημα με τη μπαταρία τους και τη φόρτιση. Δύο εβδομάδες πήρε για την αντικατάσταση της μπαταρίας στο ένα και για το άλλο δεν ξέρω εάν πρέπει να το στείλω. Αναξιόπιστα και άντε να πείσω τα γεροντάκια ... να τα ξαναεμπιστευτούν. Άσε που ντρέπομαι για το δώρο που τους έκανα.

Ήλπιζα ότι τα συγκεκριμένα θα ήταν ποιο αξιόπιστα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανοίγω το θέμα να παρουσιάσω την συσκευή, η οποία βρίσκεται στα χέρια μου, μιας και το redmi 5 plus που είχα "αυτοκτόνησε από αρκετό ύψος".

 

Είχα κάποιους ενδοιασμούς με την εν λόγω εταιρεία απο διάφορα σχόλια που άκουσα/διάβασα , αλλά αφού βρέθηκε στα χέρια μου (σχεδόν τσάμπα) είπα να την δοκιμάσω να γλιτώσω και κάμποσα χρήματα από αγορά!

 

Στα της συσκευής τώρα!

Η συσκευή έρχεται με αρκετά καλούδια μέσα όπως θηκη σιλικόνης, μεμβράνη, ανταπτορες για ακουστικό από type c > 3.5 jack και ανταπτορα από type c > micro usb. Το κινητό υποστηρίζει ταχεία φόρτιση και ο

φορτιστής που έχει στο κουτί είναι ταχείας φόρτισης όποτε δεν χρειάζεται να πάρετε άλλον! 0-100% σε 2.5 ώρες! Θήκη παράγγειλα απο Ελλάδα μια, άλλα θα κάνει 15 μέρες λόγω έλλειψης.

 

Στα του software!

Ανάβοντας το κινητό ερχόμαστε αντιμέτωποι με το pure android 7.1.1 της συσκευής, το οποίο είναι μια ευχάριστη έκπληξη μιας και δεν έχει ούτε μία άχρηστη... εφαρμογή!

Η πλοήγηση γενικά είναι (για εμένα) μέτρια προς καλή. Δηλαδή εννοώ την απόκριση στην εναλλαγή των μενού κ.α. Βέβαια είναι μέτριας κατηγορίας συσκευή οπότε οι απαιτήσεις μου περιορίζονται μέχρι εκεί! Η οθόνη στο πάτημα ανταποκρίνεται καλά, αλλά μερικές φορές χρειάζεται 2η και 3η φορά για να πιάσει... και δεν

έχει την απόκριση όπως άλλα κινητά π.χ redmi 5 plus που είχα.Γενικά με 140 περίπου εφαρμογές που έχω δεν έχω κάποιο ιδιαιτερο θέμα και από μνήμη τώρα απο τα 4gb έχω ελευθερα τα 2 περίπου.

Επίσης να προσθέσω ότι μου ήρθε update ota 661mb και διορθώνει αρκετά πράγματα όπως δαχτυλικο αποτύπωμα, κάμερες, face unlock, security patch κ.α,αλλά αναβάθμιση σε oreo δεν..., παρόλο που ειχαν αναφέρει ότι Ιούνιο θα δωθεί!

 

Στα του hardware τώρα!

Η οθόνη του τώρα είναι απο τα δυνατά του σημεία και έχει πολύ καλή φωτεινότητα ακόμα και κάτω απο τον ήλιο , με πολύ ζωντανά χρώματα και όχι ξεπλυμενα, και με πολυ καλές γωνίες θεασης!

Στον τομέα των επιδόσεων τα πάει μέτρια προς καλά (για εμένα) με ότι αυτό συνεπάγεται. Καμία σχέση με Qualcomm

Από φωτογραφικές δυνατότητες μας προσφέρει 2 κάμερες πίσω 16+5 & μπροστά 8+5.

Την ήμερα είναι καλές οι φωτογραφίες, αλλά το βράδυ θέλει να υπάρχει αρκετό φως για να βγουν αξιοπρεπέστατα.

Τα φλας εμπρός/πίσω είναι αρκετά δυνατά και βοηθούν την όλη κατάσταση!

Στα βίντεο που τράβηξα ήμερα τα πήγε καλά, αλλά το βράδυ ίδια πίκρα με τις φώτο.

Στα βίντεο που τράβηξα με απόλυτη ησυχία ακούγεται ενα ελαφρύ φύσημα, το οποίο όμως δεν ενοχλεί, αφου δεν ακούγεται υπό άλλες συνθήκες!

Ο ήχος του τώρα είναι αυτό που με ξένισε περισσότερο από όλα, διότι αφενός δεν έχει μπάσα, και αφετέρου είναι αρκετα χαμηλός, κι ας λένε σε reviews ότι είναι αξιοπρεπής.

Απο θέμα μπαταρίας τώρα, τα πράγματα είναι καλά! 6350mah, αλλά κάτι 2 μέρες που λένε και 3 εμένα ούτε κατά διάνοια! Με βγάζει άνετα απο της 6 το πρωί 100% μέχρι 12-1 το βράδυ με 30% υπόλοιπο, αλλά ξαναλέω 2-3 μέρες δεν υπάρχουν! Εκτός βέβαια αν το δουλεύεις ελάχιστα! Ολα αυτά με μόνιμα ανοιχτό το 4g και Bluetooth με 2 περίπου ώρες μουσική και αρκετό σερφαρισμα + αρκετή ομιλία! Από παιχνίδια δεν έχω ακόμα δοκιμάσει κάτι για να έχω άποψη!

