Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πείτε πως βλεπουμε βιντεο o youtube και πως ρυθμιζουμε την ωρα για μπαινει τον opera τι ρυθμιση θελει?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πείτε πως βλεπουμε βιντεο o youtube και πως ρυθμιζουμε την ωρα για μπαινει τον opera τι ρυθμιση θελει?

ρε σταυρο επιτηδες το κανουν?!!!!

κανε ενα τοπικ να μπει κατω απο τους κανονες του φορουμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν ξέρω πως μπαίνουν στο youtube και τις ρυθμίσεις για mms :O

Όποιος θέλει βοήθεια με pm στον Μανώλη :lol:

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο για κινεζικα 3G εχουμε? Τι διαλο του κοσμου τον εξοπλισμο εχουν επανω και δεν εχουν 3G αν ειναι δυνατον!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια και γω το περιμενω το f029..και παρολο που ελεγε στα χαρακτηριστικα οτι εχει χαρτη ελλαδος τελικα μετα την παραγγελια ο κινεζος μου ειπε οτι τελικως δεν εχει αλλα ψαχνει να βρει..ποιος γνωριζει κανα site να κατεβασουμε?υπαρχει περιπτωση νε κανει χαρτης απο garmin για qui 3?
Link to comment
Share on other sites

KAI TO WETRAVEL ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ F029 ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ.

1) ΡΥΘΜΙΖΩ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ GPS ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΙ WEAK ΔΗΛΑΔΗ ΑΣΘΕΝΕΣ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΡΟΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙ.

2) Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΜΟΝΟ ΤΟΝ DEMO ΤΡΕΧΕΙ. ΟΤΑΝ ΒΑΛΩ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΑΣΠΡΟ ΦΟΝΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

εχει ελληνικο μενου και ελληνικα ,απ οτι μου ειπαν απο το ebay ,βεβαια δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου για να σου πω 100%
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια.

Εχω ενα προβλημα.Οταν τραβαω φωτογραφιες μου βγαινουν παρα πολυ φωτεινες.Υπαρχει κανας τροπος να βγαινουν σωστες?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σας παρακαλούσα να αποφεύγετε τα greeklish και να γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες. Δείτε εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το κινεζικο αλλα δεν ειναι οπως αυτο στην φωτο ειναι ακριβώς οπωσ το n96...ακριβως ομως..

 

οταν το αγορασες γνωριζες οτι ειναι κινεζικο η το πηρες για γνησιο νοκια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...