Στο θέμα ακουστικό/μικρόφωνο τα πάει καλά! Ακούγεσαι και ακούς μια χαρά και ας έχει αρκετό θόρυβο!

Το volte & wifi calling υποστηρίζονται, αλλά όχι απο το δίκτυο σε αυτή τη συσκευή (έχω cosmote).

Επίσης έχει 64gb αποθηκευτικό χώρο και δέχεται κάρτα μνήμης εως 256!

 

 

Και πάμε τέλος να δούμε συνοπτικά τα θετικά/αρνητικά της συσκευής.

 

Θετικά:

1) Αίσθηση στιβαρής συσκευής με καλό κράτημα, και αρκετά όμορφη!

2) Οθόνη παρα πολύ καλή/φωτεινή και σε έντονο φως ήλιου, και με πολυ καλή ευκρίνεια και με καλες γωνίες θέασης, και με προστασία gorilla glass 4

3) Μπαταρία καλή η οποία δεν θα σε προδώσει για ένα πλήρες 24ωρο!

4) Καλή διαχείριση μνήμης!

5) Σήμα δικτύου 2 3 4g wifi/Bluetooth άψογα!

6) Ακούς και ακούγεσαι καθαρά (και με θόρυβο) και η συνομιλίες είναι καλές!

7) Γρήγορη φόρτιση!

Αρνητικά:

1) Μέτρια προς καλή απόκριση οθόνης, καθώς και μια αργοπορία κατά την πλοήγηση γενικά.

2) Κακός ήχος των ηχείων.

3) Ελλειψη 3.5 Jack ακουστικών.

5) Το βάζω στα αρνητικά (και μόνο για εμένα) που ακόμα δεν υπάρχει root, όπου κάποια θέματα π.χ ήχου θα διορθώνονταν.

6) Ακόμα nougat?

 

Ελπίζω να σας άρεσε η παρουσίαση (αν και φτωχή) μιας και δεν είμαι ειδικός, και θα χαρώ να βοηθήσω σε ότι γνωρίζω!

 

ΥΓ1: Θεωρώ πως είναι μια σχετικά τίμια πρόταση για όποιον(α) δεν τον ενδιαφέρουν πολλά τεχνολογικά..., και θέλει απλώς να κάνει την δουλεία του! Αλλά στα χρήματα που κοστίζει Ελλάδα παίρνεις αρκετά καλύτερο κινητό, πόσο μάλλον από κίνα μεριά!

Εγώ βέβαια θα το κρατήσω αναγκαστικά, διότι έλλειψη χρημάτων στάσις εμπορίου, αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα πάω για άλλο και αυτό θα γίνει 2ο αν πάθει κάτι το κύριο!

 

ΥΓ2: Ελπίζω να μην έχω θέματα που ακούγονται για διάφορα άλλα μοντέλα τής εταιρείας σε σύντομο διάστημα. Οπως το touch, μπαταρία, ακουστικό, διότι δεν με παίρνει τώρα τώρα για καινούργιο.

 

ΥΓ3: Θα περιμένω μιας και είναι καινούργιο ακόμα, αν μετά θα στρώσει σε κάποιους τομείς, η με αναβάθμιση σε 8.0 γίνει καλύτερο.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7

Το έχω μερικούς μήνες κι η κοπέλα μου έχει το Power3.

Τα specs του, μπορούν να πατήσουν αρκετές ναυαρχίδες. Προσωπικά είμαι σαν εσένα, του πίνω το αίμα. Η κοπέλα μου το δοκίμασε στην αρχή το δικό της χωρίς παιχνίδια, με απλό wi-fi σερφάρισμα κι η μπαταρία κράτησε 11 μέρες! Πλέον με internet+games της κρατάει 3-4 μέρες, εγώ στις 2 μέρες στην καλύτερη το φορτίζω (κι έχουμε 300κάτι μεγαλύτερη μπαταρία) έχοντας 2 sim stand by!

 

Για το βίντεο που αναφέρεις, δεν έχουμε προσέξει κάτι αντίστοιχο με θόρυβο, ούτε κάποια αργή απόκριση. Για τις φωτογραφίες, δοκίμασε το pro :) Περί ελλείψεως jack 3.5 δε μας πειράζει, μιας που έρχεται μ' αντάπτορα, εγώ πήρα ασύρματα ακουστικά κι είμαι άρχοντας!

 

Θήκη πήρα από ebay με 5€ περίπου (ίδια μ' αυτήν που διαθέτουν εδώ) κι έτυχε να έρθει από Κίνα στα μπαμ! Τώρα θα παραγγείλω μεμβράνη, γιατί η δική του βγήκε off :lol:

 

Κάτι καλύτερο ακόμα δεν έχω βρεί, αλλά δε θα με χαλούσε και κάτι με ακόμα πιο τερατώδη μπαταρία! Είδα το Power 5, το είχε ένας τύπος δεν το έπιασα στα χέρια μου, αλλά ήταν άθλιο σχεδιαστικά :X

 

Congrats για την αναλυτική παρουσίαση :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...